Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Szczęśliwa to nie ciekawie kochana jak III grupa ale może coś nie tak u nich i powtórzyć chce badania ja miałam robiona cyt ale lekarz powiedział że jestem czysta jak poszłam z wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Hejka - a u mnie dziś rano pojawił się ból brzucha jak na @ i 2 kropki brązowego śluzu pewnie zaczyna się @ tylko trochę szybko bo ostatnią miałam 5 lutego i minęło tylko 23 dni? Miała z was kiedyś tak? Na razie cisza nic nie widzę biegam do ubikacji co 30 minut bo siku mi się chce Czekam i chyba już po moich 2 kreseczkach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, moja koleżanka miała 3 grupę, bardzo się wystraszyła, ale szybko minęło bo gin przepisał jej macmiror potem lactovaginal na florę i chyba jeszcze gynalgin, trwało to ze 3 miesiące, ale 3 grupy zrobiła się pierwsza po kuracji, więc głowa do góry, jeśli badasz się w miarę regularnie i szybko to zauważono, to myślę że nie będzie problemu .Paulina, co do bólu brzucha jak na @, ja też miałam taki przez ostatnie kilka dni, a do okresu jeszcze 4dni , nigdy tak nie miałam, ale śluzu nie mam takiego jak ty. kilka dni temu myślałam że może się udało, ale od wczoraj zaczynam wątpić, temperatura spadła, piersi nie bolą, brzuch za to wczoraj w dzień spoko, natomiast wieczorem bolał. Dziś od rana ok. A ile się staracie? Przepraszam jeśli przeoczyłam jak gdzieś to pisałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie przygotowałam już sos do makaronu, zupka krem z zielonego groszku też gotowa i jeszcze mam sporo sera białego, to chyba naleśniki zrobię tak na deser, a wy co dziś pichcicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
To nasz pierwsza tak naprawdę próba mamy już 10 letnią córeczkę przytulaliśmy się w 13 dniu cyklu w 14 miałam jajeczkowanie bo czułam dość mocno:-) i teraz po 10 dniach od przytulanie ból brzucha i te 2 plamki brązowe z rana , teraz minęło trochę i nic się nie rozwinęło poczekam z 2 dni jak nie dostanę robię test- okres powinnam dostać 5 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę robić nadziei, ale w sumie spora szansa że będzie dzidzia, a te plamki to może od implantacji, a nie zwiastun @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
No właśnie nie wiem i cały czas mam uczucie jakby miała nadejść @ tylko że to za wcześnie bo dziś jest 23 dzień cyklu z reguły mam 29 dni A czy przy zagnieżdzeniu może bolec brzuch? Z naszą córką wyszło odrazu w 12 dniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, tak jak u mnie, też 23 dc:) z tego co czytałam na forach, może być taki ból właśnie okresowy, albo ciągnienie jajników. Ale to nic rzetelnego- jedynie fora gdzie wypowiada się kto chce. poczekaj jeszcze troszkę, zrób test i będzie wiadomo. ja z trudem powstrzymałam się żeby dzisiaj rano nie zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
No mnie korci żeby kupić i rano zrobić ale chyba jeszcze poczekam do niedzieli. Jak nie dostanę to testuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie zab boli chyba trzeba się będzie wybrać do dentysty:/ szczęśliwa napisz co lekarz powiedział ,u mnie bez zmiany dużo sluzu tylko czasami taki dziwny skurcz niby macicy mam a czemu to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj leze noga spuchnieta i boli. Paulina rob test jak masz byc w ciazy to juz wyjdzie nic nie da te dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes 2 dni dla testów ciążących to może być bardzo dużo moja Ewa zrobiła test 3 dni po spodziewanej @ i był negatywny a 2 dni później już mocne 2 krechy w sekundzie się pojawiły na teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie od jakiejś godz boli brzuch i jajniki ale nie tak jak na@ patrzylam jaką mam macice to jest twardą a dwa dni temu była miękka nie wiem czemu ostatnio przed tymi plamienia była miękka niby jeszcze3 dni do terminu @ ,mam dużo sluzu ciągle co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mnbghjk
