Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Nie widzę żadnych przeszkód, boski Pawełe :classic_cool: Boję się clownów! Dlatego nigdy nie odważyłam się na obejrzenie tego filmu 😭 Powaga :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego właśnie jestem w szoku,że słuchawkeły jeszcze działają.Obym nie wykrakała:O Robię się senna przez to,że musiałam dzisiaj wstać o 9,japiertole:O Fala była piękna😭 i mimo że wszystko mnie nakoorviało od nakoorviania,to dzielnie robiłam falę😭:classic_cool: Niby nie ma paróffki,ale wkłada sobie kaszę do gaci,a to prawie to samo.:classic_cool: 'Ja już jestem zdominowana umysłowo przez płody i wszędzie widzę płody @__________________________________________________@' @_@ daj lajka @_@ :classic_cool: https://www.facebook.com/pages/Co-jak-coale-płód-dupe-grzeje/293228920690267?ref=tn_tnmn Miałam taką mini fazę na marskość wątroby,bo fraza 'marska wątroba' brzmi tzonajmniej zayebiście.:classic_cool: Ja nie mam moozgu und zdrowego rozsądku,gdzieś się ulotnili w żytziu płodowym i teraz pewnie piją czerwone wino i wznoszą toast za moje zdrowie:classic_cool: To logiczne,w końtzu jesteśmy syjamskie to i takie rzeczy muszą sie zgadzatź,jak mogłoby być inaczej😭:classic_cool: Podobno jestem sadystkełą,ale ja po prostu lubię miziać małe niewinne stworzenia,przecież nikogo nie zabijam,nie gwałtzę,nie jestę nekrofilę lub kanibalę😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie grałem z Tobą w TF'a 2 i jeszcze nie spotkałem Cię osobiście 😭:classic_cool: do mnie pasuje cytat goblina samobójcy z Warcrafta 3 :classic_cool: "niebezpieczeństwu śmieję się w twarz, buhahahaha" :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do fotek, miałaś rację, że niewiele widać 😭:classic_cool: ale i tak jest zajeebiście, bo teraz mam cały obraz Twojej boskiej osoby i będę mógł lepiej Cię zwizualizować podczas snu ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ja nie wykrakałam z kompem to Ty ze słuchafonami też nie. Podejrzewam, że z nas dwóch to ja mam większą zdolność do krakania i między innymi dlatego mam takie zyebane życie :classic_cool: Na szczęście jutro nie musisz wstawać zbyt wcześnie, więc jutro to ja będę senna z ratzji "Plebanii" und naginania do dziekanatu :o:classic_cool: Ja mogłabym robić falę swoim sadłem, bo rętze by mi pewnie już dawno odpadły, jakby poszło tsunami to nawet Holenderkełe by się dostało 😭:classic_cool: HYPNOZA, HYPNOZA @_______________________________________@ Najlepsza jest ta pani filozof od płodu nie znajdujątzego się w doopie :D:classic_cool: Ja też miałam fazę, bo oczami wyobraźni widziałam wątrobę zwiniętą w harmonijkę, tzo wydawało mi się motzno fascynujątze. Dopiero później zderzyłam się z rzeczywistością, bo okazało się, że to wcale nie harmonijka 😭:classic_cool: Ja przy okazji nie mam tzytzków, w pytę! :classic_cool: Dobrze, że nie odziedziczyłaś moich dolegliwości zdrowotnych, bo wtedy nie mogłabyś naginać na szczudłach non stop :classic_cool: Ja jestę sadystką dla piesełe czołgiste, która ma na mnie wyebane po tzałości, a ja ją ciągnę za uszy und miziam po mordzie na chama. Pawełe przeżyje to samo :classic_cool::classic_cool: Pawełe To przeszkoda tylko dla Ciebie :classic_cool: Koorwa, też bym chciała być taka zajeebista! Może się przełamię i kiedyś włączę tego yebanego pajatza, a później nie będę spała w notzy, ponieważ będę wizualizować i ostatecznie pojawi się w moim łóżku :classic_cool: Pawełe, ze mnie taki pasztetełe, a Ty mi jeszcze sertza wysyłasz. No weź 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi, to żadna przeszkoda!