Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Gość audrey1991
mam teraz 21 lat i mam nadzieje ze tez mi taki nawyk zostanie ajjj juz tak bardzo chce wrocic do Polski i zapisac sie na siłownie w sensie bierznia rowe r i jakas zumba:d to bedzie dobre^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
o jaa pycha:) tak dawno obiadow sobie nie robilam,tylko w weekendy a tak to jogurt kefir czy salatka i po obiedzie albo jeszcze czesciej pol dnia bez jedzenia,tzn sniadanie a potem tylko slonecznik lub niestety chipsy. rodzaj jedzenia mi zostal i porcje ale trzymanie sie godzin czy ilosci posilkow to juz ciezko u mnie.to i tak cud ze teraz jem 3 posilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej gubi słodkie...ciasta,ciasteczka,lody itp. ale kupiłam sobie takie tabletki ziołowe wyciąg z morwy białej i pomagają...od miesiąca nie jadłam słodyczy ;-) i nawet nie mam ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka to Ty sporo tych suplementów lykasz/ na prawde nie ciagnie nic a nic do slodyczy po tych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
majka ja tez mam problem ze slodyczami,nie umiem zjesc 1 ciastka tylko od razu paczke choc ostatnio cos mi sie odwidzialo. a chipsy jem glownie dla towarzystwa,sama nie kupuje i to byl blad ze sie czestowalam bo moja kumpela ma obsesje na punkcie chipsow i co przyszla to paczka szla a nieraz byla u mnie codziennie:Ocellulit wrocil jak bumerang,juz pomijajac tabletki. wlasnie wrocilam ze spaceru i dziwaczna pogoda,bo w sloncu za cieplo ale jak powieje to jak halny i nie wiem jak sie ubrac zeby nie zemdlec.chyba jednak nie bede ryzykowac jeansow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądam wlaśnie sprzęty do fitnesu i z mniejszych rzeczy niż orbitrek jest gazela, chodziarz albo tez cos takiego jak Ab Circle Pro Mini Fitness - i pytanie do tych moze znających sie na rzeczy (Wild w szczegolności licze na ciebie:)- czy myslicie że np. chodziarz byłby dobry na brzuch czy bardziej tam nogi mi sie umiesnią? Te kólko circle tez jest fajne tylko sie zastanawiam czy potym kolana by nie bolaly, ot mnie wzieło, poki co i tak nie bede niczego kupowac - dopiero po remoncie w pazdzierniku a do tego czasu mysle że spokojnie bedzie mozna biegac tylko zeby za bardzo nie popadywal deszczyk. Oj słodycze jak widze nie tylko moja slabość - chyba wszystko ze slodyczy kocham i tez nie umiem poprzestac na jednej sztuce, dlatego lepiej jak nie próbuje, nie widze to wtedy ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey1991
a moge 1 dzien biegac 2 rower 3 basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ona 40- z brzuchem to jest tak ze im wiecej ruszasz nogami tym on bardziej spada:)mysle ze bedzie dobry a miesnie nog moga sie troche zwiekszyc ale pojdzie za to tluszczyk, wizualnie uda beda szczuplejsze.mnie osobiscie brzuch schodzi od rowera,a od a6w bardzo leca mi biodra.w sumie nie ma cwiczenia ktore bedzie dzialac tylko na jedna partie,zawsze cos dodatkowego sie uruchamia. tak mi sie teraz przypomnialo.jak bedziecie sie mierzyc po jakims czasie to dobrze jest to zrobic po dniu bez treningu,bo miesnie moga byc troche opuchniete i przez to pokazywac troche mniejszy centymetrowy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała morwa reguluje poziom cukru we krwi dlatego nie ma się ochoty na słodkie,musiałam coś wymyślić bo mój M kocha słodkie tylko,że on nie tyje i stale coś słodkiego musi być w domu...no i jak tu nie zjeść jak się ma ochotę??? A tak ochoty nie mam i leżą drożdżówki i cukiereczki i mnie nie rusza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz Wild sie nie pomylilam co do tego że się jakoś ustosunkujesz -dzieki:)- czyli zbieram na chodziarza. A tu podejrzałam obiadek z sąsiedniego forum - wklejam - mysle że nie