Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Mgosia...no co Ty :-) Ty doła...zawsze taka pełna optymizmu, ale cóż idź na spacerek na 100 proc.poprawi Ci się humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
jestem juz dalam rade tylko spacer i ponad godzine rowera bo pies mnie pociagnal, zle stanelam i kostka mnie boli wiec wole na niej nie skakac:O rybka nic ci do tego ile jem i co jem.kazdy moze przeczytac rowniez temat glodowki,lemoniady czy 500kcal idz sie tam wyżywac. mgosia-ty i dolek?nie do pomyslenia.mam nadzieje ze przejdzie tak jak moj przedwczorajszy dol🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się dzisiaj podziewają Audrey , Wyrwana z kontekstu,Konsultantka,Młoda i inne dziewczyny??? Zameldowały się Mgosia,Darusia,Wild,Ona40,Adziam i Majka a reszta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosia wychodz z dolka. Kobieto usmiech. Przeciez tu sie nikt nie glodzi. Rybka Cwiczenia z mel mnie wykonczyly, padlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
darusia dopiero jutro poczujesz ten wycisk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
no ja juz po kolacji choc mi niedobrze tak mnie kostka boli:O wezme udrozniacz na noc i zobacze czy cos zadziala, mam nadzieje bo wtedy pozbede sie mojego nalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej z programu Mel B zrobilam dzisiaj 4 mins warm up 10 mins arms 15 mins zardio 8 mins abs i styka, w cardio byly momenty zachwiania ale dalam rade. na koncu tylko te skony po bokach - bokiem mi wyszly :classic_cool: to byla masakra ramionka poszly ok bo robilam tylko 0.5 kg ciezarkami nastepnym razem zrobie 1kg abs poszlo spoko :) ogolem fajne cwiczenia, tylko tych ludzikow ma po bokach do doopy :P na kolacje zjadlam jeszcze polowe pity pelnoziarnistej z piekarnika i do srodka wlozylam pol piersi kurczaka i marynowana papryke :) lece pod prysznic :D do jutra panienki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja dzis tylko rowerem pojezdzilam okolo godziny a w domu jakos mi zeszlo na gotowaniu bo mam w sumie teraz 4 dzieci i psa (pies i 2 dzieciakow kuzynow- jeszcze 3 dni z nimi) i taka juz jestem zmeczona dzis - probowalam zrobic z mel to na nogi ale odpadłam - wiec adziam gratki wielkie bo mi chyba tiffany bardziej odpowiada chociaz dzis to tylko marze zeby sie polozyc. Dobranoc - a Mgosia cóz to za dol?? Nie mozesz - przeciez twój optymizm nas tu wszystkie podbudowuje - do juterka kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey1991
jestem jestem moje drogie :d dzis bylam na zakupkach caly dzien :)) i potem brzuszek robilam dzis malo ale za to malutko zjadlam brak czasu:D moje Panie zadne dolki ja tez je mam ale jakos trzeba sobie humorek poprawiac dzisiejsze zakupy np;p ide spac:** ajj jeszcze machne rowerek w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
witam z rana:) ja juz po spacerze, przy kawie i sniadanku.kostka jeszcze troche boli bo dodatkowo dzis przydzwonilam ta noga w wystajacy kamien i omal nie zaliczylam gleby. jak tam humory dzis? ona40-wspolczuje opieki nad taka gromadka, mi wystarcza jak do szalu doprowadza mnie moj psiak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, Mało piszę przez remont, ale działam z wami, odzywiam się zdrowo, domowo :) tyle, że nie cwiczę, ale za to ruszam się cały dzień :) Pozdrowienia dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj audrey, witaj wild:), witaj czerwcowa noc i wszystkie pozostale dziewczyny witam :) Audrey - masz racje że zakupy w znacznym stopniu załagodzic mogą nasze doły - oby to nie byly zakupy z 4 dzieci i psem np. w markecie :)- ja juz mam tego dosc - czekam soboty jak zbawienia - bo przyjedzie kuzynka z mężemi zabiorą swoj przychowek chociaz pewnie do niedzieli jeszcze posiedza i w koncu spokoj u mnie nastanie. Wild - super że juz jestes po spacerku - ja w sumie tez bo do pracy na piechotke ale mam tylko 15 minut spacerku wiec tyle co nic ale z rana dobrze sie przewietrzyc - bo potem 8 godzin w murach. Czerwcowa noc - na pewno masz sporo gimnastyki przy remoncie także sie nie przejmuj że bez cwiczen. Dzis juz lepiej sie czuję- mniej mnie boli tulow i mam nadzieje że przynajmniej wieczorem cos zrobie z tiffy bo popoludniu mam babskie spotkanko wiec z biegow i