😭 :classic_cool: tak tylko pisałem :classic_cool::D jaki pasztetełe? jesteś cudoowna 😭:classic_cool: masz świetne nogi, oczy und cała jesteś wspaniała ❤️:classic_cool: a Ty mi nawet sertza nie wysłałaś :(:classic_cool: ja to dopiero muszę być pasztetełe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam, zero przeszkód, jesteśmy skazani na sukces :classic_cool: O KOORWA, to fotełe jeźdźca bez głowy też tam jest? :D😭:classic_cool: To miłe, mój boski Pawełe ❤️:classic_cool: Jakbyś był pasztetełe to bym nie marudziła, że ja nim jestem. Pasztetełe plus takie suodkie tziacho jak Ty to już mój powód do stresu und biadolenia 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest i jakiś Michau prawił Ci komplementy nt. Twoich nóg 😠:classic_cool: nie masz powodów do stresu und biadolenia 😭:classic_cool: przeca pasujemy do siebie pod każdym względem 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michau jest nieszkodliwy, jego żytziowym priorytetem jest LoL, siedem piw dziennie und paczka fajek :classic_cool: Och Pawełe, jeśli nadal tak uważasz to się wewnętrznie uspokajam 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchafony,koorva,to samo słowotwórstwo tzo tzytzkonosz i hooypaska :D:classic_cool:🖐️ A właśnie tzo do twojego popiertalania w efekcie czego nie masz czasu na myślenie und rozwijanie sie intelektualne,bo zapomniałam na to odpisać:classic_cool: normalnie to codziennie prawie wracam do domu o 18/19 i to jest KOSZMAR,miliard razy wiecej wole siedzenie przed kompem i nitz nie robienie niż taki zapierdol...:O Moje rętze dla holenderkełe nigdy nie opadną!:classic_cool: gdzieś tu pomyka fala,potem kilka moich wrzasków😭 nastepnym razem muszę pamiętać aby nie wrzeszczeć ani nie śpiewatź podczas krętzenia filmików:O:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=tWGwQ2-11l0&feature=plcp Pani filozof od płodu to z kolei mój inny lover!:Dkrzyczałam jej nazwisko do ludzi.:classic_cool: Mam tak wiele faz😭 musze to w końcu zapisać,a najlepiej zrobic tabelkę z podpunktami 'słowo/znaczenie/geneza/długość fazy/smieszne w skali od 0-10':classic_cool: Dla norowtza też jestem sadystką,miziam po brzuszku i noszę na rękach,podczas gdy norowietz poburkuje bo ją to wkoorvia.😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hooypaska, ja piertolę :D:classic_cool: Koorwa, to co Ty za hardcorowe życie prowadzisz, ja w Twoim wieku to wratzałam max o 15:00 i słodki opiertol do rana :classic_cool: W sumie nawet na studiach się opiertalam, bo ten kierunek tak mnie zawodzi, że nawet na wykłady nie chodzę, coby się już totalnie nie załamać :o:classic_cool: Ale ma wykoorwisty mikrofon! :classic_cool: Jeśli wrzask w 2:55 und dalej jest Twój to wiedz, że koorwa ogłuchłam i moi sąsiedzi chyba też, bo ja wszystkiego słucham na full :D:classic_cool: Fala rączek w pytę i teraz domyślam się jak zajeebiście to wyglądało z perspektywy Holenderkełe :classic_cool: Ja pewnie też bym krzyczała, bo wżera się w mózg :classic_cool: No ja się właśnie dziwię jak Ty to wszystko potrafisz spamiętać. Mi moje fazy wypadają z głowy i wpadają dopiero