Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

dziewczyny chyba się udało wkleić. Jak myślicie to są cykle owulacyjne?? też w drugiej fazie cyklu macie taką temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - tak bardzo mi przykro. A czulas cos wogole? A co lekarz mowil? Jaka przyczyna poronienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewusia - ja nie mam pojecia. Nic z tych wykresow nie rozumie. Nigdy czegos takiego nie prowadzilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Dziewusia - ja też nie pomogę nigdy takich wykresów nie robiłam dla mnie to czarna magia - może pokaż to ginekologowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizytę u ginekologa mam w połowie kolejnego cyklu, bo będzie robił mi test PTC po stosunku, który polega na ocenie stopnia przenikania plemników przez śluz okołoowulacyjny w kanale szyjki macicy. Badanie przypomina cytologię z tą różnicą, że przeprowadza się je 6 do 12 godzin po stosunku. Zobaczę jak to wyjdzie. Przez te 3 ostatnie cykle po 10 dniach od odstawienia duphastonu miałam miesiączkę, dzisiaj powinnam dostać, ale jest czysto. Zastanawiam się czy i kiedy zrobić kolejny test jeśli nie będzie @ A która z Was bierze clo i duphaston??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka we srode wyjezdza na szczescie w Polske i niestety niewiemy na ile :-(. co do wykresow to rowniez sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka kochana ja nie robie tego po zlosci, ja po prostu nie pamietam po chwili co ktora pisala i musze wyslac jedno zeby sie cofnac zobaczyc drugie i dalej napisac, musiala bym dziennik obok haha prowadzic i najpierw zapisac a dopiero potem w jedna calosc. Co do wykresow to sie nie znam,mam swoj wykres ale to na http://ovufriend.pl/?code=7d9fda458e7c06d324dfafc42483b0229d4e9bc5 oni tam wszystko robia za mnie ja tylko wypelniam codziennie tabelki z objawami czy lekami i tam samo mi wyznacza co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewusia - fajnie ze o tym piszesz bo lekarz kazal nam ostatnio sie przytulac i potem mamy isc do niego. Ale ze moje jajeczko jeszcze nie dojrzalo to musze isc w poniedzialek . Dobrze ze mozemy sie podzielic spostrzezeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ją jakąś zmęczona się zrobiłam,oglądamy moim epokę lodowcowa i chyba dziś darujemy sobie przytulanko.trochę się boję że jakoś dziwnie boli mnie brzuch :/ jutro jadę do rodziców posiedzieć i pogadać i zabrać kilka rzeczy co zostawiam przed ślubem.chciałabym żeby był już poniedziałek i żebym wiedziała czy będzie @.wiecie mam takie pytanie ciekawe czy po tej luteine gdybym była w ciąży i dostała @ jaką jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca z tego.co pamietam mi zawsze lekarz kazal brac luteine na wywolanie @ i nie bylo mowy o ciazy. tez ogladalam epoke ale mojemu zachcialo sie grac wiec siedze i patrze jak on gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki agness :) to nawet nie będę testu kupować na poniedziałek lub wtorek ,a przez ile cykli bralas luteine?mi kazała tylko przez10 dni brać ok15 dnia cyklu pewnie zebym miala normalna@ a nie takie plamiennie jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca po luteinie zazwyczaj zawsze wystepuje @ no chyba ze sie zajdzie w ciaze. ja mam brac od 16 dnia kazdego cyklu po 1 tabletce pod jezyk przez 10 dni,ale luteina nie zaszkodzi wrecz pomoze jezeli sie zajdzie takze nie ma sie co przejmowac oczekujaca ,jezeli zaszlas to @ nie bedzie nawet jak lutke bralas. ja tez epoke hehe ogladam ale juz sie konczy wiec mykam na przytulanko do mojego ;-) moja znajoma