Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

Gość kołek dobra rada
tak swoją drogą, to wiek 37 lat, to ostatni dzwonek, żeby jeszcze pokazać tyłek młodszemu od siebie! Za 5 - 8lat już tylko klub tetryka, szachy, warcaby a w porywach pożądania chińczyk! ale męża lojalnie uprzedź, bo głupio tak jak chłop naiwnie wierzy, że ma żonę a nie kur­wę w domu. a i pametaj o zabezpieczeniu! ciąża w tym wieku to nie taka lekka sprawa. choroby weneryczne też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, tak nisko mnie cenisz? postaram sie w wieku nawet 45 kusic dwudziestolatkow. Kto mi zabroni? ;) Dzieci z romansidla nie bedzie bo nie moge juz miec. A co do zabezpieczenia to nie przepadam za lizakach w opakowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On39
NIe warto! Za dużo do stracenia. Miałem podobne myśli ale nie skorzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On61
Myślę, że warto. Moje życie seksualne z ciągle niechętną już praktycznie przeleciało. To dopiero jest czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on 39 piszesz ze za duzo do stracenia.czyli co takiego? obrazek usmiechnietej rodzinki w ramce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On39
Tak, dokładnie. Rodzina jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołek dobra rada
to podwiń pończochy, wywal prawą nogę na blat, wypnij się i oddaj temu młodemu jurnemu przystojniakowi - tylko zapal światło żeby trafił i zamknij drzwi od kibla, żeby ktoś was nie nakrył a i jeszcze - nie jęcz bo woźny usłyszy i cię zakapuje albo na posterunek zadzwoni, że ktoś dokonuje gwałtu w toalenie a on nie może otworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on 39 jesli ten usmiech z obrazka jest szczery i prawidziwy to rozumiem.szacunek. podobnie myslimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesjah
ona + przegladam ten temat, no i sie tak zastanawiam ile czasu masz zamiar z tym ciachem te gierki prowadzic ... no i kiedy kolejne bliskie spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashyka 37 eddita czyzbys miala podobna sytuacje? no nie do konca.powiedzmy,ze ochote mam wiekasza od ciebie,gdy poczulas po raz pierwszy jak wilgotniejesz na jego widok...ale rozsadek przy tym pana o nicku ,on 39,.taki mix to najgorsze co sie moze przytrafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rada....zrob to co fantazjujesz zycie jest zbyt krotkie by powstrzymawac swe sexualne pragnienia....bedziesz miala co na starosc wspominac....a jezeli sie zakocha? Nawet jezeli to jak dlugo to zauroczenie potrwa,miesiac ,dwa, pol roku...pozna inna i bedzie po klopocie, uzywaj zycia poki mozesz i masz na to ochote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demonicus nie doczytales,ze ona sama nie wyklucza zakochania sie,a to juz nieco komplikuje sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) bardzo w to watpie by sie zakochala....moze byc fascynacja cialem i sexem ale milosc z 25 latkiem ,nie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym moze sie okazac ze wlozku jest kiepski....a jak nie sprawdzi wiedziec nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje przeczytac watek dokladniej a potem dopiero udzielac rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga przeczytalem to co bylo na poczatku i tego tyczyla sie rada, i prosila w tym konkretnym kontekscie, to co wyniknelo w tracie waszych dyskusji to inna para kaloszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On39
editta, czy Ciebie spotkało coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze nawet eddita dołaczyła do klubu :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. v34 nie dolaczylam do klubu tylko szukajac po dluzszej przerwie znajomych trafilam tu na ciebie.a temat wciagajacy jest bardzo,sama przyznasz chyba. ;) on 39 odpowiedzialam kilka postow wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciagajacy :) sama zaczęłam autorce "ciastek" w pracy zazdroscić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow mysle,ze bezpieczniej,gdy takie smakowitosci nie sa w zasiegu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co xxx xxx xx
Droga autorko! Jesli masz takie ciagotki to moze czegos Ci brakuje w malzenstwie. Ja bym nie ryzykowala szczescia rodziny dla kilkusekundowego uniesienia. Ale jesli sie nie powstrzymasz i potem bedzie Cie gryzlo sumienie to rob wszystko zeby sie nie wyzalic mezowi. Wyrzuty sumienia to cena jaka trzeba placic za zdrade. Nikomu nie polecam. Pozadanie przemija, orgazm trwa kilka sekund a milosc i szacunek mozna stracic szybko ale jesli sie ich nie zniszczy to trwaja cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On39
Mam 2 takie smaczne kąski w pracy i w dodatku chętne i ciagle żyję pod "presją".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddita ---> nie sądze by mnie jakis kolega z pracy mógł az tak nakręcić ;) romans w pracy to dla mnie brak profesjonalizmu a to sie kłóci z moją osobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On39 Mam 2 takie smaczne kąski w pracy i w dodatku chętne i ciagle żyję pod "presją". to działasz w stanie ciagłego napiecia...erotycznego :P to niezdrowe chyba ze partnerka na tym kotrzystta ?:D:D słyszałam że mężczyznom romans poprawia zycie rodzinne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edik tak mowisz na sucho... ;) jakby tak zapachnial ocierajac sie niby niechcaco w progu,jakby spojrzal a juz nie daj boze rozpial koszule i zapytal jakich perfum uzywa.... ja tam sie ze soba kloce cale zycie.taki charakter :P on39 czyli jeszcze walki z pragnieniem nie wygrales. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On39
"to działasz w stanie ciagłego napiecia...erotycznego to niezdrowe chyba ze partnerka na tym kotrzystta ? słyszałam że mężczyznom romans poprawia zycie rodzinne" Bardzo niezdrowe. Partnerka korzysta czesto i dodatkowo musze to robić w pracy. Nawet kilka razy w tygodniu. Jestem ciagle napalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co xxx xxx xx
Demonicus! Czybys to byl Ty? Jestes muzykiem? Prosze odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×