Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość moja niezwykła histoia 1924
mi sie marzyly wysokie buty, szpile, kozaki, miniówki....kurfa jak teraz pomysle to od najmlodszych lat chciałam byc dzivą 😭 :( :( potępiajcie mnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakoota,wrake psychiczne
Nie wiem po kiego hooya pchasz sie na anglistyke,skoro jakas goopia merida znacznie przewyzsza twoj poziom komunikatzji und rozumienia ze sluchu:classic_cool:🖐️ Te cechy sa juz utrwalone,we mnie.:classic_cool: jestem jej wierna corkele i z kazdym dniem odczuwam coraz wieksza potrzebe,aby ja o tym fakcie poinformowac.:classic_cool: nie mam nitz przeciwko przelaniu na mnie wszelakich instynktow,byleby nie potoczylo sie do zmiany pieluch:classic_cool: z checia przyjme wszyskie misie,lizaki,koniki,gerberki,i wszelakie rozpieszczanie do granitz mozliwosci:classic_cool:w koncu mnie juz nie da sie zepsuc,sama w sobie jestem zepsoota und nieporzadna.:classic_cool: Lepiej wmawiac sobie powolanie do zakonele,niz przebitz buone bananem czy innym ogorem.:classic_cool: Zastanawiam sie nad snem,humore wrocilo calkiem w pyte,ale oczy mnie nakoorviaja,wiec chyba sie pozegnam,wyobraze sobie holenderkele spiewajaca mi kolysanke,po czym ulula mnie umiesione morfeusze:classic_cool: Jak ja ci koorva zazdroszcze tylu nowych odcinkow tb!😭 Dobranotz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakichś idiotów w znajomych na facebookełe :classic_cool: Szpile und wysokie buty to mi się zaczęły marzyć jak wkręciłam się w oglądanie "Seksu w wielkim mieście", niestety mój babochłopizm wygrał, bardziej mnie yarają wojskowe spodnie chowane w butach niż zajeebista szpilka :classic_cool: Idę się leczyć :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja niezwykła histoia 1924
to znaczy w realu szpile mnie nie jarają bo pomykam na płaskich non stop kapcie i cichobiegi to jest to! :classic_cool: ale marzyłoby mi się być sex machine na 12 cm obcasach w mini tyle że mam przerwe miedzy udam, jestem na tyle aseskaulna,że powinnam raczej marzyć o pracy w radiu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe, jakbyś oglądała wersję nagrywaną kalkulatorem to też ni chooja byś nie zrozumiała, co ten mauy, rudy łeb tam piertoli :classic_cool: Dobrze, że ja tak nie mam z moją paltzową mameue, bo to już by była fest poracha :classic_cool: Może spróbuj do niej napisać ten wniosek o adopcję, bo skoro jesteście ze sobą tak blisko und miziała Cię po tzałym ciele to zawsze jest optzja, że skończy się tak jak piszesz i żadna fasola nie przyjdzie jej do głowy und innych organów :classic_cool: Tzo Ty chcesz od bananów und ogórów, podobno nieźle się spisują jako substytuty męskich przyrodzeń i mają rekomendację rzeszy kafeterianek :classic_cool: W takim razie dobranotz siostełe und pozdrów swojego Morfeuszełe, bo mój mnie nawiedzi za jakąś godzinę und jestę pewna, że przybierze formę Pawełe :classic_cool:🖐️ "ale marzyłoby mi się być sex machine na 12 cm obcasach w mini tyle że mam przerwe miedzy udam, jestem na tyle aseskaulna,że powinnam raczej marzyć o pracy w radiu" Muszę wytrzeźwieć, bo ten tekst jest w pytę :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja niezwykła histoia 1924
jak w pyte to chyba dobrze,nie? :classic_cool: ale to ze mną jest źle,nie umiem sie wysłowic,lece stąd bo jestem jakaś żenada ale do jutra sie tak nauczę polskiego,że jeszcze się zdziwicie :classic_cool: i w końcu zrozumiecie co miałam powiedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będę osobą trzeźwą to na szczęście nie obudzę sąsiadów kogucią pieśnią godową, więc jak najbardziej zapraszame :D:classic_cool: nickk tymczasowyy Test zakończony powodzeniem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
nie moge spac und slysze glosy :o:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z empiku
ukochana, gdzie jestes 😭 mam 2 bilety na Zakochanych w Rzymie :classic_cool: Ty, ja i w tle nieprzeszkadzający Łudi Allen, co Ty na to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię dobry Asiu ❤️ und reszta :classic_cool:🖐️ no to przeca obczaisz w październiku :classic_cool: nauczę Cię grać najlepiej jak umiem 😭:classic_cool: na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie, ale to tylko pozory :classic_cool: ależ mi by to zupełnie nie przeszkadzało :classic_cool::classic_cool: przeca byłabyś u siebie i mogłabyś się czuć swobodnie :classic_cool:😭 nie krępuj się :classic_cool::D kiedy ja już prawie jestem gotowy 😭:classic_cool: a spałem bardzo moocno und słodko, pewnie przez to, że śniłem o Tobie ❤️:classic_cool: "the walking dead" jest zajeebiste, szczególnie klimat przeżycia w świecie opanowanym przez zombie und dylematy moralne bohaterów, chociaż mogłoby być ich więcej 😭:classic_cool: pan z empiku Paletz-padalec, zaloguj się :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tematów Czkawki... :classic_cool: mi już się znudziło przeglądanie identycznych tematów o turkach, recepcjonistach, kucharzach, tępej koleżance und innych ciapatych 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z empiku
chyba mnie z kimś pan myli :classic_cool: i proszę się odstosunkować od mojej ukochanej, bo inaczej porozmawiamy :classic_cool: moja bejbi będzie dziś tylko moja, no i Łudiego Alena :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z empiku