brala przez pierwsze 3 miesiace luteine 3 razy dziennie na podtrzymanie ale pozniej juz dostala fenoterol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a Luteina a Duphaston to to samo?? Duphaston jest bardzo podobny w budowie i działaniu do progesteronu Mnie lekarz powiedział, że jeśli biorę Duphaston i jestem w ciąży to on ją podtrzyma a jak nie to po max 10 dniach wywoła miesiączkę, biorę go od 19 do 25 d.c Zalogowałam się na tą stronę i mam zamiar też tam prowadzić wykres. Dzięki Dorotko za linka i podsunięcie pomysłu. :) Ja też z moim obejrzałam Epokę. Uśmiałam się, od razu humor lepszy. uciekam się uszykować, bo planujemy dzisiaj namiętną nocy. trzeba się przygotować. stosunkowo udanej nocy! buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki ;-). Dziewusia duphaston jest chyba mocniejszy od luteiny ale efekty sa podobne i jedno i drugie podtrzyma wrazie zajscia a jak nie to regularnie powinna wystapic @, ja luteine biore od 16 do do 25 dnia cyklu potem do wystapienia @ juz nic, a pozniej od 3 dc do 7 dc mam brac clostylbegyt 1 tab bo w tym cyklu ktory jeszcze trwa bralam od 3 do 5 dc po 1 tab i jak sie nie uda to juz dluzej jak wyzej pisalam. mi lekarz wszystko hehe rozpisal jak dziecku na karcie duzej zebym nie zapomniala bo ja mam pamiec dobra hehe ale krotka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagana
ochane jestescie ze mi pomagacie.. Okres zawsze mialm regularnie co 27 dni, ale w tamtym miesiacu mialam 2 dni wczesniej a teraz 6 dni wczesniej.. trwal 4 dni co zwykle trwa ok. 7 =/ Chlopak wytrysnol wemnie w srode duzo tego bylo.. i teraz mam sluz leje sie ze mnie.. Nie wiem co o tym myslec bo czytalam ze plemniki moga byc nawet do 7 dni w srodku. Ehh juz schizuje.. Dziekuje za kazda jedna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami34
czasami was czytam, wlasciwie od poczatku, elli - przykro mi, wiem ze teraz to przezywasz ale czas leczy rany i za jakis czas wszystko wroci do normy :) tylko sie nie poddawaj, nie mow czasem, ze nigdy wiecej dziecka, ja to samo przezylam co ty, teraz jestem mama dwojki maluchow :) uwierz, czas leczy rany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami34
z checia z toba porozmawiam jesli masz ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Ja jeszcze w łóziu z moim. Milutko się leży. Ja clostylbegyt biorę od 2 do 6 dc po 2 tabletki (jedną rano, jedną wieczorem), też mam rozpisane jak dziecku. Chyba lekarze mają takie sposoby. oczekujaca robiłaś test? Kiedy masz planowaną @?? Ja powinnam dostać wczoraj, całą nocy przetrwałam i teraz też czysto. hmm??? nagana a który to był dzień cyku w tą środę?? może jak krótszy cykl to krótsze krwawienie?? Ja nie potrafię Ci pomóc bo nigdy takich krótkich cykli nie miałam. Najdłuższe dochodziły do 86 dni ( gdzie @ trwała ok. 10 dni) a najkrótsze mam teraz tj 35 dni. (@ trwa 4-5 dni) może masz po prostu dni płodne? stąd tak mokro? Staracie akurat o dzidzię?? eli odezwiesz się?? Co mówił lekarz? Widział jakiś powód? Mnie ginekolog powiedział, że często natura robi sama segregacje i jeśli dzieciątko ma się urodzić bardzo chore to natura sama za nas decyduje. Przykra teza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewusia taka naturalna selekcja i nic nie zrobisz co ma byc to bedzie niestety :-( Elli nie zalamuj sie i wracaj , w kupie razniej i sila, bedziemy radzic jak sie da kochana. Ja w wieku 20 lat zaszlam w ciaze i niestety stracilam w 14 tyg i nic juz nie zrobie trudno i stalo sie ,tyle lat minelo i czlowiek nadal pamieta ale trzeba zyc dalej i nie zalamywac sie na amen ,pamietam ze nie mialam