Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Cała prawda o PUA / obłudzie i kłamstwie !!!

Polecane posty

"Ciemna, ale przydatna w życiu , sam wiesz , jeśli jesteś "członkiem stowarzyszenia". Nienawiść ? Boisz się NLP , nie ma potrzeby, statystyczny Polak pojęcia nie ma , że drenują Mu zwoje od świtu do nocy. Nie szukaj przyczyny strachu...bądź "dzielny"" Mam podobne wrażenie jak włączam TVN lub czytam wiadomości na Onecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
Dust - Ty chyba jednak przeceniasz NLP i inne techniki. To zaczyna byc prawie jak przypowiesc o zelaznym wilku. Mistrzowie PUA Mistrzowie NLP. Wy sie tu wszyscy chyba za duzo amerykanskich filmow naogladaliscie. Dust - taki jestes mocny ? To dotrzyj do mnie i mnie zmanipuluj:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaj do tego "podprogowe treści" i jedziesz, Wiem czym jest NLP nawet bardzo dobrze, ale wiem też czym "dysponuje" Ludzkość , dlatego jestem zajefajnie ostrożnym człowiekiem. Jedno jest pewne, żeby istnieć trzeba żyć zgodnie ze sobą , inaczej ...jesli nie Ty ...inni to z Tobą zrobią :)) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza w tym cała sztuka, aby manipulowany nie wiedział, że jest manipulowany. NLP to nie pstryknięcie palcem, po czym przynosisz piwo swojemu Panu i władcy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
A co to jest NLP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha....Zuzanno ? Jesteś wielka , ale zanim zadasz kolejne pytanie , lub prośbę "wygooglaj" sobie pewne treści i zrozumiesz , że netem nie można... no chyba , że Mistrz Ceremonii wystrzeli :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to możesz mieć rację z tym żelaznym wilkiem. Może trochę za bardzo urosłem rangą w tej jakże szlachetnej nauce. Niech będzie, że mam w tym magistra a PUA to Profesura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest jednak kilka osób, które są niczym światełko w tunelu wśród ciemnoty i obłudy." skąd się biorą takie pacany, może mi ktoś odpowiedzieć? ojciec cię tak skrzywdził czy matka? weź ty trochę pomyśl zanim zabierzesz się za wypisywanie idiotyzmów, mniej się wtedy będziesz kompromitował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ha ha ha....Zuzanno ? Jesteś wielka , ale zanim zadasz kolejne pytanie , lub prośbę "wygooglaj" sobie pewne treści i zrozumiesz , że netem nie można... no chyba , że Mistrz Ceremonii wystrzeli " :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
LC - dla samego doswiadczenia jak to jest byc zmanipulowana sklonna jestem podjac rekawice i stawic sie odsobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, jeśli szukasz interlokutorów skończ z generalizacjami, epitetami, ogólnie rozemocjonowanym stylem pisania. Chyba, że zależy Ci tylko by udowadniać swoją wyższość w jałowej dyskusji, co jakby nie patrzeć daje broń do ręki osobom nie zgadzającym się z Twoimi opiniami. Atakując merytorycznej dyskusji nie osiągniesz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanno Jak już wspomniałem NLP to nie moja działka. Nie jestem ekspertem w tym i prawde mówiąc nie zabiegałbym o Ciebie stosując jakieś wysublimowane techniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
LCroft - Nie szukam, piszę prawdę, dla tych większości frajerów, którzy psują sobie psychę wskutek damskich intryg i nawet zwyczajnych w ich mniemaniu zachowań. Piszę o prawidłowościach, personalnie nie obrażam. Tu nie ma idealizmu, tylko realizm, by odszukać to co złe w naturze kobiecej i na to uważać. Gdybym był kobietą robiłbym to samo, tylko pisał o mężczyznach. Nie ma idealnych płci. A szczególnie irytuje mnie hipokryzja kobiet, gorsza od męskiej prostolinijności i logiki. Zresztą, doświadczenie życiowe każdego faceta, prędzej czy później, zmusi do przyjęcia prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
