Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Witam kobietki :), ladna dziś pogoda od rana ale nie będę chwalić dnia przed zachodem słońca. Bullitka nie mam dzieci , byłam już w ciąży ale to stara i nie przyjemna historia. Nagana ciężko cokolwiek stwierdzić po Twoich wpisach, wydaje mi się że trochę to wszystko jest naciągnięte a poza tym po stosunku nie ma natychmiast objawów ciąży,mogą wystąpić za jakieś 2-3 tyg ale to też rzadko się zdarza z wyjątkiem braku @ i to też nie na 100%. Musisz czekać cierpliwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) Dorotka mój mąż jezdzi teraz na kurs ale wieczorami codziennie do mnie wraca. Nad ranem musi wyjechać... ale przynajmniej jest ze mną a to się liczy. Elli bardzo mi przykro, że tak się potoczyło w twoim życiu, każda z nas ma jakiś problem. Jesteśmy tu po to, żeby się wspierać i pomagać sobie. Dostałam @ w nocy z soboty na niedzielę więc muszę przerwać leczenie, ale zaraz po zakończeniu @ kontynuuję leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Oczekująca ja myślałam sporo, czytałam dużo artykułów na necie, i się nakręcałam. Po tym jak usłyszałam od mojej poprzedniej ginekolog, że jestem młoda i mam czas na dziecko i nie potrzebnie przeżywam wszystko a z moją tarczycą będzie baaardzo ciężko zajść naturalnie, coś we mnie pękło. Popłakałam sobie i kiedy moje cykle zaczęły się przedłużać do 80 dni, zmieniliśmy lekarza na bardziej ludzkiego. Dał mi leki i psychicznie też się poprawiło. Bardzo mnie podbudował, więc jest dobrze. Wczoraj byliśmy u mojej mamy, przyszła jeszcze ciocia, więc miło pogadaliśmy i po 22 do domu przyszliśmy. Wyłączyli nam internet i nie mogłam wejść żeby Wam coś napisać. U mnie też słonko świeci, wyłożyłam pościel na balkon, to się ładnie wywietrzy. Zastanawiam się czy nie wziąć się za sprzątanie, ale za wcześnie trochę do świat. Sama nie wiem, obiad mam z wczoraj... do 15 marca się chciałam obrobić, bo od 19 są rekolekcje a potem już święta. Lubię Wielkanoc. Jakie macie plany na dzisiejszy dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki taka wspaniała pogoda i cieplutko na dworku aż nie miło w pracy siedzieć i dopiero tego brzuch mnie boli nie ciekawie, dziewusia a Ty masz problemy z hormonami? Szczęśliwa @ przyszła, szkoda ale niedługo następne starania. Ja czuje i wiem że w tym też się nie udało i trudno teraz chyba zacznę mierzyć jednak ta temperaturę i kupię ten test owulacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę się wyleczyć zanim zaczniemy się starać. Ciężkie jest takie życie. Człowiek się stara chce jak najlepiej a tu z dnia na dzień wali mu się życie, przychodzi choroba:( Oby wszystkie w tym roku miały swoje fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ja mam stwierdzone PCO i niedoczynność tarczycy typu Hashimoto. Jestem pod opieką ginekologa i endokrynologa. Przyjmuję Euthyrox 150mg, czyli bardzo dużo, byłam w piątek u endokrynologa i badanie nie wyszły za ciekawie. Powiedziała mi pani doktor, że nie widzi perspektywy wyleczenia mnie. Leczy tylko objawy a leki będę brać do końca życia. Dostałam właśnie miesiączkę na całego. U mnie ona się nie rozkręca, tylko jak dostaje to od razu z grubej rury. Dobrze, że podpaski kupiłam wcześniej. Bardzo mnie boli. Zalegnę chyba pod kocykiem, wszystko mi jedno. później wejdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Bylam dzis u lekarza i wkoncu moje jajeczko zaczelo rosnac :). Musze wrocic znowu za 2 dni zeby zobaczyc jak duzo uroslo i jutro wieczorem mamy sie przytulac z mezem aby w srode lekarka mogla pobrac wymas i zobaczyc jak plywaja plemniki w moim sluzie. A potem zobaczymy dalej. I wiecie co ? Wedlug mojego kalendarza to powinnam dzis miec owulacje a wcale jej nie mam. Bedzie dopiero za kilka dni a ja zawsze staralam sie przytulac z mezem do dzis a potem to juz zadko kiedy. I pomyslec ze tyle cyklow straconych bo zle obliczylam dni plodne. Agnes - gdzie jestes?? Elli - odezwij sie Dorotka - no tak, pisalas ze stracilas jedna ciaze :(. Szczesliwa , dziewusia - kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ją dziś na zakupach byłam i boli mnie brzuch boli aż ledwo chodziłam,leje się że mnie jak nigdy i też zapas podpasek zrobiłam,a od jutra malowanie w pokoju będzie i sypialnie urządzanych do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pracy kochane a brzuch nadal boli ech... Szczęśliwa i dziewusia moje kochane trzeba się wyleczyć i walczyć dalej a ja będę nas wszystkie mocno dopingować :). Bullitka , tak bywa w życiu i nic człowiek nie poradzi trzeba dalej żyć. Oczekujaca co ciekawego kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - wez panadol femina. Ja po wzieciu 2 tabletek mam spokoj caly okres. Jakby nic nie bylo. I na jaki kolor sie zdecydowaliscie? A ja wlasnie ogrod posprzatalam. Pozamiatalam wszystkie suche liscie. Kurde chcialabym sobie konwalie posadzis w doniczce ale w holandi nie moge dostac. Dziewczyny jakie kwiaty pieknie pachna i zeby sie trzymaly cale lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowaliśmy się na magnolie taki jasny krem i mocny czerwony bo turkusowy był by za zimny i kupiliśmy żyrandol na korytarz i rolety kolor cafe late a salon ma być pomarańczowy bo teściowa taka farbę kupiła ,ale mówiłam że za dwa lata pomaluje na inny kolor a jeszcze kubki kupiliśmy :) jutro zaczynamy malowanie.bullitka ją od gin dostaje aulin ale jakoś teraz nie pomógł ale jakoś wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - to ladnie. Ja tez mam w sypialni jedna sciane ciemno czerwona z brokatem. Do tego czerwone zaslonki i biale firanki z czerwona tasiemka. A ta twoja tesciowa niech sobie sama farbe wybiera a nie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulitka aż dziw mnie bierze, że w Holandii nie ma konwalii. Maciejka i groszek pachnący ładnie pachnie. Wstałam na obiadek. Mnie pomaga Spasmolina i tabletki musujące Solpadeine, dostałam od lekarza na receptę, ale i tak nie mam sił. Oczekująca fajne zakupy, ale teściową masz od cholery.. gorąco współczuję. Ja jestem na tyle w dobrej sytuacji, że mąż się nie pozwala swoim rodzicom wtrącać. Dziewczyny jak macie w ogóle na imię? może poznamy się bliżej, macie może konto na fb lub nk?? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,Oczekujaca to fajne zakupki byly,ale Wam zazdroszcze z tym malowaniem ja prawie caly dom mam w drzewie i tylko w kuchni kawalek sciany moge pomalowac :-( u siebie mialam rozne kombinacje a tu niestety juz wszystko bylo u niego no ale nie wazne. Ja kiedys na bol glowy kupowalam solpadeine i super dzialalo ale juz tego brac nie bede tylko ostatecznie lykam panadol zwykly. dziewusia mam konto na face jak chcesz mozesz zajrzec Izabella Musiakowska ale na drugie mam Dorota takze tu nie oszukalam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam z tego wszystkiego napisać. Jak ktoś ma ochotę zajrzeć do mnie to zapraszam. Nazywam się Milena Kotkowska ;) Wypiłam lampkę winka własnej roboty i mi się o wiele polepszyło.. też bym chciała remont w domku zrobić, ale trzeba będzie kasę odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane. Muszę coś wam powiedzieć bo nie wiem co ja mam o tym myśleć. Mianowicie z soboty na niedzielę w nocy dostałam @. W niedzielę było normalnie tak jak zawsze a już wczoraj tak bardzo skąpo, wystarczał tylko wkładka a dziś to już w ogóle... ledwo co. Co wy o tym myślicie?? nigdy nie miałam czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Szczesliwa - moja kolezanka tak miala a potem sie okazalo ze jest w 5 tyg ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) u nas dziś teściowa maluje w salonie a my u siebie jutro będziemy.szczęśliwa to może być ciążą albo będziesz mieć tak jak ją:/ mnie chyba będzie brać alergia ciągle katar mam i kicham masakra.muszę dziś zadzwonić zarejestrować się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry babeczki ;-),co slychac ciekawego? u mnie dzis spokoj nic nie boli hehe,w pracy siedze i mysle nad nowym projektem tzn cos od siebie,oryginalnego ale slabo mi idzie bo ciagle mysle o badaniach jakie powinnam zrobic,czy czekac tak jak lekarz kazal po 3 cyklach dipiero jak nie wyjdzie,ale ja jestem taka niecierpliwa ze usiedziec nie moge wiec kombinuje. szczesliwa ja ostatnio mialam taka @ w 1 dniu cos tam pokropilo w 2 polecialo mocniej a w 3 juz zero co zazwyczaj mialam 6 dni z czego 4 to takie ze plynelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! U mnie drugi dzień, leci jeszcze, ale mało, nie boli.. Dobrze jest. Zrobiłam obiadek, mąż mi niespodziankę zrobił i wcześniej z pracy przyszedł. Właśnie zjedliśmy. Szczęśliwa nie ma co się martwić, u mnie w poprzednim cyklu po 4 dniach nie było śladu po miesiączce. Pierwszy dzień to katastrofa a reszta już leci szybko. oczekująca współczuję alergii, bo wiem jak to jest. U mnie będzie nie dobrze, jak zaczną pylić trawy i bylica. Trochę czasu mam jeszcze, potem na lekach jadę. Izuś nie ma co rozmyślać o badaniach. Może warto poddać się lekarzowi i zaufać. Czytałam, że po clo sporej ilości dziewczyn się udaje. Jakie plany na popołudnie?? Ja chyba wezmę się i poprasuję ubrania i pościel. Jakoś chęci mam, może to słonko dało mi powera. :) miłego dnia Kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co robicie dziewczyny na obiad? Bo ja wlasnie mysle co tu zrobic Dorotka - w sumie juz zaczelas cos robic. Masz tabletki . Ja sie poddaje badaniom ale nie mamy zadnych wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie pisalam bo w sumie nie mialam weny. nie mam fb ani nk a nawet jesli bym miala to wole byc anonimowa tak jest lepiej. musialam odwolac wizyte do endokrynologa:-( na nastepny miesiac przelozylismy. dzisiaj mam 12dc troche jajniki mnie bola. smutna jestem bo maz we czwartek wyjezdza i dopiero na swieta wraca. troche boje sie zabiegu ktory mam za tydzien. teraz wykorzystujemy z mezem czas ktory jestesmy razem. mam nadzieje ze owocny bedzie:-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no co ty :(. A juz bylo tak blisko i trzeba przekladac. No a sama nie dasz rady sie wybrac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka niestety w tym miesiacu musimy troche zacisnac pasa. ale w nastepnym napewno pojade sama albo z mezem. no i jak bedzie noga wyleczona:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Witam dziewczyny. Ja zaczęłam się starać o dzidzie w lutym jednak za pierwszym razem się nie udało. Teraz jestem po dniach płodnych przynajmniej tak mi się wydaje, na 100% nie jestem pewna. Testów owulacyjnych nie robię, pewnie zacznę jak i w tym miesiącu nie wyjdzie, a coś mi się wydaje, że nie będzie to szczęśliwy miesiąc dla mnie. Choć przytulaliśmy się z mężem 2 dni przed owu, to jakieś szanse są. Testowanie, mam 18.03.2013, albo pojawi się wtedy @. Boli mnie lewy jajnik, a wczoraj to nie mogłam przez chwilę ustać na nogi. Z moich obliczeń i obserwacji wynika, że wczoraj miała być owu. Nigdy nie wiem jak ogarnąć tą temperaturę. Dlatego obserwuję tylko śluz i wyliczam 14 dzień. Pozdrawiam was serdecznie i życzę powodzenia kobitkom, które się starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki,jak wieczor leci? ja siedze i sie nudze juz jakis film sie sciaga moze potem obejrze, kluje mnie prawy jajnik ale i lewy mu nadgania powoli ech... Bullitka no zaczelam ,jeszcze ten cykl i nstp.i wizyta wiec bede wiedziec konkretniej co mi jest,chyba ze sie uda w co watpie . dziewusia masz racje ,poczekam co lekarz powie,nic na wlasna reke juz nie lykam i czekam co czas przyniesie,a moze bocian na wiosne cos podrzuci heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes bierz sie babo za siebie;-) i nie zwlekaj bo potem jeszcze bardziej bedziesz narzekac,oczekujaca to tesciowa sama maluje czy Twoj jej maluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×