zatem wyjmuj szablę, zobaczymy kto tu jest prawdziwym meżczyzną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z empiku
tępym chcesz kobiecie zaimponować? :classic_cool: wyjmuję lakier do włosów spod lady :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z empiku
moja bejbi bedzie wniebowzięta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
koorwa, spiertalac mi z jakimis empikowtzami, bo pan z empiku to mnie wlasnie obudzil smsem z doopy 😡 zasnelam o 5, obudzilam sie o 7, zasnelam o 9 i chooj mnie zerwal na nogi wynurzeniami o imprezce niszczac moj sen z gola klata Pawele 😭 jeszcze se poleze, bo mam wory pod oczami do kolan und odpisze jak przesiade sie na laptopa 😭 Pawele ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z empiku
kochanie ❤️ nie nerwuj się 😭 dziś wieczorem będzie tak romantycznie, a łikent to już w ogole 😭 tatuś chce Cię poznać, mamusia trochę mniej co prawda, ale przekonamy ją :classic_cool: sto rusz dla pięknej bejbi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, spierrtalać z empikowtzami :classic_cool: ja też dzisiaj wstałem o 7 :classic_cool: co się stało, że nie mogłaś spać moja słodka Dżoanno? 😭❤️ sen jak najbardziej w pytę :classic_cool: mam nadzieję, że Ci się podobało 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakoota,fasola hejt
Piertolone fasole koorva,miłego dzionka :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopra, jednak se nie poleżę, bo właśnie dostałam smsa numer dwa z przeprosinami za literóffki, ale był takim królem parkietu und alkoholu, że jeszcze go trzyma. Chyba mu odpiszę: "nie zesray się" :classic_cool: pan z empiku Idź pan w chooj i nie wracaj :classic_cool:🖐️ Ofitzjalnie się witam und mówię dzię dobry Pawełe ❤️ I inni, którzy są, ale ich nie ma :classic_cool:🖐️ W takim razie oboje się czegoś nauczymy, bo ja muszę nauczyć Cię zacierania śladów ostrego miziania 😭:classic_cool: A Ty koorwa, jak sprytnie wybrnąłeś :D:classic_cool: Jednakże uprę się dla zasady und uznam, że coś za coś i dopóki ja nie zobaczę Twoich hot bokserek to Ty nie zobaczysz moich majtasów w rozmiarze XXXXXL :classic_cool: To dobrze, że jesteś, nawet muszę przyznać, że szybko Ci poszło i odważny z Ciebie samietz 😭:classic_cool: Widzę, że na razie ma trzy niepełne sezony, co powoduje, że bankowo będzie w kolejce przed "Rodziną Soprano", pewnie dzisiaj strzelę sobie odcinek na zmianę z "True Blood" :classic_cool: A spać nie mogłam, bo ja po alkoholu mam bardzo choojowy und płytki sen, więc słyszę dosłownie wszystko und budzę się bez końca dlatego więcej koorrrwa nie piję, chyba że z Tobą ❤️:classic_cool: Oczywiście, że mi się podobało, byłeś taki hot, że nawet teraz drżą mi kolana und czerwienię się jak dziewczynka, która natarła sobie policzki śniegiem 😭:classic_cool: I byłeś przy okazji wkoorwiony, bo musiałeś wyjść z łóżka und zamknąć okno, a ja byłam wniebowzięta, ponieważ miałam okazję podziwiać Cię w walce z mrozem :classic_cool::classic_cool: Koorwa, jutro znowu muszę iść do dziekanatu, bo skoorwysyny nie odbierają telefonów, jak tam wejdę to rozpiertolę wszystkie papiery na biurkach 😡 Siostrełe Piertolone fasole, empikowtzy und dziekanaty, miłego 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj muszę iść do sklepu, bo budził mnie także głód, a jedyne co mam to makaron, którego nie chce mi się gotować, ponieważ boję się rachunku za energię elektryczną :classic_cool: Nie chce mi się przy okazji ubierać, więc najpewniej zdechnę z głodu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakoota,fasola hejt
To jedz do domu :classic_cool: mnie obudzila jakas popierdowa na miescie +glod,znam ten bol:classic_cool:🖐️ piertolone komentarze 'is this simone's son?' 'she will be perfect mother' no,najbardziej perfekcyjna bedzie jak rownie perfekcyjnie zamkna zespol:o koorva,co za debile sie ciesza,ja piertole!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakoota,fasola hejt
Uwaga!katapulta leci!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek chyba jadę. Chyba, bo nie wiem co na to mój tatełe, ponieważ chyba mnie nie tam nie chce i nie porusza tego tematu :classic_cool: A do piątku czeka mnie jeszcze nalote na dziekanat und na Empike, czyli dwa miejsca, do których chce mi się naginać porównywalnie do mojej aktualnej ochoty wpiertolenia szpinaku, którego nie lubię :classic_cool: Może myślą, że Holenderkełe to cyborge i będzie nakoorwiać mezzosopranem nawet na porodóffce :classic_cool: A ogólnie to byłyby niezłe yaytza jakby Empikowietz wbijał na kafetełe, bo w końcu jest takim przegrańcem życiowym jak pravike91, tacy zawsze przyciągają się wzajemnie i odnajdują kafe w czeluściach bezdennego internete :classic_cool: Pozostaje mieć nadzieję, że nie jest taki pro, żeby wbić na ten topełe und użala się jedynie w dziale o żytziu seksualnym, którego nie ma. Podobnie zresztą jak ja, ale ja jestem w pytę i nie muszę się użalać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakoota,fasola hejt
Ogarnij maila bo chce ci wyslac cos,co mnie rozkoorvilo!:classic_cool: tyyy.....fiku miku!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×