pisze tutaj bo duzo wiecie w tych sprawach, dzisiaj pare razy zakulo mnie chyba w macice, nad wzgorkiem, pare razy w ciagu dnia, nigdy takiego bolu nie mialam, nawet przed @, staramy sie o malenstwo, jestem tydzien po przytulankach w czasie owulacji, myslicie, ze to moze byc dobry znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Hejka - dziewczyny brzuch nadal boli jak na okres, plamień już nie ma i brak@ co to mogło być ? Zobaczę czy jutro się pojawi @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przez stres was boli kluje w brzuchu jajnikach. jesli plamy sie pojawily przed okresem lada dzien bedzie miesiaczka. a wy cale w nerwach. po co sie pytam? jak nie ten cykl to nastepny wiecej przytulanek z mezem :-):-). mnb... tydzien po przytulankach to za szybko zeby cos sie dzialo. byc moze poprostu cie zaklulo i juz. nie stresuj sie i tyle. poczekaj z dwa tygodnie conajmniej zanim jakiekolwiek objawy sie ujawnia jesli udalo ci sie oczywiscie zaplodnic. Szczesliwa czemu cisza pisz szbko co z toba. elli a gdzie ty sie podziewasz hmmmm?? mi sie konczy @ mam nadzieje ze przed zabiegiem znowu sie nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a ty jaką masz macice miękka czy twardą?ją śluz mam od godz przezroczysty z białymi kawałkami,pewnie i tak @ dostanę ale pomarzyć można o dwóch kleszczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Mam białawo- przeźroczysty z takimi dziwnymi branulkami Macice nie wiem jaką mam kurcze nie mam porównania nigdy nie badałąm sobie. Piersi delikatnie zaczynają boleć ale też tak miałąm przed @ jedynie co ale wiem że za wcześnie w czasie jazdy samochodem zemdliło mnie :-) wiem wiem za wcześnie na objawy dlatego nie przywiązuje do tego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa odezwij sie co u ciebie. dziewczyny piszecie o badaniu sobie macicy a raczej bada sie szyjke macicy jesli ktoras z was to robi to do wiadomosci dla wszystkich w fazie nieplodnosci jest ona twarda i zamknieta. w miare zblizania sie jajeczkowania ujscie otwiera sie, odcinek pochwowy szyjki unosi sie i staje sie bardziej miekki. po jajeczkowaniu stan szyjki macicy wraca do stanu sprzed owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :(pogoda paskudna,wiatr i zimno strasznie a wyszłam tylko dwa kroki z domu do auta i zmarzlam a myślałam że już wiosna będzie. Myślę tak sobie że w tym cyklu to już się nie uda napewno bo wczoraj miałam w sluzie takie plamki krwi jak lepki od szpilki i to z 5 takich plamek a potem jasno rozowego odrobinę sluzu ale zaraz minęło wszystko bo jak poszłam się myć to sprawdzalam i na białym papierze już nie było nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Was czytam to ja jakiś dziwolag jestem :( żadnych objawów a bóle podbrzusza czy brzucha to mam tylko z przezarcia :( piersi to wogóle nigdy mnie nie bolą tylko w dzień @ to zawsze drażliwe sutki mam a tak poza tym to nic, nie mogę odróżnić to znaczy wyczuć kiedy mam miękka a kiedy twardą szyjke patrzylam teraz to macice mam miękka a szyjka niby taka średnia sama już nie wiem bo nic nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jednak zacznę mierzyć ta temperaturę tylko co mi to da kiedy ja kiedyś mierzylam i ciągle mam albo 36 jak dziś rano albo 36,6 max :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Hejka Dorotka - nie przejmuj się ja też nie umiem badać sobie szyjki:-) i nie robię tego Czekaj cierpliwie wiem że łatwo się mówi bo sama ze skóry wychodzę żeby zrobić test ale musimy wytrzymać u mnie nadal brak @ brzuch boli jak na @ ale troszkę lżej niż wczoraj piersi delikatnie powiększone i bolą po boku tylko czekam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) statyści już?szczęśliwa odezwij się kobieto co gin powiedziala.ją dziś miałam ciężką noc budziła się i brzuch ciągle boli i piersi zaczynają pewnie@ się zbliża heh no ale nie ma co się załamać jak nie w tym miesiącu to w następnym. Paula ją mam wrażenie jak ty byś była w ciąży życzę ci tego zrób test jutro lub w niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane. Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale wczoraj miałam z mężem dzień do przemyśleń i mnóstwo stresów. Mianowicie wczoraj popołudniu pojechaliśmy do mojej gin. i poszłam do niej bez kolejki.Pierwsze rozmawiałam z jej pielęgniarką, która pokazała mi wyniki badań i kazała chwilkę poczekać, bo akurat gin miała pacjetkę Potem wezwali mnie... szłam z duszą na ramieniu tak się strasznie bałam. Tam pani doktor mi wszystko wytłumaczyła tzn mam 3 grupę, nieprawidłowe komórki nabłonka płaskiego o nieokreślonym znaczeniu(ASC-US). Cytolog który wykonywał to badanie zalecił powtórzyć badanie za 6 miesięcy i tyle, co mnie bardzo zdziwiło. Moja gin powiedziała, że ona by umierała ze strach gdyby to chodziło o jej szyjkę macicy i że nie wyobraża sobie czekania pół roku na powtórzenie badania. Więc od razu podjęła leczenie i powiedziała, że zrobi wszystko żeby mnie wyleczyć ponieważ jak ktoś dostaje 3 grupę to nie jest ciekawie i przeważnie 3 grupa to są komórki o zmienionej budowie o charakterze przedrakowym. Uspokoiła mnie i jednocześnie przestraszyła. Ale wiem , że ona jest super. Powiedziała, że teraz wchodzę do niej bez kolejki dopóki nie zobaczymy wyniku z 1 grupy. to mnie ucieszyło, że ma takie podejście do swoich pacjentek, że walczy o nie. Nawiasem mówiąc mój mąż też się bardzo cieszy, że chodzę do niej bo to jest bardzo ludzki lekarz. Dostałam gałki dopochwowe z metronidazolem na 10 dni na noc i po odczekaniu 3 dni po skończeniu gałek idę na cytologię i zobaczymy jak to będzie. Jak dostanę okres to oczywiście przerywam leczenie i kontynuuje zaraz po skończeniu. Więc kolejny miesiąc pójdzie na marne, bo możemy zapomnieć o przytulanku dopóki będę brać gałki. Z obliczeń gin wychodziła, że ok 20 dnia cyklu pobierze mi cyt. Wczoraj jeszcze przed wizytą zrobiłam test, żeby się upewnić czy jestem w ciąży czy nie i wyszła 1 kreseczka ale wiem, że to mogło byc mylne bo to za wcześnie ale tej wiedzy wymagało moje leczenie.... Wczoraj wylałam morze łez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Nie martw się będzie dobrze - przytulam :-) Dobrze że masz takiego lekarza i mu ufasz na pewno cię wyleczy i za niedługo zobaczysz 2 dużeee kreseczki na teście. Trzymam za ciebie mocno kcuki i pisz jak tam przebiega leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
oczekująca - popołudniu po pracy idę kupić teścik - okresu nie mam - ból brzucha jakby ustał mam tylko takie delikatne mrowienie. Czuję się jakbym byłą w ciąży lecz z drugiej strony nie chce się tak pozytywnie nastawiać bo @ może przyjść w każdym momencie TESTUJĘ W NIEDZIELE bo dłużej nie wytrzymam- okres powinnam dostać we wtorek więc myślę że powinien wyjść pozytywnie jak będę w ciąży. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że napiszę... mam nadzieję, że będzie dobrze. Tak jak kiedyś pisałam moja gin prowadziła ciąże mojej znajomej chorej na raka i wiadomo jaka to jest odpowiedzialność i wszystko się udało i jest ok. Bardzo jej ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa grunt to ufać lekarzowi a ta 3 grupa nic się nie przejmuj bo dużo kobiet tak ma a Ty za miesiąc już zapomnisz i znów będziesz się starać . Co do testu to nie byłabym taka pewna a na kiedy masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×