Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiaKaLaSa

Jest was duzo ale chce zaczac swoj .. Dieta! Od dzis kto sie dolaczy?

Polecane posty

Ja tylko rowerek, nie hula hop :) Właśnie wróciłam, zważona i zadowolona! Równe 81 (w tym miałam spódniczkę, cieniutkie rajstopy i bluzkę). od 16 ubyło mnie 4 kg, to dobry wynik dziewczyny? Tak się cieszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinnnka
nie mam problemu z metabolizmem... nie wiem chyba juz nigdy nie zgubię tych nadrobionych kg... i zawsze będe duża 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnenastawienie to bardzo dobry wynik! nawet bym sie obawiala czy nie za szybko. Ale pilnuj sie przed jojo ! Szczerze gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinnnka nie poddawaj sie. Probuj ćwiczen to nie mozliwe zeby nic nie schudnąc. Pewnie ten zastój minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, sorki ze dopiero teraz ale miałam duzo pracy.dzis dzien oczyszczania-tak stweirdziłam, bo wczoraj miałam dzien załamania.spojrzałam na siebie w lustrze i załapałam doła;(( dzis rano kawka, potem zjadłam 5 pomididorków. teraz pije kefir. na obiad ryz z warzywami. ale musze sie pochwalic, ze dzis kolezanka w pracy powiedziała, ze widac ze schudłam.takie słowa bardzo ciesza i jeszcze bardziej motywują...;)) w poniedzialek sie zwaze to zdam relacje ile spadło. maz wyjechał na tydzien, wiec jadłam nieregularnie ale sie nie objadałam. wczoraj miałąm dzien pod nazwą "wielkie sprzatanie".ustaliłam sobie czas do 8 wieczorem. a potem poszłam na godzinny spacer... a w domu zrobiłam 50 brzusków i troszke powyginałam sie... dzis czuje sie wspanialae!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Zjadlam rano grahamke z serkiem ze szczypiorkiem:) a teraz dopiero goracy kubek bo w pracy ciezko wymyslac :( a widze ze wam dobrze idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie piję kawkę, obiadu dziś nie, bo dopiero wróciłam, a na kolację zrobię sałatkę z pomidorka ogórka i szczypiorku :). Dziękuję! ps. tak, takie słowa cieszą.. i nawet jak bardzo! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeooooo
oj tam oj,niczym nie trzba sie przejmowac!!! Zycie jest pielne i tylko jedno i takie bardzo krotkie!!!!!Dziewczyny rozkoszujmy sie nim,czy troche grubsze ,czy chudsze!!!!!!!!!!!!!! Trzeba umiec zyc i zaakceptowac siebie!!! ,tak wlasnie ja podchodze do zycia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
Hej dziewczyny! ja dzisiaj po wycieczce , trochę zgrzeszyłam , bo zjadłam śledziowe kanapeczki - specjalność Cieszyna i gałeczkę lodów orzechowych. Potem maleńki serniczek i lampeczka winka , ale to wszystko na dzisiaj . Zobaczę co jutro pokaże waga - Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A ja dzis ta grahamke rano:)pozniej zupke knorr w pracy..:) pozniej jakies ciasto male:) i na kolacje jogurt z grahamka:) i w sumie teraz na wodzie:) do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
Pozytywne nastawienie- 4kg w dziesięć dni- super, cieszę się z Tobą i gratuluję, oby tak dalej:). Kup sobie coś fajnego, może to być drobiazg, patrz na niego i myśl, że to Twoja nagroda. To powinno Cię mobilizować. Ja tak robiłam, jak zrzucałam wagę po porodzie. Kupowałam sobie śliczną filiżankę, bo kolekcjonuję:) i mówiłam sobie" należała mi się za wysiłek, ale warto było". W niedzielę mam urodziny:) będą goście, co tu zrobić do jedzenia???, bo coś muszę przygotować. Chyba podam pierś kurczaka ze szpinakiem, suszonymi pomidorami, fetą i tymiankiem, zapiekę to w piekarniku, a do tego zrobię sałatkę ryżową z ogórkiem i kiwi , ale na jogurcie-niech goście się też poodchudzają!!!Zero ciasta, tylko galaretka z owocami. Może to nie będą wielkie kalorie, bo w poniedziałek mamy