Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miętowe oczko

Mój facet zarabia 1800 zł

Polecane posty

Gość Stanislav
Zaraz zaraz. Nakreśliłaś dość dokładnie plan w razie rozwodu. Więc wiesz jak postępować bo się z tym liczysz. Zawsze może najpierw wystąpić o rozwód a potem sobie znaleźć nową. Przynajmniej oficjalnie. Znam taki przypadek. Nie było orzeczenia o winie. Ani alimentów na żonę. Co prawda jeden taki przypadek ale w sumie znam tylko jeden przypadek rozwodu z bliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka swojego męża
goska tu caly czas twierdzi ze sie nie da pracowac, wychowywac dzieci i prowadzic domu. To Cie z bledu wyprowadze. Ja wychowuje 2 dzieci, pracuje na pol etatu, czyli 4 godz dziennie(i zarabiam 1800zl- zebys mi nie zarzucila ze za grosze tyram :D) i mam mnóstwo czasu na zajęciem się domem i na wyjścia, typu siłownia ;) aaa i jeszcze wazna rzecz. jestem od Ciebie Gosiu nieco młodsza, no ale moja ambicja nie bylo zlapanie bogatego faceta więc się przestan kompromitowac i tłumaczyc swoje lenistwo i proznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska ja mieszkam na malej wsi i nei ma tu dziewczyny ktora by miala takie myslenie jak Ty:):):) zal mi Ciebie;) rodzice Cie widocznie skrzywdzili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesli znajdzie kochanke i ja sie o niej dowiem, to bedzie z orzeczeniem o winie, nie martw sie juz o to" ooo, to wy jesteście małżeństwem. no to już coś. a może tak samo piszesz jak i o tych dzieciach co to ich wychowywanie to dla ciebie taka ciężka praca choć ich nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
"Poza tym idea wakacji.." - A kiedy pojedziesz do domu rodzinnego pochwalić się kawalerem z odzysku ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed: Jasne, ze powinni próbować- oboje byli po studiach i jedyne na co mogli liczyć to marne etaty za najniższą krajową. Rodzina zrobiła zrzutkę i dołożyli im się do własnego interesu- reszta: dotacje z Unii. I co? Nie wyszło. Nie można wszystkiego przewidzieć- bo każdy interes może nie wypalić. Jasne, ze powinni spróbować ale do każdego interesu potrzebny jest własny wkład i to niemały, a jeśli ktoś jest po studiach nie ma jeszcze własnych oszczędności i musi liczyć na rodzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przy zarobkach męża rzędu 15000 po rozwodzie i alimentach na dziecko dostaniesz max jedną trzecią tego i będziesz utrzymywać się z dzieckiem z kwoty, która jest dla Ciebie prawie że granicą nędzy. I co wtedy?"- Nie zapominaj o podziale oszczednosci. Nedza z dnia na dzien mi w oczy nie spojrzy:) Jesli nie dostalabym alimentow na siebie, to wtedy poszlabym do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nakreśliłaś dość dokładnie plan w razie rozwodu." cechą takich głupich panienek jak nasza małgorzata jest to, że wydaje im się że są takie sprytne i mądrzejsze od wszystkich wokół. bo przecież mają "za darmo" to na co inni muszą ciężko pracować. tak się sprytnie "ustawiły". nie kumają że to wcale nie jest "za darmo" a rachunek może być boleśniejszy niż im się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislav
Za nędzne znienawidzone 1200. O ile przyjmą 40 letnią kobietę bez matury i doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to nieduzo. wg danych urzędów skarbowych ponad 13 tyś ludzi w polsce zarobiło w ubieglym roku ponad milion. pewnie większosć to faceci a ty jakimi groszami się byś chciała zadowolić"- Kolego ja nigdzie nie pisalam, ze mam jakies wielkie wymagania:) Dales sie poniesc opiniom ludzi tu piszacych, ktorzy wiekszosc rzeczy sobie dopowiadaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkaonline
