Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Oooooooooooooooo Warmianka się obudziła o 11-tej!!! To o tej porze sie z hamaka wyskakuje, o tej porze??? No ładnie, ładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! mam gości i za bardzo nie mam kiedy napisać.Zdzichu ciut mnie pocieszyłeś,masz dobry humor.Dobrej nocki wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Zdzichu, żeby nie było, że się tak wyleguję:D oświadczam, że wstaję wcześniej. Kiedyś gdy pracowałam wstawałam przed czwartą rano. Ależ wtedy narzekałam a teraz wiele bym dała by to wróciło. Coś nastrój mi siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, doradźcie co mam robić,ostatnio synowa nie pozwoliła mi zrobić zdjęć dziewczynkom,prababcia kategorycznie nie może ich mieć,a dzisiaj wystawiła na facebooku dużo zdjęć małych,przed chwilą najmłodszy syn mi pokazywał i śmiał się w głos,że mam się obudzić i zobaczyć jak ona nas traktuje,powinnam jej coś nagadać czy przemilczeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście wyjechali było miło i ciut zamieszania.Warmianko ja jak pracowałam to wstawałam 4 rano.Dawno to było ,ale pamiętam że wszędzie spałam,w pociągu,tramwaju to był koszmar.To były czasy że z pracą nie było problemu,nie ta to będzie inna.Natea nie wiem co ci doradzić,ja bym coś jej powiedziała i to żeby syn był przy tej rozmowie.Idę do kościoła,potem jedziemy do kina pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyJoy
ja jestem ten rocznik i sobie siedzę z laptopem również, ale na http://toster.pl :) widzę, że 50 przejmuja internety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałam zwiedzić Moskwę,no cóż Bruce Willis zrobił taką rozpierduchę że nic z niej nie zostało.O moim zdaniem był lepszy od Bonda.Czas zleciał i niedziela ,film jak inne.Wiadomo na co się szło! ja wam dalej polecam Django. A ogólnie nie lubię tak spędzać czas.Może na piątek polecimy na bieg Piastów ,i to jest co ja lubię.Powietrze ,narty i śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:)Natea w/g mnie lepiej dać sobie spokój bo tylko zszarpiesz nerwy a nic poza zaognieniem sytuacji podejrzewam, że nie wskórasz skoro to jest takie niereformowalne babsko. Przykre to wszystko, tym bardziej, że odbieram Ciebie jako wrażliwą, ciepłą i rodzinną osobę. Ksenia, też tak miałam. Wykorzystywałam każda okazję na drzemkę. Na jakim filmie byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warmianko! Polana Jakuszycka jest piękna,a zima jest do maja,mam zdjęcia z Justyną jak była mało znana i tam startowała.Nie wiedziałam że taka gwiazda z niej wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A film ? Szklana Pułapka 5.Czesto chodzimy do kina bo..niedziela zleci,obiad nie robię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że kibicujesz Justynie! myślę jako kraj na kraj im nie dołożymy.A Kowalczyk pokona Biergen i będzie liderką.Czego jej życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Natea co robić, co robić??? Jak co??? Milczenie jest złotem więc milcz. Tylko bądź w tym postanowieniu twarda jak ruski czołg. I nie daj Bóg się tłumaczyć dlaczego milczysz. Tłumaczą się winni. Że tak to jest ciężko??? No oczywiście ale więcej szacunku dla Twojej osoby i tyle. Ja oczywiście zadzwonił bym i powiedział iż nie będę sobie czynił nieprzyzwoitości wdając się w dyskusję z ludźmi odmawiającymi zdjęć wnuków a umieszczających takowe w sieci. I wszystko. O odłożyć słuchawkę bez dalszych tłumaczeń. Zacznij szanowac siebie skoro ktoś Ciebie nie szanuje. Masz u mnie za coś takiego dropsa i to.......całego, miętowego nawet o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, W tę sobotę jak syn mi pokazywał te zdjęcia w sieci byłam wzburzona,w pierwszej chwili chciałam tam zadzwonić,nagadać im itd,ale pomyślałam sobie,poczekam do następnego dnia.I tak zrobiłam,kolejny dzień przyniósł ukojenie,postanowiłam nie reagować.Trochę im też muszę pokazać,nie będę tam jeździć,jak syn zadzwoni i będzie pytał wtedy wygarnę wszystko,oczywiście spokojnie,bez emocji.