Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

dziewczyny dzis rano sie obudzilam i poczulam jakby mi cos polecialo jak przy @ a tu duza ilosc bialego mlecznego sluzu taki bezwonny nie kleisty ale tak to jeszcze nie mialam z taka iloscia,ciekawi mnie to chyba dzis to bedzie musialo byc po trojne przytulanko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no wlasnie mialam dwa tygodnie temu mialam. i to jeszcze bardziej skapy od tego teraz. tamto to samo plamienie bylo pare dni. teraz troche krewka leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szesliwa ja jak mieszkalam w bloku to chcialam i marzylam o domku tak jak w dziecinstwie jak mieszkalam z rodzicami a teraz jak mieszkam w domku to mi sie mieszkanie w bloku w stolicy marzy i to dopiero glupota a wez dogodz babie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dzieciństwa mieszkałam w domu, a po ślubie od 2 lat mieszkamy sami w m2. Brakuje mi tego, że nie zawsze mogę wyjść na zewnątrz pochodzić sobie itp.... a przede wszystkim dobija mnie ciągły hałas i to, że często policja przyjeżdza pod blok obok bo dzieje się nie ciekawie i to w biały dzień. Dlatego nie mogę się doczekać kiedy się stąd wyprowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa z tym hałasem to akurat masz rację,tu teraz dookoła lasy i woda,cisza i spokój. Mnóstwo działkowiczów jest latem więc już takiego spokoju nie ma hehe ale za to sporo znanych z tv i ogólnie osób, blisko jest narodowa pamiątka Paderewskich duzy dom i tam jest Dom Dziecka wiec wrzaski i piski jak juz tylko słońce wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa z teściową? hahah ja to bym sie bała iść z moją że mnie coś naleci i jej sromotnika każe zjeść na siłę hahah albo ona mi coś podrzuci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim tylko na grzybki chodze bo on sie zna bardzo dobrze i co rok suszy,mrozi w sloiczki robi a ja to tylko znam dwa rodzaje haha i muchomora jak wyglada nic wiecej, na 10 grzybow to 1 sie nadaje taki zbieracz ze mnie ale on od urodzenia zbiera to sie nie martwie ;-) chociaz nie zjem bo nie lubie chyba ze do bigosu albo do sosu czasem do mięs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa najlepiej jest latem zobaczysz haha nie ma jak to imprezka,grill u siebie na ogrodzie do bialego rana a sasiedzi moga sobie trąbić i tak nikt nic nie zrobi haha,ogniska i tance i wszystkich mam w tyle ze mi policje wezwa bo jestem u siebie a tak akurat u mnie to ok sasiedzi tez czasem dolacza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ale się rozpisalyscie o domkach:) a ją zadymilam cały parter bo chciałam rozpalić w centralnym :p szczęśliwa kiedy powinna mieć@?ją zaraz idę chyba zrobię placuszkow ziemniaczanych bo nudzi mi się i zjadlabym coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca to Ty w domku siedzisz? ja to juz dzis 3 dzien w domku i kota dostaje juz sie nie moge doczekac jutra ,kiedys siedzialam w domu bo moj nie chcial zebym pracowala ale ja tak nie potrafie nie potrafie zyc w ograniczeniu tak jak on chce no i musi sie pogodzic,co innego jakby dzieci byly to i rozumiem bo jest co robic przy nich ale tak to chyba bym zglupiala,pamietam jak co drugi dzien dom do blysku z nudow sprzatalam i okna mylam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Dorotka tez chodzę na grzyby i suszę i też mieszkam w domku. Ale wam dobrze w domku siedzicie ja siedzę w pracy i co jakiś czas czytam co piszecie. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko tak siedzę w domu pracowałam do zeszłego roku ale teraz nie ma gdzie bardzo pracy znaleść mąż ma gospodarstwo to w lecie mamy co robić :) ją też z moim chodzę na grzyby w tym roku uzbieralismy 50stoiczkow litrowych zamarynowanych trochę zamrozilismy i 2takie duże słojewska ususzylismy:) a teraz to zjadlabym takich kurek w śmietana i z cebulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodze na.grzyby nie nawidze robakow pajakow panicznie sie boje mam araknofobie. do lasu bardzo rzadko chodzimy prawie wcale. Paulina czemu nie zrobisz sie na czarno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodze na.grzyby nie nawidze robakow pajakow panicznie sie boje mam araknofobie. do lasu bardzo rzadko chodzimy prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam chodzić na grzyby. Czasami chodzę z mężem ale często jest tak, że mąż ma mało czasu więc wtedy chodzę z teściową. Jak byłam mała to z tatą chodziłam na grzyby i on mnie nauczył które są dobre a które nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
oczekująca - ja mam tak samo - strasznie mnie boli brzuch jak na okres, brzuch mam napompowany jak na okres i się boję że ta @ przyjdzie ale to za wcześnie - okres mam dostać 5 marca :-(? Brzuch cały czas naciągnięty i raz boli mniej a raz więcej już się boję - po za tym wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ją mam mieć 4 marca@ ale tak słabo mi jest też i jeszcze spać mi się chce wątpię że będę w ciąży wogóle się nie nastawiam a w dodatku śmierdzi mi mydło i mięso:p mój mówi że może akurat jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
no ja przed wczoraj usnęłam z laptopem na kolanach - szok nigdy mi się tak nie zdarzyło- mam dziwnie napięty brzuch jak na okres. Ale ja jestem ciekawa? Może wytrzymam do 8 marca żeby zrobić tast akurat w dzień kobiet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak bylam mala to tez chodzilam z tata ale hehe mnie tam grzyby nie interesowaly tylko wiecznie sie gdzies gubilam i szukalam przygody Agness ja tez panicznie sie boje pajakow i powiem szczerze ze to takie obrzydzenie jak do niczego innego a u mnie na terenach ich nie brak i weze tzn zaskronce oprowo ich haha ale tylko pajaki mnie odrzucaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiem ze wolałabym mieszkac w piwnicy gdziekolwiek byle z dala od Staśki hahaha no zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do brzuszka to mnie tez dzis delikatnie pobolewa jak na @ ale jej sie raczej nie spodziewam najwczesniej 13 marca ale znajac moje cykle to do 3 dni moze sie spoznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spalam sobie i pewnie dalej bym spala gdyby nie to ze musialam psa wypuscic. czekam na wiesci od meza za godzine maja byc na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
no to co dziewczyny? kiedy testujemy? Podajcie terminy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją jak już będę testować to 4-5marca ale wątpię że będę w ciąży.teraz strasznie brzuch mnie zabolal i jajnik aż słabo mi się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
MNIE TEŻ BOLI JAK NA OKRES AŻ SIĘ POŁOZYŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce dzidzie:-)
czytam wasze posty i smiac mi sie chce. raptem wsztstkie macie te same objawy wsxystkie brzuch i jajniki bola. masakra. smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuuppeerrmmaannkkaa
to nie czytaj i nie wchodz jak sie nie podoba,jeszcze Ciebie coś rozboli od czytania albo śmiechu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×