wtedy jak Ty czymś dopiertolisz :D:classic_cool: Tyle dobrego, że ja swojego czołgiste nie uniosę, bo czołgiste się nie piertoli i jakby się w końcu wkoorwiła to byłabym kaleką :classic_cool: To dobrze, że też ma wrażliwą und mieszaną, przynajmniej będzie Ci pożyczać mazideł, które następnie z gratzją nałożysz na swoją fatzjatę i będziesz pomykać po mieście jako jej adoptowane dziecię. A te wypryski to chyba na pletzach 😭:classic_cool: Pawełe, nawet jakby miał inne priorytety to nie miałby z Tobą szans 😭:classic_cool: Bo ja żyję w świecie, w którym samtze zmieniają zdanie w zależności od warunków pogodowych. Ale wierzę, że jak na boskiego samtza przystało Ty zdania tak szybko nie zmieniasz 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Siostrełe, uzależniłam się od "Delirium" i katuję jak poyebana! Szkoda, że moi znajomi z facebookełe są choojowi, bo nie mam kogo zarażać zajeebistymi nootami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Dżoanno ❤️:classic_cool:😭 osobiście gardzę i śmieję się w twarz takim chorągiewkom. na szczęście w moim towarzystwie nie ma takich osób :classic_cool: ja jestę bardzo uparty i jeśli coś postanowię to się tego trzymam, nie zmieniam zdania 192381823 razy :classic_cool: zerknąłem sobie na horoskop i patrz co żem przeczytał :classic_cool: "Najlepiej układają się jego związki z Bykiem i Lwem (po wzajemnym przystosowaniu się" :classic_cool::classic_cool: nawet horoskop nam sprzyja 😭:classic_cool: ps: sprawdź maila i podaj pełną nazwę tego co trzymam w ręce na pierwszym zdjęciu i co Ci się kojarzy ze zdjęciem nr 2 :D:classic_cool:🖐️ robione na ul. Kickiego rok temu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hooypaska to moje dzieło z 6 klasy podstawówki,jak wkoorviało mnie gdy pielęgniarkełe mówiła,że to nasza 'przyjaciółka' na tzo w mojej głowie pojawiło się 'taaa,hoypaska' :classic_cool: Nie hardcorowe zycie tylko hooyowe,bo wracam okolo 15/16 i mam potem jakies goowno w stylu matmy/ang/rysunku,a ang wciskaja mi na sile,mimo ze sobie radze,bo piertola ze bez tego sobie nie poradze,a mi naprawde nie jest potrzebne ganianie po cudzych domach,zeby ktos tlumaczyl mi to co juz wiem,ale im nie przetlumaczysz:O wiec mam ciagle przepiertolone,ciagle padam na pysk,a jedynym dniem wolnym jaki mam jest sobota,podczas ktorej i tak nie moge wejsc na kompa,wogole o kompie w ciagu tygodnia nie ma mowy:O chyba ze w piatek czy jakos na 10 minut..:O prowadzi to do tego,ze ciagle chodze wkoorviona,przemeczona,sfrustrowana i jestem w stanie poryczec sie w autobusie,przez co splywa mi mejkap,przez co wygladam zyebanie,nie mam sily tego poprawiac i wogole jest hooyowo,japierdole :O:O:O:O:O:O:O rzygam juz tym:O Wiem,że zayebisty,bo w kształcie pierwszej litery jej imienia,czyli S:classic_cool: dlatego dała taki zayebisty performance,bo jak publiczność jest genialna to i bandełe odwdzięcza się tym samym :classic_cool: To mój wrzask,a te dwa następne też są moje.:classic_cool: przynajmniej ogłuchli słuchajątz fragmentu jednej z moich ulubionych piosenek ever😭:classic_cool: Też się sobie dziwię,nie wiem jakim tzudem pamiętam te fazy,ale to chyba dlatego że poza moimi fazami,tekstami piosenek i wyczynami holenderkełe nie jestem w stanie zapamiętać nitz:classic_cool: Bo czołgiste to duże bydlę,a norowietz to mały piesio i też nieraz próbowała mnie