Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość wiara-w-marzenia
No ja powinnam za 2 tygodnie, a z tego co policzyłam to 18 powinna @ przyjść (oby jej nie było, oby jej nie było :P) Zobaczymy przetrzesz szlaki za 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara ja @ powinnam mieć najpóźniej 16 marca czyli za 10 dni ale 3 dni wcześniej może być bo mi się wahają tak 28-31dc więc 16 jak nie dostanę mogę testować ale czuje że raczej będzie rozczarowanie i znów będę płakać cały dzień w kiblu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Nie mam żadnych przeczuć bardzo chciałabym coś poczuć żebym mogła to zwalić na jakieś ciążowe dolegliwości :D no ale dopiero dziś kończą mi się dni płodne, a może jeszcze są bo w sumie @ może zawsze się trochę spóźnić. Powiem tak płakać nie będę, ale jest mi smutno jak patrze na test, a zawsze kupuję najczulszy. Jak na razie mam przeczucie, że nic z tego nie będzie. Wolę się miło zaskoczyć, niż znowu nieprzyjemnie rozczarować. Mam malutką nadzieję, że nam się uda (i naszym ukochanym drugim połówkom, bo oczywiście nie należy o nich zapominać) w tym miesiącu i będziemy mogły się już cieszyć i wstąpić do grona początkowych mamusiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Powiem Ci że ja kupiłam z 10 na allegro po 1zł z czułością 10mlU/ml i to jest test paskowy wydaje mi się że są najczulsze, ale też Bobo Test chyba jest od 10mlU/ml. Tylko jak do apteki się idzie to 10zł za jeden się płaci. A to czasem trzeba powtórzyć czy upewnić się za 2 dni i tak pieniążki lecą. Czulszych niż 10mlU nie widziałam nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor ale mi smutno na maxa. jutro raniutko maz wyjezdza a ja sie na niego wkur... i wygonilam go do innego pokoju spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :),ja już do pracy jadę,dzień się fajnie zapowiada i mam nadzieję że pogoda się nie zmieni jak zapowiadali. Wiara w marzenia, ja to raczej przeczuwam ale nic z ciążą związanego niestety,wiem napewno że nic w tym cyklu nie wyjdzie chociaż ten 1 % zawsze się obstawia ale to dopiero 1 cykl z clo i wogóle więc się nie będę łamać bo do przewidzenia to było. Agnes kochana,przykro mi ale czasem tak bywa,ja też 4 dni temu miałam spiecie ze swoim ale on nie odpusci hahahaha wpakował się do wyrka i na amory mu się zebrało i przytulaniem spiecie się skończyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) my z moim dziś już na nogach i znowu malowanie będziemy robić a później mycie okien firanki.wczoraj wieczorem rozmawiałam z moim i powiedział że będziemy lepiej starać się o dziecko ,oglądałam na dobre i na źle aż poplakalam się jak dziewczyna urodziła dziecko i go nie chciała bo mieli bliźniaki a jedno zmarło ,dzisiaj jakoś nie mam humoru i jeszcze grypa mnie bierze a na dworze niebo zachmurzone chyba słońca dziś nie będzie u mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Dziewczyny wszystkie będziemy miały swoje maleństwa. Ja już dziś zrobiłam badania ogólne, zobaczyć czy nie mam zaburzeń hormonalnych (TSH, morfologia, prolaktyna). Za to ja dziś w laboratorium widziałam kobietkę w mniej więcej 7/8 miesiącu ciąży, aż mi się wesoło zrobiło i zaraz pomyślałam o mnie znowu :P Ważne żeby myśleć pozytywnie. Ja chyba co miesiąc będę miała nadzieję, że jestem w ciąży, wtedy mam trochę lepsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane. agnes nie smuć się, będzie dobrze dogadacie się. Ja myślałam że od wczoraj znowu zacznę się leczyć a tu niespodzianka... znowu mam okres. Strasznie to dziwne bo wychodzi na to, że miałam tak jakby 1 dzień przerwy i znowu dostałam. Zobaczymy co będzie dalej. Wiara może akurat tobie się udało:) ja też jak widzę jakąś kobietę w ciąży to też myślę o sobie, że kiedyś może też tak będę wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara w marzenia ja tez tak mam ,dzis w skepie widzialam babeczke w ciazy i stala za lada na kasie troche jej wspolczulam i szkoda mi takich kobitek ale lanie wygladala i promiennie i tak sie zastanawialam czy