Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

oooo widze ze dyskusja sie rozkrecila. jest o czym czytac:-). a ja sie najadlam ufff. ogladam super film na polsacie Apokalypto. stary juz film ale super. Wlasnie Dorotko w co ty grasz? mialam juz wczesniej sie pytac? ja sciagnelam sobie na komorke gre cos w stylu super mario i wkurzam sie i przeklinam jak nie moge planszy przejsc. Kuilam przed wczoraj Pamelo. dzisiaj obralam ale jakies zepsute bylo bo alkoholem mi podjezdzalo. wkurzylam sie cale wywalilam. echh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka widze ze wy jak my na rozkazy gracie albo uslugiwanki. ja z moim czesto gramy np. w lotki albo w karty albo w dabble. o uslugiwanie caly dzien. jak wygrywam to leze caly dzien i fajnie bo maz lata przy mnie hihi gorzej jak przegrywam to jestem w czarnej dupie hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chce dzidzie ,ja swojemu wolę nic nie mówić i mieć święty spokój a jak coś naprawdę zacznie się dziać to wtedy będę myśleć a teraz nie będę go niczym nakrecac bo biedny potem będzie rozczarowany i przykro mu będzie a tak zachowam dla siebie i sumienie czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes my tak często :p hehe ale on akurat zmyc nie chce ale przynajmniej do zmywarki pouklada a ja to ręcznie dwa kubki czy talerzyk bo bez sensu włączać dwie rzeczy a to kosztuje. Ostatnio było ciekawiej bo żeśmy wymyślili kto przegra ten przy przytulaniu na górze ;)no to musiałam się napracować hehe czułam że tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez niczego nie mowie mojemu. juz nie raz jak testowalam to wkurzal sie gorzej ode mnie ze jedna kreska jest. kurcze mam internet w komorce i predkisc mi zmalala i zamula musze czekac do 10-tego aby przywrocili normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe my tez czesto gramy. fajnie wtedy jest. kiedys gralismy na rozkaxy w karty i wymyslilam ze ma biegac z psem na rekach po schodach z gory ns dol. a schodow mamy 16 na jedno pietro. co sie nasmialam z niego. ale niestety dluzny mi nie byl tez cos glupiego wymyslij jak przegralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Cześć laseczki! Co to wczoraj było? Przecież topik jest o ciąży więc mamy prawo o tym pisać. Skąd przypuszczenia że mieszamy w to naszych mężów czy chłopaków ? Ktoś jasnowidzem tu jest? Po to piszę w tym temacie, żeby się wygadać i nie zadręczać moimi przypuszczeniami mojego męża tak jak tu koleżanka pisała jeszcze się zawiedzie i po co ? Jak tam moje dziewczynki? Jak samopoczucie? Pozdrawiam i całuję wszystkie oczekując na 2 kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ją się nie denerwuje:) u mnie dziś ok jest już kończę brać luteine a jutro do ortopedy jadę ,dziś ulokowała zupę pomidorowa i czekamy aż łóżko nam przywiozą i teściowa karnie ma kupić dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze ze powoli sie budza wszystkie. Oczekujaca a po co do ortopedy idziesz? ja jutro tez do ortopedy ide. dzisiaj na obiad rybe sobie usmaze ze szpinakiem. a co ma ci tesciowa kupic? bo chyba w twoim slowie literowka jest a nie moge rozgryzc slowa:-):-):-):-) to dzisiaj bedziecie chrzcic nowe lozeczo:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam z zakupów byłam razem z koleżanką i opowiadała mi jaj jej roczna córeczka była w szpitalu bo złapała rotawirusa. Ja dziś robię na obiad pieczonego kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness do ortopedy jadę do kontroli po leki i zwolnienie mi ma napisać:) a teściowa miała kupić karnisze do salonu ale nie kupiła jednak :p jak przywiozą łóżko to napewno ochrzcimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie :) Jestem jestem tylko mam w tym tyg 2 zmiane wiec nie za bardzo kiedy mam tu czas wejsc. A ja dzis ide do lekarza. Ciekawe co powie, mamy tez odebrac wyniki meza z nasieniem. I mialam taki durny sen ze szok. Co chwile sie budxilam i za kazdym razem jak usnelam to byl ciag dalszy. Snilo mi sie ze maz byl bezplodny. Ze jego nasienie nie posiadalo plemnikow. I jak oytalam doktora co mozna zrobic czy jakies tabletki to on powiedzial ze nie . Okropny sen. Ale to pewnie przez ten film co wczoraj z mezem ogladalismy. Mezczyzni w natarciu a oryginalna nazwa to babymakers. Polecam ale sie usmialismt z mezem tylko nue zobaczylam do konca bo usnelam. Ale dzis dokoncze. Polecam wam dziewczyny, to dokladnie