Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Cała prawda o PUA / obłudzie i kłamstwie !!!

Polecane posty

Gość on pisze z iphona
:classic_cool: buhahahahahaha nie ma to jak prowo stuleji z f23 to pewnie dodatkowoy profil któregośz prawiczków. Pewnie tego bez wiary coś tam. bo on chyba tak rozwlekle pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dust co właściwie robisz jako ten skrzydłowy?" Macha skrzydłami, innymi słowy - robi za podpaskę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dust
napisz coś tylko zwięźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka "Wiaterek" ; Wyrwałeś , czy ze spuszczoną głową , powłócząc nogami , do dom powróciłeś hę ? :) Zasadniczo guzio mnie to obchodzić powinno , ale jak wiesz kobietą jestem i do tego wścibską :P Pobuuuudka Patałachu z bajerem w gatkach :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Night stimulus
"Siemka "Wiaterek" ; Wyrwałeś , czy ze spuszczoną głową , powłócząc nogami , do dom powróciłeś hę ? Zasadniczo guzio mnie to obchodzić powinno , ale jak wiesz kobietą jestem i do tego wścibską" Takie teksty jak ten zacytowany mówią że PUA działa. Kobieta usiułuje tu powiedzieć, że oczywiście się z tym nie zgadza, to dla nieudaczników - ale gość ją przyciąga, "nie chce, ale musi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumaty21
co to jest PUA ? możee ktoś mi wytłumaczyć pojęcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie , że mnie "pociąga" Jego intelekt , sposób myślenia , logika czy to źle ? Przecież nie wskoczę Mu na kozetę i nie załkam :) Nie chcę , ale muszę ???? he he he...coś nie tak z Tobą , ale nic to.. zdzierżyć można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie dopiero dochodzę do siebie po imprezie. Bal był wspaniały...:-D eh...tęskniłem za uwodzeniem :-) Co do tych tekstów Davida Dangelo: - to są negi. Negi stosujesz tylko i wyłącznie jeśli kobieta jest bardzo pewna siebie i czuje się od ciebie lepsza okazując to bezaprobatą, cynizmem, złośliwością. Sam osobiście nie stosuje negów bo żadna nie czuje się w moim towarzystwie pewna siebie, Jestem na tyle wartościowym facetem, że kobiety względem mnie tak się nie zachowują, więc nie mam powodu używać podobnych tekstów. Mam co prawda w rezerwie idealnego nega ale jeszcze nigdy go nie użyłem. "Siema mam z kumplem pewien problem i potrzebuje fachowej opinii kobiety //jak wiadomo laski uwielbiaja doradzac ale najpierw musisz mi odpowiedziec na pytanie kto bardziej klamie w zwiazkach kobiety czy mezczyzni? //(w 99% pada na menów ) a kto klamie skuteczniej? (tu juz 50 na 50 Smile) Sek w tym ze kobieta mojego kumpla znalazla w jego lazience stringi" - to są teksty z "Gry" Neill Strauss...są już tak obcykane przez amatorów, że co drugi adept startuje z takimi gotowcami. Ja kiedyś wyjechałem z czegoś takiego: Ja: Ile? ona: co ile? (z miną jakby zaraz miała Ci przyjebać) Ja: ile Ci dziś facetów powiedziało, że masz bardzo seksowne nogi :-) (na prawde miała zarąbiste nogi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Dust - az szkoda ze sie nie znasz na NLP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to super pua z ciebie
jak ty takimi tekstami walisz to super pua z ciebie musi byc chyba uwodzisz laski ale formatu jpg napisałes juz raport na stronce uwodzenia jakie HB wyrwałeś ? 8 czy 10 ? ,a może juz 11 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam Mickiewicz w Dziadach odniósł się do kwestii uwodzenia dla sportu, dla własnej próżności, czyli do PUA. Opisał dziewczynę, która zachowywała się tak: "Oleś za gołąbków parę Chciał raz pocałować w usta; Lecz i prośbę, i ofiarę Wyśmiała dziewczyna pusta. La la la la. Józio dał wstążkę pasterce, Antoś oddał swoje serce; Lecz i z Józia, i z Antosia Śmieje się pierzchliwa Zosia. La la la la." Po śmierci dusza dziewczyny męczyła się, bo: "Bo słuchajcie i zważcie u siebie, Że według Bożego rozkazu: Kto nie dotknął ziemi ni razu, Ten nigdy nie może być w niebie." Proponowałbym ci wsłuchać się w te mądrości ludowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
