Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość zakuta wykałaczka
czułe powitanie swojej wybranki na kafe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Ty jesteś jeszcze bardziej :classic_cool:🖐️ Koorwa, gdyby nie to święto wczoraj, które spowodowało zamknięcie mojego Społem to dzisiaj mogłabym się leniwie opiertalać i straszyć fatzjatą jedynie duchy, które krążą po moim mieszkaniu, a których ja nie widzę 😭:classic_cool: Tak myślałam, że kamera będzie miała wpływ na Twoje sny, bo mną też wewnętrznie und nieświadomie wstrząsnęła i nawet o niej pomyślałam przed snem. A zaraz potem pomyślałam o boskim Pawełe i zasnęłam z uśmiechem na twarzy 😭:classic_cool: Jachty und czerwienie to dobry znak, więc czeka Cię dużo powodzeń (obsesja senników mode on :classic_cool:), a fagasełe ma zajeebiste włosy nawet w realu, a przynajmniej tak wnioskuję ze zdjęć :classic_cool: A wyznanie Grytzanki zmieniło moje żytzie, dlatego zaraz idę ogłosić to w Społem :classic_cool: Boski Pawełe! 😭:classic_cool: Ja nigdy nie żartuję z poważnych spraw, a Ty jesteś poważną sprawą! 😭 Mi by się smsy przydały, bo mimo darmowych minoot wolę napisać smsa i czekać aż ktoś do mnie zadzwoni. Czyli mamełe, bratełe lub tatełe :classic_cool: Ja mam za to 5 darmowych numerów, z czego wykorzystuję jedynie 3, dwa niewykorzystane zamienili mi na minuty, ale nie wiem ile ich jest poza tym, że od chooja :classic_cool: A Empikowietz to nie znajomy, to fatzet, z którym chodzę do kina raz na miesiąc bluźniątz przy tym niesamowicie i męcząc się jak pies Reksio zapiertalajątzy w sztachecie 😭:classic_cool: Współczuję, ja też mam imprezowiczów, których imprezy polegają na poważnych debatach do 6 rano, więc drą mordy do oporu i słuchają popu, a później jeżdżą windą w górę i w dół jak rakiety z awarią :classic_cool: Mam nadzieję, że w miejscu, gdzie mieszkasz obecnie nie ma takiego patologicznego towarzystwa i wysypiasz się jak narkoleptyk 😭:classic_cool: Scenariusz jak z zajeebistego filmu, ciekawe kiedy wprowadzimy go w żytzie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
w pytę!:classic_cool:🖐️ a nie możesz przywdziać przeciwsłonecznych?ja tak robię,gdy nie chcę straszyć :classic_cool: właśnie przypomniałam sobie o filmie holenderkełe z twitera,o którym tak jak myslałam,zapomniałam,gdy tylko odpaliłam kafe :classic_cool: 'Tak myślałam, że kamera będzie miała wpływ na Twoje sny, bo mną też wewnętrznie und nieświadomie wstrząsnęła i nawet o niej pomyślałam przed snem.' :D:D:D:D :classic_cool: obsesja senników?a to ciekawe,może wońcu tymi powiesz tzo oznacza sen,w ktorym trans mówi ci,że jedzie ci z gęby,po czym chowa się w bibliotetze.:classic_cool::O Fagasełe ma w sumie mój kolorwłosów,ciekawe co holenderkełe otym myśli :classic_cool: czasem mam wrażenie,że pożyczają sobie szampon :classic_cool:🖐️ http://twitpic.com/13ux1s ryby < :classic_cool: http://twitpic.com/1j64mg a właśnie,wiesz że < to ryba=symbol katolika,czyli moja kolejna faza,która wiąże się z też z S _ _ DĄ i podawaniem ryby :classic_cool:? < polak katolik :classic_cool: przez ciebie mam ochotę krzyczeć SPOŁEM do ludzi:classic_cool::D i przemiła osoba :classic_cool: rozmawiam z PRZEMIŁĄ OSOBĄ :classic_cool: rekin młot!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdę :classic_cool: Z moich obserwatzji wynika, że nikt nie spiertalał przede mną w popłochu, nie wezwano hycla und kłusowników, nikt nie atakował mnie lewym sierpowym a także nie gonił z włócznią, oszczepem, sierpem und młotem tzo daje mi nadzieję, że wyglądałam w miarę w pytę i napawa głębokim optymizmem na przyszłość :classic_cool: Okulary przeciwsłoneczne u mnie odpadają z ratzji okularów korekcyjnych. Niestety mój yebnięty okulista nadal ma obiektzje i nie pozwala mi nosić soczewek każąc przy okazji się rozpogodzić, bo moje oczodoły robią postępy w swojej suchości und alergii i