Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Cała prawda o PUA / obłudzie i kłamstwie !!!

Polecane posty

Gość dkw więcej powie
taki macho a tak nieładnie mówi , czyżby rywalizacja samców? Kolega dkw jest bardziej interesujący niż ty, więc usiłujesz go zdeprecjonować przez wyzwiska?No ta twoja wieś dust wychodzi z ciebie,,,,twoje pochodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taki macho a tak nieładnie mówi , czyżby rywalizacja samców? Kolega dkw jest bardziej interesujący niż ty, więc usiłujesz go zdeprecjonować przez wyzwiska?No ta twoja wieś dust wychodzi z ciebie,,,,twoje pochodzenie" DKW w starciu z długonogą blondyną połknął by język. A to, że mówi to co chcesz usłyszeć to + dla niego. Ja nie mam tu takiego celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkw więcej powie
taka księżniczka jak twoja impreza wczoraj, rozumiem że idziesz nadmuchać lalkę albo posmarować rękę wazeliną , cya ćwierćinteligencie z samouczkiem dla onanistów, odpal te jpg i zaczynaj imprezę . Dkw on jest takim debilem ,że uświadomienie sobie tego faktu stanowi zbytnie obciążenie i abstrakcję dla jego umysłu. Co innego gdyby było to napisane w jego życiowym podręczniku banalnych tekstów. PO zapłaceniu guru odpowiedniej kwoty może by to pojął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba było coczywiste od
początku. Kto normalny z udanym życiem siedzi na kafe i pisze takie bzdury dzień w dzień? Albo raczej po co to robi? Nie mam pomysłów poza wylewaniem frustracji na prawictwo po 30 albo wyrywaniem mało rozgarniętych dup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
"ale tak naprawdę nie odkryłeś Ameryki. Dla wielu inteligentnych kobiet facet jest czytelny dość szybko. I nieważne przy tym jest co opowiada, wystarczy posłuchać jak mówi, jak sie zachowuje." No tak, Clintona wybrały kobiety a wiadomo jak skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkw więcej powie
jedyne czego autor nie widzi. Dostał zestaw gotowych formułek , które w mniemaniu guru mają działać na każdą. Nie uwzględnia osobowości, intelektu.Gotowiec dla osób po praniu mózgu.Bardziej chyba działa tu statystyka, , trafi się głupia to łyknie banał.A dust będzie przypisywał to swoim umiejętnościom.Taki kanał myśleniowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkw więcej powie
chyba właśnie zaczął ' imprezę" , dyskusja w takim napięciu stanowi zbytnie przeciążenie dla jego zwojów ,,, i tak wyszła cała prawda o pua,,,zestaw banałow, totalny brak samodzielnej analizy i myślenia,jedyną osobą , która wygrała jest "mistrz" , który doi takich jeleni jak dust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
Ale my mezczyźni mamy bardzo rózne gusta co do kobiet, jedego będzie rajcowała cycasta brunetka, innego szczupła okularnica z krótkimi włosami, jeszcze innego z grubszymi udami i wydadną pupą. A kobiety w swoich gustach są do siebie bardzo podobne. Większości podobają się faceci z okładek, w prasie kobeicej jest ta sama sieczka o relacjach, na kobiecych forach opisują te same problemy. I tu jej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hryzelda
Krytykujecie Dust'a, ale założę się, że niejeden z Was drodzy Panowie nie jest w posiadaniu nawet setnej części tej wiedzy o kobietach, którą ma on..przy założeniu oczywiście, że nie ściemnia i nie prowokuje. Prawda jest okrutna - kobiety są proste i mało skomplikowane, bardzo łatwo je omotać. Oczywiście najpierw należy zbadać grunt, bo nie każda leci na wszystkie triki, ale przy dobrym rozpracowaniu "materiału" skołowanie panienki nie jest wielkim wyczynem, jeśli facet jest wystarczająco bystry i inteligentny..Żadna panna nie jest nie do zdobycia, nawet zajęta, wszak "nie ma takiego wagonu, którego nie można odczepić"...Jeśli facet tego nie potrafi jest zwyczajnym kretynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkw więcej powie
