Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

kobiety - okreslcie sytuacje w jaki dokladnie sposob

Polecane posty

chcialybyscie byc poderwane - wiele kobiet odrzuca faceta ze wzgledu na sytuacje , w ktorej chce ja poderwac - wiec piszcie ksiezniczki , o jakich marzycie sytuacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marzę o konkretnym podrywie jestem tradycjonalistką i najlepiej jak mężczyzna nawiąże rozmowę i zaprosi na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfgh@
no właśnie ja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfgh@
tam gdzie spotkasz te przynete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie ogolnie - ja chce konkrety - potem sie okazuje , ze wszystko ma znaczenie (nawet wasz humor) temat zalozylem bo kilku znajomych dostalo kosza i zastanawiaja sie dlaczego :classic_cool::P kobiety powinny byc gotowe na ataki w roznych sytuacjach - ale sie wycofuja zamiast isc do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad logika kobiet i nad powodami - nie mierz innych tylko swoja miara , ok? splycasz temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkaaaaaaa
musi to robic w delikatny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revolver to jakiś nieudacznik
i ma kompleksy na maxa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka_21
Revolver a ile masz lat? Pytasz o nie potrafisz poderwac? Ja rowniez lubie tradycyjne podrywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka_21 tradycyjne podrywanie - czyżby utarte ściemy i slogany ? 💤 mam ponad 2000 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak facet podrywa nie może być zbyt nachalny, powinien to zrobić w taki sposób, żeby zaintrygować, do tego powinien patrzeć w OCZY a nie w cycki, powinien też utrzymywać kontakt wzrokowy( ale nie wgapiać się) , a nie patrzeć gdzieś po kątach, jednocześnie dziwnemu wpatrywaniu się, praktycznie bez mrugania mówię stanowcze nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nem czyli patrzeć w oczy (cycki to bonus track) i z zegarkiem w ręku, w odpowiednim czasie mrugać , odzywać się i patrzeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rev- nie, wystarczy, że będzie się zachowywał normalnie tzn. wykluczając ww zachowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzenie na cycki nawet jak kobieta nie ma dekoldu w takiej sytuacji jest zwyczajnie niekulturalne i świńsko-samcze :) Normalny facet powinien ten naturalny odruch powstrzymać, jeśli nie chce do końca dnia chodzić z czerwonym śladem na gębie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież Ty nawet nie zauważysz kiedy zostaniesz zmierzona , więc to nie stanowi problemu - np. kobiety mierzą także ukradkiem , czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież Ty nawet nie zauważysz kiedy zostaniesz zmierzona , więc to nie stanowi problemu A to ma oznaczać, że mogą bezwstydnie się gapić :P? Faceci zazwyczaj nie robią tego dyskretnie... kobiety mierzą także ukradkiem , czyż nie? nie mierzę nic ukradkiem - jak rozmawiam z facetem i patrzę na jakiś jakiś tam wybrany element który mi się spodoba to patrzę normalnie, nie wgapiając się ani też nie unikając spojrzenia na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _...er
jakoś nie chciałabym być podrywana ostatnio. Chyba mam wszystko czego mi trzeba obecnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pewien czas....
Do revolver; W całym swoim życiu zawsze ceniłam u faceta dowcip na pierwszym miejscu. Nie -opowiadanie dowcipów, tylko taki żart sytuacyjny, takie coś, zareagowanie szybko na jakąś zabawną sytuację, komentarz w sumie to trzeba się z tym urodzić ( tak myślę) ale też można na początek parę sobie w głowie poukładać. wiem, że dużo dziewczyn/ kobiet w dalszym życiu TO właśnie ceni w mężczyźnie, żeby się wspólnie pośmiać z tych samych rzeczy. Aha, no, jeszcze kobiety lubią rzeczy niezwykłe, niekoniecznie drogie, tylko takie coś, zrobione tylko dla niej, wiem, że to idiotyczne, co piszę, ale te wszystkie głupie harlekiny piszą KOBIETY dla kobiet, i pełno tam idiotów na koniach, wspinających się po drabinach na 3-cie piętro, lub latających balonem, a tak na prawdę to chcecie mieć spokój przed telewizorem czy na mecz z kolegami. Zadałeś ciekawe pytanie, bo sama nie wiem, co by mnie akurat urzekło. Myślę, że jednak śmiech/ uśmiech, bo świadczy o inteligencji. Tylko nie głośno i nie z własnego dowcipu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem tradycjonalistką i sama poderwałam męża :D bo czemu nie moze kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×