myslisz , ze facet jest a ż tak glupi , że podzieli sie z tobą wszystkim na co zasuwal ???? oj naiwna dziewczyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly84 wierz mi ,że nie do każdego interesu jest konieczny finansowy wkład własny i wystarczy tylko wkład własny w postaci chęci i wiedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"goska287 nie wykluczają ale z tego co zdążyłem przeczytać są jednak u ciebie warunkiem koniecznym aby kochać"- Nie czytasz ze zrozumieniem. Sa warunkiem koniecznym, zeby zakladac rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: jakoś strasznie materialistycznie patrzysz na tego swojego faceta, kurde co wypowiedź to jego kasa to, jego kasa tamto. Mam nadzieję, że chociaż jest przystojny, w łóżku Wam dobrze i jeszcze się super dogadujecie- bo już to w połączeniu z pieniędzmi daje jakieś podstawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na innym topiku doprowadzila do lez kobiete w ciazy, ktora porzucil maz... Kafeteria powinna byc zakazana dla osob w emocjonalnej rozsypce ze wzgledu na szalejace tu skurwysynstwo. Wiem bo przerobila to na wlasnej skorze. Tym bardziej, iz stare przyslowie pszczol mowi, ze kobieta kobiecie wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kawaler po 30. z pensją 40 tys. to chyba dobra partia dla kobiety?"- Jesli oprocz tego ma dobre cechy charakteru to bardzo dobra. Ale juz dawno zajeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a o jakim braku możliwości i okolicznosci mowisz? bo przeciez nie przez to ze pracowalas nie moglas sie uczyc, prawda?"- Nieprawda. Pracowalam wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislav
Znowu sobie przeczysz Gosiu-Napisałaś na początku, że trzeba mieć wysokie wymagania a nie żeby wegetować. A teraz piszesz, że nie napisałaś. I skoro są warunkiem koniecznym pieniążki by zakładać rodzinę to chyba do miłości też. Czy zakładasz rodzinę z kimś kogo nie kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed: No mieli chęci i to ogromne, zapał, wiedzę. Ale chociażby musisz zainwestować w sprzęt (zależnie od dziedziny), lokal czy biuro itp. My też ich będziemy zachęcać żeby jeszcze raz spróbowali i się nie zrażali, już mięli powiedziane, ze kasę pożyczymy, a oddadzą kiedy będą mogli, żeby nie pakowali się w pożyczki. Tylko faktycznie chyba się boją po tej porażce i na razie zasuwają oboje za jakieś śmieszne pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
Według mnie na 100% byłaś niekochanym dzieckiem, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdolę !!! kobieto to ty zakładasz rodzinę bez kochania?? BRAWO!!!!!!!!!! Zaczynam jednak wątpić czy masz to średnie wykształcenie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka swojego męża
no to tymbardziej jesli pracowalas to mialas mozliwosci. wiec co stalo na przeszkodzie, zeby sie ksztalcic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oczywiście, że tak tylko sposób wybralaś niepewny trzeba bylo zainwestowac w siebie, byc kimś i miec z tego satysfakcje"- Bede miec satysfakcje z bycia matka, zona i pania domu:) "postanowilaś pojsc bardzo na skróty, żeby byc szybko na górze .... ale równie szybko możesz byc znów na dole"- W chodzeniu na skroty nie ma nic zlego. Samobiczowanie sie i stwarzanie sobie klopotow, zeby moc powiedziec: patrzcie jak ja ciezko pracuje, jakie ja mam ciezkie zycie itd- jest nie w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly84 no nie wykluczam ,że może być też tak ,że oni po prostu nie mają tej tzw smykałki do interesu i niestety nadają się tylko na pracowników najemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
"Pracowałam wiele lat" - Ciekawe :-) U doktorka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkaonline
bo gosia jest cwana i skumala, ze po co ma pracowac skoro moze miec dużo wiecej nie robiąc nic ... skumala, ze trzeba wykorzystac jedyną rzecz , która kobieta moze pohandlowac czyli wlasną c***e .. i dokladnie to zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
"Będę matką, żoną i panią domu" - No dobrze, ale na razie nie jesteś. Teraz masz sponsora, a on panienkę do towarzystwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka swojego męża
no i jeszcze powiedz, ze pracowalas na wysokim stanowisku, bo przeciez do klasy robotniczej nie moglabys sie znizyc:D przeciez Ty masz wyzsze ambicje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislav
"Samobiczowanie sie i stwarzanie sobie klopotow, zeby moc powiedziec: patrzcie jak ja ciezko pracuje, jakie ja mam ciezkie zycie itd- jest nie w moim stylu".-kolejne zakłamywanie pod swoją tezę. Czy ktoś kto pracuje od razu musi się samobiczować? Sporo ludzi pisze tu właśnie, że praca daje im satysfakcje i że nie mogliby siedzieć w domu. A jak mają ciężko mimo, że pracują to jakby mieli gdyby siedzieli w domu? Nie każdy jest darmozjadem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×