Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

oczekujaca lekaz powiedzial ze im szybciej tym lepiej zwlaszcza ze wodami sie zbiera w kolanie. tez pije piwko i leze przed tv. oczekujaca to zdrowko:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babeczki nie dosc ze mamy problemy zeby miec dzidziusia to jeszcze nas inne problemy dotykaja,a takie co moga i maja dzieci to zdrowe i nic im nie dolega przewaznie albo cpaja i pija i nic a tu czlowiek tyle poswieca i stara sie i tez nic tylko w druga strone albo jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16,17,18 dc mam wyznaczona owulacje rzekomo w ktoryms dniu wiec musze teraz sie nie stresowac hehe i postarac z moim bo to juz pojutrze hihi ale mam inny problem bo sluz niby jest ale taki wodnisty i nie rozciagliwy najpierw bylo sporo kremowego takiego jak sciete bialko jajka tylko ze delikatny ale to norma ateraz zrobil sie taki wodnisty i nic i sie martwie czy ja moze nie mam sluzu wrogiego ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ze nie kazda ma przezroczysty i rozciagliwy ale taki powinien byc i teraz mam zmartwienie bo pewnie nici z moich staran ech co za dzien marny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes skoro trzeba operowac to trzeba kochana bo pozniej moze byc gorzej i nie bedziesz mogla chodzic z bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie taki diabel straszny jak go maluja Agnes bedzie dobrze i tak trzeba myslec, tez dzis mam dola ale jakos to znosze mimo ze mam ochote sie rozplakac a niby z czego no i wez babe zrozum kiedy ja sama siebie czasem nie rozumiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją to nie myślę że jestem w ciąży teraz wogóle nie czuje się jak na@ a jeszcze mam5 dni niby nawet kupiłam sobie wałek w mlecznej czekoladę które lubie to zjadlam jedną i nie mam ochoty.teraz to chyba jelitowka idzie bo mnie też przegonilo ale aby raz i puscilo.powiem wam że moja koleżanka robiła w huja swojego chłopaka i to on ich nakryl kilka razy i raz nawet w jego aucie ozenili się a niedawno urodziła im się córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko dokładnie jaja jak nie wiem co z ta moja koleżanka.a mój zasnął i nic z barabara wyszło już tydzień nic nie było heh:( może jutro jak nie usnie to coś będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca hahaha to Ty nie wiesz jak faceta rozbudzic? mi to zajmuje 5 sekund i juz stoi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) Dziś się biorę do roboty muszę zrobić generalne porządki w całym mieszkaniu. Za okna i firanki zabiorę się za tydzień bo jeszcze nie jest tak ciepło. Wczoraj byłam w odwiedzinach u mojego chrześniaka. Dwa latka ma i strasznie się ucieszył nie schodził mi z kolan i cały czas mi coś pokazywał i chciał się bawić. Kilka razy się zapomniał i powiedział do mnie "mama" normalnie aż mi się coś zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) agness dorotka wczoraj też zasnelam ledwo obejrzalam na dobre i na źle i spalam jak zabita ale do3 bo jak się obudzilam to do5 lezalam.jeszcze leże sobie w łóżku powodem wam że wczoraj teściowa dała mi pieniądze za zwolnienie a właściwie mężowi i powiedziala że z tego mam opłacać lekarza,mój się wkurzyl i powiedział że już nie będzie rządzić naszymi pieniędzmi i wydziela nam,szczęśliwa jak przed@ się czujesz?mnie troszkę jajnik kluje przez chwilę i mam dużo sluzu białego pewnie w poniedziałek dostanę ewentualnie we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka może coś ci pomogę jeśli chodzi o jakoś spermy. Jestem farmaceutką i mogę Ci powiedzieć co naturalnie może podnieść ilość plemników, poprawić ich ruchliwość a co ważne tak samo ich żywotność. Po pierwsze Maca jest to proszek z którego wykonuje się chlebek dla mężczyzny można go kupić w aptece albo sklepie zielarskim, kolejną rzeczą jest olej z pestek dyni- można go stosować tak samo jak oliwę z oliwek, dodatkowo można przegryzać sobie same pestki dyni nawet mała garstka dziennie jest ok. Orzechy brazylijskie. Tutaj coś znajdziesz może coś co będzie dla niego odpowiednie. Jednoczesne przyjmowanie alkoholu obniża wchłanianie cynku i selenu. Ich wchłanianie waha się w granicach 10-40%. Selenu potrzebuje nasz organizm bardzo mało. Wystarczy tylko jeść pomidory. brokuły, trochę mięska, kiełki pszenicy, ogólnie dobrze się odżywiać. Natomiast o cynk musimy trochę się postarać. Zawartość cynku ostrygi wędzone 85 g - 103 ostrygi surowe 100 g - 63 duszone mięso 85 g - 7 wątroba cielęca gotowana 85 g - 7 indyk pieczony 100 g - 5 mięso kraba gotowane 2 średnie kraby - 4 pestki dyni 30 g - 3 Zawartość cynku w 100g produktu cebula 1,4 groszek zielony 1,32-5,0 chrzan 1,0 czosnek 1,0 brukselka 0,87 buraki ćwikłowe 0,28-0,90 endywia 0,34 pory 0,31 seler zwyczajny 0,31 szpinak warzywny 0,3-0,9 pomidory 0,24 kalafior 0,23 cykoria 0,19 kapusta biała 0,16-1,5 kapusta czerwona 0,16-1,5 ogórki 0,16 marchew 0,1-3,6 sałata głowiasta masłowa 0,18-1,1 rzodkiewka 0,16 ziemniaki 0,02-0,4 fasola szparagowa 