Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Ksenia nie obraziłam się:) a Twój wpis o śnie...zaczęłam myśleć jak wygląda Zdzichu,czy istotnie wysoki,z wąsem :) Zdzichu opisz się jak wyglądasz... jeśli chodzi o córę,wcześniej nie mieszkali u mnie,wynajmowali ładne,duże mieszkanie,było kompletnie umeblowane,wszystko rozdali za darmo,zięć pracował w dużej firmie informatycznej,mają jedno 2 letnie dziecko,zwolnił się z pracy,jeśli wrócą to praktycznie do niczego,moje mieszkanie nie jest duże ale jeden pokój mogę im oddać.Realia na świecie są jakie są,brak pracy,recesja...a oni zawierzyli rodzicom zięcia,teraz z nimi się zięć cały czas kłóci,czekają na zasiłki,a w obecnym czasie długo to trwa,nawet do roku...szkoda nerwów na to wszystko...dzisiaj jak na skype z córką rozmawiałam to tylko był płacz,a wnuczek taki smutny... Ksenia zazdroszczę pomysłów...dobrze że obydwoje lubicie zaszaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał dobrą pracę ...pamiętam jak o tym pisałaś .A teraz ma do nich pretensję.A jego rodzice co teraz na tą sytuację? jak pamiętam to oni ich namawiali na ten wyjazd.Czy mają wszystko gdzieś? i rączki umywają. Wiadomo ty jako matka wszystko zrobisz dla dziecka i wnuka ,a oni? Natea ....też jestem za tym,Zdzichu jak wyglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warmianko! nowy rok się dawno skończył,a ty nie wracasz od kuzynki.....może kogoś interesującego poznałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa witam Jaszczurki!!! A już myślałem że W dybach jakiś siedzicie za dokazywania sylwestrowe!!! Ksenia o mnie śni, Natea pytania zadaje jak wyglądam no proszę, proszę!!! Czy ja wysoki jestem??? No a jak!!! Koszykarskiego wzrostu nie mam ale te 182 cm mam, o!!! Wąsów nie miałem, nie mam i nie będę miał. Dziadek mój miał i na stare lata zgolił a na pytanie wnusia dlaczego odpowiedział ze......................że mu się smarki do wąsów czepiają więc wąsów nie posiadam. Ksenia twierdzi że sny erotyczne rzecz przyjemna jest o tak, tak, masz rację Ksenia przyjemna to rzecz no!!! Ważne co by łapki na kołderce tylko były to wtedy ze snów tłumaczyć się nikomu nie potrzeba. Jaki jestem??? Ot normalny facet jakich setki na ulicach. Może ździebko zwariowany jak na swój Pesel ale to już inna historia. No??? A erotyzmu ile we mnie o tak. Jak w jakiej łodzi podwodnej albo kosmicznej tej............no rakiecie!!! A tak na poważnie to z tłumu się raczej homo-sapiensów czy innych takich na kaczych łapach nie wyróżniam. No tak Natea masz trochę problemu z dzieciakami teraz no!!! Ot taki wilczy pęd do „zachodu drzemie w małolactwie. Powiem tak: „Wrzasku do cholery, wełny mało...........Powiedział góral strzygąc kota!!! No na bank teraz teściowie znajdą winnego całego niepowodzenia i winna będzie Twoja córka. No bo przecież nie synio, no co Ty!!! Wiesz ja przerabiałem emigrację i nie jest to żaden miód. Najważniejsze że zwoje mózgowe funkcjonowały to i człowiek w porę załapał że nie dla niego takie życie. Oczywiście niektórym się udaje ale? No to jak wygrana w totka. Większość tam siedzi czarując wszystkich dobrobytem a po nocach ryczy z bezsilności do poduchy. Części po prostu jest wstyd teraz się do czegokolwiek przyznać no bo i jak, no??? Takie są realia. Nieliczni kosztem wielu wyrzeczeń wiodą tam życie może troszkę wygodniejsze