Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

@ mruffkolinka, prolaktyne mialam 25,2, a po tabletce za godzine 307,3. a Ty jaki poziom mialas? moje troche za wysoko, ale lekarka powiedziala, ze to nie jest tak zle. chciala mi przepisac zebym brala pol tabletki (cos na b) az do momentu zajscia w ciaze ale w koncu poki co zlecila mi inne badania, hormony, krzywa cukrowa itd. w ogole mega jest ta lekarka, bardziej sie zainteresowala moim wczesniejszym poronieniem niz gin i zaczela szukac przyczyny (choc ponoc dopiero po 3 poronieniu zaczyna sie jakies badania i leczenie). ale w sumie dobrze, porobie badania, bede pewna, ze to nie jakas choroba mi blokuje zajscie w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieszkamy w 3 pokojowym mieszkaniu. Jeden pokój aż się prosi żeby zamieszkała w nim jakaś piekna mała królewna:) Pamiętam jak byłam mała i bawiłam się w dom to zawsze chciałam mieć 2 synów. Zmieniło mi się strasznie na córeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w 2 pokojowym mieszkaniu, troche malym jakby mialo pojawic sie dziecko. jeszcze nawet nie wiem gdzie bym postawila lozeczko, trzebaby przemeblowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virada - dobrze ze trafilas na dobrego i madrego lekarza, przynajmniej sie Toba zajmnie, i moze raz dwa dzidzia bedzie :) to widze, ze kazda z nas pokoik jakis ma, ktory czeka ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mruffkolinka - a ja nie wiem co bym chciala, czy dziewczyne czy chlopca ... nigdy nie bylam nastawiona na konkretna plec dziecka :) wazne zeby zdrowe bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mruffkolinka - ja się nastawiałam całe życie, że będę chciała mieć syna, koniecznie. A tutaj pojawiła się na przekór córeczka, ale teraz nie wiem czy nie chciałabym drugiej córki, bo taka fajna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mruffkolinka - doczytalam na poczatku Twoj wynik, juz pisalas:) masz troche wyzsze od mnie, ale tylko troche. w kazdym razie lekarka wyraznie powiedziala, ze jest jakas tablektka na to i ze trzebaby brac az do momentu zajscia w ciaze. tak wiec Twoj lekarz mial jakies dziwne info. Juz sie ciesze na przemeblowanie:) w ogole bylam ostatnio u koleznaki, ktora urodzila coreczke w marcu i ona miala wszystko tak fajnie ulozone, lozeczko, a obok taki regalik z wszystkimi rzeczami dla dziecka:) cudo! tez cos takiego musze sobie sprawic w odpowiednim czasie, ale bede musiala chyba powywalac troche mebli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciala na poczatku coreczke, chyba bedzie łatwiej z dziewczynka, jak sądzicie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole niestety musze zmienic moje dane: Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow...... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolno ląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie..... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virada to tak jak u mnie, jakbym chcial urzadzac to musze sie co nieco pozbyc :) ale spokojnie, zrobimy "pchli targ" :D haha ja uwielbiam ciagnaz mojego meza do sklepow dzieciecych, ogladamy wozki, lozeczka, kiedys tego nie lubil, ale teraz porownuje ktory wozek lepszy ten, czy ten .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie chodze po sklepach, w ogole moj maz w ogole nie jest jeszcze "wkrecony", ale w tym miesiacu ma mnie mobilizowac do regularnego mierzenia temperatury:) dzis rano tez mnie zagonil, ale ja bede mierzyc od 5 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po malu sie wkreci, moj tez nie chcial, ale po malu po malu, zaczyna sie interesowac :) ja juz w myslach mam caly wystroj pokoju, prawie ze szczegolami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki a macie juz wybrane imiona? ;) bo widze, ze w plci dziecka juz tez jest preferencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam, Hania, Oliwia, Jakub no chyba, ze mi sie cos odwidzi ... :D a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla dziewczynki mam kilka imion: Ala,Julka,Pola A dla chłopca kompletnie nie wiem. Kiedyś chciałam Janek,ale chyba mi się odwidziało.NO i mam nadzieję że to jednak będzie dziewczynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli, a maz sie zgadza? bo ja tez mam swoje typy, ale z mezem musze negocjowac. na imiona to sie mega wkrecil. szczegolnie, ze my planujemy 4 dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
hej dziewczyny, my mieszkamy w domku mamy 5pokoi 2 lazienki strych dyzy piwnice ogolnie 3puetra wiec jest miejsce na duuuzooi maluchow. co do plci zawsze chcialam miec syna moj maz zreszta tez,ale twraz to wazne zeby wogole bylo. co do imion to Ignacy albo Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ano, czytam wszystko o czym piszecie ale nie mam zabardzo sama o czym pisac poniewaz badan zadnych juz nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ano, czytam wszystko o czym piszecie ale nie mam zabardzo sama o czym pisac poniewaz badan zadnych juz nie robie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - ja tez nie robie narazie zadnych badan, tak o sobie gadamy :) pisz o czym chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie po urlopie czy przed? :) mam nadzieje ze kazda z Was pieeeeeeknie spedzila chociaz pare dni urlopujac sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
hej dziewczyny u mnie 10 tydzien i dalej na duphastonie;/ co do mieszkania to my mamy 3 pokoje mieszkanie 85 m :) każdy z nas ma swój pokój i jeden czeka na mieszkańca nowego ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
zaczne marudzic to powiecie ze zrzedze jak stara babka bo w sumie jestem chyba tu najstarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla chlopakow: mateusz i wilhelm (wyobrazcie sobie dwoch braci Matti i Willi :D cudo!). jeszcze mi sie podoba dla dziewczynki Halszka ale wszyscy mi odradzaja. W ogole ostatnio namietnie czytam kalendarze, bo sa imiona wypisane. moze cos mnie natchnie ;) Gabrysia to pomysl meza, na pocztaku to nie bardzo, ale teraz juz mi sie podoba (tez plan zeby byly:Gabi i Nati:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×