chapnątź,ale jestem szybsza und sprytniejsza od niej :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem gdzie ma te wypryski,bo przyglądałam się dokładnie na spotkaniu i miałą idealną portzelanową tzerę 😠:classic_cool: chodziaż skoro lubi żółty,to pewnie sama ma schizofrenię i tym oto sposobem można wytłumaczyć występowanie 'wyprysków' :classic_cool: Cieszę się,bo delirium jest zayebiste i opowiada o chorobie holenderkełe,ale jednocześnie jest takie niesamowite i głos holenderkełe mnie rozpiertala,plus przypomina mi się kontzertełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trafiam na samych hipokrytów, ostatnio nawet przyjaciółka, która była dla mnie jak siostra przez 13 lat tak mnie ładnie wychoojała, że sam Two-Face z Batmanełe by się popłakał, że ma konkurentzję. Dlatego eliminuję takie chorągiewki und dwulicowców ze swojego towarzystwa i to pewnie też jest powód mojego braku znajomych :classic_cool: W każdym razie, popierame Twoje podejście do żytzia, tzo sprawia, że jesteś jeszcze bardziej boski niż byłeś :classic_cool: Jeśli już horoskope to potwierdził, to ja już nie mam żadnych wątpliwości und wzruszam się strasznie, bo tyle pozytywów ostatnio, że jestę na emotzjonalnej huśtawce 😭:classic_cool: Mój internete poszalał i pierwszą fotełe mam do połowy ale mogę się w ciemno założyć, że to Lubelska Cytrynóffka! :classic_cool: I nie wiem czy to ja już jestem fest zboczona, czy to zdjętzie, ale ja tam widzę niezły odlot od majstrowania sobie w gatziach :D:classic_cool: Swoją drogą, ładna popijawa skoro fotograf dorobił się parkinsona i trząsł aparatem jak przy ubijaniu jajek :classic_cool::classic_cool: "Nasza przyjaciółka", jakie zajeebiste und fachowe określenie, dobrze że nie "nasz przyjaciel", bo bym się zastanawiała czy czasem nie prezentowała wam jakichś szalonych sprzętów :classic_cool: Ja piertolę, ja to bym chyba rady nie dała i spiertalała z tych dodatkowych ćwiczeń ile wlezie. Ale w sumie ja mam lajtowych rodziców, spiertoliłabym kilka razy i by padło święte słowo boże: "Uczysz się dla siebie, jak nie chcesz to się nie ucz!" :classic_cool: Podejrzewam, że u Ciebie byłoby jeszcze bardziej choojowo, więc chyba pozostaje się przemęczyć do końca :o Nawet nie zczaiłam, że to przecież "S" :classic_cool: No na publiczność to raczej nie mogła narzekać, bo po tym filmiku widać, że była w pytę. Ty chyba najbardziej, bo tych szalonych wrzasków nie dało się usłyszeć und nie poczuć, pewnie cała podłoga drżała od Twoich decybeli :D:classic_cool: Przed ogłuchnięciem przynajmniej posłuchali dobrej muzyki, lepiej trafić nie mogli :classic_cool: Pewnie masz mózg skonstruowany tak, żeby pamiętać tylko te rzeczy. Ja pamiętam jedynie ludzkie twarze, koorwa mam we łbie gęby ludzi, których widziałam 15 lat temu i nigdy w życiu ich nie spotkam, a pamiętam każdy szczegół, choojowa sprawa :classic_cool: Szkoda, że terenu tak nie pamiętam jak fatzjat, bo fatzjata nie jest raczej punktem stałym und orientacyjnym :classic_cool: Przy okazji też silniejsza, norowietz jest z góry skazana na porażkę :classic_cool: Znajątz życie to tak jest, tak jak ja widzę, że mam żółtą fatzjatę kiedy inni mi piertolą że jestem trupio blada i wyglądam niezdrowo :classic_cool: Ja z reguły takich ballad nie lubię, ale to jest takie boskie, że nie mogę przestać tego śpiewać i nie kołysać się