z biegiem lat będzie coraz lepiej. Drugi yebnięty okulista tylko przyklasnął geniuszowi pierwszego, więc oto jestem z okularem, bez okularów nawet łysego chooja nie zauważę, więc to średnio bezpiecznie :classic_cool: Biblioteka to z reguły mądrość und potrzeba rozwoju, więc transełe pewnie schował się w niej, bo podświadomie czuje, że potrzebuje wejść na wyższy poziom rozwoju jakim jest człowiek, a nie wredna małpa :classic_cool: Nos fagasełe Holenderkełe jest taki boski! I właśnie mi się przypomniało, że Pawełe ma nos, który bezustannie chodzi mi po głowie 😭:classic_cool: Fagasełe ma też w pytę włosy i w ogóle stwierdzam, że oboje zajeebiście do siebie pasują :classic_cool: Te ryby to ja wiecznie widzę na samochodach i za każdym razem przewratzam oczami, bo ludzie to naprawdę nie mają się czym chwalić :classic_cool: Mam nadzieję, że S_ _DA nie ma przynajmniej nitz wspólnego z zapachem ryby :classic_cool: Koorwa, nie ma jak motz rekina młota i innych symboli :D :classic_cool: Idę zjeść śniadanie, godzina nakazuje zjedzenie obiadu, ale yebać szczegóły :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Bożełe 😭 Asiu ❤️ sprawiasz, że zaczerwieniłem się i rozgrzałem niczym piec hutniczy 😭:classic_cool: ja w swoim mixie chyba nie mogłem wybrać numerów do których miałbym darmowe rozmowy 😭:classic_cool: Twój numer byłby pierwszy :classic_cool: ale dzięki niemu możesz oglądać najnowsze produkcje nie wydając ani grosza 😭:classic_cool: jest pomiędzy wami jakaś więź 😭 jeszcze nie wię jakich mam sąsiadów, bo wprowadzę się dopiero we wrześniu :classic_cool: w sumie te nowe mieszkanie jest 200m od starego i mam 10 min z buta na uczelnię :classic_cool: na pewno wprowadzimy, być może pod koniec września albo w październiku :classic_cool: smacznego cudowna Dżoanno! :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
siostrełe!:classic_cool:❤️ a jakie masz wadełe?większe od mojej?bo zaraz się okaże,że masz -0,5 i dramatyzujesz 😠:classic_cool:🖐️ ja nawet nie mam okularełów,tylko raz w żytziu kupiłam soczewkeły,ale to dłuższa historia.... :O Właśnie,mądrość transełe,wbij na ggiełe to prześle ci tą wczorajszą konwersatzję.:classic_cool: Właśnie jeden z moich loverów,powiązany w owadogigantem,dodał nowefoteły i siedze i prawie sikam pod siebie ze śmiechu,dodatkowo jest mi koorevsko zimno,siedzę w groobej bluzie i trzęsą mi się paltze z zimna,jesień nadchodzi:O Wiem,że boski,dlatego holenderkełę go wybrała :classic_cool: pozatym na tym filmiku ma taki słodki usypiający głosi szepcze 'goodnight baby' 😭do pieska!😭! ryby też widywałam na samochodach i zawsze wybuchałam gromkim śmiechem:classic_cool: S_ _ DA nie ma nitz wspolnego z zapachem ryby,ale z półmiskami,podawaniem ryby i transełe ,już tak.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Pawełe! Ja się tak czerwienię na każdą myśl o Tobie, dodatkowo drżę jak osoba z zaawansowanym parkinsonem i nawet pomidory letzą z mojej kanapki, bo nie wytrzymują tego napięcia 😭:classic_cool: W ogóle Orange ma trochę choojowe oferty, zwłaszcza te z abonamentu, które dodatkową robią się jeszcze bardziej choojowe kiedy na koniec umowy wybierasz nowe telefonełe i okazuje się, że wszystkie nadają się rąbania drewna 😭:classic_cool: Ty słodziakoo 😭:classic_cool: Niestety nie, płatzę za siebie, on mi postawił jedynie sok za 5 zigo, powaga :o:D:classic_cool: Więź jest tylko pomiędzy mną a Tobą 😭:classic_cool: To tak jak ja na swoją, zajeebiście chodzi się wiosną na piechotę zamiast jeździć komunikatzją miejską :classic_cool: W takim razie już dziś nie mogę się doczekać :classic_cool: Dziękuję boski Pawełe! ❤️:classic_cool: Piękne siostrełe syjamskiełe! ❤️:classic_cool: Nie dramatyzooję, bo to aż -3, jeszcze trzy lata temu miałam -1,5 i jak rozpaczałam u okulisty to mnie pocieszył, że KIEDYŚ przestanę ślepnąć. Jasne, pewnie wtedy jak będę już całkowicie