ale??? Jakim kosztem??? O tym się nie mówi. Poza tym??? No wiesz polacy jako nacja powiedzmy sobie szczerze nie są jakoś zbytnio przyzwoici dla swoich rodaków. Na pomoc czy lojalność raczej nie ma co liczyć. Każdy patrzy jak tu drugiego za przeproszeniem udupić wykolegować i mieć jakąś niepojętą satysfakcję ze komuś się nie udało. No tacy jesteśmy. Mnie w trudnych chwilach na emigracji nie pomogli Polacy tylko??? No właśnie Rosjanie, Ukraińcy a nawet Arabowie. Przykre ale tacy jesteśmy ku zdziwieniu innych nacji dla których pomoc ziomkowi jest tak oczywista jak dla bociana żaba. Chyba lepiej będzie gdy wrócą niż mają tam siedzieć jako ludzie gorszej kategorii. Tym bardziej że mają dzieciaczka. No to tyle ode mnie no. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a już myślałem że jakieś "tałatajstwo" mi to wyskoczyło!!! Tak mi więcej nie czynić bo??? Do Afryki banany prostować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu wzrost masz słuszny,co i jak faceta nazwać przystojny ...jeśli garba nie masz to ok.Wąsy są be ,co nie chodzi jak komuś z nosa leci ,to czuje i nos podetrze.Ale niektórzy mają na wąsie śniadanie.Na dorobku zagranicznym byłam w czasach poślubnych ,trzy razy 8,14,i 18 dni ,robiłam na wesołym miasteczku,fajnie ,ciekawie i kawałek zachodu zobaczyłam co przy naszych szaro-burych sklepach ,,tam było wszystko.Moi znajomi Chińczycy ,mają tu w Polsce jedną dużą rodzinę.Jeden drugiemu pomaga,czy w znalezieniu pracy,mieszkania czy innego lokum,myślę że oni mają inne charaktery niż Polacy,a może dlatego że są tak daleko od domu.Natea ! Zdzichu ma rację ,ściągaj córkę do domu,może się wstydzą że nie dali radę,nie pierwsi i nie ostatni ,nie każdy umie się rozpychać łokciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Na cieniu jak idę to nie wyglądam jakbym się skradał czyli??? Czyli garba nie mam!!! Chociaż co do tego garba to??? No wybaczcie ale ponoć taka kobietka dla faceta najlepsza. Jeszcze jak zezowata i z jakimś pypciem na czubku nosa to już mistrzostwo świata w małżeństwie jest!!! Jak dlaczego, no jak??? Przez tego pypcia za urodziwa nie jest więc żaden facet jej nie „zgłuszy po za tym nie wiadomo gdzie w danej chwili patrzy. Czyli wierność do grobowej deski jest. A garb??? No sam miód ponoć, ja nie próbowałem ale ponoć jak taką kobietkę się na twardym na wznak położy i w czoło lekko pyknie to??? A potrafi się i 10 minut jak nie dłużej bujać na jakim tapczanie ku uciesze cielesnej faceta rzecz jasna, no!!! Czyli garb i swoje plusy ma, o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu he,he o zezowatej znałam ,a z garbem to dobre,myślę że nie jeden facet by chciał taką i nie taką puknąć w czółko i tak 10 minut.Ej dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No pewnie Ksenia że tak, a jak??? Faceci tak maja że do pukania ich ciągnie......od czasu gdy w jaskiniach dokazywali z kudłatymi niewiastami!!! No chyba że?.............. Biedronia tego z sejmu jakiś bliski koleżka to wtedy no?.....No nie wiadomo!!! A że taka czy nie taką??? wina to proszę ja Ciebie oświetlenia jest i wzroku ostrego co to zniekształcić człowieka potrafi. Przecież wszyscy wiedzą że brzydkich kobietek nie ma tylko??? No urody odmiennej takowe na świecie bywają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) co tak mało piszecie?ja byłam u