Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dorotko teściowa sama maluje my jej nie pomagalismy:) ją dzisiaj umylam okna ale jeszcze mi zostało jutro wynosiły meble i malujemy sypialnie:) a jak @ się skończy to świętuje w nowej sypialni hehe.dziś mnie brzuch już przestał boleć i @ też słabnie jutro pewnie się już skończy.dzwonilam zapisać się do gin i taka jest kolejka że dopiero na9 kwietnia mam ale lekarz przynajmniej dobry i wszystko mówi co dolega itp i kolejny miesiąc mam w plecy ale jak pójdę do gin to będę wołać jakieś tabletki żeby szybciej zajść .wogóle bałam się bo tak lało się że mnie jak nigdy i ledwo chodziłam tak krocie mnie i brzuch bolał ale dzisiaj już normą a nawet słabo leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poo43
agnes chyba cos kreci, odwolala wizyte u endokrynologa niby, wcale sie o dzidzie nie stara, nie zna sie i musialaby cos naklamac, co on niby jej powiedzial, nie wierze w jej starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytałam takie forum i dosłownie tam dziewczyny pokoleń zachodzą w ciążę a nam się nie udaje:( tak myślałam sobie już w sumie kilka razy że może lepiej dać sobie spokój z ciążą ,bo może mi nie jest to pisane.już 3 miesiące starań i nic raz nadzieją była i rozczarowanie.chyba nie będę ani dni liczyć ani nic i zobaczymy co będzie,poza tym teraz będę mieć więcej zajęć to nie będę tyle o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - ale fajnie by bylo jakbysmy tu byly juz wszystkie w ciazy i opowiadaly nasze odczucia, przezywaly kazde kopnoe ie itp. Myslisz ze kiedys sie doczekamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - 3 miesiac i juz masz dosc?? Ja juz prawie 1,5 roku i nic. Inne dziewczyny tez dlugo. Kochana 3 miesiace to nic wiec sie nie poddawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka szczerze to trochę się załamuje boję się że coś nie tak jest i że nie będę mieć dzieci;( wiece jak tutaj mieszkam jest dawidek5 lat skończył tydzień temu kocham tego dzieciaka on mnie bardzo lubi i szkoda mi go jest bo choruje od tygodnia prawie kaszel gorączka a jego rodzice w sobotę zostawili go samego i wrócili późno a w niedzielę jeszcze lepiej mały przyszedł do nas bo źle się czuł daliśmy mu leki a jego rodzice wrócili podcieci i wogóle się nim nie przejęli,położyli go spać a sami tv oglądali a mały nawet swojej matki nie zawołał tylko ciągle mnie wolał żebym przyszła do niego.ją za dziecko bym wszystko oddala a oni mają i zamiast dbać o niego spędzać z nim czas to oni w dupie go mają i zachowują się jak by wcale go nie chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
To jest chyba najgorsze, że jedni mają i nie dbają, a inni by chcieli i nie mogą. Ja się strasznie boję mojej ciąży, zwłaszcza pierwszego trymestru i wydaje mi się, że nie uda mi się szybko zajść w ciążę. Mam małego mięśniaka, na razie jest nie operacyjny i nie wiem czy chciałabym go operować i łatać swoją macice jeszcze przed ciążą. Nie stresuje się tym mocno, ale jestem baaaardzo niecierpliwa i ciężko mi będzie wytrzymać do 18.03....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poo43- staramy sie z mezem kazdego miesiaca a wizyte niestety musialam finanse niestety. mamy inne wydatki. wiem wiem dzidza walka o nia najwazniejsza ale niestety nie ma szans zebym pojechala do lekarza. co do moich staran to nie bede pisala co chwile ze jajnik mnie boli ze codziennie do ginokologa bede leciec z kazdym uklociem z kazdym opoznieniem jednodniowym okresu. poprostu przestalam juz swirowac na punkcie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pojade do lekarza napewno bo jestem ciekawa co mi powie. Bullitka