Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

macchiato racja :) ja się nei denerwuje, nie mam sobie nic do zarzucenia. Pomarańczowa tak się gorączkuje jak by miała wychowywać moje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzzz zeeee
mazingcrazy Dzień dobry Mam takie pytanie kiedy uda mi się zajść w ciąże? Ania 13.04.1990 Darek 10.10.1984 konczy studia a inteligencja nie grzeszy hahaha zadając takie pytania :O:D mylisz ze to co piesz robi na mnie wrazenie dziecko drogie!!:D jak by cie to nie bolalo to bys sie nie wypowiadala na moje posty a jak widac cie to boli tyle w temacie prace taaa najpierw skoncz te studia to pogadamy i wtedy bierz sie za dzieci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mnie nie boli :) jestem zdrowa :) kończę tą dyskusje z Tobą bo mądrzejszy zawsze odpuszcza :) PS. radze poczytaj sobie zasady ortografii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia - gratuluję 2 kresek :) Ja tam we wróżki za bardzo nie wierzę, ale mama mojej koleżanki hobbistycznie wróży z kart i kiedyś lubiłam jak mi stawiała karty, bo nawet coś tam się zgadzało, ale po tym jak mi powiedziała, że wyjdę za mąż za bruneta a mój mąż jest blondynem, to wolę już tego nie słuchać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa ja tam w to za bardzo nie wierze :) bo chce wcześniej zajść w ciąże :) tak poza tym wszystko zależy od nas samych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia--------czytam was i zal
Sawa ja tam w to za bardzo nie wierze bo chce wcześniej zajść w ciąże tak poza tym wszystko zależy od nas samych :D;D:D TAK bo ty tak chcesz i tak bedzie biahahahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia--------czytam was i zal
zebys sie nie zdziwila jak zajmie ci to nie co dłuzej ,bo co bo powiedziala ci wrózka ze dopiero na przyszły rok na marzec? a to tak dlugo:D bidulka ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
alez dyskusje uaktywnilam tymi wrozbami. a to tylko glupia zabawa :-) jakies laski sie bulwersuja bezsensu i wpierdzielaja w nasze forum. echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale tu gorąco sie porobiło. moja uwaga : To jest indywidualna sprawa każdego z nas czy korzystamy z wróżek czy nie. Jeśli komuś ma się lepiej zrobić na psychice, niech sobie nawet sam kryształowa kule kupi i czarnego kota albo dzwoni na nocne linie do tvn !! Nie WAM to oceniać !!. Jeśli nie zajdzie się w ciąże w tym czasie co wróżka napisała jeszcze za free to zrobiła to chyba każdy będzie mieć pretensje do siebie więc nie wiem po co za przeproszeniem to PIERDOLENIE od rzeczy !! A zaglądanie do czyjegoś portfela czy będzie mieć na dziecko to już zakrawa o debilizm ! Może warto spojrzeć na swoje,życie bo to dobrze o was nie świadczy jak szperacie po innych topikach byle by coś wyszukać -jakiegoś haka znaleźć na innych,a sam fakt oceniania ludzi przez pryzmat internetu hmm chyba pora zasięgnąć opinii i porady specjalisty .....! Zosiu jesli czytasz i jest Ci zal to -NIE CZYTAJ sama sobie robisz problem i smutek wpędzasz w swoje jakże szczęśliwe TYLKO kafeteriowe życie - nam jest Cie żal ..biedulka :( Któraś tutaj pisała,żeby ignorować pomarańcze i tak trzeba robić,nie będą mieć satysfakcji pastwienia sie bo je zlekceważymy, szkoda ze kafeteria nie jest TYLKO dla zarejestrowanych użytkowników !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa. racja :) przecież nikt nie wierzy w takie bzdury :) ale ta ciekawość :) nigdy nie korzystałam z takiego czegoś bo to za bardzo zaczyna kierować naszym życiem, a co najgorsze gdy czytamy horoskopy. Co ma być to będzie :) a nam staraczka pozostaje czekanie na 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing jak byłam mała miałam 18lat to łaziłam do wróżki i mi taaaaakich pierdół naopowiadała ze sie w głowie nie mieściło hahaha aaaa i najważniejsze pytanie w wieku 18-tu lat to było "czy bede miec męża" i uwaga...."czy zdam egzamin na prawko" hahaha oczywiście odpowiedz na te pytania była TAK , męża prawie mam no ale jeszcze nie, a prawko - tez nie mam haha Takie są wróżki, nie ma co na poważnie brać :) Pamiętam,że mamy tutaj dziewczynki pierogowiczki, jak zrobić pierogi z mięsem i kapustą? :D kapustę kiszoną sie gotuje wcześniej czy jak ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa. no to ładnie :) mnie nigdy nie kusiła wizyta u wróżki wydawało mi się to dziwne, bo wiele rzeczy zależy od nas. W pierogach Ci nie pomogę, bo nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Lolipopa. chyba logiczne ze kapuste sie gotuje chyba,a nie taka sie daje prosto ze sklepu jak mozna tego nie wiedziec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