rowera nici. Dzis bez sera żoltego i bez bulki - moze troche za duzo owocow wsuwam - ale jak nie teraz to kiedy ich sie najem - bo z rana winogrona zjadlam, do pracy wzielam kiwi, jablko i ćwiartke grejfruta ale z jedzenia mam pół kostki twarogu póltlustego, 3 plasterki szynki, serek almette (2 łyżki) na 1 wase i pomidora i marchewke. Na obiad ogorkowa i udko z zupy a na kolacje beda 2 jajka i czuje że pewnie bedzie piwko na spotkanku a jak u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! ona40juz_nadiecie - 4 dzieci??? wow! ja ze swoja dwojka mam istny meksyk + dwa koty :) podziwiam i rozumiem doskonale zmeczenie i tak dalas rade godzine pojezdzic :classic_cool: ja w ogole musze uaktualnic stopke bo tosie ma nijak do tego co jest teraz waga jest wyzsza i wiem ze to po pierwsze przez okres ktory juz trwa i trwa i nie moze sie skonczyc i nie wiem co jest grane poza tym miesiac ponad nie cwiczylam i waga poszla w gore mialam 2 tyg gdzie prawie nic nie jadlam i wtedy mi spadlo do 66 ale pozniej przed okresem pieknie sobie nadrobilam znowu do 67 😭 na dzien dzisiejszy jest 67.5 i musze walczyc podwojnie by zgubic bo widzicie? takie pieprzone niejedzenie wcale nie pomaga wrocilo mi w ciagu doslownie tygodnia ale to nie byla dieta po prostu mialam taki stres w zyciu i bylam taka zajeta ze nawet czasu na jedzenie nie mialam ale spoko mozna powiedziec ze od niedzieli zaczelam na nowo takze ide do lazienki sie pomierzyc i zmienie stopke na od nowa dajecie mi taka wiare, ze moze tym razem nie przestane cwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
adziam- z nami to sie nawet bedziesz bala przestac cwiczyc:classic_cool:bo my cie znajdziemy w ciemnej uliczce i skopiemy tylek za odstawanie od grupy:Dzartuje oczywiscie zeby nie bylo ze mi zaraz policja do drzwi zapuka:classic_cool: hey czerwcowa:) ona40 no spacerek musial byc po inaczej zostalabym styranizowana przez psa,nie zeby on tak pilnie potrzebowal spaceru tylko on nie lubi jak ja spie a on nie:P mnie tulow nadal boli przy chodzeniu,kostke posmarowalam kolejny raz zelem chlodzacym i czuje jakas ulge,chodzic moge, nie wiem jak ze skakaniem,sie zobaczy.na szczescie net mi juz dzis odnowili wiec moge robic te cwiczenia ktore chce wiec moge wybrac mniej skaczace a bardziej na miesnie. a z jedzenia dzis byly 2 kromki tostowe z serem i papryka czerwona (niech ten chleb sie juz skonczy!!!), na obiadek bedzie reszta piersi z fasola w sosie,a na kolacje albo twarog albo kefir duzy,zobacze co mi bardziej podejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam tez mam takie obawy żeby ten zapal mi się nie skończyl do cwiczeń chociaz nie jestem osoba o słomianym zapale mam nadzieje ze jeżeli czasem zrobie przerwe to nie dluzsza niż dwa dni bo róznie bywa a to goscie a to może być człowiek zmeczony a to cos tam jeszcze ale najważniejsze żeby nie zaprzestac wogole i znów zacza wpieprzac i raz dwa waga poleci o 20 kg. Wild opisywałaś wczesniej te piers z fasola? bo jak tak to jakos mi umknęło a jak dla mnie ciekawe połączenie i chyba smakowałoby mi podawaj co tam dodajesz i jaki sos zabielasz czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Melduje sie i ja. \wczoraj zasmucona porazka siatkarzy poszlam spac. Dzis. czuje wszystkie czesci ciala po tych wyczynach z mel B ale wiecie co. zarazila mnie mam ochote cwiczyc i cwiczyc. az choc troche moja forma sie polepszy. Jutro mija tydzien mojego zdrowego jedzenia i na prawde czuje sie swietnie. ona40 z taka gromadka to ruch czy sie chce czy nie i tak jest. Milego dnia dziewczyny Aaa zjadlam na sniadanie dzis jedna parówke, troche zawalilam parówki zdrowe nie sa ani dietetyczne. ale jak wpalaszowalam z rana i zmieszcze sie w moich 1200 kcal to nie ma tragedii Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parówka 100 gram 238 kcal. jak zjadlam jednaa to ile mogla miec gram? a mimo ze maja sporo tluszczu maja sporo bialka jak na parówke. Trudno jakos musze sobie wybaczyc ta parówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwana_z_kontekstu