o nas film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ją posialam sobie papryke żeby do mają urosła a później trzeba wysadzić :) dziś strasznie boli mnie kręgosłup ale mąż mi obiecał przytulanko :) hehe bo jeszcze tydzień do wykorzystania a później pewnie będzie @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam z zakupow. kurcze mam nadal krwawienie lekkie mam nadzieje ze do konca tygodnia minie. i jak maz wroci to bedziemy mogli sie przytulac. Bullitka napisz koniecznie jak po wizycie u lekarza bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki ;-) mam nadzieje ze wszystkie dzis zdrowe haha bo nas kontroluja jak zauwazylyscie wiec zwarte i gotowe musimy byc a nie narzekac :-P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz sie najadlam hehe u Oczekujacej pomidorowki a u Agnes rybki ze szpinakiem ;-) to moze nie bede nic gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam do Szęśliwej na kurczaka wpasc heh ale nic straconego,ja kochane 1 dzien w nowo-starej pracy :-)i jestem megalaśnie zachwycona jak male dziecko,w zywiole jestem swoim wiec juz nie bede narzekać na nudy,w sumie pracy troche od rana bylo ale nic nowego takze nie bylo popisow tylko nowa kolezanka chciala mnie uczyc co i jak ,szkoda tylko ze tego czego sama dobrze nie umiala i musialam ja ją uczyć,na szczęście znajoma tzn szefowa uswiadomila ją że to ona ma się uczyć ode mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka napewno wszystko bedzie dobrze, to co sie sni to zawsze jest odwrotnie znaczy sie ze wyniki beda ok. ale czekamy na wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująća nie smuc sie nawet jak bedzie @ to po znow mozna szalec i kto wie co bedzie a moze sie uda :-)dziecko tez nie rezygnuje z chodzenia tylko dlatego za sie kilka razy przewroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko zapraszam na zupę:) mi smakować w sumie wszystkimoprocz teściowej...nie wiem czy coś dziś będzie bo mój mnie wkrzyl bo mnie oklamal.wogóle wiecie co mi się śniło moja sąsiadka kupiła sobie bliźniaki jedno było białe a drugie czarne a później ją tym jednym się opiekowalam bo poprosiła mnie o to ale schizyy hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness kłamie mnie że pojedzie pomoże tylko meble zdjąć bratu bo przewożą a siedzi tam i miał samochodem swoim jechać a przecież nie pojechał ,różnie to jest ostatnio się nie klociismy ale teraz ją się nie odezwę do niego a co najlepsze teściowa już była u mnie w pokoju i powiedziała że mogę coś robić a nie siedzę i że firanki źle przyczepione a to nawet ją ich nie przyczepialam.ją już mam dosyć tego a mój wie że aby żeby gdzieś wyszedł to jego matka się mnie czepia to on jak na to w dupie to ma i nie raczy wrócić żeby przynajmniej nie przychodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka co powiedział lekarz ?ją jakąś senna jestem i chyba zaraz spać idę a poza tym tak wkurzylam mnie teściowa swoim przechodzenie i gadaniem że już nie mam siły :( ona mię wykonczy albo w jakąś nerwice wpedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
hejka dziewczyny - co tam u was? Ja wróciłam z pracy. Ale narobiłyście mi smaka tymi pysznościami :-) Ja miałam dzisiaj pyszną zupkę pomidorową -mąż mi zrobił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
hahhaha dlatego ja teściową trzymam daleko od siebie. Mieszkamy osobno i mamy święty spokój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca Ty to masz przerabane kobieto,współczuję ale trochę jesteś sobie winna bo ja bym sobie nie pozwoliła by obce babsko mnie pouczał. Utrzyj babie nosa bo Cię doprowadzi do choroby a na końcu do rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula u Ciebie też pomidorowa? Hehe ;)no ja się śmieje a ciekawe co u mnie będzie jak zajade,mój coś miał zrobić i jak zrobi pomidorowa to się usmieje bo to jego ulubiona zupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko żeby to było takie proste jej słowa powiedzieć nie można bo zaraz mówi że pieniędzy nam nie da a ją nie mam dostępu do konta,teraz trzeba naprawdę wszystko zmienić bo naprawdę ją długo nie wytrzymam a ona jest taka wscibska i wtrąca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to sobie pozwolilas żeby nie mieć dostępu do własnych pieniędzy? Ze ślubu też tak bez Ciebie rządzili? O matuchno trzymajta mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×