teściowej,przewróciła się i mocno poturbowała,nie potrafi ruszać ramieniem,za nic w świecie do lekarza nie da się zaciągnąć,mówi że jak już pójdzie to już tam umrze,ze ponoć che jeszcze pożyć,ciśnienie już od dawna ma od 170-200 skurczowe i też leków nie bierze,czasami już nie mam do niej siły:) mam ochotę na jakąś zmianę w swoim życiu,zastanawiam się nad obcięciem włosów,przeglądam net i szukam jakiejś modnej fryzurki,może Ty Ksenia mi coś doradzisz?jestem brunetką,mam duże brązowe oczy,buzia w trójkąt,jakie teraz fryzury są modne?może kolor też sobie zmienię,swoje mam ciemnobrązowe,chodzi mi o takie cięcie żeby szło ładnie włosy ułożyć,moje są naturalnie kręcone,niesforne okropnie,teraz mam długość do ramion.. Zdzichu ten kawał o garbie tak mnie rozśmieszył :))) oj faceci,faceci,pukać by tylko chcieli:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie bo kurturarne som i z drzwiami do niewiasty nie wchodzą tylko pukają o!!!! Potem też ich na pukanie bierze!!! W genach tak maja czy coś tam takiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Natea mój tata lat 92 ostatnio coś mu w płucach grało,nie chciał iść do lekarza bo stwierdził że to końcówka .Tłumaczę mu że jak się położy ,to będzie problem.Lekarz dał mu antybiotyk i jest ok.Mieszka sam i narzeka że nie ma do kogo słowa powiedzieć ,tylko telewizor i trochę poczyta.Co dzień idę do niego,robimy spacer ,i zabieram go do siebie,posiedzi 3 godzinki i go odprowadzam.Twoja teściowa do tych upartych należy ,a ciśnienie ma za wysokie,musi brać tabletki.Niech mąż przemówi jej do rozumu,po dobroci a jak nie .to bez dobroci,po prostu nakrzyczy .Natea włosy masz kręcone i tu ciężko coś doradzić.Skrócisz i co? co dzień będziesz prostować prostownicą.Idz do dobrego fryzjera to coś może wykombinuje a i kolor ci dobierze.Moim zdaniem masz ładny kolor ,który pasuje do oczów. Ja muszę się wybrać do okulisty i zapisać na operację powiek.Mój brat jest starszy i już powieki zaszły mu na oczy.A na operację czeka się parę lat. Zdzichu i pukanie Natei też się spodobało he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:)pewnie już pomyśleliście, że o Was zapomniałam. Nic z tego:D Doiero wczoraj wróciłam. Trochę się zasiedziałam, bylo miło, ona jest sama, ja też a w kupie zawsze raźniej. Odnośnie starszych osób to chyba większość tak ma. Moja mama też o lekarzach nie chce słyszeć. Na Nowy Rok nie zrobiłam żadnych postanowień bo nie mam silnej woli i w związku z tym nie ma co sobie glowy zawracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Warmianko witaj,stęskniłam się za tobą .Nie myślałam że nas opuściłaś bo mówiłaś że jedziesz do kuzynki.No to posiedziałaś ,może kogoś fajnego poznałaś? Samemu żle ,ale te chłopy też są ciężkie.Mój kużwa całe życie talerza nie włożył do zmywarki,a teraz rano [a wstaję ok 10] mam wyciskany soczek.Siedzi od rana na komputerze na dziale Kuroń,jak telewizor to Pascal i tak gotuje.Dziś były ślimaki,owoce morza i inne pierdoły.Nłt tego nie je,ja lubię tradycyjne jedzenie,zupa ,ziemniaki,sos.Warmianka czytałaś Zdzicha pukać mu się chce ,no dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warminka fajnie że jesteś:) Ksenia operacje podnoszenia powiek?nawet gdybym miała na to kasę nigdy bym się nie zdecydowała.Każdy musi się zestarzeć,a zatrzymywanie czasu na siłę?te wszystkie starsze