Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

czesc dziewczyny u mnie polska piekna jesien. slonce swieci cieplutko jest. w niedziele z moim kochanym bylismy na zakupach kurtki na jesien i zime kupilismy. ludzi pelno w kazdym sklepie. zaczyna sie szalenstwo jesiennych zakupow. a poza tym to bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj mialam straszny dzien w pracy. Az ciagle sie cala trzese. Wczoraj jedna kobietka u nas w pracy uderzyla druga!! Tak sie sklada ze ta ktora zostala uderzona to jej maz tez u nas pracuje. Rozpetala sie straszna awantura. Ja kazalam odrazu wywalic na zbyty pysk ta ktora uderzyla! No bo jak tak mozna uzywac sily w pracy. Kazdy musi sie czuc bezpiecznie. I ta dziewucha powiedziala ze wroci z mezem o 22 jak skonczymy prace zeby pobic tego meza od tej kobietki co ja uderzyla. I faktycznie o 22 pod prace wrocila ona z mezem i jeszcze 5 innymi zbirami!!! To sa atyliansi ludzie wiec bardzo niebezpieczni . W kazdej chwili mogli wyciagnac noz!!! Pewnie widzieliscie na filmach jak gangi zalatwiaja swoje porachunki. Wlasnie tak u nas bylo. Ten maz zostal zraniony w reke, ja zadzwonilam po policje i zrobilam mu opatrunek. Gdy czekalismy na policje to sie okazalo ze moj kolega z pracy ktory stoi troche wyzej odemnie zadzwonil znowu na policje i powiedzial ze juz nie musza przyjezdzac bo tamci juz sobie poszli!!!! Ja normalnie wpadlam w szal!!! Jak mogl odwolac ta policje!!! Tamci przyszli, grozilu temu facetowi , zranili go a ten dupek odwolal ta policje!!!! I jak teraz ktokolwiek ma czuc sie bezpiecznie jesli przelozeni nie stoja za swoimi ludzmi??? Normalnie nie moglam w nocy spac !!! Co mam teraz zrobic?? Isc na skarge do dyrektora?? My jako przelozeni musimy pokazac ze stoimi za naszym personelem a ten dupek zamiotl wszystko pod dywan!!! Stracilam caly szacunek do niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka normalnie jak sceny z filmu. na twoim miejscu poszlabym do dytektora i powiedziala wszystko. niedopomyslenia takie rzeczy w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam problem w sierpniu 29 do 04wrzesnia mialam @. w 16dc bralam duphaston przez 3dni. i 18 wrzesnia dostalam @ i skonczyla mi sie 24. po okresie w weekend dzialalismy z moim M. dzisiaj poszlam siku i gdy sie podtarlam to na papierze lekko czerwona krew zobaczylam. przepraszam ze tak dosadnie ale nie wiem co jest. wogole to biore ciagle castagnus chyba przestane. i niewiem czy znowu @ dostalam czy co to za plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a moze plamienie implatacyjne? Moze wlasnie doczekasz sie 2 kreseczek :). Wszyscy w pracy juz wiedzieli wczoraj. Takie cos sie roznosi bardzo szybko. Ten co oddzwonil te policje to przyszedl do mnie wczoraj i pytal sie czemu nazwalam go dupkiem. To ja mu na to ze ja wezwalam policje a on ich odwolal. To on powiedzial ze on nie wiedzial ze ja juz zadzwonilam i ze on ten chcial ich powiadomic ale oni w tym czasie juz odjechali i policja powiedziala ze jak ich juz nie ma to juz nie przyjada. Achh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciala ale nie nastawiam sie. a co na to szef twoj przeciez powinien wiedziec wyjasnic sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile zostalo ci do @? Wtedy wszystko sie wyjasni. Zycze ci aby tak sie stalo? Duzo bylo tej krwi? Wszyscy juz w pracy wiedzieli, szef tez. Wczoraj sam przyjechal, zabezpieczyl wszystkie drzwi i te malzenstwo wyprowadzili tylnymi drzwiami. Oj jak mi ich jest szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dwa tygodnie. nie bylo tego duzo wlozylam wkladke i zobacze wciagu dnia czy cos bedzie. a te malzenstwo sami sobie winni zeby takuw rzeczy idwalac w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obserwuj siebie a ja trzymam kciuki za 2 kreseczki :). To nie wina tego malzenstwa. To wina tej co walnela w gliwe ta zone. Ona jest bardzo niebezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już się melduję po USG :) wszystko w porządku, dzidzia jest i serduszko bije :))) aż mi kamień z serca spadł :) 7tc i 3 dni ilośka - cieszę się i za siebie i za ciebie :) hehe agnes - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - wcale a wcale nie marudzisz, po prostu masz obawy i wątpliwości :) a ja i tak trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Iloska , sawa - teraz juz sie nie denerwowac tylko cieszyc odmiennym stanem :). Ciesze sie z wami :). A wy mialyscie plamienia implatacyjne? Iloska - ja tez trzymam kciuki zeby to bylo to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - ja