bedą dziwczyny stamtąd mialy za zle: Obiad: Gulasz wołowy z warzywami. Mięso wołowe umyj i pokrój w kostkę. Oprósz solą oraz pieprzem. Podgrzej dwie łyżki oliwy na patelni i obsmaż na niej mięso. Następnie dodaj oczyszczoną z nasion, pokrojoną w kostkę żółtą i czerwoną paprykę, jedną małą papryczkę chilli oraz cebulę. Dodaj pomidory z puszki, bez skórki, a także łyżeczkę przecieru pomidorowego. Mieszając, dolewaj około szklanki rosołu (może być z kostki). Dopraw gulasz ziołami - świeżym tymiankiem i zieloną pietruszką. Duś mięso z warzywami przez godzinę. Podaj z łyżką kwaśnej śmietany. Ja juz do domku zaraz, kiepska pogoda na spacery, bieganie plywanie ale moze cos sie uda zrobic, do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
heh cos podobnego jak ten gulasz robie z piersia kurczaka albo z gulaszowym z indyka,z tym ze ja zadnej chili,cebuli i smietany nie jadam,dodaje jak mam kukurydze(bardzo fajnie oczyszcza jelita)albo fasole czy co tam znajde w domu, ale naprawde bardzo smaczne,nawet facetowi smakuje:P kiedys sprobuje z wolowina jak bede bogatsza:P jakbym nie miala zdania lub doswiadczenia na jakis temat to tez sie ustosunkuje i powiem ze nie wiem:D:P aha chyba audrey pytalas czy mozesz kazdego dnia inna aktywnosc-jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez te wszystkie przepisy jestem taaaaaaka glodna :D ja staram sie cwiczyc codziennie na inne partie miesni ale rowerek mam codziennie :) aha - i ja cwicze godzine, tyle mi starczy ja tez biore tabletki na wlosy/skora/paznokcie :) mam fiola na punkcie wlosow, musza byc blyszczace, leiste, mieciutkie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey1991
OJ BABECZKI MOTYWUJECIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 40 poczytaj na necie o morwie białej...można też pić herbatkę z morwy jeżeli nie chce się połykać tabletek.Ja wybrałam mniejsze zło...mam podwyższony cholesterol a morwa tez go reguluje,nie chce jeszcze brać takich normalnych tabletek obniżających cholesterol...chciałam spróbować obniżyć go takimi ziołowymi,ruchem i dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey1991
majka jaka masz diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey nie mam takiej konkretnej,lekarz zalecił mi zrezygnować ze słodyczy,jeść rzeczy nie przetworzone,mniej solić,nie jeść smażonego,tłustego itp. podzielić posiłki na 5 mniejszych.No i sama postanowiłam wprowadzić więcej ruchu. Mam nadzieję,że będzie ok.a na 100% taką dietą sobie nie zaszkodzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mieszkam w Pl wiec te tabletki i tak nic nie podpowiedza ;) dobra - jak na dzisiaj sniadanie mialam wheetabix z mlekiem i garsc truskawek + lyzka siemienia lnianego z owocami goji pozniej salatka - 2 pomidory, 2 jajka, pol ogorka i szczypiorek = lyzeczka smiatany 200g truskawek+ pomarancza+jablko - zalane jogurtem naturalnym i mam ochote na mieso!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey1991
a nie wiem c co mi dzis jest zabieram sie za cwiczenie na nogi brzuch odmawiaja mi dzis posluszenstwa padam zle sie czuje.. chyba dzis cokkolwiek odpuszcze...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto pije ze mną kawkę :-)) coś głowa mnie troszkę pobolewa... już nie mogę doczekać się 20ej...uzależniłam się od marszu wieczorkiem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha no i upiekłam tego razowca z takiej mieszanki z Lidla,wyszedł ok. będę miała smaczną kolacyjkę...mam też dżemik jabłkowy własnej roboty mniam...do tego naturalne kakao+ mleko 0,5%.bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez melduje że zaraz zabieram sie za cwiczenia z filmikami od Wild. Nadmienie że odżywianie bylo zdrowe, moze niepotrzebnie naprobowałam sie nugetsow bo dzieciaki robiły ale mysle że je spaliłam bo