Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość agnes6540000
elli pisze z komorki to nie wiem jak poki co to ja dodalam sobie zera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
jesli chodzi o marzenia hmmm takie w sumie do spelnenia zawsze chcialam pojechac do Egiptu. jakos nie bylo kady a teraz nie ma kiedy. albo strach przed wojna. oczywiscie jak ty elli wygrac w totka albo w RMF FM. :-) chcialabym nauczyc sie super gotowac na jakims kursie ale poki co nie ma u mnie w okolicy takich. Moze kiedys wyjade do wiekszego miasta na jakis super kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez wiem_
agnes654000robilas badania ty i partner???ile sie starasz moze trzeba wybrac innego specjaliste i wybrac sie do kliniki leczenie nie plodnosci?ale uwierz psychika tez duzo robi naprawde!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
tez wiem jyz ci odpowiadam; staramy sie w sumie od ponad dwoch lat. wczesniej bylam w ciazy ale nie wiedzialam ze jestem poronilam. po poronieniu robilam badania w klinice bezplodnosci lekarz powiedzial ze wszystko jest oki. tylko robic. maz nie robil jak narazie badan od roku ciagle w wyjazdach. w sumie tez myslalam ze skoro w ciazy bylam to mozemy miec dziecko. a lekarza to zmienie bo ten co chodze do niego to tylko wypisuje tabletki . bylam we czwartek mam torbiel na jajniku lekko sie piwiekszyl przepisal mi duphaston teraz dostalam krwawienia. od nastepnego cyklu pojde do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
czesc dziewczyny dzisiaj przyjdzie do mnie siostra i da mi zaproszenie na swoja 18tke. zastanawiam sie co sie teraz na prezent daje. macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
wlasnie myslalam o jakiejs bizuterii. mieszkam w malym miescie ale jakies sklepiki z bizuteria sa. a 18tek swoja tez pamietam chociaz bylo to uuuuuuuuu lata temu. trzy lata temu fajne mialam urodziny z siostra bo ja konczylam 30 lata ona 15lat. hehe. zrobilysmy wspolna imprezke zwlaszcza ze mamy tydzien po sobie urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki ;) ale sie rozpisalyscie Sawa.83 gratulacje :) ja po wizycie u gina, powiedzial mi że tabletki zatrzymały tycie gdybym ich nie brala to dawno bym juz tyle przytyła. Macica wporządku wspominał cos o zespole policystycznych jajników. Dał tabletki anty na wywołanie @ mam je brać przez 7dni. Przepisał skierowanie na badania hormonów : TSH LH FSH JTH PRL WOLNY TESTOSTERON DHEA-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) jak tam dzien wam minal? mi sie strasznie dluzylo dzisiaj, ciesze sie, ze jutro piatek :) nic tylko odliczac godziny do slodkiego lenistwa :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
czesc elli dzisiaj niestety u mnie nic leze dalej sie kuruje. maz dzwonil ze tez chory wiec wekeend bedziemy nawzajem sie leczyc. nie moge poradzic sobie z kaszlem zwlaszcza w nocy. macie jakies sposoby. pije herbate z cytryna i miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes widze ze sie rozchorowalas :) masz goraczke? nie mam niestety zadnego dobrego sposobu na kaszel, zawsze cos z apteki mam taka pogoda, ze rano zimno, potem goraco i kazdy kicha smarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
elli wczoraj mialam lekka 37,7 stan podgoraczkowy dzisiaj kicham smarkam i ten diabelny kaszel. mam antybiotyk i tabletki holinex. w dzien jak cie moge ale na wieczor to koniec nie da sie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
czesc dziewczyny i co macie wkoncu wekeend. jakie plan macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
amaizing niestety nic ci nie powiem o tym bo nie wiem co to jest. wpusz w google i poczytaj. moze nie masz tego. po co sie wktecac i marywic nie potrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes juz troszke czytałam :) po prostu pecherzyki wogóle się nie uwalniają od jajników, dużo symptomów o tym świadczy. Ginekolog na usg też coś o tym wspominał, musze się teraz udać na badanie hormonów.Choruje tu na forum któraś z was na zespół policystycznych jajników? a jak u was z pogodą? u nas słoneczko swieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
u mnie tez sloneczko a ja w lozku leze i ciagle kicham i smarkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale tu tematy . Nie sluchajcie dziewczyny tych pomaranczowych (agnes to nie do ciebie). To nasz topik i mozemy tu rozmawiac o czym tylko chcemy!! Jesli komus sie nie podoba to niech nie czyta!!! Ktos sie chyba probuje dowartosciowac kosztem innych?? Jakies kompleksy??? A wlasnie ze ja bede pisac o jedzeniu, spaniu a nawet jak mi sie zachce to o sraniu !!! I nikomu nic do tego o czym my tu gadamy!! Agnes - I love you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
bullitka I love you too :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula321
elli ciebie tez love:-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
ojjj elli przeciez wiesz ze Ciebie tez kocham, ale widze ze nie tylko ja hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam pytanie
dziewczynki, moge zapytac o cos? okres mam miec za tydzień, ale od 15 dnia cyklu zaczeły bolec mnie sutki, teraz bola całe piersi (nigdy nigdy nie bolały mnie przed @), ostatnio rano nagle zrobiło mi się niedobrze, i takie "napady" mam parę razy dziennie, zaczęły mi też "śmierdzieć" rózne rzeczy, np jajka, czy mięso. Kurcze czy to może być ciąża?Moge zrobic juz test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
jak chcesz to zrob jesli wyjdzie negatywny to czekaj na @ jesli nie distaniesz powtorz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
mala nie umiem pisze z komorki moze mi pomozesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) u mnie na 100% nici w tym cyklu. :D nigdy mi tak kawa nie smakowała jak dzisiaj ! ;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×