Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miętowe oczko

Mój facet zarabia 1800 zł

Polecane posty

Gość pani samej siebie
w sumie przykre to, ze facet ktory ma zone kwestionuje prawdziwosc twierdzenia, ze mezczyzna powinien dbac o bezpieczenstwo, stabilizacje wlasnej rodziny i byc odpowiedzialny. no ale to tylko Regres:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie zastanawiac coz tam moglo tak cie rozbawic - nie sadze, zeby bylo warto skoro oczywistych oczywistosci nie rozumiesz." uuuuu zawiodłem sie na tobie myślałem że wysupłasz odrobinę rozumu :)? ale widze ze sie nie da ... powiem ci zachowujesz sie jak stereotypowa blachara i dziecko z rozumkiem przedszkolno żłobkowym Oczekujesz wiele w zamian nie oferując nic albo oferując coś co jest naturalne dla ciebie i zapewne upragnione (ciąza) jak sie pozbędziesz swych własnych instynktów przedszkolnych które widze jeszcze w tobie drzemią wtedy porozmawiamy jak dorośli ludzie tymczasem nie mam o czym z tobą rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani samej siebie
1. Ma świetnie zarabiać. 2. Ma być na każde zawołanie. 3. Ma poświęcać czas dzieciom, żonie. 4. Najlepiej żeby te świetne zarobki przynosił będąc jakieś 3 h w pracy, bo potem musi jeszcze zajmować się żoną i dziećmi. No chyba cyborg jakiś. dokladnie:) sa tacy i wiele kobiet na takich trafilo. boli was, ze wy nie?;) czyj to problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly84.. kobieta ma leżeć i pachnieć..hehe zaradna babka potrafi także zarobić nie mała kasę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres... a co Ty masz człowieku do mnie ? wyraziłam swoje zdanie ! co Cię tak dziwi że nie podziwiam biedy ?" myśl !!! bo ja tez nie podziwiam biedy lecz podziwiam zaradność ludzi którzy pomimo zarobków na granicy 2.000 tysiecy zł potrafią żyć i wychować dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka123
Zrób tak jak setki innych kobiet ..ZNAJDZ SOBIE FACETA KTÓRY ZARABIA WIĘCEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani samej siebie
Regres, tumanie, doczytales moja wypowiedz? o tym, ze pracuje ciezko, swietnie zarabiam i dbam o dom w rownym stopniu co moj facet? a OPROCZ tego jako kobieta zachodze w ciaze, rodze dziecko i je pielegnuje? ty naprawde masz problemy z mysleniem i wyciagniem wnioskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Regres imperia a no chyba że tak ... Tylko pytanie czy to zdrowy i uczciwy układ? " Wg mnie , NIE ! Ale wg "szczerusia" wszem i wobec . Zawsze byłam za podziałem obowiązków , ale na zasadzie , - męskie obowiązki i damskie obowiązki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Gosia odwazna babeczka z Ciebie. Ja bym sie bala liczyc tylko na obcego w sumie faceta i w ogoel nie inwestowac w swoja przyszlosc zawodowa. A maz zalozyl Ci chociaz jakis fundusz? Jestes ubezpieczona na zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka123
A I TAK ZARAZ WSZYSCY MNIE ZJEDZĄ BO STWIERDZA ŻE KOBIETY TO MATERIALISTKI. . TAKIE ZYCIE,MNEI NIE IMTERESUJE ZYCIE OD WYPŁATY DO WYPŁATY TM BARDZIEJ ZYCIE NA KREDYT. MIŁOSCIA DZIECI NIE WYKARMISZ. WYBACZ ALE TAKIE SA REALIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani samej siebie: Jestem szczęśliwa, bo się kochamy. I pewnie nie mieści Ci się to w głowie, ale jestem tez szczęśliwa, bo DO WSZYSTKIEGO DOSZLIŚMY WSPÓLNIE. Nie chcę, żeby moim życiowym osiągnięciem było wypinanie pośladków i rodzenie dzieci. Sorry, inne priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres... nazywasz to życiem ? to desperacja ! tu nie ma czego podziwiać co najwyżej współczuć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani samej siebie
rowniez do wszystkiego doszlismy wspolnie:) mielismy rowny start, pracuje tak samo ciezko jak moj maz, dzieci dopiero w planach. co teraz powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ile jest tematów na kafaterii o zdradach i traktowaniu żony jak służącą?"- Rozumiem, ze jak taka osoba by pracowala, to nie zostalaby zdradzona albo nie byla traktowana jak sluzaca? "Facet też może zarabia dużo i na SWOJE potrzeby i nie chcieć być sponsorem żony Czy wtedy jest nieudacznikiem?"- Jesli zarabia duzo to nie jest nieudaczikiem. "Facet który zarabia tyle żeby pobudować dom, wychować dzieci, latać w Alpy, fundować niepracującej żonie Spa i inne zachcianki, niezdradzający i zgadzający się na wszystkie oczekiwania żony i na jej posadę pani domu, dodatkowo pozwalający jej zarządzać bez szemrania całością finansów. Aha i jeszcze w okolicach trzydziestki To oczywiście standard"- Nie standard, tylko wysokie wymagania. I nie pisalam nic o "zarzadzaniu bez szemrania caloscia finansow". To ty drugi raz o tym napisales, widac masz jakis problem z tym w twoim zwiazku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa tacy i wiele kobiet na takich trafilo. boli was, ze wy nie? czyj to problem?" pamiętaj że sa tez kobiety o wzroście 178 i wadze idealnej ,z ładnie kształtną pupą,biustem i wysokim ilorazem inteligencji które po studiach zarabiają powyżej średniej krajowej Są uśmiechnięte,gotują pyszne obiady i zawsze mają