nie zaprzeczę ,że media pokazują obustronnie pewne schematy, kanony. Ale to dotyczy oby płci.Natomiast tak to się ma do realnego życie ,że osoba myśląca rozróżni .Dlatego się czepiam tych gotowców. Ten słynny chłodnik autora z góry zaklada przedmiotowe podejście do kobiety,a przede wszystkim myślę ,że autorowi przekreśla poznanie kogoś z naturalnością w relacji. Takie sztuczne wyrywanie w celu pojścia do łózka. Jesli to jest jego cel ok. Ale nigdy nie stworzy więzi zawierającej czułość, empatię. TYlko wyuczone gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
Kobiety nie sa głupie, ale sa mniej inteligentne od mężczyzn, co pozwala je otumaniać. Działają tez instynktownie, co łatwo wykorzystywac, bo nie panują nad swoimi instynktami. Nie ma kobiet łatwych czy trudnych do zdobycia, sa tylko takie którym jakiś mężczyna podoba się bardziej lub mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkw więcej powie
uwielbiam jak ktoś generalizuje, są mniej inteligentne,,,, a jakie masz badania na ten temat ? Rasami tez są bardziej bądz mniej inteligentni ludzie.I tak kobieta z Azji będzie inteligentniejsza niz facet europejczyk,,, więć nie generalizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
Chciałbym jeszcze dodać pewną wypowiedź, z którą w pełni się zgadzam, dlatego też nie piszę tego samego: " sztuka uwodzenia- to kompletna komercha. Jeśli nie jesteś przystojny, albo nie masz pieniędzy nie możesz mieć superpowodzenia u kobiet, bo to byłoby sprzeczne z prawami natury. Tak się składa, że gadka i wszelkie podobne ściemy o tym, iż liczy się charakter to ściema jeśli nie masz do tego dobrego wyglądu lub pieniążków w portfelu. Od lat się tym zajmuję. Kobieta chce pierdolić się z kolesiem, który ma dobre geny, a to rozpoznaje się przede wszystkim po wyglądzie, wzroście, symetrii ciała, cerze, włosach, oczach i mowie ciała. Jeśli ktoś wierzy w NLP, PUA czy inne bzdury to z całego serca mu współczuję. Kobiete zaprogramujesz tylko wtedy jeśli zaakceptuje Twoją fizyczność. Naucz Quasi Modo NLP to gówno mu to pomoże. Byłem wielokrotnie świadkiem jak ludzie używający tych bzdurnych metod przegrywali w przedbiegach z przystojniakami, którzy nie mieli pojęcia, że takie coś istnieje( żałosne). Wystarczy odpowiedni wygląd, a laska sama wyszuka na siłę u Ciebie cechy charakteru, które chce znaleźć( nawet jeśli ich nie masz). Na długie związki to rzeczywiście może ten charakter i ta cała manipulacja się na coś przyda( chociaż to takie udawanie). Jednak jeśli chodzi o seks( a zawsze o to chodzi) w pierwszej kolejności laska pójdzie pierdolić się z przystojnym kolegą brzydkiego PUA, a może potem po kilku tygodniach ostrego rżnięcia z tamtym łaskawie obsłuży pana znawcę NLP z litości. Podsumowując te kursy to ściema taka jak telezakupy i BMW za SMSA- służy do żarcia pieniędzy z ludzi, którzy nie wiedzą o co kaman."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