niewidoma :classic_cool: Z własnego doświadczenia powiem, że szybciej się ślepnie regularnie nosząc jakieś poprawiacze wzroku, soczewki nosiłam w litzeum, ale jak któregoś dnia wstałam z krwistymi gałami to mało brakowało i wydłubałabym je sobie wideltzem :classic_cool: Koorwa, kompletnie zapomniałam odpisać Ci na gg, tzo to kafetełe ze mną robi 😭:classic_cool: W każdym razie już jestem na niewidoku :classic_cool: "Brace yourself, winter is coming" 😭:classic_cool: Masz jakieś tragiczne warunki pogodowe albo cielesne, ja płonę, ale może to przez te uczutzia do boskiego Pawełe, bo mam nawet naturalne rumieńce na policzkach, tzo mi się nigdy nie zdarza :classic_cool: To piesełe to prawdziwy szczęściarz, jej fagasełe zresztą też, bo pewnie jemu też tak szepcze do uszka co notz 😭:classic_cool: To mamy podobne objawy, mój tatełe natomiast zaraz uskutecznia wykład typu: "prawdziwy Polak katolik nie chwali się rybą na samochodzie", a mamełe mówi: "Już to słyszeliśmy sto milionów razy", dom wariatów :classic_cool: Gdzie S_ _ DA ryby na półmiskach podawał? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisico, Ty kusicielu :classic_cool:🖐️ Ja zamieniam swój rozkład tygodnia i dzisiaj obalę pół wódki, a jutro strzelę sobie następnego choojowego Okotzim Motznego, skromnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle jak czasem siebie czytam i widzę swoje literówki, słowotwórstwo i te teksty to stwierdzam, że ja codziennie jestem na pijatzkiej fazie nawet jak nie mam dostępu do alko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Dzisiaj już nie jest piękne,bo nieumalowane😭 za to siostrełe pewnie jak zwykle wygląda całkiem w pytę :classic_cool:❤️ Okulistełe powiedziało,że mam -3 czy jakośtak, ale na soczewkach mam -1,5 i widzę w nich całkiem w pytę :classic_cool: czyli że na soczewkełach masz napisane -3?moje tatełe ma taką wade:O ciekawe jak ja ślepnę ,pewnie bardzo,ale nikt o tym nie wiem,założyłam o tym temate na kafe i pisali,że oprócz okulisty przydałby się jeszcze psychiatra.:classic_cool: Dobra,to zaraz cię zbombarduję na ggiełe:classic_cool:🖐️ Ja płonę na twarzy,ale to z powodu posiadania cery naczynkowej,dlatego przeważnie twarz mam gorątzą jak przy 30st upale a ręce/stopy lodowate,albo dłonie gorątze itp...:O wiem,ze szcześciarz 😭sama sobie zobacz,na 2:20,to rozwaliło mi sertze http://www.youtube.com/watch?v=CfUSmdc6RAI&feature=g-all-u 😭 +jak widzę uśmiechełe gitarzysty na końtzu to koorva matź!:classic_cool: Motzne,a moi mają to w doopie:O😭 Gdzie S_ _ DA ryby na półmiskach podawał? --> zaraz ci opowiem...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
'W ogóle jak czasem siebie czytam i widzę swoje literówki, słowotwórstwo i te teksty to stwierdzam, że ja codziennie jestem na pijatzkiej fazie nawet jak nie mam dostępu do alko' ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tam sie literowkami przejmujesz-ja pisze wierze przez z bo mam tak malo stycznosci z pisownia :) Ja wlasnie pije vodka redbull :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie kupił popcornu? 😭:classic_cool: nie ma seansu bez popcornu :classic_cool: zauważyłem, że coraz więcej kobiet/dziewczyn płaci za siebie, bo chcą czuć się "niezależne" :classic_cool: gdy byłem w kinie z koleżanką powiedziałem, że ja kupuję bilety, a ona powiedziała, że sama sobie poradzi i tyle z tego było :classic_cool: 😭 wiosną und latem jest okej, ale zimą już niekoniecznie :classic_cool: po każdym powrocie do mieszkania musiałem czyścić jeansy 😭:classic_cool: też mam wadę wzroku :classic_cool: -1,25 na lewe oko i już 0,5 na prawe 😭:classic_cool: ale w okularach tylko czytam und siedzę przy kompie, jakoś radzę sobie bez nich :classic_cool: ja również nie mogę się doczekać 😭 odliczam dni do tego wydarzenia niczym skazany odliczający dni do końca wyroku 😭:classic_cool: ps: ostatnio był motyw z rybką na