Jestem jestem czesc :) U mnie nowy projekt w pelni- zabieram sie na przemalowanie mebli na bialo, zobaczymy jaki efekt. Jak nie wyjdzie to wyrzuce, i tak sie nadaja do wymiany.. a tak mam troche radosci, a efekt moze byc zaskakujaco fajny :) Co d spraw zywieniowych to wczoraj latalam po marketach budowlanych w poszukiwaniu farby i pedzli. Znajomi pozyczyli szlifierke.. Wiec nie mialam za bardzo czasu skupic sie na jedzeniu ;) No ale postanowilam ze moje dzialania nie pochlona mi calej rzeczywistosci :) Mam nadzieje ze sie nie gniewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki. dzięki z amiłe słowa ;)) kochane jestescie/ własnie jem sniadanie, ale tak mnie brzuch boli, ze nie mam siły normalnie.wczoraj po spacerku zrobiłam tylko 20 min z chodakowska, potem z mel B na brzuch i nogi. troche przy treningu na brzuch mi nie wychodziło, ale wytrzymałam do konca. w ogole super babka i te komentarze i to ze dyszy troche mnie dekoncentruja heheh;)) oj, mam troche problemów, ale powoli ogarniam. miłego dzionka dziewuszki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki :-)) Witaj Czerwcowa noc i Wyrwana z kontekstu:-) Melduję się tylko bo zaraz wychodzę...zjadłam 2 kromeczki razowca z dżemem własnej roboty...tak na szybko co by nie wychodzić z domu na głodnego... To do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ogarnelam chalupke i wreszcie mieszkanie przypomina:P aaa zapomnialam powiedziec "kret" do jelit pomogl tak wiec czuje sie o niebo lepiej i lzej:D ona40 pisalam ze to prawie tak jak ten gulasz wolowy co podawalas tylko ja daje piers wlasnie.ja wrzucam skrojone mieso na czysta patelnie (nie uzywam tluszczu) sypne troche ziarenek smaku i jak za chwilke sie zetnie bialko z wierzchu podlewam woda i dusze,jak miesko jest prawie gotowe to dodaje fasole (czy co tam mam-kukurydza,papryka itp)i dusi sie jeszcze chwilke, potem dodaje pomidory swieze badz z puszki (ale puszkowe jakos fajniej sie rozpadaja) dodaje ziola i lyzke jogurtu nat (ale to jak juz pomidory sie rozpadna).jak jest zbyt kwaskowate (bo takie pomidory sie czasem trafiaja) to dodaje troche ketchupu,moment i gotowe.ewentualnie jak jest troche za rzadkie (a gestsze musze robic jak jem z facetem) to wsypuje lyzeczke gotowego sosu do spaghetti napoli-ale mnie lepiej smakuje bez bo nie mam tak zjechanych smakow.w sumie to ja to poznalam pod nazwa meksykaniec z tym ze w pierwotnym przepisie byla obowiazkowa kukurydza i papryka chili ale ja ostrego nie moge jesc. darusia parowka sie nei przejmuj jedzenie jak kazde inne tyle ze mniej zdrowe.parowka ma srednio 45g. wyrwana-widze artystyczna dusza;) mgosia-ulozy sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wild te danie to pamiętam tylko tam mówiłaś o kukurydzy a tu jak napisałaś z fasola to już było cos innego:) ale fasola z puszki czy szparagowa?:) Majka własnie najważniejsze żeby z domu na glodniaka nie wychodzic a już najgorsze co może być to zakupy na glodnego robic to wtedy zawsze jakas bule wrąbie brr Mgosia to super że ogarniasz się z problemami nie pozwolmy aby problemy nami zawładnęły to wtedy już się jest do niczego Darusia najważniejsze że cos zjadłas wogóle a że to parowka - nie dajmy sie zwariowac - ja kupuje dzieciakom takie odtłuszczone - 5 sztuk chyba z 6 zł ale wtedy tez lubie z 1 wszamac Wyrwana z kontekstu daj znac jaki efekt jestes odwazna wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild cranberry. ja podobnie robię, tylko że z ryżem. polecam bo pyszne.i to nazywa sie chyba ryz po meksykańsku, tylko ze z kurczakiem. 1 duża pierś z kurczaka, pomidory, 1 cebula, 3 ząbki czosnku, 2 woreczki ryżu ryżu, puszka fasoli w pikantnym sosie pomidorowym z lidla, puszka kukurydzy, puszka zielonego groszku, sól, pieprz, papryka. i to robie na 2-3 dni na obiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze dajemy rade, dopiero tydzien co prawda ale kazda z nas jest na najlepszej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
no ja juz po godzince z filmikami,dupsko, brzuch i ramiona dostaly wycisk, nie skakalam to kostka nie boli ale profilaktycznie smaruje zelem. no to jest danie ktory kazdy zna i kazdy robi po swojemu,fasole mialam z puszki,kiedys to zrobilam z warzywami na patelnie z fasolka szparagowa i groszkiem i tez bylo dobre:Ptu mozna naprawde wszystko wrzucic. pauza i bedzie rower:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwana_z_kontekstu
jestem inzynierem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×