podać wagę, a ja będę po uczcie!!! Chyba, że macie lepszą propozycję? Pozdrawiam i życzę udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Na sniadanko tradycyjnie grahamka z serkiem:) i zielona herbata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajny szyfr- troszkę się spóźniłam bo widziałam że już weszłaś na forum o hula hop ale odpowiem ci że naprawdę są efekty :) Ja mam to duże z masażem. W miesiąc ze 112 w biodrach zeszło mi do 107, z talii ze 106 do 94, no i w udach ze 102 do 90. Kręciłam codziennie godzinę :) Niestety przez ostatni miesiąc albo i dłużej nie kręciłam bo moje koło zostało u mamy :( Ale teraz mam je z powrotem, tylko muszę iść wypożyczyć jakieś książki, bo jak się czyta jakąś wciągającą to szybciej czas leci i aż nie chce się przestawać kręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze laska czyli jednak lepiej z masażerem ? a co z tymi siniakami o ktorych tak piszą dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajny szyfr - je jem kolację gdzieś 17.50 :) damradę - dziękuję! właśnie kupiłam sobie bluzkę i wiesz co.. jestem z niej taka zadowolona! nie powiem, że nie mam brzucha :P ale widzę poprawę, mama mi mówi że schudłam w oczach szczególnie z tej części ciała, a babcia jak mnie zobaczyła to się przeraziła! - takie są babcie hehe. A co do urodzin to bardzo dobrze z tym jogurtem a nie śmietaną :). Zaszalej, w końcu urodziny, później odpokutujesz :D Teraz na śniadanie zjem troszkę płatków z mlekiem 0,5. Życzę wszystkim miłego dnia i smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :) dawno nie pisałam, ale jestem z powrotem :) zrezygnowałam z diety warzywno owocowej i przeszłam od dziś znów na south beach. no niestety jak się przerwie dietę na dłużej to ciężko jest wrócić. co do hula hop z masażerem, to ja siniaków nie miałam po nim, ale jak na początku kręciłam zwykłym z zabawkowego, tylko wypełnionym kaszą, siniaki miałam okropne, aż się mąż na mnie darł, że sobie krzywdę zrobię. dlatego warto zainwestować w lepsze kółko, no i kręci się też o niebo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktoznamikobietamijest
MAM PYTANIE Czy jeżeli niektórzy chudną no nie wiem po 7 kg w dwa tygodnie np kopenhaska albo 5 kg na tydzień, czy efekty widoczne są tylko na wadze ( ubytek wody i "brudów") cZy widać też te efekty na pierwszy rzut oka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie musze zainwestowac w takie hula hop z masazerem ;) chociaz na poczatku moze kupie sobie takie zwykle zeby nauczyc sie krecic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup lepiej od razu ciężkie, bo lepiej się kręci! ja zwykłym nie umiałam w obie strony a tym sportowym umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 a gdzie kupowałas swoje? przez neta moze dlugo iść a ja kurcze chcialabym juz ;) i ile dałas za nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Ja jakos nie mam przekonania do hula hop:( nie umiem nawet na tym krecic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam na allegro, dałam 51zł z przesyłką. w sportowym są droższe, dlatego zamówiłam na all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm... musze zaczekac do pensji ;p ale wydaje mi sie ze dla mnie hula hop bedzie idealne poniewaz takie zwykle cwiczenia mnie nudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takim ciężkim się super kręci, nie spada. ja np włączam tv i kręcę przy jakimś filmie, wtedy czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StefciaZBloku
Wzrost 167,waga 55 chce schudnac do 50 lub 51 kg. Tak niewiele a jednak chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StefciaZBloku
sniadanie:godzina 7.OO rano obiad:godzina 13:00 kolacja:18:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×