kobiety z twarzą jak maska,coś okropnego ,najważniejsze to zaakceptować zmiany,lubić siebie.Ja z kosmetyków to tylko dobry krem,tusz do rzęs,cień i szminka.Myślę że gdybym od młodości nakładała tony pudrów i innych wynalazków to moja twarz byłaby teraz zniszczona.Byłam u brata,rano po przebudzeniu nie poznałam mojej bratowej,taka bez makijażu zupełnie nie do poznania,aż się jej wystraszyłam.No ale każdy ma swoje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natea ,mi lekarka powiedziała że powinnam się zapisać ,na zabieg czeka się długo ,nie chcę płacić z własnej kasy.Zawsze chodzę prywatnie i raz w życiu zrobię coś na kasę. E tam Natea też uważam że człowiek powinien się z wiekiem starzeć,ale uwierz że mała ingerencja i dbałość robi cuda.Jestem na etapie namówienia bratowej .starszej o 10 lat .Ma zmarszczki które sa już na policzkach, nad ustami pionowe wgłębienia takie ma geny.Brat bardzo ją kocha ,mi przytakuje i ją namawia.Myślę że każda kobieta chce być ładna i atrakcyjna mimo wieku.Niektóre uważają że są piękne mimo wieku mając wąs pod nosem i zarośnięte nogi. Ja mam inne zdanie .Natea ,Warmianko chcecie dobre orginalne perfumy? mam dojścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. A jak to wszystko poprzekręcają jak poprzekręcają, no!!! Napisałem ze jak się pyknie w czoło to się buja na twardym a tu co?? Od razu pukać z tego zrobiły Jaszczurki jedne no!!! A ta???...................................Gra wstępna to co?...........PIKUŚ!!! No Pytam??? Aaaaaaaaaaaa no właśnie no!!!A taka Ewcia w raju proszę ja kogo to po co Adasiowi jabłko dawała i za co, co??? A no za to co by tam na wydrę na nią Adaś jako kobietkę nie skakał!!! A że pod tą jabłonią w takie klocki cielesne grali że Pan Bóg aureolą o ziemię rzucał z nerwów. No i z raju raz dwa ich wypędził z okrutnej zazdrości bo sam kobietki koło siebie nie ma!!! A wąż Co to na tym drzewie głową w dół wisiał bo na kacu był (to taki zwierzak do szlaucha podobny) to tak się zapowietrzył że słowa sex wypowiedzieć nie mógł i do dzisiaj tylko sssssssss robi, o!!! Kseni się pukanie podobało i Natei się podobało no proszę, proszę!!! Jeszcze trochę a pomyślę że myśli kudłate jakieś macie!!! Warmianka tylko bidulka jakoś cichutko siedzi!!! No ale??? Jeżeli już z pykania się pukanie zrobiło to??? A pamiętać mi o tym że wszystko na hamaku wolno czynić aby??? Nie od tyłu!!! Nie wolno!!! Jak dlaczego, jak??? Od tyłu nie wolno bo..............Bo za blisko krzyża jest!!! Potem taki facet co to jak Zorro w takim kiosku w kościele siedzi o czymś takim się dowie i raz dwa ze 100 metrów różańca na pokut zapoda i wtedy? No wtedy tachaj to do domu!!! A jak się by dodatkowo słuchaczki takiego radia z Torunia o tym dowiedziały to? ............. Z moherów by jeszcze zaczęły sobie dredy kręcić i wtedy by zamieszanie było. Tak ze ku rozwadze moje drogie bo weekend dzisiaj i kto wie czy któregoś z waszych „Adasiów na amory jakoweś nie weźmie!!! Ksenia............ a daj sobie sobie spokój z powiekami no co Ty!!! Kobietka jak oczy mruży to facetów rajcuje proszę ja ciebie no!!! Mrużenie oczu do kudłatych myśli facetów doprowadza!!! Zaraz się gentelmenami (czy jakoś tak) stają. Jako pierwsza wpuszczą a i drzwi otworzą a nawet w kieszeniach gmerają a po co i dlaczego, to nie powiem o!!! Tak że daj sobie sobie spokój!!! No brat no co innego. Facet jak oczy mruży to jakby niedowidział albo denatury sobie chlapnął, albo czeskiej gorzałki na metanolu i tylko patrzeć jak zacznie mówić pijmy szybciej bo coś mi się ciemno przed oczami robi. Tak że jemu nie wypada no!!! Natea no proszę włosy kręcone, do ramion czyli??? Natea kudłata jest kobietka!!! W kalendarz popatrzyła, wyszło ze to karnawał i??? Kudły chce na jakąś Kleopatrę czynić pazury malować, mazidła na twarz rzucać, gałgany z szafy wyciągać i na jakiś bal ruszać. Nie można tak od razu??? Nie można??? Kombinuje tutaj jak koń pod górę a o imprezowaniu myśli!!! Natea na spokojnie, jakby co to czubeczek języczka wystawić oczy jak Ksenia zmrużyć i??? .......... Zobaczysz jakie branie mieć będziesz i jak faceci marynarami z zachwytu nad głowami kręcić zaczną!!! No dobra teraz zmykam ......................... Rany boskie!!! Marynary nie mam no!!! Czym będę kręcił na imprezie??? Wiem....................Barmanem a potem o ścianę parcha i tyle. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia 121Zdzichu
Dobry wieczór! Dziś piękna pogoda,śnieg sypał takimi dużymi płatkami powoli,pięknie jak z bajki,szkoda że tak na święta nie było.Wczoraj wybraliśmy się na nocne jazdy do Czech ,konkretnie do Pec ,no fajnie było ,ale jak dla mnie bujać się autem w jedną stronę 2,5 godziny po zasypanej drodze i z powrotem 2,5 godziny to koszmar.Jak na oglądam się tych wypadków ,to mam miękkie nogi.Ale moje dzieciaki ,mąż zawsze na mnie tak wpłyną że.............e mamuśka ,no co ty ?rady nie dasz? i daję.Wróciliśmy o 2 w nocy,ja mogę jechać ,na dwa ,trzy dni ,a nie jak oni.Zdzichu ,widziałeś? my o pukaniu a wyżej panienka już nas wyczaiła i poleca gadżety erotyczne.No tak,staruchy piszą to smarowanie itp im się przyda.Natea,Warmianko ,pozdrawiam co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a witam!!! No u nas na wschodzie dzisiaj o 6-tej -18 i ludziska.................No jakieś takie pokulone na ulicach!!! Ale?.............. nie zasmarkane nawet!!! Co by nie mówić to Ksenia na boazerii z góry i to? Na pewno na stojaka śmigała!!! Światowa znaczy bo i po zagranicznej górze zjeżdżała, no, no!!! Tubylcy na bank dopiero dzisiaj z drzew pozłazili i nadziwić się nie mogą!!! No dobra. Smarowanie piszesz staruchom się należy? Itp. rzeczy? No jak tam na ten adres nie wchodziłem to i nie wiem? Ale poważnie? Eeeeeeeeeeee tam??? Że co znaczy? Że jak PESELE nasze nie tego coś tam to co? Wspomagaczy trzeba? Nie wierzę!!! Jak facet ma co pod czapką nosić i czym w portkach pogmerać to i wspomagaczy nie trzeba. A w ogóle to? Kobietka jak ochotę na dokazywanie ma to wiek nie ważny i wszystko cacy będzie. I jak w starym przysłowiu „cały w tym ambaras aby dwoje chciało naraz i nie ma to tamto!!! Nawymyślali jakiś smarowideł bo im się w hamaku do roboty nie chce wziąć po łatwiźnie „psia mać, no!!! A co to kobieta jakaś furmanka co by z towotnicą do niej i jak koła w furmance smarować? Woźnica przedni musi być i tyle!!! No na razie zmykam i myślę że Natea z Warmianką tu zajrzą bo jak nie, to? A kudły powyrywać za piśmienną absencję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a witam!!! No u nas na wschodzie dzisiaj o 6-tej -18 i ludziska.................No jakieś takie pokulone na ulicach!!! Ale?.............. nie zasmarkane nawet!!! Co by nie mówić to Ksenia na