'są mniej inteligentne,,,, a jakie masz badania na ten temat ?" Zdecydowana większość noblistów to mężczyźni. Co mnie jednak ciekawi, to czemu w wielu czynnościach uznawanych za pola do popisu dla kobiet, też górują mężczyźni, np: dużo dobrych krawców jest mężczyznami, wszyscy wybitni malarze byli mężczynami, też najlepsi szefowie kuchni są mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hryzelda Krytykujecie Dust'a, ale założę się, że niejeden z Was drodzy Panowie nie jest w posiadaniu nawet setnej części tej wiedzy o kobietach, którą ma on..przy założeniu oczywiście, że nie ściemnia i nie prowokuje. Prawda jest okrutna - kobiety są proste i mało skomplikowane, bardzo łatwo je omotać. Oczywiście najpierw należy zbadać grunt, bo nie każda leci na wszystkie triki, ale przy dobrym rozpracowaniu "materiału" skołowanie panienki nie jest wielkim wyczynem, jeśli facet jest wystarczająco bystry i inteligentny..Żadna panna nie jest nie do zdobycia, nawet zajęta, wszak "nie ma takiego wagonu, którego nie można odczepić"...Jeśli facet tego nie potrafi jest zwyczajnym kretynem. Co do wiedzy jaką ma Dust kontra ja ,to nie będę się licytował bo nie znam go osobiście i nie widziałem jak podrywa kobietki w praktyce .Jak to pisałem już nie raz ,to dwie różne bajki teoria z książek i praktyka.Wykutą formułkę jeszcze trzeba umieć podać i mieć wogóle odwagę ją zastosować.Wczoraj coś czytałem o szatach z Tesko hehe chciałbym zobaczyć bajer Dusta czy kogokolwiek innego do lasek które oceniają każdego faceta po min. ubraniu .Facet tak ubrany nie ma żadnych szans bo nawet nie będzie miał szansy zbajerowaś ,tak samo z tym bajerem że lasce można wcisnąć kit że nie liczy się kasa tylko to co facet może jej zaoferować w sferze uczuciowej na romantyczke to może i podziała ,materialistka gościa wyśmieje.Druga sprawa, można dziewczynę na początku zbajerować nawet zaciągnąć do łóżka,ale po niedługm czasie gdy laska zobaczy że została perfidnie okłamana to się dostanie kopa w dupsko.cyt Kobiety są proste ,szczerze to chciałbym by tak było .Następna "mądrość" przy dobrym rozpracowaniu "materiału" skołowanie panienki nie jest wielkim wyczynem, jeśli facet jest wystarczająco bystry i inteligentny Zapewniam że nie wszystkie panienki to tępe strzały i żaden bajer nic nie pomoże jeśli jej z grubsza nie odpowiadasz i nie chodzi tylko o wygląd,poprostu nie dostanie się szansy by z nią porozmawiać więc o skołowaniu nie może być mowy.Ostatni tekst to himalaje głupoty :Żadna panna nie jest nie do zdobycia - gwarantuję że są laski których się nie poderwie bo nie jesteśmy np. w jej typie jeśli chodzi o wygląd,status społeczny czy materialny,wykształcenie itd i można wagony literatury fachowej rodem z PUA przeczytać i nic to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooop!!!
Panowie to do czego w tej chwili zmierzacie to nie inteligencja kobiet tylko wygodnictwo i brak odwagi. Każde przedsięwzięcie niesie ze sobą duże zaangażowanie, odwagę do powzięcia przedsięwzięcia oraz co najważniejsze- trzeba to robić z pasją. Kobieta z natury jest wygodna a na jedyne przedsięwzięcie, które zaprogramowała ją natura to rodzenie dzieci. Kobiety żadziej decydują się zaryzykować i zrobić coś ciekawego. Oczywiście nie zarzucam kobietom braku inteligencji, pracowitości czy ambicji ale są to czynności mało kreatywne. Kobieta jest zaprogramowana tak, że ma cel i do tego celu zmierza. Czy jest to założenie rodziny czy zostać prezeską w firmie, kobieta idzie do celu ślepo (często wręcz wyrahowanie). Mężczyzna z kolei ma cel i do tego zmierza, ale to mu nie przeszkadza po drodze cieszyć się z przyjemności jakie daje mu życie. W ten sposób z jego ręki powstają rzeczy i czyny bardziej kreatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