nie miałam plamień implantacyjnych, ani teraz ani w poprzedniej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie to wyglada jakbym miala bardzo skapy okres. tylko wkladem uzywam. nic poza tym sie nie dzieje no troxhe czasami piersi mnie swedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, jak dobrze, ze dzis piatek :)) agnes - trzymam kciuki, zebys 2 kreseczki zobaczyla :))) ktoras z was ogladala jakis fajny film ostatnio? macie cos godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli nie wiem czy beda 2kreseczki bo to co u mnie wystapilo to tak jakbym miala skapy okres. i lewy jajnik mnie boli. co do filmow to w sumie nie wiem dzisiaj na tvn o 20 film animowany dla zrelaksowania sie mozna obejrzec. jesli lubisz bajki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) dawno nie pisalam, ale codziennie tu zaglądam i czytam nowinki ;) ja dzis jestem 7 dzien po IUI, czuje sie dobrze, staram sie nie myslec ani nastawiac, ale czasami pobolewa mnie podbrzusze (zwlaszcza popoludniami i wieczorkiem) i to mi przypomina o zaistnialym fakcie ;) dodatkowo czesto siusiam ;) macie jakies wiadomosci na ten temat, czy to tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś na pobraniu krwi i takiej jazdy to jeszcze nigdy nie miałam hehe :D że babeczka nie mogła mi się wkłuć w żadną rękę to jeszcze spoko normalka u mnie, ale zaczęła mi tą igłą w żyle świdrować a mnie się zaczęło robić słabo. W końcu mówię jej, że mam już mroczki przed oczami i pamiętam tylko, że się spytała mnie czy sama dojdę do kozetki...a potem to jakbym w tunelu szła i nic nie pamiętam co do mnie mówili a jak się położyłam to przez jakiś czas wydawało mi się że leże w domu na łóżku i dopiero jak zobaczyłam że stoi przy mnie pielęgniarka i coś tam mówi to się ocknęłam że jestem w gabinecie zabiegowym :D No ale potem jakaś inna babeczka podeszła i w końcu udało mi się tą krew pobrać. Normalnie nigdy w życiu tak nie miałam, żebym przytomność traciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny weekend minal mi fajnie maz byl znowu bylismy na zakupach. a te plamienia co pisalam o nich wczesniej to normalna @. liczylam sobie i by sie zgadzalo. cykl 30dniowy mam. wczesniej mialam krwawienie miedzymiesiaczkowe po tabletkach duphastonie nie wiem w sumie po co lekarz mi je kazal brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po dłuższej nieobecności ! wpadłam się pochwalić ze zafasolkowałam :) i najlepsze jest to ze niezbyt wiem kiedy ale musiało byc to na chwilę przed @ a nie tak jak myslałam ze w połowie cyklu. O ciąży dowiedziałam sie na wizycie u ginekologa bo zarówno beta jak i testy wyszły neg.Test powtórzyłam 2 tyg po terminie spodziewanego@ i wyszedł pozytywny-druga kreska lekko jasniejsza. Agnes pewnie miałaś nieregularne miesiączki i dlatego ci dał duphaston, moze mogłas poprosić o zmianę na luteine bo niestety przy duphastonie sa plamienia miedzy miesiączkowe a ja dodatkowo miałam bardzo obfite miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipopa gratuluje. w sumie nie mialamnieregularnych dal mi bo powiedzial ze wspomoze w zajsciy w ciaze a poza tym mam torbiel jtory troche pobolewal to powiedzial ze zlagodzi bol. dla mnie to dziwne i raczej zmienie lejarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - gratulacje!! widze, ze moja przepowiednia sie spelnia haha :D super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka - No to ładnie miałaś w pracy! Bardzo dobrze że jesteś w ciąży i że to szefową zszokowało :) ma za swoje babsztyl przebrzydły ;) hehe a na zwolnienie idź jak najbardziej, tylko żeby ci się udało trafić na lekarza, który wystawi bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie odebrałam wyniki morfologii i chyba wynika z nich że mam początki anemii :-/ Niby erytrocyty są trochę podwyższone, ale za to hemoglobina nieznacznie obniżona (norma od 12 a ja mam 11,7). Może to jest spowodowane tą grypą żołądkową tzn. że mało jadłam wtedy. W poprzedniej ciąży anemii nie miałam. No zobaczymy, najwyżej lekarz mi da tabletki z żelazem. W sumie cieszę się tylko że wyniki cukru są dobre (90 na czczo). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - no właśnie mam oba poniżej normy :-/ MCV - 71 (norma od 80), MCH - 22 (norma od 27) i MCHC - 31,3 (norma od 32). No niby jestem taka osłabiona, ociężała itd ale myślałam że to od ciąży. Jutro mam wizytę u gina, więc zobaczymy co mi powie. No i w ogóle mam nadzieje że mi wreszcie założą kartę ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×