ochotę na sex robią świetną laskę i każdego ranka są wilgotne :D pamietaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, będziesz podróżować, ale nie za swoje pieniądze, pamiętaj. Nie bądź pewna, że kiedyś nie zostanie ci to wypomniane. "Co sie stanie to sie stanie. Jak sie stanie to bede sie martwic. Na pewno nie na zapas." To dlaczego zakładasz, że zarobek 1800zł utrzyma się przez całe życie? Za kilka lat jego pensja może być x10 Oj chyba nie ma co dalej dyskutować z Gosią. Porównujesz zarobek 4800 do śmiesznych, a sama siedzisz w domu i z nudów wypisujesz głupoty na kafeterii. Idź do pracy, to może docenisz zł. Jesteś oderwana od rzeczywistości i swoimi wypowiedziami obrażasz ludzi, którzy harują dniami i nocami, żeby ledwo związać koniec z końcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres... nazywasz to życiem ? to desperacja ! tu nie ma czego podziwiać co najwyżej współczuć !" nie liczyłem na to że zrozumiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia weź ty się kobieto odpierdol ode mmnie i nie wyrażaj opini za mnie. Nie wiem dlaczego od początku się mnie czepiasz ,bo mnie nie znasz więc spasuj i czep się tramwaja ,jak warsiawiaki gadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani samej ...: Powiem, że Twoje wcześniejsze wypowiedzi świadczą zupełnie o czym innym. Nie mieści mi się w głowie jak można mieć takie spojrzenie na człowieka, przy którym co wieczór kładzie się w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaj siebie... i co z tego że za pieniądze męża ? ona też pracuje ! jako gospodyni kucharka.... ile ta praca jest warta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislav
Są takie cyborgi-sam bym chciał takim być i staram się. Ale nie są oni nimi od razu i chcą być tacy ale dla wartościowej, niezależnej kobiety z klasą. Sam ma taką żonę. AA myślenie, że taki cyborg poleci na niepracująca laskę z roszczeniową postawą i będzie ją bez zająknięcia utrzymywał do końca życia to jakiś harlequin. A mówienie o wyciąganiu alimentów też jest ryzykowne. Bo po pierwsze zarabiającego męża stać na lepszych prawników a po drugi jak ma trochę rozumu to najpierw się rozwiedzie bez orzeczenia o winie a potem dopiero zwiąże z tą młodszą, którą pozna:) I na alimentach na dzieci się skończy:) A nie daj Bóg bedzie rozdzielność majątkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęta251 kochaj siebie... i co z tego że za pieniądze męża ? ona też pracuje ! jako gospodyni kucharka.... ile ta praca jest warta ? śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres jak to powiedziałeś?? Blachara z mentalnością przedszkolaka?? Właśnie imperia jak wydoroślejesz ,to możemy normalnie porozmawiać,a tym czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" i w ogoel nie inwestowac w swoja przyszlosc zawodowa."- Nigdzie nie napisalam, ze absolutnie nic nigdy ze soba nie zrobie w sprawie wyksztalcenia. Ale myslenie o tym co bedzie za 20 lat jest w tej chwili troche zbyt wczesne. Ja mysle kategoriami najblizszego roku. "A maz zalozyl Ci chociaz jakis fundusz? Jestes ubezpieczona na zycie?"- Slub dopiero na wiosne planujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani samej siebie
a jakie ja mam spojrzenie na czlowieka?:D i o jakim czlowieku mowisz, moim mezu? ach to dopowiadanie sobie bajeczek i branie wszystkiego do siebie;) pisze ogolnie. tak, uwazam, ze kazdy facet moze rownoczesnie dobrze zarobic i zadbac o zone i dzieci, i o dom - jesli tylko chce i mu zalezy. tak samo jak kobieta. tylko tego probuje tutaj dowiesc - ale sie popluczyny meskie i ich kobiety z zanizonym poczuciem wlasnej wartosci na mnie rzucily, bo osmielilam sie napisac to, co tak naprawde kazdy mysli;) ale do dzialania juz chetnych mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 14:35 [zgłoś do usunięcia]szczeruś' Człowieku , ja tobie mówię wprost na forum . Skończ robić ze mnie durnia , bo odbije się to na Tobie . (na razie proszę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawaiak mniej agresji, więcej merytorycznej dyskusji. Pogadamy jak się podszkolisz z socjologii. Spadam na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani samej siebie
Regres, twojej ostatniej wypowiedzi nawet nie skomentuje;) na poziomie gimnazjalisty. nie moja wina, ze twoja kobieta nie spelnia wymagan ktore wymieniles jednym tchem - widac sie dobraliscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętowe oczko
jestem jestem. Ale dyskusja rozgorzala... Czas na poważna rozmowę. Ale wiecie co mnie najbardziej wkurza? opowiada po ludziach jakie to ma pomysły na własną działalność, na życie, a nic absolutnie nic w tym kierunku nie robi. Ktoś pytał czego uczył - wf-u i tu spełnił się w 100%, był genialnym, pełnym pasji nauczycielem, miał duże osiągnięcia w tym co robił, ale aktualnie nie ma szans na powrót. Mieszkamy w małych miasteczkach i wszystko jest już obsadzone znajomościami - wiecie jak jest... My nie mamy żadnych "pleców", każda praca była zdobywana uczciwie. A co do korepetycji - w roku szkolnym ja udzielam, z matmy np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×