boazerii z góry i to? Na pewno na stojaka śmigała!!! Światowa znaczy bo i po zagranicznej górze zjeżdżała, no, no!!! Tubylcy na bank dopiero dzisiaj z drzew pozłazili i nadziwić się nie mogą!!! No dobra. Smarowanie piszesz staruchom się należy? Itp. rzeczy? No jak tam na ten adres nie wchodziłem to i nie wiem? Ale poważnie? Eeeeeeeeeeee tam??? Że co znaczy? Że jak PESELE nasze nie tego coś tam to co? Wspomagaczy trzeba? Nie wierzę!!! Jak facet ma co pod czapką nosić i czym w portkach pogmerać to i wspomagaczy nie trzeba. A w ogóle to? Kobietka jak ochotę na dokazywanie ma to wiek nie ważny i wszystko cacy będzie. I jak w starym przysłowiu „cały w tym ambaras aby dwoje chciało naraz i nie ma to tamto!!! Nawymyślali jakiś smarowideł bo im się w hamaku do roboty nie chce wziąć po łatwiźnie „psia mać, no!!! A co to kobieta jakaś furmanka co by z towotnicą do niej i jak koła w furmance smarować? Woźnica przedni musi być i tyle!!! No na razie zmykam i myślę że Natea z Warmianką tu zajrzą bo jak nie, to? A kudły powyrywać za piśmienną absencję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ksenia masz rację kobieta powinna być zadbana,jeśli ma kasę i nie może patrzeć na swoje odbicie w lustrze to niech się odda w ręce chirurgów,najważniejsze chyba nasze samopoczucie.Ja sobie na razie wstrzykiwać nic nie muszę,zmarszczek wielgachnych nie mam,a nawet jeśli się pokażą to ruszać nie będę:) Wczoraj byłam na urodzinach syna,wszyscy mili aż do mdłości,teściowa syna się usprawiedliwia teraz za sytuację jaką ma moja córa w tej Anglii,że to był ich wybór i nikt ich na siłę tam nie ciągnął.Grzecznie z nią rozmawiałam,z tego co obserwuję to moja synowa chce też na gwałt tam jechać.Na moje argumenty że nie ma tam tak kolorowo odpowiada że jej brat jest mało zaradny,że wszystko jest na wyciągnięcie ręki.Dziwnym trafem syn nic nie wiedział że zięć nie miał tyle czasu pracy,że jest teraz tam ciężko,myślę że ukrywają to przed nim,ale ja na pewno milczeć w tej kwestii nie będę. Włosów nie obcinam,zostawię jak jest:) krótkich to już bym w ogóle nie ułożyła, a na żadne balety się nie wybieram:) Zdzichu powiedz mi dlaczego często mi zimno,nos,ręce i stopy jak lód.Tabletek do tej pory żadnych nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zimno, dlaczego??? Jak u Barei.." Zima jest to i zimno Pani kierownik a czy ja palę?? No a jakże palę powiedział palacz odpalając kolejnego papierosa". Ale do rzeczy. Może coś być z krążeniem nie za bardzo proszę ja Ciebie. Faceta dawaj Twojego na nauki i może pomóc co nie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu, wobec takiej groźby nie pozostaje mi nic innego jak coś skrobnąć:DDobry wieczór więc. U mnie zima na całego, dobrze, że spadł śnieg to przykrył brudy. Nie wiem jak u Was, u mnie chyba ludzie nie wiedzą do czego służą kosze na śmieci. O zbieraniu po pupilach to już nie wspomnę. Odnosnie operacji plastycznych nie mam nic przeciwko, skoro komuś ma to poprawić samopoczucie to dlaczego nie. Sama chyba bym się nie zdecydowała chociaż...gdybym miała kasę to kto wie...Wiecie, moja tesciowa bardzo dobrze wyglądała. Miała tylko mimiczne zmarszczki. Mam też koleżankę rówieśniczkę, której czas się nie ima. Ja nie wyglądam najlepiej, to co przeszłam zostawiło ślady. Teraz też zresztą nie mam spokojnej głowy. Jak nie to to tamto. No