Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiaKaLaSa

Jest was duzo ale chce zaczac swoj .. Dieta! Od dzis kto sie dolaczy?

Polecane posty

mjluska89- zgadzam się z tobą co do hula hop lepiej zainwestować w to większe bo szybciej się na nim uczy kręcić, ja zabawkowym nie umiem do dzisiaj w żadną stronę. Za moje zapłaciłam 89zł z przesyłką ale nie żałuję :) Co do siniaków to chyba malutko jest dziewczyn które ich nie miały, ale naprawdę warto przecierpieć ten tydzień czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad dzisiaj fasolka szparagowa i udko, ale chyba sobie je podsmażę bo jakoś tak mam ochotę na coś smażonego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na obiad zjadłam jajecznicę z 2 jajek i cebulą. 1 dzień na South Beach mija wzorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A ja na obiad zjadlam zupke chinska.. Bardzo zle??:( bo nie mam w pracy co innego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaKaLaSa - od takich zupek powinnaś się wystrzegać, no wiesz, sama chemia, ale trzymam kciuki, nadrobisz może lżejszą kolacją :) O której jecie obiad? ja dopiero 14.30 bo później dopiero kolacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież na diecie nie powinno się jeść jasnego makaronu. poza tym powinnaś jeść mniej przetworzone produkty. gotuj sobie do pracy jakieś warzywa, rób sałatki, zdrowiej i dietetycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupka chinska kalorycznie nie jest tragedia bo ma ok 300 kcal. Gorzej, ze jest jedzenie smieciowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o 15 bo czekam aż mała się obudzi, zawsze razem jemy obiad. Szkoda tylko że już głodna jak wilk jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że z takiego "szybkiego" jedzenia powinno się zrezygnować, a jeśli chodzi o produkty z białej mąki to lepiej zamienić na razowe. jeśli się nie chce, żeby kg wróciły to lepiej zawsze się trzymać zdrowego żywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie przez takie coś kg szybko wracają. dlatego myślę, że warto na stałe zmienić podejście do żywienia, zmienić nawyki. mnie już np nie ciągnie do normalnych obiadów, ale wielką słabością są słodycze, których na czas diety muszę sobie całkowicie odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją zmorą nie są słodycze a smażone jedzenie. Wychowalam sie na kuchni ''tlustej'' i kurcze tak mi zostalo ;/ lekkim daniem sie poprostu nie najadam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
Z tym stwierdzeniem, że nie wolno tak restrykcyjnie odmawiać sobie wszystkiego zgadzam się w 100%, bo potem efekt jo-jo murowany- znam to niestety:( Lepiej zmienić nawyki żywieniowe, jeść w miarę zdrowo i lekkostrawnie, bo przecież na diecie nikt chyba całe życie nie wytrzyma, a zmianę nawyków można zastosować i potem się tego trzymać:) przynajmniej ja tak bym chciała, zejść do wagi 53 i tak mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale od czasu do czasu warto coś przekąsić - wiadomo, ciągnie do tego :P Mnie na razie udaje się wytrwać :) nie chce "spróbować" czegoś słodkiego bo później byłoby: a jeszcze troszkę hehe. Wszystkie sobie poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki... fajnie, że już jest piątek ;) nie mam siły przez te upały. Dziewczyny macie jakieś plany na weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie chętnie przylącze,ale od poniedzialku :) Nie mam problemu ze smażonym,czy slodkim za to lubie wypić piwko przy sobocie. Ogniska,koleżanki za barem,wyjazdy,ciągle ktoś ma urodziny,a to jakieś wesele...wiadomo o co chodzi. Waże 77 kilo i narazie postaram sie dobić do 70. Wzrost 165 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zacznij od dzis! wypite piwo nie przekresla diety a bedzie dobrym wstepem jesli oprocz tego ograniczysz juz jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Ja wiem ze zupka zle.. Ale probuje ogolnie mniej jesc bo nie chce wlasnie joja.. A nie wierze zebym pozniej czasem jej nie zjadla.. Teraz jem sobie jogurt naturalny z jablkiem:) przyjde do domku to rybka przy piatku i tyle na dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już za pozno i wole sie psychicznie nastawić troszke wcześniej.Narazie pije czerwoną herbate myśle też o zielonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mam siły.. jakiś czas temu było góra 12 stopni a teraz znowu ponad 30. Uwielbiam jak jest gdzieś 22.. nienawidzę upałów, słońca - pewnie dlatego, że jestem na nie uczulona i mam alergię :P Jutro pewnie sprzątanie - jak zawsze, a w niedziele chłopak przyjeżdża - dobrze że wspiera bo by było bardzoo trudno. Na kolację grejpfrut (uwielbiam) a wy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Na kolacje dwie male rybki smazone..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mój mi powtarza, że nie muszę, nawet kiedyś obraził się jak mu powiedziałam, że nie chcę być bardzo gruba i wyglądać jak kulka, ale po rozmowie mnie zrozumiał :) Może boi się o Ciebie? w sumie 50 kg, porozmawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Tajny szyfr - to nie jestes sama:) bo moj chlopak tez stoi przeciw mnie jesli chodzi o moja diete:p tak samo utrudnia:p powiedzial ze chce mnie taka jaka jestem:p ale ja siebie takiej niechce hihi:ppare kilo w ta czy w ta:):p nie zauwazy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie dzisiaj spodnie :) Chodziłam dookoła nich chyba ze 4 razy bo stwierdziłam że i tak się w nie nie zmieszczę :/ Ale kupiłam bo pomyślałam że będą dobrą motywacją, przymierzyłam w domu i wielki szok bo w nie weszłam i nawet żaden tłuszczyk mi nie wystaje :D Schudłam o jeden rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×