Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oby

ILE tak naprawdę kosztuje dziecko?

Polecane posty

czuje ze sedzia jest po mojej stronie i mysle ze mi nic nie kaza placic wiecej, bo sedzie tez dzis powiedzial ze kredyty i splaty go nie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ze w alimenty wchodza tylko najwazniejsze i niezbedne wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
A ty w ogóle w tej swojej zawziętości widzisz na kim się to odbija? Załatwiłeś sobie lewe papierki na pół etatu i zostało twojej dwa miesiące żeby sądowi pokazać jak łżesz. Wynajęcie detektywa w tym kraju dziś już drogie nie jest więc ma czas. Do ugody nie dojdziecie bo dobrze ona wie że kręcisz i wie że jak będzie chcieć to to udowodni. Trzeba być na prawdę nie lada gnidą by wiedząc że kobieta spłaca kredyt nie zrezygnować ze spłacania własnej dupy. Szkoda że kobieta nie zgłosiła się do mnie tacy frajerzy są prości jak drut jako przeciwnicy. A tak poza tym zawsze będzie możliwa apelacja a wtedy i sędzia się zmieni może na takiego co ma lepszy węch i wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaa
Madrze gadzasz uki luki a co radzisz bo mam podobneggo typa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaa
tzn tez go konkubina utrzymuje i tez stracil prace, oczywiscie w cudzyslowiu stracil. A ja sama z dwojka dzieci i kredytem. Co mam robic??? Na detektywa mnie nie stac??? RATUNKUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaa
ukiluki pomoz nam, bo umrzemy z glody niedlugo. On placi 600 zl na 2 dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaa
jest tu ktos pomozcie ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
To zależy jaki masz problem czy problem dotyczy niepłacenia alimentów czy tego że sąd np zasądza 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaa
uki taki podobny jak wyzej tzn placi 600 tylko bo jest bezrobotny ale naprawde to pracuje u knokubniy ew firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaa
jezdza super autem, wakacje za granica spedzaja a moje dzieci nie maja na ksiazki do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaa
taki sam oszust jak ten tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaa
blagam was o jakies rady CO JA MAM ROBIC??? Ukiulki pisalasze idzie temu zaradzic takim chamom JAK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Wnieś sprawę do sądu wyszukaj panu jak najwięcej ofert pracy,masz dobrego znajomego niech będzie osobą poszukjącą pracy i np zadzwoni do pani konkubiny z ofertą że chciałby u niej pracować tylko nie wie ile płaci,zostaje też zawiadomienie urzędu skarbowego o ukrywaniu dochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Tylko rozmowę musicie nagrać,w tym aucie można mu pstryknąć trochę fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllleee
ukiluki dziekuje Ci bardzo, nie wpadlambym na to sama. Fajna mysl. A wczasy zagraniczne jakos sie da? Bo tylk osie dzieciom zdjeciami chali to z chorwacji to z turcji itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zasądzone od taty 3000
dużo zarabiam, ale mam też wysokie koszty, bo żeby zarabiać muszę pracować całymi dniami. Opiekunka kosztuje mnie z przedszkolem włącznie 2200. Nie szaleję. Mam daleko do pracy. W domu nie ma mnie ok 10,5 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Zdjęcia z wycieczek jak najbardziej,oferty pracy z internetu od znajomych,telefon do pracodawczyni od kogoś ze znajomych bardzo ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeee
nie ma mzdjec z wycieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeee
dzieciakom pokazywal i sie chwalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeee
co jeszcze moze pokazc ze on ma kase? ze auto to powie ze konkubiny ale to sie podobno razem zlicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeee
on wlasnie tez pracuje na pol etatu i zarabia uwaga 560 zl! SZOK! Jak tak mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
To zapytaj mu się skąd ma na alimenty 600zł najlepiej przed sądem niech kłamie ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeee
ale on tez mowi ze mu ojciec pomaga i ze z nim mieszka. Sytaucja prawie taka sama jaku Oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeee
blagam o pomoc bo ja sie mecze i pracuje ile sie da, tak ze po 10 godzin dzienie a on nic i jeszcze teraz zszedl na pol etatu celowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeee
niby ojciec mu pomaga, placa po pol za wszystko i daltego ma te 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Mówić to on może dużo pytanie czy mu sędzia uwierzy to po pierwsze,po drugie to możliwości zarobkowe są brane pod uwagę nie jego papierek.A tak poza tym zawsze możesz mu znaleźć lepszą ofertę jesli on nie ma na to siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeee
on twierdzi ze oferty w gazetach to tylko sciema zeby sciagnac do pracy a potem juz sie okazuje ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeee
a sedzi chyba madroscia nie grzeszy taki staruszek jest, chyba nie podwzyzszy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że się tutaj rozmowa toczy i powiem wam jedno NIC NIE ZROBICIE JAK FACET PRZESTANIE PRACOWAC ALBO BEDZIE NA POL ETATU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a JA ZARAZ WOGOLE BEDE BEZROBOTYN I DAJE POZEW O OBNIZENIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Jak będziecie głupie to nie zrobicie,facet przyjmij do wiadomości masz sorry była zbyt mało rozgarniętą by cię udupiła.Człowieczku mój tak cwaniaczył a jak pod salą usłyszał głos swojego szefunia z nazwą firmy i stawkę godzinową jaką zaoferowano mojemu dobremu koledze to nawet telefonu na rozprawie nie musiałam wyciągać. Głupie są i tyle nasyłać tyle kontroli cwaniakom ile się da to są pieniądze na dzieci a jak chcą być dobre i własnego cienia się boją to niech siedzą dalej z podwiniętymi ogonami i tyrają za frajerstwo. Można zrobić i to dużo można zrobić trzeba tylko być obrotnym i poświęcić temu trochę czasu.Poznałam kiedyś kobietę która tak namieszała facetowi że inspektor skarbówki wszedł na plac firmy i popytał pracowników o stawki.Była to firma transportowa po krótkiej wymianie zdań wyśpiewali wszystko.Jest jeszcze jedna prosta kwestia udowodnić że frajer wydaje więcej niż zarabia,powołać tych którzy mu podobno pomagają na świadków niech się tłumaczą przed sądem.Wyciągnąć naście ofert dla frajerstwa za wyższą kasę. Wygrałam tak ostatnią sprawę bo może umiem czytać lepiej niż mój eks który to będąc podobno na bezrobociu miał wyrobioną w tym samym czasie kartę kierowcy z badaniami za które jak sam napisał zapłacił pracodawca u którego teraz pracuje. Prosta sprawa trzeba być o krok do przodu przed wami pseudo tatusie.Czytać co za wypociny piszecie,słuchać co tam ściemniacie i kontrować nawet bez pytania każdą bzdurę.I rozłożyć kłamstwa na łopatki.Nie bać się sądu nikt was tam nie zje,co najwyżej opieprzy ale swoje zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×