Dust - ale Ty nie masz o mnie zabiegac. Chce tylko zobaczyc jak to dziala, na ile jest silne i na ile mozna sie tym poslugiwac. I nie wykrecaj sie ze jestem za brzydka. Przeciez nie musisz mnie bzykac. Ja chce tylko zobaczyc jak to dziala. No ? na moja wlasna odpowiedzialnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturka jeśli to do mnie skierowany tekst to proszę o zwrócenie uwagi na wytłuszczony tekst "WIĘKSZOŚĆ" mający na celu właśnie unikanie posądzeń o generalizowanie. Bardzo chętnie rozmawiam z ludźmi co niezgadzają się ze mną. Nie jestem alfą i omegą, niemniej jednak właściwe jest posiadanie jakiegoś argumentu bądź własnego spojżenia na dany temat. Coś więcej niż "autor topiku to debil" Na takie teksty nie odpowiadam pomimo notorycznych prób zwrócenia przez co niektórych troli mojej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma jak ostatnio nie
sprawdzałeś to sprawdź sobie PUA w google. Ile się tego namnożyło :classic_cool: teraz każdy jest mistrzem podrywu i sprzedaje super ksiązki o tym jak zaciągnąć każdą do łóżka :classic_cool:🖐️ Kolega tutaj pewnie naczytał się i kozaczy albo szuka prawiczków co wyskoczą z 5 stówek na jego poradniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Atakując merytorycznej dyskusji nie osiągniesz" chciałbym zauważyć że oprócz czczych przechwałek to pan dust nie ma nic do zaoferowania. a już napewno nic merytorycznego. na każdy post z prośbą o prezentację swoich umiejętności (skoro uważa się za takiego mistrza) odpowiada wykrętami i unikami ("to nie moja działka" itp). w sumie jego teksty sprowadzają się do narzekania na kobiety jakie to są złe, zakłamane a on jest master yoda szlachetnej sztuki pua a kobiety są wstrętne, podłe ("większość, nie wszystkie") a on się "rozwija i doskonali" żeby mógł "nawiązywać relacje" a kobiety są głupie i wstrętne. no i tak kurwa w koło macieju. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dust.in.the.wind. a ja tego nie rozumiem: "mówię kobiecie to, co chce usłyszeć" (a nie prawdę), bo "nie powiesz grubej że jest gruba" itp. To po cholerę podrywać grubą, skoro nie masz dobrego zdania na jej temat? I to oznacza, że kobiety są obłudne? Że trzeba im wciskać kity? Gruba oczywiście chciałaby usłyszeć, że jest piękna, ale od faceta który tak faktycznie uważa. Może więc lepiej dobierać sobie takie kobiety które Ci się podobają i są interesujące. Wtedy "to, co chcą usłyszeć" będzie prawdą w Twoich ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ty na prawde oczekujesz ode mnie gotowego eliksiru w postaci kilku słów, które zawrócą Ci w głowie. To tak nie działa:-) I nie nie umówimy się na randkę, żebym Ci to pokazał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałaś o manipulacji ? Zobacz jak łatwo zmanipulować Człowieka słabego , Człowieka, który np....pragnie miłości, tęskni za kimś , został skrzywdzony. Szczególnie podatne są osoby niedowartościowane , porzucone, także te, które są bardzo samotne. Osobnicy tacy jak PUA...biorą wszystko , byle osiągnąć zakodowany cel. Nie znam takich "z ulicy" , ale w praktyce miałam watpliwą przyjemność "kozecić" szanownego z ułomnością "Boga" :( Uważaj Kochana na anonimowych(czytaj wirtualnych) sexmasterów... są niebezpieczni dla kobiecej psyche .:((pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanipulować laskę jak jest
