Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Cała prawda o PUA / obłudzie i kłamstwie !!!

Polecane posty

"Niestety co za tym idzie to mężczyźni teżnasze matki wychowują nas na pi**y życiowe, wrażliwych, grzecznych i niemęskich nieudaczników. Uczą nas, że powinniśmy być uprzejmi dla kobiet, uczą nas, że powinniśmy o nie zabiegać, starać się, kupować kwiaty i ogólnie dać się ostro doić jak ostatni debile." Zabieganie, staranie się, kupowanie kwiatów to zachowanie ... jak najbardziej męskie. Tak właśnie od pokoleń zachowują się mężczyźni. Nie ma to żadnego związku z nieudacznictwem. Osoba dobrze wychowana to nie "pizda". Człowieku, twoja wiedza o świecie przeraża ! "Jaki jest tego efekt? Co drugi facet to jest jakiś dowcip: pozbawiony pewności siebie, odwagi do podejścia do kobiety, zaniedbany - pozbawiony stylu i klasy." To niby jest wynikiem wpajania chłopcom przez matki grzeczności wobec kobiet, wrażliwości, uprzejmości, itp. ? W twoim świecie ludzie nie dzielą się na kulturalnych i chamów, tylko na pizdy i na PUA. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i takie chłopaki są najczęściej przez was zdyskwalifikowani. Słaby i bezwartościowy materiał genetyczny, który nieprzedostał się przez zaawansowany system eliminacji. Poczytaj sobie posty kilku frustratów na tym forum, że kobiety wolą drani niż fajnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To niby jest wynikiem wpajania chłopcom przez matki grzeczności wobec kobiet, wrażliwości, uprzejmości, itp. ? W twoim świecie ludzie nie dzielą się na kulturalnych i chamów, tylko na pi**y i na PUA. Współczuję." W moim świecie ludzie dzilą się na tych co sobie świetnie radzą z kobietami, tych co sobie w ogóle nie radzą ale chcą to zmienić, tych co sobie nie radzą ale są tak beznadziejni i niereformowalni, że pozostaje im piwo, pizza i Harry Potter w piątkowy wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No i takie chłopaki są najczęściej przez was zdyskwalifikowani. Słaby i bezwartościowy materiał genetyczny, który nieprzedostał się przez zaawansowany system eliminacji. Poczytaj sobie posty kilku frustratów na tym forum, że kobiety wolą drani niż fajnych facetów." Ta... Marzenie każdej kobiety: być pobita przez męża za to, że zupa była za słona, a następnie pożalić się przyjaciółce, że dawno nie dostała kwiatków. Kobiety po prostu to uwielbiają. PS To była ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"PS To była ironia." Nieeeeeeeeeeee........ :classic_cool: A już chciałem wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem:-p Swoją drogą, tylko frustraci, nieudacznicy i debile bija kobiety. Oglądałaś film "Tajemnice LA". Tam postać grana przez Russela Crowa jak spotkał na swojej drodze damskiego boksera, robił bu z geby gulasz :-p Ostatnio niestety poniosło mnie przy pewnym debilu co bił swoją żonę na przystanku. Szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się do niego tak przyczepiliście? Każdy chce sobie dobrze radzić w kontaktach z płcią przeciwną. Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dust
jest po 22 co robisz przed kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekierka456
Dust ty kłamco miałeś iść na podryw jako skrzydłowy a siedzisz na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie wyjście do klubu o 22:00? pogieło Cię? o 23:00 mam ostatni nocny. Piwko w ręku i od pół godziny próbuję rozgryźć 3 akord do piosenki "Twoja generacja" Gitarzyści help :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dust
do jakiego klubu idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"siekierka456 Dust ty kłamco miałeś iść na podryw jako skrzydłowy a siedzisz na necie." Jako "Skrzydłowy / wingman"? Za dżzo, "Jak poznałem waszą matkę" się naoglądał :D:D:D:D Barney, to z Ciebie nie jest Dust... "Dust.in.the.wind W Warszawie wyjście do klubu o 22:00? pogieło Cię?" Bo w Warszawie, kluby otwierają dopiero o czwartej rano... Dust - z żalem zawiadamiam, że nie jesteś podrywaczem, ani uwodzicielem... Jesteś zwykłą naroślą, wokół kutasa, która ma ochotę zobaczyć swoją spermę na policzkach dupodajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dust
