Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

kurcze poprzestawialo mi sie za 10 dni jade na holiday do polski na 3 tygodnie wiec chcialam napisac ze mam off na prawie miesiac za 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz adas cos ci nie pyklo przy nas heh a niby same kobiety a ty taki nasz rodzynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez ze pyknie kazdemu narazie mozesz cieszyc sie wolnoscia to tez czasami mile ja sie naciesze wolnoscia przez 3 tygodnie jaki raj ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na Sylwie nie mamy już co liczyć, wczoraj mi wypomniała, że chlapie na ekran, a teraz to ona pewnie ... Iskrzy... Przy tych sms-ach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyab ja wystraszyliszmy ze znowu chcemy kopie sms ale co zrobic tez bym chciala zeby iskrzylo jak u niej ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ja wystraszylismy tym ze chce ko[pie czy cos i uciekla a tez chcialam zeby zaiskrzylo i umnie to niechce sie pochalic jak to robi ;d;d;d wiesz adas jak ja bym miala cis od starych wysywac jak ty mlody jestes ja to stara dupa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dwa razy prawie to samo wyslalam bo pisalo ze blad strony a jednak wyslalo co pisze.a co do iskrzenia samemu to nie to samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia czyta ale nie będzie któryś raz z kolei odpisywala na to samo pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika - prosze pisz wolniej, na spokojnie, bo nie ogarnia, dzisiaj tych rebusów jakie piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to zapodaj cos innegoi sie odzywaj do nas ;d;d;d a nie smutki tam dzis walisz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra adas postaram sie moze mi dzis nie idzie bo cimno w domu nikt swiatla nie zapalil .wiec rebusy mi wychodza ;o;oi to jakie wcale sie nie dziwie ze nie ogarniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam jeszcze pisalam ze jak ja bym cie mogla od starych wyzywac jak ty mlodziutki omnie jestes jeszcze ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×