biegałam dzis naprawde rekordowo długo - bo jak przebiegłam 13 minutek to oczywiscie musiałam isc las zabrudzic no a że postanowilam biegac nie krócej niz 40 minut ciegiem to po tych 13 minutach i minutowej przerwie jeszcze bylo 40minut a potem szybki marsz z 5 minut a przed biegami padało i myslalam że z biegania nici to pokrecilam sie na twisterku 20 minut. Wiec mi podobnie jak tobie audrey nogi odmawiaja posłuszeństwa i jutro raczej z biegow zrezygnuję moze na rzecz roweru. Majka a nie za późno na kawke - ja to pewnie juz do rana bym nie zasneła jakbym wypila kawke - ale wypilam własnie mietówke, a wody dzis tez mysle ze bylo duzo na pewno ok 3 litrow. Hehe podobało mi sie stwierdzenie Wild że nawet jak czegos nie bedzie wiedziała to tez sie ustosunkuje - a wiec Wild kiedy mi brzuch zacznie spadac bo w porównaniu do reszty ciala on jest ogromny - ręce szczupłe, nogi tez buzia tez a brzuchol jak balon - w nim mam pewnie z 10kg tłuszczu - i nie obzeram sie - (no dzis sie nie obzarlam:) ) - ok 21 przegryzlam jeszcze plaster sera a tak juz tylko picie - wode wysikam ale kiedy on zacznie spadac??? majka a ten razowiec to juz gotowy w lidlu tylko z woda ciasto rozmieszac czy to tylko mąka i tzra wszystko dodac? No i o tej morwie musze koniecznie poczytac Adziam a w jakim kraju mieszkasz jesli to nie tajemnica? Wild no wląśnie te ceny wolowiny są oszalamiające - u mnie nawet do 30 zł. Dobra ide cwiczyc i myc gary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo kobitki!!;)) ja juz po cwiczeniach.dzis niestety tylko ciwczenia, nie mialam czasu wsykoczyc i pobiegac, bo mega duzo pracy w domku. jeszcze miałam gosci. to mi sie troszke wszystko przeciagneło. a do tej pory zaczynałam moj "trening" tak ok. 7. troszke wkurzyłam sie na meza, bo był dzis w biedronce i - uwaga!- kupil mi SKRZYP optima.80 tabletek za 10 zł/kurcze troche byłam zla, bo wczoraj o tym rozmawialismy, ze musze troche suplementów kupic i wział to do siebie...nie wiem czy to bedzie dobre...mowil, ze jak sie zastanawial czy mi to wziac to jakas kobitka zachwala, ze bardzo dobre.zobaczymy...nie wiem jaka tam powinna byc optymalna zawartosc skladników odzywczych, zeby mozna było to uznac za dobre i skuteczne..moze wiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra...marsz zaliczony,ławeczka wyciągnięta z garażu tylko nie wiem jak ją przemycić do sypialni hihi...mój M na stówkę powie,że zagracam pokój:-p Ona 40...kupiłam w Lidlu to tak wygląda jak mąka razowa ale dodaje się tylko wodę i zagniata ciasto. Idę wziąć kąpiel i popatrzę trochę na TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
wreszcie w domu dzis przerobilam kroki chociaz nie wszystkie zalapalo bo telefon mialam w torebce niby ponad godzina a na samym shopingu bylam 3 godziny wiec pewnie bylo sporo wiecej krokow. potem jeszcze odwiedzilam rodzinke-wypilam przed chwila 3 kawe a na zakupach energy drinka tak wiec moj zoladek blaga zebym sie zlitowala. kolacji nie zjadlam bo nie mialam kiedy tak wiec od obiadu na glodzie ale w sumie to tak mi teraz niedobrze ze nie bylabym wstanie ruszyc czegokolwiek. ona 40 cierpliwosci, z reguly to w czym tyjemy najszybciej najtrudniej stracic ale wszystko sie da,jedyna niemozliwa rzecz to rozlozenie parasola w dupie ale to raczej niepotrzebne do chudniecia:Dsprobuj umiesniac tez inne partie a brzuszek zejdzie,im wiecej miesni tym lepsze spalanie.sprobuj tez tych tluszczy mufa moze pomoc na tluszczyk na brzuchu. mgosia mi tez dzis kolezanka mowila o tym tabletkach ze stonki ale nie wiem ile tam czego jest trzebaby porownac sklady a jak skoro to nie apteka,jutro ide po kolejne opakowanie belissy i niestety po xenne,bo do szalu mnie doprowadza fakt ze musze zapalic fajke zeby isc do toalety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×