Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ratlerek

Uwaga! Stawiam śmiałą tezę. Temat dla dorosłych:

Polecane posty

Jeżeli jest miłość, prawdziwa miłość, w związku, to partnerka/partner jest w stanie zjeść kał ukochanej/ukochanego. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratlerek słyszałeś/aś
to jest temat dla dorosłych!SPIERDALAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entropia i ślimaki
Owszem, zgadzam się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę prosić, żeby inwektyw nie używać?:( @meryyoy@ Co się stało?:( @entropia i ślimaki@ Miło. Miłość.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerator
myślę że nie ma takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entropia i ślimaki
Nie wiem czy miło. Gdyby jakiś psychopata przystawił lufę do głowy mojego faceta ( właściwie sądzę ze nawet calkiej obcej mi osoby też) i powiedział, ze mam to zrobić pewnie bym i swinska wpierdolila. Ale erotyki bym do tego jednak nie mieszala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@numerator@ Nigdy nie zaznałeś prawdziwej miłości?:( Fubu, no tak, fanatyzm i ekstremizm.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@entropia i ślimaki@ ale ja piszę o miłości. Czyli z własnej woli. Kocham Cię i jestem w stanie zjeść twoje odchody. O to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entropia i ślimaki
Z własnej woli nie, bo to już nie miłośc, tylko obsesja. Nawet własnych nie byłabym w stanie, a w końcu siebie kocha się najbardziej. No i właściwie to w jakim celu to robić? ...Nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@entropia i ślimaki@To znaczy, że jednak nie kochasz na zabój, tylko wmówiłaś sobie, że to miłość. Inne wyobrażenie ma się o odchodach ukochanej. Tylko prawdziwa miłość jest w stanie coś takiego znieść. Wykluczając obsesje, zaburzenie psychotyczne. Teraz ludzie żenią się dla statusu społecznego, pieniędzy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by wyjaśniało czemu tak mało osób je kupę swojego partnera/partnerki. Prawdziwa miłość zdarza się niezwykle rzadko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opowiadaj Fubu, niektórych to może szokować. Ale wielu żyje w skorupie, pod kloszem i nie zdają sprawy z wielu rzeczy. Miłość znaczy przekraczać bariery.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entropia i ślimaki
Swoje dziecko kocham naa pewno. A jednak nie czuje pragnienia jedzenia jego kupy. Wydaje mi się ze jednak mylisz miłośc z obsesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkaaaa
Smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj, jacy zboczeńcy
co tam jego, pożadać jego gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista nie pomoże
poza tym koprofagia, jesli w ogóle, to zagraża jakimś zatruciem tylko konsumentowi, nich więc chętny ciamka kupę, na zdrowie. Po co w to mieszać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark_ side rzeczywiście. Racja. Fubu, nie zrozumiałem.:( Zajęta251, dziękuję, dawno nikt tak czule nie pisał do mnie.:( A teraz przepraszam, muszę udać się poza rozmowę w celu. A, nie będę już pisał w jakim celu. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośNATO
nie ma miłości jest tylko dobre pieprzenie :classic_cool: jeśli zakochani jedzą gówna to cieszę się, że nie jestem do tego zdolna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale porąbany
ratlerek ty zdowy na umysle jesteś? Gówno,to bym zjadała wtedy gdy ktos przyłozyłby mi do głowy pistolet i kazał wybierac,albo zjem gówno,alboo umrę ja lub moje dzecko lub moj facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jednego. Czemu jedzenie kupy wciąż jeszcze wywołuje takie emocje w miejscu, w którym jest ono stałym przedmiotem debaty publicznej ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze coś tak zdziwiony moim zdaniem? takie tematy uświadamiają mi że ludzie to zwierzęta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrotek bdelloinowy
dotąd tylko podszywy pisały, że jedzą kupę o smaku owocowym, aż znalazł się prawdziwy smakosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×