klapie w Kapitanie Bombie :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe zawsze jest piękne, tylko piertoli goopoty ❤️:classic_cool: Dokładnie tak, czyli z Twoim tatełe przybiję kiedyś solidną pionę :classic_cool: Lepiej nie wiedzieć, że się ślepnie, bo jak się wie to człowiek wiecznie sobie wmawia, że nitz nie widzi i rzeczywiście nitz nie widzi, a psychiatra to i mnie by się przydał :classic_cool:🖐️ Ja mam wrażliwą skórę und skłonności do atopowego, więc rumieńtze to mam właściwie zawsze, ale nigdy na policzkach :o:classic_cool: Za to lodowate rętze/stopy są mi doskonale znane :classic_cool:🖐️ Koorwa, zakochałam się w gitarzystełe już w 35 sekundzie! ❤️ W piesełe und Holenderkełe też :classic_cool: Biest W sumie jesteśmy tylko ludźmi, a nasza zajeebistość zaciera ślady wszelkich językowych porażek :classic_cool: Pawełe Kupił, sam za niego zapłacił, skubnęłam mu ze trzy, ale to spojrzenie typu: "Później oddasz mi pieniądze" trochę zbiło mnie z tropu, więc przestałam mu podkradać majątz seansełe o suchym und nieprzesolonym popcornem pysku. Niósł ten popcorn do domu, bo przecież szkoda wywalić to, co zostało na dnie :o:classic_cool: Ja nie lubię jak ktoś za mnie płaci, chyba że to jakieś grosze. Za bilet dałabym sobie zapłacić, ale pod warunkiem, że przy następnym wypadzie to ja wszystko stawiam... :classic_cool: Dobrze, że kobiety dysponują kozakami, lepszy brudny but niż brudne spodnie :classic_cool: O koorwa, to ja taką miałam kiedy pierwszy raz poszłam do okulisty, później mi się wyrównało do -3 w obu oczach :classic_cool: Tęsknię za czasami kiedy mogłam nosić okulary jedynie przy czytaniu und surfowaniu po kafetełe 😭:classic_cool: Och Pawełe! A tu jeszcze tyle dni upłynie und tyle łez i alkoholu się przeleje do tego czasu! 😭:classic_cool: I tyle Dżoann poznasz w trakcie, że chooj :classic_cool: Ty chyba jesteś największym fanem Bombełe jakiego znam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam wadę wzroku ale w okularach tylko czytam und siedzę przy kompie, jakoś radzę sobie bez nich Ja mam duza wieksza wade ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
real :D:classic_cool: on serio ma 27 lat? :classic_cool: gdybym był dziewczyną to raczej nie chciałbym iść na następne spotkanie z takim bubkiem :classic_cool: taka komando-foczka jak Ty na pewno wytrzyma! 😭:classic_cool: alkohol też się przeleje gdy się poznamy :classic_cool: może i poznam, ale będą tylko koleżankami, nikim więcej 😭 już znalazłem swoją jedyną, niepowtarzalną, wyjątkową Dżoannę ! ❤️😭:classic_cool: dziękuję za komplement, Paletz też mi to mówiła :classic_cool: ps: ale zajeebiste wixy lecą podczas mistrzostw w grach komputerowych :classic_cool: koorwa czułbym się tam jak w klubie, a nie na mistrzostwach :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest Łączę się w bólu, lisico 😭:classic_cool: Pawełe! ❤️😭 Serio, a kwestie z popcornem und pieniędzmi to nie jedyne jego minoosy, bo on cały jest jednym wielkim, pionowym und garbatym minusem :o:classic_cool: Ja też nie chcę, ale Batmanełe to Batmanełe 😭 To miłe, że we mnie wierzysz 😭:classic_cool: Bez alkoholu się nie obejdzie, jeszcze w przyszłości musisz mnie nauczyć bezkatzowej alkoholizacji, więc mamy sporo do zrobienia :classic_cool: Och Pawełe! Wzruszam się bezustannie przez Ciebie jak żool na widok stłuczonej butelki taniego wina i mam ochotę wytrzeć łzy Twoją samczą dłonią 😭:classic_cool: Moja mamełe ze wszystkim mnie uprzedzi :classic_cool: Popierame, kedyś w Złotych Tarasach pod Multikinem była taka impreza, kawałki tak w pytę, że nie dało się siedzieć spokojnie na doopie i patrzeć na ekraniki, bo tziało tańczyło breakdance :classic_cool: To samo zresztą jak się ogląda bardziej zaawansowane mistrzostwa, tam to się tylko boojać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Nitz nie piertolę,sprawiam dokładnie takie