Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania23

Czy są tu kobiety które miały w czasie ciąży rzucawkę lub stan przedrzucawkowy?

Polecane posty

Gość gość
Dzis wyjde do domu w niedziele wracam ;) wyniki okej, czasami cisnienie skacze. I to jest dziwne, obserwacja gdyby cos sie dzialo to cc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymam za was kciuki PipiLena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam po weekendzie? Gosciu-- trzymasz sie? Jak cisnienie i obrzęki? PipiLena-- jak sie czujesz? U mnie leci 23 tydz. Dziecko kopie coraz intensywniej. Mania23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Wszystko u Was ok? Mania23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOW
No właśnie dziewczyny trzymacie w niepewności a człowiek sie martwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej u mnie ok 15tc nie mogę się doczekać żeby mieć już duży brzuch :) byłam u gin wszystko jest w porządku tylko powiedział mi że nie mam co liczyć na poród sn tylko na pewno będzie cc trochę mnie to zasmuciło bo liczyłam na to że będzie inaczej a mam dość traumatyczne przeżycia związane z cc ale to jeszcze dużo czasu i juz poczytałam że to wcale nie jest takie oczywiste że musi być cc bede go jeszcze dopytać bo zaskoczył mnie tym stwierdzeniem. pod koniec miesiąca ide badac swoje tsh i mam nadzieję tym razem na lepszy wynik. a co tam u was? Gościu jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOW
PipiLena super ze wszystko gra ! Robiłaś testy pappa? Wyszły ok? Wiesz już czy chłopczyk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOW mam bardzo dobrą intuicję i nie raz w życiu przekonałam się że działa i od początku wiem kto tam mieszka i że to mała księżniczka a pan dr tylko to potwierdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOW
Ucięło mi jak zwykle posta... Super!gratulacje i już Wam dziewczyny zazdroszczę tych ciuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! U mnie obrzeki odpuscily, bialko w moczu zaniklo. Maly wczoraj na usg wazyl 2700 :D cisnienie miarowe czasami tylko 145/85 . nie wiem jakim cudem to wszystko sie uspokoilo :D Ciecie przewidziane na 9 lutego w skonczonym 38 tygodniu :D Ja znow mam dosc tego duzego brzucha ha ha! Bo juz troche ciezko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam , że to jest nie możliwe, żeby ta choroba się zatrzymała, super że się stało oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez! W pierwszej ciazy z kazdym dniem bylo coraz gorzej, a teraz wszystko sie wyciszylo. Biore takie leki: Dopegyt ×4 Osteogenon ×1 czyli wapn Witamina d ×1 W pierwszej ciazy dopegyt ×4 i hydroxyzyna. W pierwsza ciaze zaszlam po stymulacji Clostilbegyt, w druga zaszlam naturalnie. Moze to tez ma jakis wplyw... Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Gosciu-- super wiesci. Juz niedługo i bedzie po wszystkim. PipiLena-- gratuluje dziewczynki. U mnie tez ma byc córeczka. Imie juz macie wybrane? Jak sie czujesz? Ja mam teraz troche stresow bo okazalo się w pracy ze nie ma jakis moich dokumetow.. Badan wstepnych i czegos tam jeszczr i teraz musze latac i to zalatwiac. I nerwy mam teraz przez to. Jestem zla bo pracuje tam juz ponad dwa lata to nie mogli wczesniej do tego dojsc tylko teraz jak ja niedlugo na zwolnienie ide. Teraz bylam na urlopie. Mania23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie mam jeszcze pomysłu na imię rozmawiamy z M. o tym ale zostawiam to na późnej. czuję się dobrze:) a jak tam u ciebie? u was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ide dzis do endo. Tsh spadlo z 3,8 na 1,5 wiec chyba ta dawka lekow zostanie. W sobote mam kontrole u ginekologa to zobaczyny co i jak z szyjka. Cisnienie ok. Zazwyczaj 110/70. Proby watrobowe tez ok. Czeka mbie teraz picie tej glukozy i boje sie ze zaslabne od tego. W poprzedniej ciazy pilam 50 g i mialam ciemno przed oczami a teraz jest 75 do wypicia. Poza tym to chyba czas zaczac się rozgladac za wyprawka. Mania23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mania i PipiLena bardzo sie cieszę ze u Was ok i strasznie Wam zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOW
Gościu daj znać czy maleństwo już na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mow-- ja mam tez nadzieje ze dalej bedzie dobrze i ze nic sie zlego nie wydarzy. Mam ogolnie wrazenie ze ta ciaza jest inna od poczatku.. Bo z synem juz lezalam na patologi na tym etapie bo mialam skurcze przedwczesne a teraz nic sie nie dzije. Jutro wizyta to zobaczymy jak szyjka ale mam nadzije ze ok i goraco wierze ze problemy z cisnieniem mnie nie dotkna. Moze to glupie ale ja naprawde staram sie tak myśleć. Teraz lecie 25 tc i najbardziej taki goracy okres zacznie sie mysle po 28 tyg bo wtedy zdarzaly mi sie pierwsze skoki ale i tak staram sie byc spokojna. Bo w sumie nerwy i tak nie pomoga a mogą zaszkodzic. Gosciu-- daj znac jak u Ciebie? Mania23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jestem po wizycie. Mala wazy juz 700 g :) i wszystko jest na razie ok. Szyjka tez ok. Bede miala cc :) pewnie 38 tc jesli nic wczesniej nie wyskoczy ;) Mania23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania23 cieszę się że wszystko jest w porządku. Mi lekarz tez zapowiedział cc ale ja póki co jestem zdecydowana zrobić wszystko żeby urodzić sn .Poszukam jeszcze konsultacji u innego lekarza. Czy wskazaniem do cc jest wcześniejsza cesarka czy przebyta choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PipiLena-- lekarz zapytal mnie jak chce miec rozwiazana ciaze. Czy cc czy próbujemy sn. Ze niektore kobiety chca po cc probowac naturalnie. Ja najpierw powiedzialam ze w sumie to nie zastanawialam sie i ze nie wiem co lepsze itp. Ale po dluzym zastanowieniu stwierdzilam ze wole juz to ciecie bo juz wiem co i jak. Zreszta lekarz powiedzial ze w moim przypadku tez tak to widzi. Dodatkowo mam drobna budowe. Poza tym i tak juz mam blizne na macicy wiec po co mam ryzykowac zr np peknie mi szyjka itp i bede cala pozszywana. I to tak w sumie wyszlo. Zreszta powiedzial mi tez ze u kobiet z obciazonym wywiadem położniczy nie powinno sie kombinowac z porodem. Aha i tez ze pewnie nie bedziemy czekac do terminu tylko jak ciaza bedzie donoszona to na e8 tc umowimy termin cięcia. Bo tez jest tak ze im blizej porodu to tym wieksze ryzyko ze to cisnienie zacznie skakac.. O ile nie zacznie wczesniej. Mania23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania23
Hej dziewczyny dzis sie troche zmartwilam. Otoz mam troche podwyzszone cisnienie tak 130/90. Wiem ze to nie jakis dramat ale jak zawsze mam ponizej 120/80 to zaczynam sie martwic. Poczulam ze cos jest nie tak bo strasznie mocno i szybko wali mi serce i zmierzylam cisnienie i wlasnie tak wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania mi lekarz mówił , że niebezpieczne jest podwyższenie to drugie ciśnienie , może zadzwoń jutro do lekarza . Daj znać jak tam u ciebie. Z tym naszym ciśnieniem ja nie cierpię swojego ciśnieniomierza i tych pomiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOW
Mania czy Twoje ciśnienie wróciło do normy? Mam nadzieje ze to był tylko jednorazowy incydent, ciśnienie się zmienia przecież tylko ważne żeby to obserwować.A tak jak pisze PipiLena można to dla pewności skonsultować z lekarzem! Nie sądzę jednak żeby po jednym razie chciał Ci dopegyt włączyć.Będzie dobrze! Jakoś tak czuje dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za wsparcie. Z tym cisnieniem to sama nie wiem juz. Bo tak mierzylam dzis kilka razy i bylo troche wyzsze niz zazwyczaj.. Tak ok 125/85 ale tez byly pomiary ze bylo ponizej 120/80. Natomiast to co mnie martwi to to ze nawet przy tym niewielkim skoku dziwnie sie czuje. Dodam ze niczym sie teraz nie denerwuje i nie mam żadnego stresu. Ostatnio z dwa tyg temu musialam ogarniac te badania do pracy i bylam na maksa wkyrzona a cisnienie bylo 110/70 a teraz nic mnie nie denerwuje i nie stresuje. Zobacze jak jutro bedzie. Mi tez lekarz mowil ze to dolne jest gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis cisnienie bylo dobre. I czuje sie tez ok. Mam nadzieje ze tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz rzeczywiscie zaczyna sie u was ten "niebezpieczny czas" przede wszystkim trzymam za was kciuki, ze bedzie ksiazkowo. Ja jestem w szpitalu, jutro cesarka. Donosilam tak jak trzeba, wszystko okej. Cisnienie ksiazkowe. Stresuje sie troszke. Bede zagladac do Was i odwiedzac jak tocza sie Wasze losy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOW
Dziewczyny ja sprawdzałam dziś moja książeczkę ciazy i w 23 tygodniu miałam podczas wizyty cisnienie 138/65 czyli jak na mnie to naprawdę wysoko a potem znowu było normalne i tak do 30 tygodnia wiec to cisnienie to sie tak zmienia . Gosicu super ,powierzę Cię dziś modlitwie zeby cesarka przebiegła bez problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu-- daj znac jak bedziesz juz mogla jak sie czujecie Ty i dziecko. Fajnie ze juz cc i bedzie mysle po wszystkim. Trzymam kciuki za Was mocno. A jesli chodzi o moje cisnienia to sa ok dzis 118/69 i tetno 70.. Nie wiem co się dzialo w ta niedzile czy to juz cos sie zaczyna dziac.. Czy zupelnie to nie bylo zwiazane z ta choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×