przy tym jak dzieciętza kołyska 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to przeczytaj! :classic_cool: http://www.rhayader.art.pl/skorpion.html#.UDFZ9KPIYiI pudło :classic_cool: Żubrówka Biała :classic_cool: nie wspomniałem o niej wczoraj, a to jedna z najlepszych wódeczek jakie piłem 😭:classic_cool: nie jesteś fest zboczona (chyba :classic_cool:), po prostu zdjęcie tak wyszło 😭:classic_cool: koledzy mnie obudzili, więc starałem się odsunąć koc i w tym momencie zrobili zdjęcie :D🖐️ wyszło jak wyszło :classic_cool: a wszystkim kojarzy się z jednym 😭:classic_cool: fakt było osstro, ale spędziłem tam tylko jedną noc :classic_cool: w tym roku przyjadę w sobotę 10 listopada, a wrócę w poniedziałek wieczorem albo po południu :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak ogarnęłam :classic_cool:🖐️ Właśnie wyjęłam wodę z zamrażalki i piję właściwie lód zmieszany z lodowatą wodą,fundując sobie jutrzejszy ból gardła.Ale to jest takie przyjemneeee!😭:classic_cool: 'Nasz przyjaciel' to w soomie może być tampon,bo jakby się uprzeć ma rodzaj męski.Ale wiem,że pod niepozorną nazwą 'nasz przyjaciel' może się kryć nitz innego,jak sławienny 'marker' :classic_cool: Nie daję rady i dostaję koorvicy.A spiertalając rzeczywiście było gorzej,bo już to praktykowałam,i w efekcie zostawałam bez telefonu i mp4.Teraz kopsnęliby mi ewentualne wyjazdy na koncerty,telefon i ipod,także hooynia z grzybnią i nie moge nitz zrobić,chyba że za 2 lata stąd spiertalam,ale na asp też jest zapiertol,więc wpadam z jednego bagna w drugie.:classic_cool:🖐️ Widzisz,jaka jesteś mało spostrzegawcza😭:classic_cool: Publiczność była najzayebistsza z tych wszystkich 3 kontzertełów,po prostu boska!😭:classic_cool: 'Ty chyba najbardziej, bo tych szalonych wrzasków nie dało się usłyszeć und nie poczuć, pewnie cała podłoga drżała od Twoich decybeli' :D:D koorva,powiem ci szcerze,że był tam taki hałas,że naprawdę nie słyszałam tego jak bardzo sie dre,ani jak 'śpiewam',dopiero na filmikach to słychać.tam stoisz i rozkoorvia ci uszy od środka od basów und perkusji,a najgorzej jak jest złe nagłośnienie,tutaj złe było na supportach,ale na holenderkełe było całkiem w pytę,także teraz z czystym sumieniem mogę wyznać miłość 'panu dźwiękowemu' czy jak to się tam nazywa.:classic_cool: Ludzkie twarze też w sumie pamiętam,ale bez szczegółów.nie wiem do czego mam dobrą pamięć,najlepszą do tzytowania samej siebie i tworzenia historyjek o si..dzie,s...cu,pautze i innych.:classic_cool: Niby mam pamiętź wzrokową,ale za hooya się nie przydaje.:classic_cool: Norowietz może jeszcze ucietz,ale jest szansa że ją dogonię.Szaleńczo ucieka przed taką imitatzją afrykańskiej maski,koorva latam w tej masce po chałupie a pies utzieka z podkulonym ogonem:O:D:classic_cool:🖐️ Koorva,też mam wrażenie żółtej fatzjaty:O Jak słodko😭❤️ ta piosenkełe ma w sobie magnes ,ogólnie holenderkełe to jakiś jeden wielki magnes,fenomene:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamień z sertza, już się bałam że jesteś wagą 😭:classic_cool: Swoją drogą to jakiś bardzo zajeebisty horoskop, bo przy okazji przeczytałam byka i pierwszy raz się spotykam z opisem, który by w miarę do mnie pasował, więc w kwestiach dopasowania skorpiona und byka na pewno nie może się mylić :classic_cool: O koorwa, tzo to za biba bez Cytrynowej. Chyba że była, a ja