dobrze, ponarzekałam i wystarczy. O pukaniu się nie wypowiadam bo już zapomniałam jak to jest:DKsenia w nocy jeździcie na nartach? Fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! U mnie zima na całego,wczoraj po kościele wzieliśmy biegówki i psa ,polami śmigaliśmy jak Kowalczyk.Natea to dziwna sprawa że syn nie jest zorientowany w sytuacji siostry ,że mają problemy z pracą i że tam nie jest tak różowo.A ty nie pozwól żeby ci jeszcze tam jechali.Warmianko no dobrze że coś nabazgrałaś ,no przykro że masz problemy,ja też mam ale jestem dobrej nadziei że wszystko będzie dobrze.Na co dzień o tym nie myślimy,jeżdzimy,imprezujemy ,a jak przychodzi termin kontroli lekarskiej to robię sie sztywna ze strachu,a w nocy pot mnie zlewa.Swojego strachu nie okazuję nikomu,a w środku dusi jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry??? No i proszę i Warmianka się odezwała !!! Żyje znaczy!!! Wystraszyła się ewentualnym wyrywaniem kudłów. Znaczy się respekt jest. Nawet nie powiedziałem ile, gdzie i jakie, oraz kiedy wyrywał będę a już drukowanymi literami i to jak prościutko napisała!!! Bez kleksów nawet. No tak śmieci? Kiedyś za naszych czasów to i w szkole o tym mówiono a teraz??? Teraz wszyscy pędzą jak by zimne ognie w tyłku mieli, a kultura życia o Chryste Panie!!! A co do sprzątania po psach??? A polecam do obejrzenia http://youtu.be/NR-ofePXj9E Brawo dla faceta!!! No ja też mam piesa ale??? Woreczek w kieszeń i sobie idziemy. Co prawda kiedyś taki woreczek w sklepie zamiast kasy z kieszeni wyjąłem łyso było, ale??? No wesoło też!!! A co do wyglądu Warmianka? No wiesz ja jeszcze jak żyję nie spotkałem kobiety która by nie znalazła w sobie wad. A to tu za mało a to za dużo a to to a to tamto. Interpelację poselską mus by złożyć co by zakaz produkcji a nawet posiadania luster wprowadzić!!! Pod karą chłosty i publicznego batożenia!!! Ja tak myślę że Pan Bóg jak tą kobietkę z tej gliny lepił to musiał jęzora z zachwytu wystawić lub jakieś kudłate myśli mieć no i na kobietką to przeszło!!! O pukaniu się nie wypowiada !!! Zapomniała Jaszczurka??? Trutu tu tutu, zapomniała??? No już ja w to wierzę??? A ten czarci uśmieszek w tekście to co, pikuś??? Jak Łobuzica!!! A problemy? A kto ich nie ma? Każdy ma a to mniejsze a to większe ważne co by w jakieś „doły nie wpadać i nie myśleć o tym za często bo? „Korby człowiek może dostać a przynajmniej z myślenia na czole wyskoczyć żyła może i tak zostać. Uśmiech mus na twarz rzucić i w pozytywne myślenie ruszyć. Warmianka głowa do góry!!! Do góry!!! Kseni jak widzę mało ze z góry zagranicznej na boazerii zjeżdżała to jeszcze narty agralne wyjęła i po polach śmiga. A co ze zbiorami plonów będzie „psia mać no!!! Ciekawe czy farmerów o pozwolenie pytała. Potem facetowi ślady w zbożu wyskoczą i zaraz na jakieś UFO zwala winę a jak na UFO to dziennikarze pole chłopu samochodami zjeżdżą i straty będą!!! Psu nart to nie dała, a biegać kazała za sobą no koniec świata! No dobra zmykam do robótki i miłego dzionka życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Co Zdzichu jeszcze śpisz? dziś mąż mnie zbudził ,ktoś nam psa podrzucił,takiej samej rasy co nasz,tylko w innym kolorze. Muszę sprawdzić czy to on,czy ona. Jak dorwał się do jedzenia,to nasz nic nie zjadł,teraz hasają na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×