"będąc panienką skołowanie faceta jest jeszcze prostsze bo NIC NIE TRZEBA ROBIĆ" Kobiety wstają odpowiednio wczesniej rano by się umalować, odpowiednio ubrać ewentulanie umyć włosy. Chodzą do kosmetyczek, lub spedzają w domu godziny na depilacji, regulowaniu brwi i malowaniu paznokci. Chodzą do solarium i godzinami po sklepach by kupic bluzke i dżinsy a czasami dniami jesli sukienkę na bal. Wiele trzyma diety choć wiekszośc lubi czekoladowe słodycze. Katują się na siłowni czy biegają ale nie pod zawody. Godzinami gadają o relacjach, wymieniają doświadcznia, czytają historie związków. Masz rację, nic nie muszą robić by zdobyć faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu nie pierdol - o bajerowaniu chłopców nie pisałem więc o czym mówisz pomarańczo,według mnie faceci są bardziej podatni na kobiece wdzięki, ewolucji nie zmienimy ,sexapil to straszna broń kobieca :) LCroft Blue....czy to Ty D ? Napisz ok? nie jestem żaden D zresztą z kobietami nie rozmawiam na kafe, bo ponoć każda to ja pod innym nickiem, dzisiaj się o tym dowiedziałem na innym topie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile ale PUA raczej idzie
na sex a nie zdobywanie. zobacz te ich strony i kursy. tu chodzi o pieprzenie się z laskami. Więc co do facetów to jest pełno takich, w tym całkiem wyględnych, co chętnie przeruchają wszystko co się da. Zobacz na to. Strona dla dorosłych. Jaka obrzydliwa panna. Stara gruba a ma pełno amatorów którzy jej płaca za to żeby im dała :O http://www.roksa.pl/lpl/anons.php?nr=10821 Myslisz, że taka 10x brzydsza miałaby problemy żeby sobie znaleźc jakiegoś fajnego facecika do czystego sexu dla sexu? zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hryzelda
BluMen nigdzie nie pisałam o zdobyciu partnerki na całe życie..to na pewno wyższa szkoła jazdy, aniżeli zbajerowanie na jeden numer, choć i tak uważam, że jeśli facet umiejętne rozegra sprawę, nie będzie stał na przeszkodzie wygląd /ubranie/ etc.. Podobno najbardziej erogenną strefą kobiet jest mózg i pomijając blachary, które ściągają matki przez głowę na widok golfa IV, czy kilku stów w portfelu, jeśli pozwolisz poczuć się kobiecie wyjątkową i będziesz w tym konsekwentny, nie ma opcji, żeby się nie udało. Sytuacje marginalne, kiedy wygląd faceta jest naprawdę nie do przyjęcia pomijam, większość populacji facetów jak i kobiet jest przeciętna. Oczywiście zgadzam się, że teoria to jedno, a z praktyką bywa różnie. Cała sztuka polega na wykorzystaniu tego co się wie w odpowiednim miejscu, czasie, towarzystwie, stąd konieczne wybadanie gruntu. Kwestia ciuchów jest mało istotna. Można się ubrać fajnie, stylowo bez wielkiego siana. Metki, drogie garnitury i zegarki mają znaczenie dla pustostanów, więc jeśli faceta nie stać na owe gadżety to i tak chyba nie wiele traci? Nigdzie też nie napisałam, że WSZYSTKIE panny to tępe strzały, ale im dłużej żyję, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że faceci jednak górują nad kobietami jeśli chodzi o intelekt, częściej mają pasje, zainteresowania, odnoszą więcej sukcesów. Może to subiektywny sąd i determinuje go moje otoczenie, ale IQ pań, które znam często nie przekracza IQ świerszcza.. Koniec końców - nie kasa, tytuły naukowe, wygląd i szmaty a wytworzenie atmosfery, gdzie chemia, fascynacja i tajemnica sprawią, że kobieta nie będzie mogła przestać o was myśleć Panowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to już Twój problem , kim jesteś na kafe ...zapytałam , ponieważ znam kogoś , o zbliżonej mentalności ., stylu pisania. Skoro jednak popełniłam "gafę", należało grzecznie napisać i wszycho . Jestem w tym miejscu od niedawna i nie znam Nicków . Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hryzelda Naprawdę mi nie musisz tego tłumaczyć ,nie jestem zawodowym podrywaczem ale mam nie wiem jak to nazwać dar ? Nie stresuję się rozmawiając z dziewczyną ,prezesem firmy w której pracuję ,naprawdę nie mam z tym problemu ,uczucie niepewności mi towarzyszy ale mnie nie blokuje ,można powiedzieć że to dla mnie zastrzyk adrenaliny.Mam poczucie chumoru pewnie innych to denerwuje ,ale w wielu sytuacjach żarty pomagają i ułatwiają wyjście z twarzą gdy się coś nie uda.Wiem jak to jest z tej drugiej strony i powątpiewam by czytanie formułek i ich zapamiętywanie załatwiało problem,jeśli ktoś jest chorobliwie nieśmiały to najpierw trzeba go z tego wyleczyć a nie wyciągać szmal bo to świństwo, jak przy każdej chorobie.Miałem kiedyś nieśmiałą dziewczynę i wiem jak to jest być nieśmiałym człowiekiem,była naprawdę ładna ,mądra ale to nic nie dawało bo i tak w siebie nie wierzyła,w lustrze zawsze widziała bardzo przeciętną dziewczynę,to jest chyba podobny stan psychiczny jak u dziewczyn z anoreksją ,one też nie widzą lub nie chcą widzieć prawdy o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LCroft przykro mi że Cię uraziłem ,ja jestem na kafe nieco ponad miesiąc,mnie nie zdenerwowałaś pytaniem spoko nie chciałem być szorstki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to całe PUA to taki
sam patent jak drażetki na powiększanie penisa. Genialny interes do wyciągania kasy od sfrustrowanych frajerów którym współczesny świat wyprał mózgi. Żaden z moich znajomych nie ma problemu z poznaniem dziewczyny, żony i ogólnie związkami. To są przecież normalni ludzi. Z pracą, hobby, problemami, zwykłym wyglądem. Nic szczególnego. Żadnego PUA i żadnych problemów. Ale jak się komuś wmówi, że musi co tydzień w klubie przelecieć 2 laski bo inaczej jest frajer to potem may wysyp takich sfrustrowanych kolesi co zakładają tematy "mam 23 lata i uprawiałem sex 10 razy" :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hryzelda
BluMen widzisz...jedni jak Ty- mają "dar", a inni muszą nad tym pracować, jeśli nawet postronni nazwą to "wyciąganiem szmalu" od frajerów, nie widzę w tym niczego złego. Jeśli poprawia to ich zdolności interpersonalne, dodaje im pewności siebie, sprawia, że czują się pewniej i przygotowani do natarcia to czemu nie?;) Skuteczność wyuczonych formułek może być zaskakująco wysoka, zresztą po tym jak opisuje sprawę Dust, wnoszę, że nie jest to do końca wyklepywanie ich z pamięci na ślepo.. Formułki + poczucie humoru + pewność siebie + znajomość prostych mechanizmów, jakie rządzą zachowaniem kobiet = sukces. Na początku to pewnie trening i wychodzi mało zgrabnie, ale myślę, że po czasie PUA robią to intuicyjnie..i są w tym mocno wiarygodni. Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkw więcej powie
owszem znowu potwierdzę więcej jest noblistów mężczyzn. Ale nie lubię generalizowania. Takie automatyczne zaszufladkowanie zw względu na ::::: tu wpisać odpowiednie. Owszem kobiety są zaprogramowane w większości na rodzenie, ale to raczej chyba dobrze.Trochę glupie jest dla mnie stawiania tego jako argumentu, bo to czysta biologia i natura.Gdyby nie były , i nie miały emocji( pomijając biochemię tzw miłości) to populacja by zaginęła. Co do tematu, myślę ,że męskość ta prawdziwa jest trudna do zdefiniowania.To rodzaj władczej natury, połaczonej z intelektem , siłą. Typowe cechy przypisywane płciom.A co do zegarków , butów , blue nie zgodzę się. W pewnych sferach są to normalne atrybuty pozycji mężczyzny. I jest to w code dressie.Może ci się to nie podobać, ale tak to jest urządzone, w " wielkim świecie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×