Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Oczekujaca może Twoja mama ma jaja , powiedz jej to Ci pomoże i trzasnie nimi...oooooo że mnie tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
oczekująca - to ci współczuję :-( Nie martw się i dąż do tego aby to wszystko zmienić. Nie daj się bo jak urodzisz dzidziusia to dopiero będzie się wtrącać a tego na pewno nie zniesiesz. Wiem co mówię bo tak miałam i teraz mam luz blues Dziewczynki dzisiaj brzuszek już nie boli myślałam, że @ przyjdzie a tu nic faktycznie mam dostać dopiero 5 marca ale tak mnie wczoraj brzuch bolał że myślałam że @ już przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
o jezu aż mną szarpie dziewczyny zbierzmy się i pokażmy teściowej gdzie raki zimują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama moja nic nie wiedzą co się dzieje nie mówię im wszystkiego ale niebawem powiem,pieniądze z czepca ją chciałam zostawić żeby mieć za jakiś czas a oni chcą maszyny kupować zostaje10 tys na koncie mówiłam żeby w lecie ocieplic dom to powiedzieli mi że są ważniejsze sprawy,a jak nie zajdą w ciążę do wakacji to jadę za granicę zarobie sobie i będę mieć swoje pieniądze bo jak narazie to żeby iść do lekarza to musi mój prosić o kasę .ją powiedziałam po ślubie że nie poproszę jej o pieniądze i nie zrobię tego ,nawet nie wiece jak żałuję że my nie poszliśmy na bok tylko mój musiał zostać w domu z nimi.czasami to myślę że jakby umarła to przynajmniej nie było by tyle kłótni bo ona ma duży wpływ na to że kloce się z moim.a może ją nie pasuje do ich rodziny już sama nie wiem ale skoro teściowa i jej matka powiedziały mi2 miesiące po ślubie że mój ma nieudana żonę to tak przykro mi było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sraj na zacofane baby a pozatym to z czepca pieniądze są też Twoje i jakim prawem ona nimi rządzi? Dziwne to dla mnie jak obca baba może mieć prawo do czegoś ,czego prawa nie ma , nie rozumiem. Dzwon do matki bo Ty młoda i się jej boisz a matka napewno se z nimi poradzi. Żebym to ja była Twoja matka to ta teściowa by koło Ciebie skakala jak służka i jeszcze bym jej za te mądrości wpierdolila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Oczekujaca bierz się za siebie dziewczyno, widzę siebie jak zamieszkalam z Robkiem i jego rodziców haha ale mi nie tak łatwo do kaszki nadmuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Oj wpółczuję ciężka sytuacja - ale wiesz co powinnaś się postawić i udowodnić ze masz jakieś zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jestem tu nowa, ale widzę że fajna gadka, więc postanowiłam dołączyć:) Ja również czekam na te 2 kreseczki, ostatnia@ 6.02, cykle krótkie, zazwyczaj 25/26dni, natomiast 14, 16, 18 i 20.02 współżycie, od 23.02 pobolewa mnie brzuch i jajniki, brak bólu piersi, za to ogólne jakieś osłabienie i otumanienie no i od soboty temp. waha się od 37.1 do 37.4. Sama nie wiem co myśleć, ale od paru dni zadaję sobie jedno pytanie: czy się udało?testu jeszcze nie robiłam, okres powinnam mieć 3 lub 4.03 i mam nadzieję że nie zwariuje do tego czasu;) Oczekująca, powodzenia w "walce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wy w ogóle radzicie sobie z tą myślą o maleństwie? boję się rozczarowania, a myślę o tym jak się budzę i kładę spać....jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Fajnie że dołączyłaś- no to dużo nas będzie testowało z początku marca :-) posypią się wiadomości o 2 kreseczkach i będziemy świętować soczkiem marchwiowym hahahah :-) Uwiesz mi ja tez mam ciężko wytrzymać moja kumpela przebiera nogami i mnie namawia na test w najbliższy wekend ale jeszcze wydaje mi się za wcześnie ja poczekam do 8 marca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Danka24Z ja już mam jedną córcię 10 lat więc dla mnie to szczęście ale obawy są czy tak samo dobrze dam sobie radę jak z pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila_K
Czesc dziewczyny, podczytuje Was od jakiegos czasu i chetnie sie przylacze jesli nie macie nic przeciwko. Ja juz staram sie od 2 lat i ciagle nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Danka,proponuje zmierzyć temp 1 marca na 3 dni przed @ i rano przed wstaniem z łóżka wtedy będziesz mieć pewność która potwierdzisz testem:) bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
dorotka dlaczego 3 dni przed @? jaka ma być wtedy temp? Ma to jakieś znaczenie ? ma być wysoka czy niska ? sorki dziewczyny że tak wypytuję ale już zapomniałam jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila_K
