Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość paulina2911
Ja w uerwszej robiłam Quick Vewiu ale wydaje mi się że jak będziemy w ciązy to nie ma znaczenia test - fakt jest że ufam płytkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie znowu rozpisalyscie. Elli a jak ty reagujesz na te tabletki? Mialas juz okres? A jak plamienia? Juz sie nie pojawiaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagana
Prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja ma okres lekki ale jest. i jakos dziwnie bo w 16dc plamienia a teraz krwawienie lekkie. dobrze ze jade do lekarza. mam nadzieje ze pomoze. maz pojechal na tydzien do Niemiec.:-(. dobrze ze tak na krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagana
Witam Mam pytanie chlopak palcem wlozyl mi 2 razy sperme do pochwy to bylo dni plodne.. Mialam niby okres tydzien przed spodziewanym trwal 4 dni co mam zwykle 6/7 bylo troche skrzepow na poczatku a potem taki bradzowy. Jestem senna zmeczona klucie mialam przez dluzszy czas w prawym jajniku i ponizej pepka jest twardy brzuch. Miezylam ok 17 temp. wynosila 36'8 czy to moze byc ciaza? PROSZE POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
hejka co tam u was nowego? Pobudka nie spać ! Ja już wstałam o 5 rano bo musiałam ładnie obudzić męża :-) . Wiecie co zauważyłam mam mało śluzu ale strasznie lepki jak cukier :-) A jak tam u was obserwacje? Kto już robił teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
nagana - co ci mamy napisać ? Możesz być a nie musisz nie znam twojego organizmu jeżeli masz jakieś obawy a od tego czasu minęło już ok 20 dni to zrób test będziesz wtedy spokojniejsza. A tak na marginesie jest to post dla osób które czekają na 2 kreseczki ty tez czekasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! I znowu cały tydzień przed nami :-) Ja dzisiaj czekam na @ i mam cichą nadzieję, że nie przyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
No to ja trzymam kcuki żeby nie przyszła :-) A ja dzisiaj mam doła boje się że zobaczę tych 2 kreseczek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina dlaczego masz doła, z tego co czytałam to raczej miałaś pozytywne nastawienie i czułaś, że się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
i tak było tylko dziś rano było to jakieś dziwne kochając się z mężem kleiłam się do niego - śluz kleisty a to chyba nie płodny więc myślę że się nie udało - a już sama nie wiem boję się że się rozczaruje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój, odpuść sobie i nie myśl o tym, poczekaj do terminu @ i tak byś była ogromną szczęściarą, gdyby udało Ci się za pierwszym razem :-) Może akurat się udało i będzie fasolka :-) i tego Ci życzę i trzymam kciuki za Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) nie było mnie wczoraj tutaj a dziś jak do was wpadłam to byłam w szoku coraz więcej piszecie i nie nadążam. Nowe koleżanki do nas dołączyły. Witajcie w gronie staraczek. Na pytanie bodajże Dorotki czy mam synka- kochana nie mam dzieci wcale. Wszystko jeszcze przede mną mam taką nadzieję. Ja test mam zamiar zrobić w niedzielę albo w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa to może będziemy razem testować, jeżeli nie dostanę w najbliższych dniach @ to mam zamiar zrobić test w niedzielę 03.03, ponieważ w niedzielę mam urodziny i byłby to fajny prezent, mojego synka też "dostałam na urodziny" urodził się 01.03. trzy lata temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania to super, że dostałaś taki prezent od losu. Może w tym roku też będziesz miała bardzo miła niespodziankę urodzinową. Mój mąż już chce żebym zrobił test i wogóle chodzi koło mnie ile się da. Wczoraj to obiad śniadanie i kolację wszystko robił sam i jeszcze mi podawał do stołu. Oczywiście rano kawka i herbatka. Jak on to powiedział on wie, że ja jestem w ciąży i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa to nie trzymaj wszystkich w niepewnosci i rowniez nam.zrob ta przyjemnosc i zeob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę mąż staje na wysokości zadania :-) Ja Ci radzę poczekać jeszcze kilka dni z testem, bo może być za wcześnie i nic nie wyjdzie i się tylko rozczarujesz. poczekaj do weekendu, będziemy razem testować i może zobaczymy 2 kreseczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny:) paula ją dziś mam dużo sluzu przezroczystego i jakąś biała grupka się trafiła moro mi dzisiaj i wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch.wogóle śniło mi się że byłam u gin i że poronilam dziecko:( dziś mam dobry humor tyle że autko nam coś szwankuje i może zmienimy ale nie wiem.ją już dzisiaj posprzatalam i teraz będę leżeć sobie a wieczorem może przytulanko będzie:p paula czekamy razem do4 marca i zobaczymy ale wydaje mi się że ją w ciąży nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca ja tez dzisiaj mam lezanke. wczoraj rano posprzatalismy dom musielismy dywany wyczyscic z klakow psa. juz mam dosyc tego psa. postawilam barierke na dole przy schodach zeby nie latal po calym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny co dzisiaj na obiad robicie? bylam z psem na spacerze i stwierdzilam ze juz nie chce zimy i sniegu chociaz bardzo lubie. chce juz wiosny kwiaty w donicach posadzic udekorowac ogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ty masz dom?? sami mieszkacie??ja też nie mogę się doczekać wiosny wtedy ruszymy z domem. A kwiaty w donicach przed domem też lubię. Ja chyba ugotuję żurek i może jakieś mięso z ziemniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa mamy domek jednorodzinny piwnica dol gora i strych. 5pokoi 2lazienki jedna kuchnia duzy ogrod i garaz ale bez autja poki co. opalamy sami drewnem i weglem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Agnes - a masz taki prawdziwy okres czy plamienia? Jak ja wam dziewczyny zazdroszcze ze mozecie sobie tak poleniuchowac. Ja tylko w weekend a i to nie zawsze bo zawsze cos do zrobienia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki ;-),ja juz w domku ogarnelam i obiadek gotowy prawie bo tylko ziemniory wstawie jak panisko z pracy wroci' Niew eim ktora napisala o tej stronie OVUFRIEND wczesniej ale weszlam na ta strone i jest poprostu zajebista,zaznaczasz sobie wszystko o cyklu i jakie leki czy witaminy bierzesz jakie krwawienia podczas @ i plamienia kiedy wystepuja ,jaki sluz,jak cykle nieregularne i jakie zabiegi sie przeszlo ,chce powiedziec ze ten dyrektor ciazy jest super i co najlepsze wszystko to co gin mowil i przewiduje sie zgadza a i ten dyrektor zasugerowal mi magnez do dnia owulacji ktora ma nastapic za 3 dni rzekomo hehe nie zle ogolnie,kiedy przytulanko tez sie zaznacza i jakie objawy danego dnia mamy,fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najzabawniejsza jest ta sygnalizacja swietlan jak na przejsciu dla pieszych heheh ale u mnie juz zielone sie pali i dyrektor pokazuje od wczoraj dni plodne heh. naprawde warto zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w swoim domu mamy piwnice oczywiście wkopaną w ziemię, na parterze jest bardzo duży salon, kuchnia z jadalnia, łazienka, przedpokój, ganek. Na poddaszu jest łazienka i 4 pokoje. Plus garaż na 2 auta i na półpiętrze czyli nad garażem jest sypialni i garderoba. Też mamy dość duży ogród. Jeszcze trochę minie zanim się wprowadzimy do naszego domu jak na razie to mieszkamy w m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×