Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

tarczyce to jyz mialam badana i na krew tsh mialam i wyszlo 2,4. ale mi chodzi czy normalnie tez mnie zbada takie ginekologiczne badanie tez bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że nie bo przecież to nie jest jego specjalizacja. Hormonów jest bardzo dużo i nie koniecznie chodzi tutaj o tarczyce, może to być przysadka mózgowa bo ona wydziela dużo hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest endokrynolog-ginekolog wlasnie wyczytalam. pytam bo mam taka dziwna przypadlosc podwojna macice. i chcialabym aby to zbadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że nerwy towarzyszą nam przy każdej wizycie u lekarza w obawie czy wszystko jest ok. ale jak nie pójdziesz to też będziesz się zamartwiać i to jeszcze bardziej. A dla dziecka warto wszystko zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) ale mi dzień szybko leci,byłam na zakupach z siostrami kupiłam sobie dresiki torebeczke sweterek i bluzę dla męża :) zaraz biorę się za pranie .co do waszej rozmowy o endojkrynologu to też byłam u niego bo mam guza na tarczycy i robi się normalne badanie krwi tsh ją miałam zawsze jeszcze morfologie i usg tarczycy ,u mnie wyniki były w normie ale teraz też mam zamiar powtórzyć sobie wyniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wiesz co jakbym cie nie przycisnela to pewnie dalej bys zwlekala. Same tak z siebie nie zajdziemy w ciaze bo inaczej juz by tak bylo a nie ze po roku ciezkiej pracy dalej nic. Teraz to powolutku az do skutku :) najwazniejsze zeby zaczac cos robic w tym kierunku. Ja wlasnie z mezem wrocilismy z zakupow. Kupilismy lalki barbi dla dzieci od jego kuzynki a dla nas poduszki nowe do spania. Dzis spalismy na dole w salonie. Pierwszy raz. Zrobilismy se maraton filmowy i inny maraton i bylo suuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki :) a ja dziś oczywiście jak to w sobotę zakupy,kupa prania i prasowania ,sprzątanie i zmiana firan nareszcie bo od świat aż wstyd wisiały :Di gary hehe. Znajomi wpadli na kawke i tak zaczęli temat dzieci aż mnie nerwy brały :( a potem jakas senna się zrobiłam i dopiero wstalam ale to i dobrze bo w nocy będę wypoczeta ;) na długi i wyczerpujący film w którym zagramy tylko my dwoje bo dziś się zaczynają te dni w naszym kinie haha nio i zobaczymy czy dostaniemy Oscara haaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness :) kochana nie stresuj się bo przecież to dla Twojego zdrówka :) teraz będziesz wiedziała na czym stoisz a Bullitka ma rację, potrzeba nam pomocy żeby mieć dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,dla otuchy dodam swoja wypowiedz tez ponad rok czekałam na dwie kreseczki az wkoncu sie udało jakje zobaczyłam to uwierzyc niemoglam teraz jestem w 20 tygodniu;-))).a zaczeło sie od profilaktycznych badan nasienia potem przepychania jajnikow (fachowo HSG bodajze) ale pomogl bo od razu zaszlam po nim w ciaze:-))Proponuje rowniez odstawic zele nawilzajace i zastosowac zamiast tego wode.Jezeli macie problemy z zajasciem w ciaze to radze dobrego ginekologa ktory was pokieruje.Ja tez miałąm ginekolozke z polecenia a okazalosie ze ja nie mam problemu z zajciem w ciaze bo to normalne ze ludzie staraja sie kilka lat tak tlumaczyła jak szlam do niej na badania,az poszłam do drugiej z polecenia i wszystkim z Kielc bede ja polecac.TRZYMAM ZA STARAJACYCH SIE KCIUKI:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulla :) no ja słyszałam że właśnie mnóstwo kobiet zachwala to HSG :) tylko podobno boli ale i jest bardzo drogie tzn opinie są różne bo gdzieś czytałam że 800 zł a ktoś inny pisał że 400 zł a znów w Warszawie w Towarzystwie planowania rodziny 60 zł na pl trzech krzyży a na żelaznej 200 ze znieczuleniem. Jak mi się nie uda po 3 cyklach z clo to zapytam mojego lekarza chyba że sam będzie coś proponował bo na ost wizycie powiedział że jakby nie wyszło po 3 cyklach to on już będzie wiedział co ma robić ale powiedział że wg jego opinii powinno się udać w 3 cykle więc mam taka nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https ://www . facebook .com/ Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http ://allegro .pl/listing/user .php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https : // www . facebook.com/Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http:// allegro.pl/listing/user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jakoś pusto dzisiaj tutaj jest.ją cały dzień w łóżku leże jakąś osłabiona jestem i spalam ze3 godz w dzień a wam jak