A co znaczylo u Mickiewicza "dotknac ziemi" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to super pua z ciebie
Dust ile miałeś kobiet w łóżku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
A swoja droga to nie wiedzialam ze Mickiewicz naklanial do sponsoringu ""Oleś za gołąbków parę Chciał raz pocałować w usta;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co znaczylo u Mickiewicza "dotknac ziemi" ?" "Myśl moja, nazbyt skrzydlata, Nigdy na ziemskiej nie spoczęła błoni." Dotknąć w ziemi to znaczy nie bujać w obłokach, nie podrywać dziewczyn dla sportu, tylko mieć wobec danej dziewczyny poważne zamiary, bo uwodząc kogoś, bierze się odpowiedzialność za złamane serce osoby uwiedzionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Ja bym powiedziala ze to mowa o dziewczynach co marza o ksieciu z bajki , stawiaja zbyt nierealne wymagania i oczekiwania ponad wlasny stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
15:59 [zgłoś do usunięcia] lubię placki ziemniaczane "A co znaczylo u Mickiewicza "dotknac ziemi" ?" nie podrywać dziewczyn dla sportu, tylko mieć wobec danej dziewczyny poważne zamiary, bo uwodząc kogoś, bierze się odpowiedzialność za złamane serce osoby uwiedzionej. Czy to znaczy ze jak bedziesz kokietowac jakiegos faceta i on Cie zapragnie to masz obowiazek zwiazac sie z nim albo przynajmniej pojsc z nim do lozka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy to znaczy ze jak bedziesz kokietowac jakiegos faceta i on Cie zapragnie to masz obowiazek zwiazac sie z nim albo przynajmniej pojsc z nim do lozka ?" To znaczy, że nie należy kokietować facetów dla zaspokojenia własnej próżności i że należy pamiętać, że druga osoba też ma swoje uczucia. Obowiązku wiązania się, a tym bardziej chodzenia do łóżka nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylva
Gdybym usłyszała jakikolwiek z tekstów przytoczonych przez fragmente podrecznike, przeniosłabym się na drugi koniec sali. Nie mówcie, że są kobiety na które to działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Kwestia terminologii. Jak w takim razie masz zamiar przygotowac sie kiedy trafisz na "tego wlasciwego" a bedzie na niego wiecej chetnych ? Zdasz sie tylko i wylacznie na los i "wole boza" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak w takim razie masz zamiar przygotowac sie kiedy trafisz na "tego wlasciwego" a bedzie na niego wiecej chetnych ? Zdasz sie tylko i wylacznie na los i "wole boza" ?" No właśnie chciałem zwrócić na to uwagę, że nie należy być egoistą, który uwodzi, żeby podnieść swoje umiejętności uwodzenia i żeby się przy tym dobrze pobawić, bo kosztem tego są złamane serca osób, które zostały uwiedzione. Uwodzenie polega na tym, że w oczach drugiego człowieka stajemy się atrakcyjniejsi, bardziej wartościowi, bardziej pożądani, itp. Gdy ludzie bliżej się poznają, wychodzi to jacy jesteśmy naprawdę. Nie ma więc sensu kreować się na lepszych niż naprawdę jesteśmy, bo osoba z którą chcemy stworzyć związek musi pokochać nas, a nie jakąś spreparowaną iluzję na nasz temat. No chyba że chodzi nie o miłość, lecz o zaliczenie dziewczyny. Cała wiedza o PUA wydaje mi się średnio potrzebna, bo to jest wiedza jak udawać kogoś innego niż jest się naprawdę. Autor