lolipopa oczywiscie musisz ugotowac kapustke zeby byla miekka :-) nie ignorujcie wszystkich pomaranczowych :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing No właśnie sama nie wiem jak to jest z tym zależy czy nie zależy od nas.Czy jest to przeznaczenie czy też nie ma,są ludzie co wychodzą z założenia ,że to co nas spotyka w życiu to jest to co sami sobie wybraliśmy przychodząc na świat.Tzn. Podobno przed tym jak mamy sie zreinkarnować "wyświetla"nam się film jak będzie wyglądać nasze życie i ze zgadzamy się na to. Najwyżej nie będę robić pierogów. W internecie krążą przepisów na to ale jakie to zjadliwe to różnie bywa.... mamy jeszcze kraba, odmraża się w lodówce jak mój wróci z pracy to się nim zajmie :) agnes- ciebie znamy ciebie nie ignorujemy :) dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa. no niektóre rzeczy zależa od nas :) np ciąża jak decydujemy się, że nie chcemy mieć dziecka to bierzemy anty i nie zajdziemy, oczywiscie jest male prawdopodobienstwo ale to jest nasza decyzja. agnes tak ciebie znamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
moj maz kiedys jak go zapytalam czemu taki leniwy jest i ciagle lezal przed tv powiedzial ze zabieram mu energie z kosmosu:-). smialam sie z niego ale mialam wrazenie ze on powaznie to mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing masz racje poniekąd - ale jak wytłumaczysz to ze jednak odsetek kobiet biorących antykoncepcje i tak zachodzi w ciąże hihi :D To już przeznaczenie chyba albo nie wiem haha agnes a czy w tym czasie co on leżał bez kosmicznej energii, to ty byłaś nią przepełniona? hihi. Może wampirek z ciebie energetyczny :P Ja doświadczyłam na sobie tego , są ludzie co niby fajnie sie z nimi rozmawia i jest ten temat do rozmowy więc nie ma mowy o znużeniu, ale robię się przy nich strasznie ociężała i senna i jakby wyzbyta właśnie tego powera.Jedyne na co mam ochotę to spać po takim spotkaniu. Teraz na szczescie już nie mam kontaktu z takimi ludzmi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa. bo nie możemy we wszystko ingerować :) są rzeczy które są ustalone tam na górze :) biorąc tabletki zmniejszamy prawdopodobieństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju jakie tu rozwazania filozoficzne :D czy ja na dobry watek prafilam haha :D co sie stalo z moimi kafe-koleznkami? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli to była taka odskocznia hihi moze uda się szybciej jak nie będziemy o tym myśleć hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing - wlasnie widze ... wrozki, rozwazania filozoficzne haha :D co do wrozek to powiem wam, ze dawno temu, moja kolezanka jako nastolatka poszla do wrozki, i ta jej powiedziala, ze bedzie miala 2 synow, meza bruneta, sportowca no i lata mijaly, kolezanka zapisala sie na karate, tam poznala mlodego trenera, bruneta, no i milosc wielka ... i maja teraz 2 synow :) przypadek? czy moze faktycznie cos w tym jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sieeee
09:13 [zgłoś do usunięcia]amazingcrazy [ty chyba nic innego nie robisz poza forum bo z twoich postów wynika ze jestes 24 h na dobe i non stop piszesz i tyle i jedno we łbie masz starania:O:O:O papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
elli troche namieszania narobilam taka odskocznia mysleniowa :-) lolipopa czasami jak ja mam lenia i brak sily to sie smieje ze energi z kosmosu mi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli30 bo twoja koleżanka troszke temu pomogła zapisując się na karate :) czsem trzeba zmienić temat :) jakas pomaranczowa mnie nie lubi, bo się tylko mnie czepia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
jedyna energie jaka potrzebuje to w gniazdku zeby prad byl hehe. dzisiaj smaze lososia :-) naszedl mnie smaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×