Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość agawa235
wiec myslicie kochane ze poczekac ten miesiac? umre z niepokoju i niecierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa - czekaj spokojnie, mozesz sobie zrobic testy jeszcze jakby cie ciekawosc zrzerala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli -- pewnie że tak! :))) agawa -- ja bym poczekała, ale jeśli ma cię to uspokoić to możesz pójść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa235
poczekam cierpliwie i nie bede mieszac sobie w glowie czuje sie dobrze wiec mam nadzieje ze wszystko wporzadku .wizyta 12 wrzesnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa235
dzieki dziewczynki troszke sie uspokoilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mój mąż się dzisiaj zdziwi. Zaszokowany będzie. Przemyślałam kwestię plamień, po prostu muszę uważać bardzo teraz na siebie. I dbać o nas. Jak najmniej nosić córkę. Na szczęście jest dość drobna jak na swój wiek. Zaczęłabym brać duphaston bo mam jeszcze 2 opakowania z ciąży z córką, ale to lepiej skonsultować z lekarzem. Mam nadzieję że i Wam się uda prędzej czy później. Nie poddawajcie się w swoich staraniach, choć najlepiej nie myśleć o tym jak bardzo pragnie się dziecka, dać się po prostu ponieść emocjom. Nie myśleć a może w tym miesiącu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! bylam dzis u endokrynologa z ta tarczyca (nastraszylyscie mnie tak 2 dni temu:P) i babeczka dala mi skierowanie na badania, nawet tych hormonow przysaki (prolaktyna) i za 2 tyg usg tarczycy. mial juz to ktos robione?? ciesze sie, ze to sie wyjasni, ale z drugiej strony boje, ze wykryja mi jakias chorobe i to pokrzyzuje moje plany ciazowe. a w ogole jutro mam dostac @ i mam nadzieje, ze nie dostane...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virada - czasami dobrze nastraszyc, lepiej sie przebadac i wiedziec na czym sie stoi, moze wezmiesz jakies leki i potem raz dwa mamusia zostaniesz :) bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa235
najlepszym sposobem jest chyba przestac myslec o tym choc to nie latwe .staralismy sie ponad pol roku miesiac temu odpuscilismy bo stracilam prace i stalo sie;-);-);-);-) 6 tydz:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) ale faktycznie zawsze tak jest, jak przestaje sie myslec i sie idzie na spontan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa235
najwyrazniej tak mialobyc;-) stracilam prace a zyskalam radosc nie do opisania;-) teraz pozostaje modlic sie i wierzyc ze wszystko bedzie w porzadku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa235
no szkoda zawsze to jakies zabezpieczenie finansowe :-\ ale trudno ...na szczescie nie jestem sama;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca jak nie ta to inna, za jakis czas, teraz ciesz sie ze swojego malego szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa235
ciesze sie bardzo a zarazem boje zeby bylo wszystko wporzadku bez komplikacji.. moje starsze szczescie ma 11 lat wiec to juz czas na drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanadelreyvideo
o to dlugo czekalas z drugim dzieckiem. no slyszalam, ze pierwszy trymestr jest najbardziej niebezpieczny, ale masz juz doswiadczenie i wiesz czego sie spodziewac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj ojoo
agawa235 strasznie dlugo 6 mc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj ojoo
agawa235 strasznie dlugo 6 mc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa235 kiedy dokładnie straciłaś pracę, bo jeśli miesiąc temu to nie jest tak że powinni Cie przewrócić ze względu na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa235 kiedy dokładnie straciłaś pracę, bo jeśli miesiąc temu to nie jest tak że powinni Cie przewrócić ze względu na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa235
dokladnie z dniem 1 lipca likwidacja firmy . dlugo czekalam bo po wielu latach zalozylam druga rodzine.z ciazy z przed 11 lat nie bardzo pamietam wiem ze u lek bylam ok konca drugiego mca teraz sie pospieszylam ale wierze ze bedzie dobrze! Musi!!!! i Wam tez tego zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloska - wszystkiego najlepszego i spelnienia marzen o fasolce i nie tylko :) co do zabkow - mi zostalo jeszcze do leczenia, ale moj dentysta mowil ze to nie ma znaczenia, czy w ciazy czy nie, wiadomo - rwac nie, ale leczyc w ciazy mozna, bo przy dzisiejszej technice i sprzecie leczenie zabka trwa 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Iloska najlepszego z okazji imienin ! Fasolki fasolki i jeszcze raz fasolki ! :) Ja mam ząbki poleczone boję sie tylko zeby mnie jakis boleć nie zaczął jak będę w ciąży bo podobno tak jak pisała Eli wyrywać nie powinno się i leczenie kanałowe też nie jest wskazane ale normalne plombowanie jest ok :) Zajrzę do Was chyba po weekendzie bo mam gości przez 2 dni i to z dzieciakiem 9-cio miesięcznym eeh :] Miłego weekendu i owocnych starań !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka -- wszystkiego najlepszego!! :)) Ja przed pierwszą ciążą wszystko poleczyłam, a teraz sobie odpuściłam bo faktycznie to chyba nie ma w dzisiejszych czasach aż takiego znaczenia. Zresztą tak niby wszyscy mówią że w ciąży to się zęby psują a u mnie nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×