tematu sam przyznawał, że musi dziewczynom kłamać, nie mówi co naprawdę myśli. To nie jest zdrowe podejście do tematu. Wracając do pytania - jakbyś trafiła na tego jednego, jedynego, wyjątkowego mężczyznę i jakbyś go uwiodła, a następnie powiedziała mu, że aby go uwieźć wcześniej ćwiczyłaś uwodzenie na dziesiątkach innych mężczyzn, którym złamałaś serce, to myślisz, że w oczach tego mężczyzny wzbudziłabyś jakieś uznanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię placki ziemnaczane Jest w tym dużo prawdy co mówisz ,ale nie do końca. Pua ma służyć temu żeby ktoś potrafił się zareklamować i wiedział jak kobiety reagują...bo wyobraź sobie ,ale nie wszyscy potrafia zainteresować kobiety sobą . Chodzi tu o styl komunikacji i wielu facetów ma ten system oparty na faktach których jest suchy dla wielu kobiet. Pua powinno uczyć tak naprawdę 2ch rzeczy - kreatywności - jestem tu i teraz i coś tworzę z kobieta ..niestety ,ale wielu ludzi ma przez to wyprany mózg ..są fora gdzie prawiczki piszą raporty jak to uwiedli laski ,ale wystarczy ,że to przeczyta facet który miał faktycznie kilka kobiet lub kobieta i widać gołym okiem jakie ściemy wypisują ...jednak oni tkwią w tym bagnie dalej bo koleś mało doswiadczony uwieży w raport innego mało doświadczonego ... ...a PUA mistrzowie zarabiają na takich biedakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placuszku ? Ty całkiem rozsądnie podchodzisz do sprawy , czy to doświadczenie przez Ciebie przemawia czy dużo czytasz co ? Bo wiesz....każdy "casanowa" ma "asa w rękawie" , niezależnie czy to "puaczek" , czy boss z pytongiem . Kobiety i mężczyźni mają bardzo podobną wrażliwość w kwestii miłości , krzywdzą wszyscy jednako, ale cierpią głownie z własnego wyboru . No i "tyla" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
18:16 [zgłoś do usunięcia] lubię placki ziemniaczane nie należy być egoistą, który uwodzi, żeby podnieść swoje umiejętności uwodzenia i żeby się przy tym dobrze pobawić, bo kosztem tego są złamane serca osób, które zostały uwiedzione. A egoistKA ? Wracamy do punktu wyjscia. Czy skokietowany przez Ciebie facet ma prawo wymagac seksu choc Ty masz juz namiar na innego ? "Wracając do pytania - jakbyś trafiła na tego jednego, jedynego, wyjątkowego mężczyznę i jakbyś go uwiodła, a następnie powiedziała mu, że aby go uwieźć wcześniej ćwiczyłaś uwodzenie na dziesiątkach innych mężczyzn, którym złamałaś serce, to myślisz, że w oczach tego mężczyzny wzbudziłabyś jakieś uznanie ?" Mysle , ze wiekszosci ludzi takie wyznanie by zaimponowalo. Pomysl : facet , ktory zaliczal panienki tylko po to aby kiedy trafi na Ciebie umiec Cie usczesliwic, dogodzic i walczyc o Twoje serce tak aby w koncu moc byc tylko przy Tobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tapecie są kobiety ? Może teraz zaszalejemy a propos "pci brzydkiej" ? lubię tak ...a co..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pomysl : facet , ktory zaliczal panienki tylko po to aby kiedy trafi na Ciebie umiec Cie usczesliwic, dogodzic i walczyc o Twoje serce tak aby w koncu moc byc tylko przy Tobie...." ...... Jesteś pewna, że pan , który wojował z liczną grupą kobiet, pozostanie przy jednej ? Nie śnij, to niemożliwe...raczej . Temperament nie przebije żadnych wyższych uczuć . Zakochany mężczyzna jest gotowy na wielkie ustępstwa i czasem poświęcenie, ale to łowca, takim pozostaje aż mu opadnie na starość :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
LC - ja nie rozwazam teoretycznych podstaw seksuologii tylko odpowiadam na pytanie autorki. A w samej rzeczy to tak , moze zaistniec taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×