kolano boli musze pare rzeczy kupic do szpitala i badania krwi zrobic. boje sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - przykre to co mowisz ale niestety tak bywa:( Wiara w marzenia - bedzie dobrze . A co mowia lekarze? Agnes - nie reaguj na te pomaranczowe. Cos mi sie wydaje ze to lolipopa sie pod nimi ukrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka czasami tez mi sie tak wydaje ze to Lolipopa:-):-). wiem ze to forum o zajsciu w ciaze o wspieraniu sie w staraniu ale czasami nie mam ochoty juz pisac ze kolejny miesiac mam okres ze kolejny miesiac jest przegrany. staram sie juz nie myslec i nie pisac (nie marudzic) otym. Ciezko mi bo mam juz swoj wiek i wiemze jesli bede wzlekac to mniejsze szanse ale czasami sa sytuacje ze trzeba na chwile zapomnec i zyc normalnie. moze akurat lis sie usmuechnie do nas i zobaczymy dwie kreseczki. dlatego tak bardzo popierampomtsl avy oprocz bolow wszelakich, jakosci okresu, dlugosci cyklu itp. pisac o innych rzeczach takuch codziennych:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Moja Pani ginekolog powiedziała mi tylko, że być może w trakcie ciąży mięśniak się wchłonie, ale z tego co czytałam to zazwyczaj te paskudztwa jeszcze rosną :/ Na razie mam próbować bez wspomagaczy, a później zobaczymy. Mam obciążenia genetyczne po mamie i większości kobitek w mojej rodzinie, praktycznie wszystkie miały torbiele i mięśniaki, co kończyło się w większości przypadków usunięciem macicy. Mieliśmy z mężem jeszcze zaczekać, ale informacja o mięśniaku przyspieszyła naszą decyzję i teraz nie wyobrażamy sobie tego, że miałoby nie wyjść i bardzo chcemy dziecka. Zobaczymy mam jeszcze parę miesięcy, być może już się udało i 18.03 będę mile zaskoczona. Niestety przy mięśniakach często bywa tak, że w pierwszym trymestrze dzieciątko umiera, ale znam i takie przypadki które z prawie 15cm mięśniakiem szczęśliwie donosiły ciążę do końca. Więc wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara w marzenia - ja ma torbiela na jajniku i lekarz powiedzial ze dobrze ze jest bo wiadomo ze jajniki pracuja. niewiem czy to dobrze podejrzewam ze to on powoduje bol przed i po @. Poczekam do wizyty u endokrynologa co on powie na to. mi sie wydaje ze miesniaki nie wroza nic dobrego ze zawsze je sie usuwa ale kazdy lekaz ma swoja teorie. trzymam kciuki aby ten miesiac byl szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane. Bullitka ma rację lepiej pogadać o głupotach i trochę sobie odpocząć od codzienności i ciągłym myśleniu o dziecku. Ja też bardzo często myślę o dziecku i o tym jakby to fajnie było mieć takiego maluszka. Wszyscy moi znajomi mają już dzieci i jak jedziemy w odwiedziny to zawsze się z mini bawię albo opiekuję... jestem taką ciocią dla nich. Strasznie kocham takie dzieci i wiem, że będę robić wszystko żeby być dla nich idealną mamą, nauczę ich wszystkiego i wszystko im pokażę. Miałam podobną sytuację jak pisała oczekująca, też rodzice mieli gdzieś dziecko a ja się nim zajmowałam i potem tylko do mnie przychodziło. Dzieci czują kto je kocha. Dziś zaczynam znowu leczenie bo @ już nie ma. Wczoraj już jej nie było ale wolałam ten 1 dzień jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) my z moim zaraz bierzemy się za wynoszenmie mebli i malowanie.wiecie co ta luteine miała mi unormowań @ a tu nic z tego w nocy wstawalam i już nic nie było i dzisiaj też nie ma nic czyli moja@ trwaław niedzielę poniedziałek i wczoraj już słabo,co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Moja ostatnia @ trwała 3 dni z czego jeden to było plamienie, za to 2 pozostałe były strasznie intensywne, miesiączka spóźniała mi się ponad