Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oby

ILE tak naprawdę kosztuje dziecko?

Polecane posty

Gość też nie płacę
ulkiulki- takich bzdur to dawno nie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebeee
ukiluki- ja nie mam numeru do firmy niestety wiec nie zadzwonie tam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebeee
czy moge wnioskowac do sądu o wywiad środowiskowy? zby ustalic ze TAM mieszka? wie ktos? A i o kontrole skarbowa w firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Pewnie ze możesz wnioskować uda się do pana kurator do jego miejsca zamieszkania. A co do bzdur jak tak myślisz twoja sprawa widocznie masz mało obrotną eks,trochę bardziej obrotna jest w stanie udupić daj mi jej nr podpowiem jak.Czytać was patrzeć wam na ręce i dużo się sami wyszczekujecie nawet nieświadomie.Sorry tego autora akurat nie rozumiem żaden facet honorowy facet nie zrobił by czegoś takiego swojemu dziecku i koniec kropka.Kobieta jedna z drugą zasuwają na dwóch etatach ledwo wiążąc koniec z końcem bo spłaca kredyt co łatwe w pojedynkę nie jest.Ciekawe czy przyjmie dziecko pod swój dach gdy z jego skurwysyństwa na kredyt jej nie starczy czy będzie dzieciaka chciał pod mostem ugościć.Bo ja zrobiłabym wszystko by ta kobieta spłacała sobie go spokojnie a ten robi wszystko by tylko mieć dla siebie.A jak chodzi o bzdury to mojemu eks dwa miechy po rozprawie urodziło się trzecie dziecko,wniósł wcześniej sprawę o obniżkę alimentów z tytułu tego że paniusia w ciąży jest,po czym syn dostając pozew wniósł kontr pozew o podwyżkę zebraliśmy to co nam było potrzebne i wyszedł z sądu z podwyżką z 480zł na 600zł.Po kiego diabła mu to było?????A i żeby wątpliwości nie było tatuś oficjalnie zarabia 1500zł brutto i ma na utrzymaniu nową żonę i troje dzieci więc żałosny nie płacę jak widzisz będąc bystrzejszą można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebeee
do jego tzn tam gdzie z konkubina mieszka? bo tam gdzie mowi ze mieszka to moga sasiedzi jego klamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebeee
a wniosek o kontorle w firmie? czy to sama musze isc do Urzedu Skarbowego? Biore adwokata, bo sama nie dam rady na te oszustwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
ulkiulki-żałosna to ty jesteś. Po pierwsze pracodawca nie musi tłumaczyć się US dlaczego jednego pracownika zatrudnia na 1/2 etatu a innych na cały. Po drugie Ja w swojej firmie pracuje na 1/2 etatu i sąd mi tylko podniósł o 50zł, których nie płacę i nie będę płacić. Płacę tylko przysądzone alimenty z poprzedniej sprawy alimentacyjnej. A o alimentach wiem więcej niż Tobie się to wydaje. Już widzę jak Pani kurator biegnie do waszych byłych eks, by ich sprawdzać!!! Bo 600zł to teraz standard, dlatego tyle dostałaś, a o kolejnej podwyżce to zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebeee
a jak pracodawca jest konkubina to tez nic nie znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
ebeee - a jakie to ma znaczenie. Moim pracodawcą są rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Kolego a czytasz tą kobietę która tu wyżej pisze ona ma po 300zł gdyby dostała na dziecko po 600 nie było by problemu.I to wcale nie jest standard bo sądy zasądzają żałosne kwoty.A z kuratorem nie robią żadnej łaski osobiście już coś takiego przerabiałam sprawdzono nas obu.Ma znaczenie i to duże po prostu wnieś sprawę do sądu i zobaczysz sama idź tropem takiego samego chamstwa jak odpierdala tatuś i nie wahaj umoczyć mu tyłek przy sposobności.On moczy twój że harujesz jak głupia i gówno z tego masz.U nas było to samo oboje byliśmy dobrzy dopóki nie było tego nieszczęsnego wypadku który mi otworzył oczy.Byłam głupia też harowałam wpędziłam się w długi wypadkiem syna które na siłę spłacałam sama bo tatuś wypiął się jak zwykle. A tak przynajmniej z jego kasy je spłaciliśmy,przynajmniej częściowo.Nie daj się kobieto nie wierz w to że nic nie można bo wiem że można.I na prawdę nie słuchaj frajerstwa typu nie umiesz się dogadać bo z pewnym odsetkiem zarówno panów jak i pań po prostu się nie dogadasz. A w twoim wypadku śmierdzi wpierdalaniem się konkubiny w alimenty,wskutek czego jest ona osobą bezpośrednio zainteresowaną.Twoją rolą jest udowodnić kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Też nie płacę pomyślałeś np że można pod przykryweczką dowiedzieć się od samego pracownika na jaki etat pracuje i za ile?To ci może do głowy nie przyszło,a jedna panienka taki numer przez us odwaliła.Inspektor szukał pracy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebeee
nie rozumiem Twojej ostatniej wypoiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebeee
Mam isc di US i zglosic firme do kontroli? Jak to sie robi, pomoz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebeee
a to ze rodzice czy konkubina zatrudniaja to ma znaczenie bo istnieje uprawdopodobnienie ze moze dochodzic do klamstwa. Jesli w 2007 zarabial 2000 a teraz 560 to chyba cos jest nie tsk????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebeee
A alimenty zasadzone zostaly w 2009 roku i wtedy juz mial najnizsza krajowa, ale caly etat. A teraz juz pol. Zaraz bedzie bezrobotny. CHAM JEDEN!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Zgłoś w sądzie na rozprawie taki wniosek by to sąd wniósł do us o sprawdzenie firmy gdyż może tam dochodzić do tego rodzaju procederu.Sąd ma takie prawo.Jedno jest pewne musisz wnieść o podwyżke do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebeee
wnioslam o podwyzke bo z nim wogole nei rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebeee
wtedy on przedstawil ze jest na pol etatu bo sa redukcje i zwolnienia w firmie, ze wszedzie szuka le nic nie ma , ze szuka ogolnie i tez nicnie ma, ze bierze dorywcze prace w co watpie bo to LEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebeee
ulkiulki duzo mi pomoglas, madra babka z Ciebie! Wezme adwokata, bo sama nie dam rady. Moze mi adwokat pomoze, poprzez dociekliwosc i umiejetne pytania i wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat pomoze hehhe Widzisz, byla splaca sama caly kredyt, splaca mnie i to jest prawie 1000 zl w sumie. I chciala podwyzke i wiesz co jej powiedzial sedzia- ze on tgo nie bierze pod uwage a myslala ze dostanie 100 a nic nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy isc na pol etatu albo sie zwolnic i juz nic nie zrobicie jej mina-bezcenna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
"wtedy on przedstawil ze jest na pol etatu bo sa redukcje i zwolnienia w firmie, ze wszedzie szuka le nic nie ma , ze szuka ogolnie i tez nicnie ma" i tak na 100% powie. US nie jest od sprawdzania kto na jakim etacie pracuje! To że pracodawca zatrudnia nowego pracownika na pełny etat i mu np: płaci 15zł na godz. to nie znaczy że stary pracownik musi tyle samo zarabiać. Po drugie nie wierzę w to że każdy pracownik chwali się ile zarabia w danej firmie osobie której nie zna! ebeee-"a to ze rodzice czy konkubina zatrudniaja to ma znaczenie bo istnieje uprawdopodobnienie ze moze dochodzic do kłamstwa"-koleżanko w europie kryzys szaleje i to co było w 2007 roku nie odnosi się do roku 2012. Ja tak tłumaczyłem się na rozprawie o podwyższkę a miałem się z czego tłumaczyć. Zaznaczę że była była z radcą na sprawie a ja z adwokatem i była żądała o dużą podwyższkę a dostała tylko 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, ale u mnie sek w tym ze telemarketingu pelno jest wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do US to mozliwe ze pojdzie bo tak powiedziala w sadzie.Ile lat ma twoje dziecko? Placisz 650?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
Dobranoc wszystkim idę na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze nie kazdy musi tyle samo zarabiac ale u nas w firmie kazdy tyle samo zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Oby postanowiłeś zniszczyć byłą bo ci z tym dobrze tylko jak ją już zniszczysz to ty dostaniesz dziecko bo ojcem jesteś. Tysiąc złotych to wcale niemało a rachunki też płacić musi. Za to tak na prawdę płaci dziecko tyle że ty za głupi jesteś by to pojąć. Zrozumiała bym twój tok myślenia gdyby ona nie wydawała tych pieniędzy na dziecko ale sam powiedziałeś że dzieciak ma wszystko co potrzebne. Więc problem dotyczy byłej tobie to sprawia satysfakcję,a za nią zapłaci dzieciak bo jak nie będzie za co kupić to dzieciak nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Ulki,takiej desperacji to ja w życiu nie widziałam.Dedektywa chce zatrudniać,zdjęcia z wakacji robić hahhahahhaaaaa.Puchu mierny.Dzis wakacje to nie luksus,jak pracujesz to masz.Ty wydasz kasę na dedektywow zamiast zabrać dupę w troski i pokazać dzieckuWAKACJE .Czasem ludzie bawią sie lepiej pod polskimi palmami niż pod egipskimi,marokanskimi i innymi palmami.Mnie sie marzą Bieszczady,dawno tam nie byłam,nie bedzie mi uwlaczac ze śpię pod świeckim.To dopiero bedzie przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Ps,wiesz dlaczego faceci kłamią w sądach ????? Bo maja takie kurwy na drodze jak ty.KASA!KASA!KASA a dziecko to 2 kategoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebeee
Ale glupoty piszesz. O kasie to mysla pseudo ojcowie ktorzy ukrywaja zarobki, albo traca prace zeby nie placic na dziecko. Nie dosc ze nic nie robia to jeszcze nie chca placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×