0,012 Zalecane normy dietetyczne [mg / dzień] Bezpieczna maksymalna dawka niepowodująca ryzyka efektów ubocznych [mg / dzień] Dzieci 1-3 lat 3 7 Dzieci 4-8 lat 5 12 Chłopcy 9-13 lat 8 23 Młodzież męska 14-18 lat 11 34 Mężczyźni 19-30 lat 11 40 Mężczyźni 31-50 lat 11 40 Mężczyźni 50-70 lat 11 40 Mężczyźni powyżej 70 lat 11 40 Dziewczęta 9-13 lat 8 23 Młodzież żeńska 14-18 lat 9 34 Kobiety 19-30 lat 8 40 Kobiety 31-50 lat 8 40 Kobiety 50-70 lat 8 40 Kobiety powyżej 70 lat 8 40 Kobiety ciężarne do 18 lat 12 34 Kobiety ciężarne 19-30 lat 11 40 Kobiety ciężarne 31-50 lat 11 40 Kobiety karmiące do 18 lat 13 34 Kobiety karmiące 19-30 lat 12 40 Kobiety karmiące 31-50 lat 12 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca czuję się nawet dobrze, tylko piersi strasznie mnie bolą i nawet stanika nie noszę bo nie dam rady i jak się myję to też mnie bolą, a śluz mam taki jak w dni nie płodne czyli taki kremowy i dość dużo tego jest. Ja testuje w niedzielę, chyba, że @ nadejdzie. Ma nie zawsze dzień przed @ boli brzuch a, że mam dostać @ z 3 dni to jeszcze czas na objawy. Ale się cieszę, że jest wiosna. Muszę się wam czymś pochwalić.... mój mąż codziennie zjeżdza z kursu do mnie... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki u mnie dzis humor zajebisty i samopoczucie tez hehe nie wiem skad ale wazne ze jest,oczekujaca tesciowa pewnie zla hehe ale i dobrze bo co za babsko wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Hejka dziewczyny a ja mam dzisiaj doła wczoraj bolał mnie znów brzuch i dziś rano boli strasznie chyba przyjdzie @ na wkładce zauważyłam tak trochę brązowego śluzu pewnie po mału rozkręca się @ eh a myślałam że się udało :-( ale coś dziwnie bo okres miałam 5 lutego dziś mija 23 dzień cyklu i znów dostanę okres? Dziwne to wszystko nigdy tak nie miałam Może wy mi coś doradzicie? Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa to super:) dorotko ok zła zła teściowa słowem się nie odzywa ale ją już nie będę dawać sobą pomiatac koniec tego.ja zaraz ide na dworek bo nie chce mi sie siedziec w domu juz:p humor tez mam dosyc dobry tylko glowa jakos mnie boli i spac mi sie chce.po niedzieli kupujemy z moim farby i bedziemy malowac sypialnie i jeszcze rolety chce kupic i jakies dodatki.a reszty pokoi nie bedziemy ani malowac ani nic bo jak tesciowa taka madra to sama sobie niewch robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Brawo bardzo dobrze- mądra decyzja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę :) powiem wam że chciałabym teraz być w ciąży ale chyba nic z tego ale jak będę mieć @ to jak skończy się to idę do rodzinnego i wezmę skierowanie na tsh na mocz i bhcg jak mi wypisze i z wynikami idę do gin i poproszę o coś na zajście tak żeby na święta wielkanocne być w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem załamana... dzwoniła do mnie gin i muszę pilnie się do niej zgłosić, cytologia wyszła żle ma III grupę strasznie się boję. Dziś po południu do niej jadę. Może któraś z was miała coś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ją nigdy nie miałam czegoś takiego zawsze mialam1 grupę a raz jak miła zapalenie to2 ,jedz do niej i dowiedz się o co chodzi a może badanie pomylili ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa - dziekuje za rade. Jestes kochana. Ale znajac meza to on szybciej zje tabletke niz bedzie uwazal na to co je. I trzymaj sie, napewno bedzie dobrze u gin. Daj nam koniecznie znac co i jak Agnes - a to powazna operacja z tym kolanem? Ja mialam tylko raz sciagana wode z kolana i wiem jaki to bol. Oczekujaca - najwazniejsze ze maz jest po twojej stronie. Oby tak zostalo . Ale dlaczego tesciowa wam wydziela pieniadze? Dlaczego nie macie wlasnego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doobry:) dopiero wstałam:)miałam wczoraj coś skrobnąć po pracy ale wróciłam po 21 i jeszcze wzięłam się za robienie ciasta:) w pracy w wolnej chwili poczytałam tylko co tam u Was.dzisiaj mam wolny dzień, więc trochę poogarniam w domku, no i naleśniki z twarozkiem chodzą mi po głowie, więc pewnie zrobię. Jednocześnie myślę o wizycie u ginekologa, byłam ostatnio na początku lutego na nfz, ale niezadowolona jestem, babka niemiła i miała problem żeby odpowiedzieć na pytania. Co do cytologii, to ja już od dłuższego czasu mam 2 grupę z racji nadżerki, która powoduje stan zapalny co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki Bullitka operacja nie skomplikowana ale trzeba najszybciej zrobic zeby sie uraz nie poglebial. Szczesliwa trzymam kciuki wszystko napewno bedzie dobrze. Daj znac tylko po wizycie co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze wam wszystko jak już wrócę. Jadę razem z mężem do gin. On jak się tylko dowiedział, że muszę pilnie jechać do gin to od razu odwołał swoje 2 spotkania itp i jedzie razem ze mną. Czytałam o tym wyniku w książce medycznej (mam taką ) i nie jest ciekawie. Moje porządki poszły na dalszy plan... tylko obiad szybki zrobię dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×