mija niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , Paula25 czy Hsg tak bardzo boli? Jestem tu nowa, i czekam na maluszka. Jestem po laparoskopii( miałam 2 lata temu wycinaną torbiel z jajnika), i od tamtej pory staram się z mężem o dzidziusia. Torbiele pojawiały się i po zażywaniu orgametrilu znikały, co miesiąc miałam robione usg aby sprawdzić czy pęcherzyk dojrzewa, dojrzewał. W końcu trafiłam na ginekologa takiego, który po obejrzeniu wyników moich i męża stwierdził, a raczej stwierdziła, że nie widzi żadnych przeciwskazań, że to siedzi u nas w głowie. Mam mieć robione HSG, ale dopiero po drugiej szczepionce przeciw żółtaczce. No ale może przejdę do sedna sprawy, @ miałam co 27 co 28 dni. 21.01.2013 miałam plamienie takie jak na początku @, dopiero takie silniejsze krwawienie dostałam po 3 dniach.U ginekolog byłam 29.01.2013. powiedziałam jej co jest, zrobiła mi usg to był dojrzewający pęcherzyk, który wynosił już 15,4. Teraz czekam na @ i chyba się nakręcam bo ja liczę cykl od 21.01. czy raczej powinnam liczyć od 24.01.? Dodam,że jajniki bolą mnie od tygodnia tak jak przed okresem, no i mam takie inne upławy. Dziękuję z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes 1822 nie znam Twojej historii, przeczytałam tylko 2 ostatnie strony bo za długi ten Wasz wątek, ale z tego co widzę to masz problem z tarczycą?? albo nawet jeśli myślisz, że nie masz, to TSH 2,4 jest troszkę za wysokie. Jeśli coś źle piszę, bo nie znam tematu to przepraszam;) ale ja właśnie zaszłam w ciążę po wieeeelu miesiącach starań i przyczyną bezpłodności też było trochę za wysokie TSH, a myślałam, że jest dobre, bo mieściło się w nawiasach. Dopiero lekarz mi wytłumaczył, że owszem, moje TSH 3,1 mieści się w nawiasach, ale 80 letniej kobiety, a ja mam 25:) znalazłam ginekologa-endokrynologa który zapisał mi leki i po 1,5 ms moje TSH spadło a ja zobaczyłam 2 kreseczki, które potwierdziła potem beta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikable - powinnas liczyc odkad dostalas prawdziwy okres. Te plamienia sie nie licza. Tez ostatnio mialam taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :). Widzę że tu mnóstwo spiochow:p. Czesc Viki:). Ja dopiero z gości wróciłam a już wytrzymać nie mogłam bo nie lubie takiego gwaru i śmiechu jak mnie glowa boli. Padlam się przywitać i znikam się położyć i poprzytulac w spokoju , dziewczyny tak sobie myślę że chyba w następnym cyklu kupię ten test owulacyjny co wcześniej pisalyscie Afrodyta czy jakoś tak,ktoras go ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...mozgi wam wypralo czy co?..
Viki zaprzeczylas sobie w poscie dwa razy,jestes taka glupia czy to prowokacja i masz te panie za glupsze od siebie? Jednak cos w tym jest,ze bija na alarm,bo spoleczenstwo sie splyca:(. Czasami wystarczy pomyslec,a nie w kolko gledzic o testach,cyklach i @. Ziola zapobiegajace zrostom?! Dobrze,ze chociaz bardzo nie zaszkodza,ale jak powazne kobiety moga wierzyc i zmuszac sie do picia cuchnacego wywaru? Tematu testow owu nawet nie poruszam,bo madre wiedza o co chodzi i koncerny tylko kase tluka a glupich w koncu nie sieja. Mozna zrozumiec nastki,dwudziestki,ale dojrzale kobiety? ! Wstyd i zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...do mozgi wam wypralo czy co?... za bardzo nie rozumiem twojej wypowiedzi, w czym sobie zaprzeczyłam i jakie zioła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że tsh kobiet w ciąży powinno być napewno niższe niż reszty ludzi ale nie znam się na tych normach. Co do testów to dziś rozmawiałam właśnie ze znajoma która starała się dość długo i nigdy nie mogła wyczuć u siebie dni plodnych,ani sluzu ani temperatury więc kupiła test owulacyjny i w 2 cyklu już zaszła ,jak się okazało że wcale nie miała dni plodnych tak jak wyliczala i jak jej się wydawało że ma tylko zaraz po @ test jej wyszedł i się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam oczywiście wszystkie panie , które rzekomo mogłam obrazić, wcale tego nie chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka jest to idealne, książkowe tsh z tego co czytałam. Co do testów owu bo widzę że temat też jest poruszony. Ja uważam że to nie sciema. Od zawsze miałam regularne cykle 28 dniowe ponadto ZAWSZE czułam owu (najpierw klucie jajników a następnego dnia bóle podbrzusza takie jakby rozciaganie). Kupiłam na allegro najtańsze z możliwych testów i kreseczki na teście zawsze pokrywały się z.moimi bólami oraz z 14-15 dniem cyklu. Także zachęcam do tego typu metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×