nie widzę z ratzji połowicznego zdjęcia :classic_cool: Żubrówki nie piłam, może kiedyś spróbuję :classic_cool: Chyba jestem :classic_cool: I dobrze, że się kojarzy z jednym, bo przynajmniej jest zajeebiście zabawne i ja się nieźle uśmiałam :D:classic_cool: Ty się tam zachlejesz przez tyle dni :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynówka oczywiście była, ale nie widać jej na zdjęciu :classic_cool: o Boszełe to już nie wię czy do Cytrynówki brać Krupnik czy Żubrówkę 😭:classic_cool: no to witaj w klubie :classic_cool::classic_cool::D spokojnien, nie zachleję się :classic_cool: myślę, że nawet się z Tobą spotkam :classic_cool: może nawet do nas dołączysz jeśli będziesz chciała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O swojej goopocie będziesz myślała jutro, też bym piła :classic_cool:🖐️ Dokładnie, chociaż o tamponach nie pomyślałam i rzeczywiście pasowałby tampon do naszego przyjaciela :classic_cool: Lepszy zapiertol na ASP, w który sama się wpakujesz niż zapiertol, bo rodzitzom odpiertala. Przyjemniej się zapiertala jak się to robi dla siebie, a nie dlatego, bo rodzice dają szlabany :classic_cool: Koorwa, jak na siebie patrzę to stwierdzam, że moje dzietzi będą najszczęśliwszymi dziećmi na świecie. Chyba że urodzą mi się chłopcy, wtedy przymusowy marsz do woja und innych formatzji mundurowych :classic_cool: W sumie podobnie jest na szkolnych dyskotekach jak głośnik rozpiertala uszy, tutaj efekt jest na pewno sto razy większy :classic_cool: Może kiedyś sama to przeżyję i już wiem, że mam nie śpiewać, bo to zajeebiście słychać, a nigdy nie wiadomo kto mnie będzie kamerował :classic_cool: Taka pamięć też się przydaje, przynajmniej jesteś zajeebista. Ja czasem cytuję samą siebie, nie pamiętając że to ja to powiedziałam :o:classic_cool: Koorwa, scenariusz jak z Choojraka :D :D:classic_cool: Siostrełe syjamskie z żółtaczką, no naprawdę w pytę :classic_cool: Potwierdzame, skoro ja nie lubię babek na wokalu, a tu taki roody szatanełe mnie porwał i planuję puszczać jutro Delirę przez pół dnia to tzoś jest na rzeczy :classic_cool: Dojczland, Dojczland yber ales :classic_cool: Jaka pocieszna babina, wygląda z deka na nawiedzoną, ale czuję do niej sympatię :classic_cool: Pawełe Sam wybierzesz tzo najlepsze, następnym razem weźmiesz to, czego nie wziąłeś za pierwszym razem :classic_cool: Dwóch zboczonych, zapowiada się motzno w pytę :classic_cool: Biby ze mną są choojowe, bo w pewnym momencie tak zaczęłabym piertolić, że wszyscy wyszliby z domu prosto pod rozpędzony autobus linii N24, ale miło z Twojej strony, że brałbyś to pod uwagę 😭:classic_cool: Wiedziałam, że Cytrynówy nie mogło zabraknąć, mam nadzieję, że jutro fotełe wczyta mi się całe, bo chcę nacieszyć oczy pustą flaszką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo RAZEM wybierzemy coś na miejscu, bo w końcu oboje będziemy to pili i wypadałoby podjąć decyzję wspólnie :classic_cool:😭 mógłbym słuchać Twojego rozkosznego piertolenia 24/7 ❤️:classic_cool: zresztą po alkoholu większość ludzi piertoli, więc to nic takiego, a ja byłbym dumny mając Cię u swego boku 😭:classic_cool: też mam taką nadzieję :classic_cool: może w końcu zagrame w literaki 😭:classic_cool: czas na mnie 😭 dobranotz, pchły w łiłę na noc und słodkch snów :classic_cool:👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×