zadnych objawow poza plamieniem w dni@ zadnych doslownie ,testy nic nie wykazywaly tzn negatywne byly dopiero beta pokazala ciaze ,dlatego teraz jestem taka uprzedzona do nich,w styczniu test pokazal 2 kreski i lekarz tez widzial a zadnej ciazy nie bylo no i wierz tu testom :-(. Oczekujaca mnie tez dzis brzuch nawala jak w drugim dniu @ a przeciez dopiero 18 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewussia planowana @ mam jutro rano na wkladce miałam plamę różową a teraz nic nie ma może zaczyna się@.testu nie robiłam jak nie będę mieć normalnej@ to zrobię test albo jutro lub we wtorek .słabo się czuje rano bolał mnie jajnik a teraz nic poza tym spać mi się chce strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko a jeśli mogę zapytać ile lat minęło od tego poronienia? Wydaje mi się, że takich chwil się nigdy nie zapomina, to pozostanie w pamięci. Podobno kobieta bywa w ciąży, i choć nawet o tym nie wie. Przychodzi krwawienie, a ona uważa to za miesiączkę. I karawana idzie dalej. Mnie też mój poprzedni lekarz powiedział jak poszłam właśnie z problemem, że miesiączki brak, testy negatywne- to usłyszałam że mogłam być w bardzo wczesnej ciąży, ale na badania było już za późno. Dzisiaj idziemy do mojej mamy ok 15 więc do wieczora mnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja juz dzis lepiej. Wszystko calkiem przeszlo. Czy grypa brzuszna moze trwac 2 dni? Oczekujaca - poczekaj do okresu a jak nie przyjdzie to rob test. Elli - gdzie jestes?? Odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jednak chyba się @ rozkręca brzuch boli mnie jak nigdy wzięłam juz3 tabletki i nic nie pomaga.jednak dzień wcześniej się zaczęła niż powinna być.za dwa tyg wybiorę się do gin i zobaczę co mi powie. Bullitka grupa moze trwac faktycznie2 dni moj tak mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewusia w maju tego roku minie 8 lat. potem zaczelam brac tab anty a wlistopadzie 2012 przestalam i zaczelam myslec o dziecku,w styczniu nie wyszlo teraz nstp cykl i zobaczymy ale czuje ze dvpa z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak minęła wam niedziela?u mnie szybciutko @ jest ale jakąś nie bardzo obfita a brzuch boli na maxa ciągle :/ byłam od rodziców dostałam nawet od siostry ładny sweterek zielony:) a teraz leże z moim pijemy piwko i oglądamy tv.dziewczyny a wy dużo myślicie o tym żeby być w ciąży?ją tak sobie stwierdzilam że nie będę yslec o tym jak się uda to super a mam nadzieję że do lipca zajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca czlowiek nie ma czasu myslec tylko w miedzy czasie jak tu wejdzie,od rana do wieczora praca a potem dom i sprzatanie ,gotowanie i tak dalej. Niedziela zleciala bardzo milo ,byli goscie,byly zakupy,byl spacer,bylo przytulanko takze dosc aktywnie co najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - na poczatku myslalam ciagle ale teraz juz nie. Jak kolejny miediac jest nie udany to z czasem robi sie to rutyna niestety :(. Ja lapie sie coraz czesciej na mysli jak bedzie wygladac mije zycie bez dziecka. Czy bylabym w stanie zaadoptowac? Ale chyba nie. Maz mowi ze jak sie nam nie uda to wezmiemy dziecko z kambodzy albo jakies biedne dzidzi z afryki ale ja bym chyba nie chciala, nie mogla. Zreszta nie wiem jak to bedzie Dorotka - a ty masz juz dziecko czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagana
Dzis kochalam sie z chlopakiem spuscil sie wemnie a potem poszlam sie wysikac i bardzo bolal mnie brzuch polecial mi sluz z taka rozowa krwia w tym to bylo tylko raz. Czy to moze byc wynikiem ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×