moze ja juz nie dlugo bede tak wygladac okraglo i ladnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Odebrałam wyniki .... wszystko jest ok wręcz książkowo, oprócz jednego wyniku a mianowicie prolaktyny PLR 32,38ng/ml Dziś jestem w 17 dniu cyku i teraz, albo jestem w ciąży, albo druga możliwość mam poważne zaburzenia hormonalne przysadki mózgowej i będę miała duży problem z zajściem w ciążę lub jestem bezpłodna. :( No i powiedzcie jak tu ma człowiek się nie martwić.... Ręce opadają, po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ewentualnie jest jeszcze jedna możliwość, powinnam powtórzyć badanie w 3dc ale skierowanie na badania dostałam w połowie cyklu i gin nie mówiła nic o tym że w danym dniu będzie źle. Chyba zadzwonię do swojej gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Nie ma jej, wyjechała, wraca dopiero 20.03 no to pięknie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara te badania najlepiej wykonac w polowie ,czyli powinnas 3 dni temu tak? to moze jeszcze raz trzeba,nie zalamuj sie za wczas prolaktyna skacze wiec nie ma co sie stresowac bo moze byc gorzej a nuz w ciazy jestes i dlatego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Troszkę mnie uspokoiłaś. Oby było to drugie. W przyszłym cyklu zrobię w odpowiednim dc. No chyba, że się udało, w co wątpię. Dużo normy nie przekracza, ale pojechałam z samego rana nic nie jadłam nic nie piłam jakieś 30minut po wstaniu pobranie, a tu taki kwiatek. Czytałam gdzieś, że w drugiej połowie cyklu prolaktyna jest trochę wyższa, ale jest tyle faktów i mitów, że już ciężko się połapać w tym co jest prawdą a co jest przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara bo to prawda,jest wyższa po 12 dc już nie zależnie od długości chyba a niekiedy po 14 podobno najlepiej zaraz po @ zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisisj mnie kolka pol dnia zlapala i bol przechodzil na dol brzucha. dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ale u mnie się rozpadło cały dzień pada a teraz to coraz bardziej:/ w końcu pomalowalismy ale jutro trzeba sprawdzić czy dobrze pokryła farbą:p dzień szybko minął a już od przyszłego tygodnia zaczynamy starania teraz mieliśmy tydzień przerwy to może akurat się uda:) hehe a jak u was dziewczyny?dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki jako pierwsza Wszystkiego najlepszego wymazonych dwoch kreseczek zycze Wam i sobie z okazji Dnia Kobiet.;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja wam oczywiście też nie mogę życzyć nic innego jak tylko tych dwóch kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś widzę że entuzjazm opadł i topik też,od kiedy pewne osoby zakazaly wrecz pisania hehe ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Mnie wczoraj pracowicie minął dzień, dzisiaj spędzamy miłe popołudnie z mężem. Lecę jeszcze firankę uprasować i będę robić obiadek! Przyjmijcie życzenia Babki kochane od drugiej Baby z prawie samego rana, niech Wasz dzień cały będzie radosny, trzymajcie się Baby, aby do wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka wydaje mi sie ze nie upadl tylko jesli nie ma o czym pisac to zadna nie pisze. nic sie nie dzieje. spokoj wielki.:-). ja caly dzien postanowilam w lozku spedzic. rozpalilam w piecu bo zimniutko sie zrobilo. zapowiadaja mroz i snieg na weekend kto wie moze i bedzie. brrr Pogodzilam sie z mezusiem wczoraj przez telefon. w nastepnym tygodniu musze zribic badanie krwi takie zwykle i cukier lekarz mi zlecil przed zabiegiem kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane kobietki:) Z okazji naszego święta wszystkiego najlepszego wam życzę... a przede wszystkim dużo zdrowia i szczęścia w postaci fasolki na usg. Ja już obiadek zrobiłam i teraz czekam na swojego kochanego. Buziaczki:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki wszystkiego najlepszego w dniu święta naszego:) mi dziewczynki nic się nie chce grypa mnie bierze za oknem deszcz i śnieg i wieje masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×