„Trzeba przespać się z problememJest jedna pozytywna strona tego medalu,mam zdjęcia wnuczek,skopiowane,siedzą ładnie w katalogu,muszę je tylko wywołać:)) Zdzichu ciągle powtarzam sobie Twoje powiedzenie,jego cyrk,jego małpy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!!! Znaczy mądra dziewczynka jesteś o!!! I bez nakręcania się Natea bez nakręcania. Takie nakręcanie może doprowadzić do pęknięcia żyłki jakiejś w głowie a wtedy?..............No na golonkę możesz papu mówić!!! Na spokojnie zatem i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:)Natea czyli nie ma tego złego...Z synem porozmawiaj może spokojnie. Jest w trudnej sytuacji, jak to mówią między mlotem a kowadłem...napewno by chciał, żeby to wszystko inaczej się układało. Zdzichu, aleś się wysilił:Ddrops:Da w ogóle są jeszcze w sprzedaży? Ksenia coś mi przyszło do głowy. Może lepiej by szły dziecięce ciuszki. Dzieci rosną także chciał czy nie trzeba im kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warminka,wiem że powinnam z nim porozmawiać spokojnie,tylko jak to zrobić?kiedyś jeszcze z nim smsowałam,teraz nawet tego nie mogę zrobić,zaraz ma awanturę,jak chcę do nich jechać to piszę do synowej i pytam o pozwolenie,ona ustala termin,syn nas w ogóle nie odwiedza,wyobraź sobie że dzieci mają już ukończone 8 mc a oni u nas nie byli ani razu,a wiem ze odwiedzają rodzinę synowej,mam dość uległości i robienia wszystkiego żeby było dobrze.Nawet nie wyobrażasz sobie jak się czuję jeżdżąc do nich,ta teściowa jak katarynka,cały czas nawija,jadę tam raz na trzy,cztery tygodnie,częściej nie daję rady.Wezmę dziecko na ręce,po minucie synowa każe mi odłożyć bo niby rozpieszczę,a za chwilę teściowa je nosi.Zaparłam się i nie pojadę nim ta baba nie wyjedzie,choćby i do sierpnia.Nie powinnam tu się wyżalać,jestem osobą raczej skrytą,mam jedną taką przyjaciółkę od serca i czasami jej się zwierzę,inni znajomi nic o tym nie wiedzą ,nawet teściowej nie mówię wszystkiego żeby się nie zamartwiała,cóż każdy jakiś krzyż nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wysilił się, wysilił??? Dropsy czy są??? No wiesz co Warmianka takie pytanie zadawać??? Pewnie że są i to takie że trzech murzynów je turla w kamizelkach odblaskowych zresztą!!! Zważając na przepisy ruchu kołowatego i fotoradary!!! Ot pytania mi tu zadaje. Natea i bardzo dobrze nie jechać nie dzwonić i nie robić sobie nieprzyzwoitości!!! Ewentualnie jak zadzwoni poinformować a nie daj Bóg się użalać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! u mnie zima na całego,śnieg prószy ,drogi śliskie a ponoć miała przyjść już wiosna ,a teraz prognozują przymrozki na marzec.Warmianko! branży nie będę zmieniać ,bo i nic takiego wielkiego nie otworzyłam.Dla niepracującej ,trochę odskoczni.Dziś mam fajny dzień,jestem sama ,co niestety zdarza się rzadko.Od iluś lat jesteśmy z mężem od rana do wieczora razem.Nie przeszkadza mi ,on tam coś czyta,ja robię co innego i jest ok,przyjdzie tato ,dzieciaki.Ale taka cisza jest super.Zrobiłam sobie rosół z torebki,ziemniaczki z kubka i najedzona sztucznym żarciem leże błogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie rosół z torebki ziemniaki z kubka, tylko patrzeć a golonka w aerozolu, gorzałka z kranu i facet z ogłoszenia. No koniec świata idzie na bank!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu mój zrobił taką aparaturę do gorzałki,i mam z kranu a co? winko wlewa ,a wódeczka wylatuje.Co prawda dawno używane ale mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy "MĄŻ ŚWIĘTY" z niego. Prawie Apostoł jaki albo co??? Cudotwórca! Kiedyś taki jeden był wodę w wino na imprezie zamienił. Cudem to okrzyknięto. ale??? No cudem byłoby gdyby zrobił na odwrót i żywy z imprezy wyszedł!!! No ale wino w gorzałkę??? Nobla dawać człowiekowi lub przynajmniej do stóp mu padać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wpadł do nas gościu i myślał że to jakieś laboratorium,wysokie to na 3 metry.Piękne szklane rurki i metal.Pod spodem kuchenka .Mój na to wydał kupę kasy ,a i tak to stoi .Sąsiadom chwalić się nie będę ,bo kolejka się ustawi ,albo my na komisariacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa i pieśni pochwalnych aby mu nie śpiewać może bis wołać i po co to Tobie no???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobie można aby nie sprzedawać!!! Jakby co to ewentualnie na konklawe do Rzymu tym magikom w szpiczastych czapkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj natea47....
czytając o Twoich problemach to tak jakbym czytałam o swoich:(:(: Z tym,że ja mam córkę, a to zięć jest taki"chory". Też jestem bezsilna. Może zgadamy się kiedyś na gg pogadać, może ciut ulży i mnie i Tobie. Pozdrawaim wszystkie 50 i te plus i te minus:D Ja jestem 50 + Vita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×