chociaż trochę zainteresowana to każdy potrafi :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest taki kawałem rozmowy z neilem straussem, autorem książki "gra" i w ogóle pua guru. http://www.youtube.com/watch?v=M0omMTu9Ax8 i ja jestem mu w stanie uwierzyć. gość ma taką gładką "gadkę", tak świetnie nawiązuje kontakt że jestem w stanie uwierzyć w to, że może poderwać każdą albo prawię każdą laskę. ale ten dust to jest jakiś żałosny napinacz, sfrustrowany i ubolewający nad własnym losem naznaczony bliznami na psychice bo "kobiety są złe zakłamane i obłudne". i tak pierdoli jak potłuczony że aż słuchać przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To po cholerę podrywać grubą, skoro nie masz dobrego zdania na jej temat? I to oznacza, że kobiety są obłudne? Że trzeba im wciskać kity? Gruba oczywiście chciałaby usłyszeć, że jest piękna, ale od faceta który tak faktycznie uważa." - nie no podałem tylko taki przykład. Oczywiście, że nie podrywam kobiet, które nie są w moim zainteresowaniu wizualnym. Pod postacią rzeczy, które one chcą usłyszeć to chyba nie wyobrażasz sobie, że będę z nowopoznaną dziewczyną rozmawiał o żużlu albo o wpływie gospodarki Hiszpanii na sytuację makroekonomiczną w Europie. Może więc lepiej dobierać sobie takie kobiety które Ci się podobają i są interesujące. Wtedy "to, co chcą usłyszeć" będzie prawdą w Twoich ustach. No i właśnie takie podrywałem. Na początku skupiam się rzecz jasna na wyglądzie a potem na osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fe...Ofermo , nie oceniaj Ludzie, nie powinieneś tego robić . Nie zgadzasz się z przedstawioną treścią , podaj z jakiego powodu, ale oceniaj treść , nie Człowieka :( Piszcie spokojnie, nie ekscytujcie się , to bez sensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No i właśnie takie podrywałem. Na początku skupiam się rzecz jasna na wyglądzie a potem na osobowości. " Rzecz jasna, wzrokowiec , a na domiar wszystkiego esteta co ? Boszsz, skąd się Tacy biorą ? Jasne, wiem , "zkątowni" :))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LCroft To jest ogólnie znany trol na Kafe. Lata po postach i jest wyjątkowo ciężki do przewietrzenia. Proponuję nie zniżać się do pewnego poziomu do którego czujecie się, że tam nie pasujecie :-) Może sobie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam co autor tematu chce faktycznie przekazać bo tak czytam i czytam ...toż to jakiś bełkot jest. ... Chłopie ocknij się PUa niema żadnej wartości samej w sobie to ma służyć max za reklamę własnej osoby , własnych wartości ,a nie je zastępować. Jesteś doskonałym przykładem tego jak destrukcyjny wpływ to ma na ciebie ...kogo ty chcesz przekonać ? gdybyś był taki super to nie wypisywał byś tu na forum swoich teorii tylko siedział teraz z kolejną panna ,a nawet gdybyś nie siedział to byś miał co innego do roboty Z początku napisałeś nawet mądrze ,ale z posta na post pustostan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
Dust - to jak w koncu bedzie z tym manipulowaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja uważam że powinienem. facet wyjeżdża tu z tak prostacką autokreacją "na pułę" że ktoś go musi nieco przystopować. przecież autentycznie jest żałosny. większość zdaje się to dostrzegać ale nie za bardzo wie jak zwrócić na to uwagę autora i wytyka mu jakieś pierdoły zamiast powiedzieć wprost: NADYMASZ SIĘ PAJACU I ROBISZ Z SIEBIE POŚMIEWISKO. skoro jesteś taki pua to się bierz za podryw. ale prawda jest taka że poderwać to ty możesz co najwyżej dupę z krzesła i próbujesz swoje frustracje odreagowywać przechwałkami w necie. pan "mistrz sztuk wenusjańskich" jedyne co potrafi to narzekać jakie kobiety są złe i zakłamane, "żyją w kłamstwie" itd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rzecz jasna, wzrokowiec , a na domiar wszystkiego esteta co ? Boszsz, skąd się Tacy biorą ? Jasne, wiem , "zkątowni" " LCroft jeżeli jakikolwiek facet powie Ci, że dla niego wygląd nie ma znaczenia a osobowość to kłamie Ci w żywe oczy. Każdy powtarzam każdy facet jest wzrokowcem. Oceniamy wasz wygląd, ubranie, styl bycia właśnie za pomocą narządu wzroku. Przykro mi ale niestety tak funkcjonuje każdy facet czy Ci się to podoba czy nie. Na pocieszenie jednak chcę dodać, że wygląd to rzecz względna. Mnie się możesz nie podobać ale dziesieciu innym możesz zawrócić w głowie. "Bez akceptacji urody kobiety nie ma szans na zdrowy związek|"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×