wrażenie: http://www.pudelek.pl/artykul/39683/supermodelki_bez_makijazu_porownajcie_zdjecia/ :classic_cool::O To wada 2 razy większa niż moja,o koorva,masakrełe:O:classic_cool: w takim razie rozumiem konieczność przywdziewania korektzyjnych bryli,w których ja wygladałabym ja skończona idiotka,ale mam nadzieję że moja wada nie odpiertoli mi takiego mueru i grzecznie pozostanie w miejstzu,nawina ja.:classic_cool::O Też mam wrażliwą,do tego problemową,chodziaż ja bym to raczej nazwała jedyn słowem,czyli hujową.:classic_cool::O Przyniosłam sobie obiad do kompa i czekam,aż ostygnie bo narazie tak parooje,że mogę spodziewać się deszczu.:classic_cool: Ja też,plus jego mina na konietz mnie rozpiertoliła.a holenderkełe tak zayebiście usypia!😭 gdyby mnie tak usypiała to z marszu zasnęłabym nawet o 21 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie było czasem 30 lipca? bo właśnie wtedy były mistrzostwa Europy w League of Legends :classic_cool: a odbywały się chyba w Multikinie w Złotych Tarasach :classic_cool: miałem tam przyjechać, ale za późno się ogarnąłem 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the Garę real on serio ma 27 lat? gdybym był dziewczyną to raczej nie chciałbym iść na następne spotkanie z takim bubkiem Haha faceci zaczynaja sie od 30 tzn dojrzewaja :) Dla mnie facet zaczyna sie od 38 lat:) i min 110 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe! Połowa z nich wygląda w pytę, więc Ty też wyglądasz w pytę :classic_cool: Mi podobno lepiej w okularach, ale to pewnie tylko pocieszenie, żebym czasem nie próbowała skoczyć z ratzji swojego inwalidztwa :classic_cool: Mam nadzieję, że Twoja wada nie zamierza iść dalej, a nie pójdzie na pewno wtedy jak ograniczysz kafetełe und komputerełe :classic_cool: "chodziaż ja bym to raczej nazwała jedyn słowem,czyli ch*jową" :D:classic_cool: Choojowa brzmi najlepiej i zamiast wymyślać subtelne nazwy powinni nazywać rzeczy po imieniu :classic_cool: Smacznego siostrełe i się nie oparz :classic_cool: Gdyby na miejscu mojego usypiacza był fletzistełe to chyba bym nie zasnęła, bo musiałabym patrzeć bez przerwy na tą piękną, męską twarz :classic_cool: Pawełe To było chyba w wakatzje rok temu, więc jeśli mistrzostwa w LOLu są tam co roku to bardzo prawdopodobne, że wtedy tam byłam :classic_cool: Na te co były teraz w lipcu też się czaiłam, ale jak zwykle chooj z tego wyszedł, bo sama nie będę naginać 😭:classic_cool: Biest Czasem się zdarzą niedorozwinięci przez całe życie, znałam faceta dobijającego do czterdziestki, a nie odczuwałam żadnych różnic w rozmowie pomiędzy nim, a moimi znajomymi z liceum. Ale może to ja jestem jakaś popiertolona po prostu, co jest bardziej prawdopodobne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, były tylko w tym roku :classic_cool: szkoda, że nie znałem Cię wcześniej 😭:classic_cool: Biest według mnie zależy to od jednostki, bo niektórzy dojrzewają wcześniej, a niektórzy nigdy ;) Ci w wieku 30+ lat zazwyczaj szukają stabilizacji i pewnie dlatego są uważani za dojrzałych :classic_cool: a 110 kg to nie moja kategoria :classic_cool: sam ważę 78 kg przy 186 cm i jak dla mnie jest w pytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wtedy były z jakiejś innej gry, którą nawet mam na końcu języka, a której za chooja nie mogę sobie przypomnieć. Wiem, że jeszcze byłam we wrześniu na rozgrywkach Starcraft II, ale ilość podnietzonych chłopców z gimnazjum mnie przeraziła, więc ostatecznie poszłam do kina :classic_cool: Też żałuję, że nie znałam Cię wcześniej, tzo to by było za żytzie 😭:classic_cool: 78kg, jaram się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez chwilę mnie tu nie będzie, bo oglądam stream z Niemiec :classic_cool: polski team będzie walczył z ruskim, jednym z najlepszych teamów na świecie! o koorwa, ale emotzje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×