to żadna tajemnica... enklawa lub platyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani Enklawy ani Platyny nie za bardzo lubie. Słaba muzyka + Platyna brzydkie spasione dziewczyny co to tapeta na twarz i dalej w lans...Enklawa? Nie dziś... Myslałem o Delite, Capitol albo Klubokawiarnia...tam przynajmniej muzyka jest jako taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dust
capitol nigdy nie lubiłem tego miejsca, jeżeli już to klubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jako "Skrzydłowy / wingman"? Za dżzo, "Jak poznałem waszą matkę" się naoglądał Barney, to z Ciebie nie jest Dust..." Wingman to powszechne określenie partnera przy podrywie a nie tekst z jak poznałem waszą matkę. Co nie znaczy, że nie lubie tego serialu...Burney jest zajebisty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Capitol lubie, bo ze wszystkich klubów w Wa-wie tam przychodzą najbardziej zadbane i najładniejsze dziewczyny z miasta :-) Mało plastiku i stosunkowo mało lansu...klub jest super ale obawiam się, że w wakacje może być mało ludzi albo w ogóle nie być imprezy dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dust
kogo właściwie ty znasz? tupaca? feniksa? adepta? czy wszystko wiesz z net'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że przytoczyłaś ten serial "Jak poznałem waszą matkę" to jest właśnie idealny przykład to co chciałbym przekazać. Z jednej strony mamy Teda: koleś, który przez cały czas wierzy w miłość idealną i przeznaczenie. Jest szczery, uczciwy, troskliwy i na prawde pragnie związku. Burney: to pewny siebie cwaniak, kobiety traktuje przedmiotowo, jego życie kreci się wokół zaliczania lasek.Ma kase i nie ukrywa tego...bzyka wszystko co ma cycki i fajną dupę. Przez 7 sezonów można zauważyć jaki facet podoba się kobietom. Tak samo na kafe...facet usłyszy, że chce mieć faceta troskliwego, czułego, wrażliwego, uczciwego, które bedzie mi wierny...po czym pójdzie do ołtarza z dresiarzem w BMW... Szkoda mi niektórych facetów co nie wiedzą "czego tak na prawde pragną kobiety "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnego pseudo nauczyciela nie uważam za jakieś guru... podobają mi się tylko argumenty jakie przedstawia Still (gość z Torunia) ale nie oszukujmy się koleś jest w miare przystojny więc pewnie i bez tego radziłby sobie nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dust
ja się pytam kogo ty znasz, a ty mi tu o pseudo-nauczycielach... ciekawie się zrobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam nikogo...nie jaram się tak społecznością PUA. Nie urządzam sobie na Warszawskich ulicach safarii, kto więcej lasek zaliczy. Nie oto tu chodzi... Widziałem przedstawienia paru głąbów na youtubie i to wystarczyło, żeby większość sklasyfikować jako przechwałki a nie jakiś wartościowy przekaz. Sorry ale jak widze gościa Krzysztof Król to mi to wystarczy, żeby nie brać tego na serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak się napinać
na forum dla kobiet :D i machać e-penem :D Już jest jakies branie? Dałeś im email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spostrzegawczość pierwsza klasa. Mysle ze trzeba być niezle nawalonym żeby rozmawiac czy tez pisać o takich bzdetach. gadanie o niczym, kobiety, dupy, lubi nie lubi, bzyka sie czy sie nie bzyka, ładna czy brzydka, czy wzieła przykład z matki czy nie czy jej dziadek był gejem czy moze partyzantem. To nie powinno być napisane cała prawda o PUA, tylko cała beznadzieja o PUA. pozdrawiam i zycze dlaszego owocnego marnowania szarych komórek nad czyms tak infantylnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dust
co właściwie robisz jako ten skrzydłowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×