tydzień (już myślałam, że się udało, no ale niestety). Za to dziś mam fatalny dzień, czuje się słabo, kręciło mi się w głowie jak wstałam. Wiem, że to na pewno nie są objawy ciąży, bo jest zdecydowanie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien d:-)bry kochane,pogoda przepiekna i cieplutko. Oczekujaca,mowisz na innym forum to Ci powiem ze wiekszosc z nich oszukuje ze zaszla i znika bo sie poddaje albo dalej jedzie bez zadnych forum czy wsparcia bo jej glupio. tu nie ma sie czego wstydzic,wiadomo ciezka sytuacja i wogole czlowiekowi smutno do tego sie krępuje ale w kupie sila i razniej i nie ma co sie lamac tylko trzeba wierzyc,wlaczyc i wygrac a Bullitka nie trac wiary napewno zostaniesz wynagrodzona za swoja cierpliwosc kochana :-) wszytkie tu mamy nadzieje i wszytskim musi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szesliwa masz racje,trzeba uciekac o tej mysli bo to moze wlasnie wplywac na to ze zajsc nie mozemy,czasem lepiej palnac glupote i sie posmiac niz siedziec i sie uzalac nad soba ,bo to do niczego nie prowadzi wrecz mozna dostac depresji i potem bedzie tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie pogoda tez piekna chcialam posprzatac w ogridzie ale ziemia jeszcze mokra i zle sie grabi. z racji tego ze moj maz jutro wyjezdza dzisiaj obchodze dzien kobiet :-):-):-):-). zrobilam sernik na zimno. czekam na siostre ma przyjsc na kawke jakies plotki wyciagne od niej hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes narobilas mi checi na sernik,chyba sie do ckerni przelece bo pustki w pracy i mi sie nudzi atu pusto,kazdy zajety i nie mam z kim poplotkowac,agnes fakt ziemia jeszcze mokra na takie porzadki ale ja mam sadzonki i nasiona ktore w polowie marca musze juz posadzic i posiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie, dzisiaj powinnam dostać okres, zawsze mam jak w zegarku co 23 dni między godziną 8 a 10. Poleciałam do apteki po test, zrobiłam i po 30 sekundach wyszla druga kreska, natomiast po chwili zrobiła się słabiutka i blado różowa. Czy to jest możliwe zeby w pierwszy dzień oczekiwanego okresu druga kreska była słaba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Druga kreska będzie słaba bo to początek ciąży. Jeszcze HCG nie urosło a testy są od 10 mlU. Więc u ciebie narazie hormon jest bardzo niski. Ja poczekałabym jakieś 3 dni i poszła zrobić badania na BHCG w laboratorium. No a za jakieś 3 tygonie do ginekologa, aby sprawdzić czy wszystko jest ok. Gratuluję Tobie :) Może i mi się poszczęści w tym miesiącu. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - ja chce kupic jakies kwiatki zeby w donice powsadzac ale jeszcze za zimno w nocy przymrozki. jeszcze z tydzien moze dwa i bedzie mozna rozpoczac porzadki w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka to raczej normalne a czasem tak wczesnie test moze wcale nie wyjsc,takze nie przejmuj sie i gratuluje,zycze powodzonka kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes w donice to koniec marca poczatek kwietnia zeby nie zmarzly bo to roznie bywa ale na swieta bym chciala zeby bylo juz ladnie:-),zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka tez bym chciala zeby u mnie w ogrodzie kolorowo sie zrobilo. czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć Kobietki. Jak wieczór mija? Ktoś będzie testował w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki my pomalowalimy sypialnie ale jutro musimy jeszcze raz malować żeby ładnie było .cały dzień mieliśmy robotę a jeszcze okna myć trzeba i meble wnosić rolety przyczepić.dzis śliczna pogoda była aż czuć wiosną było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×