Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Mój bierze 120 zł za badanie(usg dopochwowe, przez powłoki brzuszne, badanie piersi...) i 20 zł za cytologię. Nie wiem czy to jest dużo czy nie. Ma dość dobrą opinię i bardzo interesuję się swoimi pacjentkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też taki problem, moja pochwa podczas stosunku nie wydziela odpowiedniej ilości śluzu. Jest to bardzo nie przyjemnie uczucie, seks już nie jest taki fajny.... wcześniej nie miałam takiego problemu wszystko było dobrze. Teraz musimy używać żeli nawilżających. Stosowałam te na bazie oleju, sylikonu i wody, najlepsze są jak dla mnie te na bazie wody. Któraś z was może miała ten sam problem co ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, moj gin bierze 120 zl z cytologia, usg, badanie piersi - czyli komplet co do pytania o luteine i @ to po odstawieniu to chyba do 7 dni ma byc, ja wlasnie tez biore i niedlugo odstawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ją byłam dzisiaj na fizjoterapi i u gin bo okres miałam 1,5dnia i jakiś dziwny zrobiła mi usg dopochwoe bo myślała że może to coś na jajnika ale jestem zdrową dała mi badanie na bhcg i morfologie ,na usg nic nie widać ale poziom hormonów mam podwyższony i na99 %jestem w ciąży za tydzień idę znowu na badanie krwi i usg i będzie wiadomo już na stowke,dostałam tabletki i mam je zażywać i oczywiście zrezygnować z fizjoterapi normalnie sama nie wiem co myśleć po wizycie ale też powiedziała że macice mam miękka jak w ciąży tyle że za wcześnie i nie widać jeszcze ale za tydzień będę wiedzieć napewno a u was co dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli narazie nie gratuluj bo pewną nie jestem ale powiem że test robiłam w poniedziałek i negatywny ale gin powiedziała że za wcześnie jest jeszcze na test i mówiła że plemniki aby były w pełni sił do zapłodnienia muszą być produkowane co72godz ,chciałabym wiedzieć już ale muszę zaczekać tydzień .chociaż mój mąż jest pewien że to ciążą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj elli kciuki :) szkoda że dopiero za tydzień będę wiedziała i też trzymam kciuki za was,będę dawać znać codziennie jak jest.jak myślicie podwyższone bhcg może oznaczać coś innego niż ciążę?teraz zaczynam się bać żeby ok było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - to trzymamy kciuki aby bylo to wlasnie to Agnes - ja tez dzis zaczelam krwawic wiec znowu bedziemy miec mniej wiecej tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - to trzymamy kciuki aby bylo to wlasnie to Agnes - ja tez dzis zaczelam krwawic wiec znowu bedziemy miec mniej wiecej tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca będzie ok, o nic się nie martw, stres niczego dobrego nie wniesie. Jak przeczytałam twój post to od razu buzia mi się zaczęła cieszyć. Fajnie, że kolejna koleżanka zaciążyła. Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za miłe słowa okaże się wszystko za tydzień ale narazie rodzinie nic nie mówię już jak będzie pewne to powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca to super :)wspaniale to Twoja nagroda za te męki i teściowej na złość i wszystko napewno jest ok a będzie jeszcze lepiej i nie mówiłam że lada moment będziemy nowy topik zakładać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli kochana ja w poniedziałek ostatni dzień i jak w tym nie wystąpi to mam znów wizytke ale jak przyjdzie to mam już clo od 3 zacząć :) tak się nie mogę doczekać aż brzuch mnie boli kiedy te dni plodne będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny siedzę na necie i czytam o podwyższonym bhcg i pisze że też może rąk być macicy zaczynam się stresowac bo w rodzinie była ta choroba:( normalnie oszaleje przez ten tydzień do wizyty ,wiem że gin powiedziała że nic tutaj nie ma ale boję się tego bardzo bo raka przecież nie wykryje w badaniu a cytologie za tydzień mam mieć zrobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca dam dobra radę najpierw :) dbaj o siebie jakbyś była na 100 w ciąży i bez stresu a raki to na plaży a Ty masz dzidziusia żadnego raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce być mama masz rację stres nic nie da muszę wytrzymać tydzień jakos w czwartek badanie krwi a piątek wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) najważniejsze to myśleć pozytywnie a u mnie nadal nawet luteina nie pomaga dziwne mulace bóle w podbrzuszu i pachwinach i jakby w środku coś mi się robiło a miało przestać jak zacznę ją brać do piersi to się dotknąć nie mogę chyba ostra @ się szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce być mama moja siostra brała luteine na wywołanie okresu i trzeba było dłużej brać niż lekarz sugerował a później była@ miała też badania hormonów robione bo było prawdopodobieństwo bezpłodności ale wszystko ok jest, dziewczynki testu nie będę robić bo w czwartek w walentynki mam mieć bhcg powtórzone więc dowiem się albo w czwartek albo w piątek :) ale by było siupnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już lutke bralam tydzień i tydzień przerwy teraz znów biorę jutro 5 dzień i znów na 14 mam wizytę jakby nie było @ ale mogłaby już być i się kończyć :) bullitka już chyba nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ja już do pracy jadę,Bullitka u mnie to zawsze między 26 ale przeważnie 28-31 cykle a o dzidziusia będzie drugi bo ten pierwszy bez żadnej interwencji lekarza czy leków to tak właśnie mi wyszedł ani @ ani nie wiadomo co dlatego czekam żeby zacząć z tym clo drugi raz i tak się doczekać nie mogę jak małe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca dziwi mnie tylko fakt z ta miękka macica raczej twardnieje bardziej niż zwykle bo pytałam wczoraj właśnie znajomej i zdziwiona była bo mówi że na początku robi się i szyjka i macica twardsza niż zwykle i się opuszcza a potem znów podnosi troszkę i przed porodem znów się opuszcza ona ma już 3 brzdacow :) to chyba raczej wie co i jak no ale każdy jest inny to nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) ją miałam ciężką noc źle mi się śniło martwię się że coś nie tak będzie ,chce być mamusią nie straszny mnie bo serio martwię się bardzo , a teściowej to napewno na złość by było bo ona aby kasę ma w głowie a już mnie wkurzylam teściowa bo rządzi mężem moim a ją mu powiedziałam słuchaj się to będzie tu siedzieć a ją u rodziców bo nie mam zamiaru żeby on był za matka a ją z boku i słuchał co ona tylko powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×