w zeszlym miesiacu zapisalismy sie do kliniki wiec zmienilam lekarza, mialam do tej pory badane hormony, maz nasienie dwukrotnie, badanie hsg, a teraz czakam na wynik AMH. do tej pory wszystkie wyniki w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula temp jak utrzyma się powyżej 36,9to może być ciaza ale musi być mierzona przed wstanie rano z łóżka i trzeba być pewnym że nie ma żadnego zapalenia w organizmie tzn chodzi mi głównie o przeziębienie i najlepiej mierzyć 3 dni przed dla większej pewności bo na tydzień przed to się z dnia na dzień może zmienić a wiadomo też że mierzona normalnie w dzień zawsze będzie podwyższona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe koleżanki.dziewczyny ją się strasznie źle czuje słabo mi niedobrze cisnienie90/60 puls91 kluje mnie w klatce piersiowej nie wiem co się dzieje ale boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wziąć pod uwagę również to że każdy organizm jest inny u mnie temp nie ma różnicy w dni plodne mogę mieć 36,6 a 1 przed @ 37;2 więc nie patrzę na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila to super jak wyniki ok a może dni plodne i owulacje źle wyliczasz? Oczekujaca od ciśnienia tak Ci źle ja też tak mam czasem ale biorę już kilka lat atenolol na wyrównanie tetna i ciśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko zawsze miałam niższe ciśnienie raz pamiętam mialam60/70 to przewrocilo mnie aż,boję się bo mierzył godz temu i bylo100/78 a teraz spadło jak nie polepszy się to szukam kropli bo też miałam jakieś od ciśnienia ale tak mi niedobrze i głową jeszcze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca wypij szklankę zimnej wody i poloz się nogi ciut wyżej a pod głową płasko i ręce do góry za głowę i oddychaj po 15 min przejdzie mi tak lekarz każe robić i mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila_K
Dorotko niby fajnie ze wyniki w normie a z drugiej strony wkurzajace bo skoro w normie to daczego nie wychodzi? gdybym wiedziala w czym tkwi problem to wiedzialabym z ktorej strony atakowac a tak dzialam po omacku. co do owulki to wcale juz nie wyliczam bo mi sie juz nie chce, od kilki cykli tylko spontan, ale kiedys stosowalam testy owulacyjne i zawsze dzialalismy w odpowiednim wydawac by sie moglo czasie a jednak nic z tego. ja za brak ciazy winie moje krotkie cykle ale doktor tego nie potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane ,Danusia to ciężko stwierdzić ale skoro testy to niby powinno być ok, może w psychice tkwi problem. Moja siostra ma cykle 24 dniowe i ma 2 dzieci także myślę że u Ciebie to co lekarz mówi jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam nowe kolezanki. oczekujaca wydaje mi sie ze twoje zle samopoczucie mdlosci cisnienie itp. sa spowodowane atmosfera w domu ciaglymi klotniami awanturami zla aura u was jest. Bullitka czekamy na wiesci od lekarza. Elli a co z toba sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Hejka , życzę miłego dnia :-) Dzisiaj mam fajny humorek :-) Jeszcze tylko 1,5 tygodnia i testuję ha ha ha. Ja też mam niskie ciśnienie i tętno dlatego pijam po 3 kawy dziennie, teraz już troszkę ograniczyłam do 2 i to jedna idzie rozpuszczalna z mlekiem :-). Pozdrawiam cieplutko i piszcie jak samopoczucie ? Zmienia się ? Macie jakieś oznaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczynki żyje żyje ale głową dalej mnie boli :( wczoraj wiem że to przez teściowa bo tak mię wkurzyla i dziś powiedziałam że z łóżka nie wstane aby do lekarza pojadę o ile da pieniądze na wizytę:/ a jak nie to pożycze od taty i oddam mu.wogóle miałam taki sen dziś że obudzilam się taka przestraszona w nocy,śniło mi się że jakąś glizde z oka mi wyjęli i taki koniec świata niby taka burza wszystkie okna wybite sąsiadka w ciąży siedziała z nami bo się bała ,ciekawe co u bullitki nic się nie odezwała po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula je nie mam wogóle humoru chociaż pięknie słońce świeci za oknem.co do kawy to ją nie lubie raz pilam i tyle śmierdzi mi bardziej i nie smakuje za to herbaty mogę pić litrami bo przez dzień wypijam10-12 kubków.życzę wam miłego dnia mój pewnie będzie do bani wiedząc że mój będzie od teściowej wolał kasę.teraz jak będę u rodziców to powiem im wszystko jak tutaj jest bo już sama siły nie mam.dorotko a co do pieniędzy czepcowych to mój ma dostęp a ją nie mam zresztą za miesiąc pewnie je wydadzą bo planują kupno maszyn ,dobrze że prezentów dużo dostałam to chociaż tego mi nie zabierze teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
oczekująca ta teściowa to jakaś zołza! jak możesz nie mieć dostępu do kasy? A czemu nie pogadasz z mężem o tym? On jest mamin synkiem czy co? Nie tupnie nogą że to wasza kasa ! Że na coś innego chcecie wydać ? Kurwa nie rozumiem tego ja to bym zwariowała. Nie martw się będzie dobrze a ty czy twój mąż pracujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×