Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biforres

Jaki macie kredyt i ile zarabiacie?

Polecane posty

Gość gość
120tys oszczednosci zarabiam 12tys miesiecznie 0 kredytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, przed wzięciem dużego kredytu, trzeba sprawdzić wszystkie możliwości, najlepiej u doradcy kredytowego (http://www.doradztwofinansoweprzemysl.pl/) Ja mam kredyt 200 000, miesięczna rata stanowi 35% naszych dochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niletta
A z nieco innej beczki, ja mam pytanie. Nie mam na koncie jeszcze żadnych kredytów, trochę oszczędności na pierwsze własne mieszkanie. Zastanawiam się nad tym, czy nie skorzystać z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych - http://www.mieszkaniedm.pl/ któraś z Was bierze to pod uwagę? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy lacznie jakies 7800 zl + 2000 "na czarno" plus za wynajem mieszkania 1000, czyli lacznie 10800, staramy sie o kredyt na 310 000, mamy oszczednosci 275 000, mamy po 30 pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w stażu małżeńskim 26 lat i nie wyobrażam sobie kredytu 30 lat !! przez te 26 lat wiele się wydarzyło , fortuna kołem się toczy jak i zdrowie ,dzieci dawno dorosłe , dom budowaliśmy ok.10 lat co zarobiliśmy to szło na dom , mieszkam w nim już 6 lat i ciagle go kończymy , ale wiem że komornik nigdy do mnie nie zapuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynajem wcale nie jest taki piękny- wynajmowalam 5 lat i ciagle wlasciciele mieli jakieś "ale" ( najlepiej placic i nie mieszkac)......ja kupilam za gotówke mieszkanie do remontu w wieżowcu bo na takie było mnie stać ( po 5 latach odkładania ) wciąż kończe ( jakąś sume odłożoną mam na czarna godzine ktorej nawet na nowa kuchnie nie rusze) ale mieszkam i dziękuje nigdy już wynajmu- co do kredytu - nie rozumie po co kupujecie nowe mieszkania ktore sa masakrycznie drogie i jeszcze trzeba remont zrobic- tak wiem bo na zawsze, bo stare sie sypią( nieźle wam mózgi wyprali) itd....g***o prawda....nie stac cie to jak juz bierzesz kredyt to kup tanie.....i jeszcze o kredycie- wlasnie drugi miesiac splacam bratu rate - 3 tygodnie był w szpitalu psychiatrycznym po ataku psychozy- nie wiedzial co sie z nim dzieje, co robi ale o kredytach pamietał:(!! opamiętajcie sie bo nie wiecie co teraz my przechodzimy -myślicie, że Was na pewno to nie spotka? na pewno to śmierć po nas przyjdzie.... on sie załamał ze stresów....nagle stracił prace ktora była taka idealna....kredyty...i sie stało....lepiej miec jeden pokój w kamienicy niz te luksusy na kredyt.dziekuje.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam tylko na media działke dostałam w spadku a dom zamierzam wybudo naraować z kredytu domek 100 metrów kredyt na 30 lat i nieboje sie brać kredytu bo mieszkam na piętrze domku jednorodzinnego a nadole rodzice którzy są coraz bardziej upierdliwi,Także sory wole kredyt niż mieszkać ze zgredami którzy mnie wykańczają psychicznie.mąż zarabia 3500 na kopalni a ja 1300 rata ma mnie wynosic do 1000 i nieboje sie jej wogóle kiedyś sie bałam ale dochodze do wniosku że czym człowiek starszy tym odważniejszy mamy z mężem 29 lat i jesteśmy w trakcie załatwiania mediów.Nigdy więcej mieszkania z kimś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armadin
Jeśli ktoś chce się dorobić czegokolwiek w życiu (nie mówię tu o garbie czy wspomnianych już problemach psychicznych) to od kredytu powinien się trzymać jak najdalej. Kredyt to najgorsza opcja z możliwych. Gorsza od wynajmu i od mieszkania z rodzicami. Jeśli wynajmujesz, zawsze możesz zmienić mieszkanie - ludzie wynajmują z pocałowaniem ręki i nierzedko wogóle się w mieszkaniu nie pokazują, jeśli mieszkasz z rodzicami, możesz się dogadać, albo się nie odzywać wogóle... Usiądźcie, ołówek w rękę i policzyć, w jakim punkcie będziecie za 30 lat porównując kredyt, wynajem i mieszkanie z rodzicami. Jakby nie liczyć, kredyt to najgorsza z możliwych opcji, powoduje, że nie mamy praktycznie żadnych praw, mnóstwo zobowiązań a na dodatek spłacamy dwa mieszkania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredytu brak. Styczeń w sumie 27000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w takich gownianych programach typu x factor itp. jakies beztalencia wygrywaja 300 tysiecy za nic....to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzcie do x factor, zawyjcie byle jak, zrobcie oczka do pana w i wygracie 300 tysięcy. Po co ciezko pracowac na kredyt skoro wystarczy zamerdac d**ą albo zafałszować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateoWawa
Miesiecznie zarabiam okolo 15000 zl. Niestety nic nie ma na papierze a co za tym idzie nawet telewizora na raty wziac nie moge. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredytów w tym momencie 20 tysięcy, zarobków około 8 tysięcy miesięcznie, ale koszty miesięczne wysokie. Jeśli zamierzacie brać kredyt to tylko przez doradcę - szukając samemu można się nieźle władować. To co dało nam Górnośląskie Towarzystwo Finansowe było w sumie o 8 tysięcy tańsze niż kredyt, o który sami bezpośrednio wnioskowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy partner dostanie kredyt, zarabia 1500, jak poda siebie i dziecko na dochody? mnie pominie, nie mamy slubu. se wymyslil jak pijak akrobacje cyrkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja około 3 tys miesięcznie i mam dość dobry kredyt, niskie raty płace a wszystko dzięki tej stronce, http://www.kalkulator.pl/kalkulator-kredytowy - znajomy mi ją polecił, idealnie można policzyć swoją zdolność kredytową i wybrać najlepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja34
A czy ma ktoś może kredyt przez Idea Expert? Jakie opinie? Chciałabym kupić mieszkanko i nie wiem za bardzo co i jak, więc najlepiej chyba z jakimś doradcą, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrtjt
mam 30 lat. Jestem w firmie na umowie próbnej więc nie wiem co będzie za 2 miesiące. zarabiam ok. 2200 netto. Jestem sama. Na nic mnie nie stać. Porażka. Wynajem mieszkania 1400 zł plus opłaty plus samochód i nie mam co jeść. Kredytu nie wezmę bo jak mnie tak zwolnią to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tpos5
Mam 40 tys zł pożyczki. Wzięłam ją u nich: 22 266 86 86 na niezłych warunkach- bez zbędnych zaświadczeń, bez BIK. Dużych dochodów nie mam, ale pożyczkę spłacam regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka7
Zarabiam ponad 200 zł na rękę. Mam pożyczkę u nich: pozyczkadlazadluzonych.info Mąż również zarabia więc jakoś sobie radzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morenia99
Moim zdaniem możesz się zdecydować - nie zarabiasz tak mało ... 2900 zł plus premie to dość dobry zarobek. Niemniej możesz sobie jeszcze przejrzeć oferty wszystkich banków, na przykład tutaj: http://www.comperia.pl/kredyty zanim się zdecydujesz. Będzie Ci o wiele łatwiej wybrać tę najlepszą. Może weźmiesz też niższą ratę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaFF
Obecnie nie mam jeszcze kredytu. Aktualnie staramy się. Jestem w przyszłym tygodniu umówiona na spotkanie z Idea Expert. Nie mamy jakiś super zarobków, ale też mamy dość już wynajmu i płacenia komuś. Lepiej być na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30latek mazowieckie
Ja zarabiam 5000zl netto + premie systematyczne, razem srednio rocznie 7500-8000zl netto, a moja zona 2000zl netto. Rodzina 2+1. Kredyt na dom w pln to 1600zl. Zupelnie go nie odczuwamy. Kredyt na 30 lat, odkladamy systematycznie - splace go w 15lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medi_s
Kredyt na 30 lat na 140 tys. Rata ok. 840 zl. Na ręke 2,8 tys. Sama go splacam + wszelkie oplaty i zakupy. Rodzina 2+1. Maz prowadzi dzialalnosc wiec zarabia roznie. Od poczatku przyjelam,ze musze polegac na mojej zdolnosci bo mam stala prace. I da sie. Nie zyjemy na nie wiadomo jakim poziomie, ale nie biedujemy. Grunt to umiejetnosc obracania kasa. Odlozyc tez potrafie bez odmawiania dziecku i nam przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tutaj dylemat jak zawsze,kupić czy wynajmować? Wynajmujesz,to płacisz zawsze komuś i nie masz nic ,a ściema ,że kasę odłożysz to ściema,bo musisz płacić za wynajem ,do tego nigdy nie wiesz,czy właścicielowi ni odwidzi się wynajem tobie itd,a zakup-cóż,trzeba liczyć siły na zamiary,lecz płacisz za swoje,a rata kredytu zapewne nie będzie odbiegała od tego,co płacisz gdy wynajmujesz,więc chyba lepiej płacić za cos,co kiedyś ma mozliwość być twoim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władowaliśmy się w kredyt we frankach - 100 tysięcy. No i cóż... dostaliśmy go w momencie kiedy kurs był rekordowo niski. To była wtopa. Teraz musimy komnbinować, waluta z netu, kantor77. Staramy się trochę zmniejszyć zobowiązanie, ale pomysł kredytu walutowego był masakryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki-on 4500 netto, ona - 1500, rodzina 2+3, kredyt 147.000 na 40 lat, rata w pln obecnie 600 zł/ m-c. Mieliśmy wkład własny 300.000, i wzieliśmy kredyt by kupić dom. Nie żałuję . P.S. Rodzina 2+1 to nie jest rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×