Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Wlasnie Elli ja tez odejde :-):-):-). Bullitka co tam u ciebie? weekend masz wolny czy do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj porzadki zrobilam. juz nie moge doczekac sie powrotu mezulka :-):-). @ mi sie konczy wkoncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli nie chcecie żebyśmy pisały w ''waszym'' wątku to poprostu nie będziemy bo tak wygląda wpis elli jak byscie chciały same pisać bez reszty dziewczyn które dołączyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przestancie sie denerwowac. zlosc pieknosci szkodzi. elli ma zly nastroj. nie po to was witalysmy i czytami piszemy z wami poznalysmy sie juz troche zebyscie teraz uciekaly. bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagana
okres mi sie skonczyl w niedziele a w srede uprawialm sex z wytryskiem w srodku czy moge byc w ciazy nie wiem czy to byly dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagana watpie abys byla. dni plodne sa w srodku cyklu. nie masz co panikowac. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagana
Czyli ze mogly byc nie plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagana tak po okresie masz dni nieplidne dopiero 14-16 dzien cyklu sa plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagana
Teraz wlasnie leci mi sluz.. Nie wiem czy po ej spermie czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuuppeerrmmaannkkaa
koleżance po prostu nie podoba się, że komuś coś wychodzi za dobrze i stąd te nerwy i nastrój. Najlepiej jakby wszystkie były chore i bezpłodne. ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuuppeerrmmaannkkaa
Nagana słuchaj możliwość jest zawsze,nie kazdy ma owulację w połowie cyklu. Zdarza się że kobiety mają ją tuż po miesiączce,czasem w środku cyklu a czasem pod sam koniec,trzeba się obserwować. Ja owulację mam zawsze 10 dzień cyklu max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuuppeerrmmaannkkaa
Agnes widzę że jesteś tu chyba jedyną sensowną osobą,autorka zwątpiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAGANA, dni płodne są 12/16 dni przed @, co nie znaczy że muszą wystąpić w 12 czy 14 dniu cyklu. tutaj duuuużo zależy od długości cyglu NAGANA, Napisz coś więcej, bo tak trudno wywnioskować, kiedy Ci się okres zaczął i ile dni trwa twój cykl. to mogły być dni płodne, jeśli np. miesiączkę masz przez 7 dni, skończyła się w niedzielę, sex był w środę- czyli 10 dnia cyklu, załóżmy że cykle masz krótkie 24- dniowe to jest to jak najbardziej dzień płodny, jeśli tylko do owulacji doszło, bo zdarzają się cykle bezowulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagana
Kochane jestescie ze mi pomagacie.. Okres zawsze mialm regularnie co 27 dni, ale w tamtym miesiacu mialam 2 dni wczesniej a teraz 6 dni wczesniej.. trwal 4 dni co zwykle trwa ok. 7 =/ Chlopak wytrysnol wemnie w srode duzo tego bylo.. i teraz od wczoraj mam sluz.. Nie wiem co o tym myslec bo czytalam ze plemniki moga byc nawet do 7 dni w srodku. Ehh juz schizuje.. Dziekuje za kazda jedna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bytninytiu
widze ze kazda ucieka od agnes, nie dziwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bytninytiu
elli uciekla, sawa uciekla, bullitka tez ledwo co pisze, madre i normalne uciekaja, zostaja histeryczki i nadwrazliwe panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdh
co za kretynizm hahaha,histeryczki? byt....lecz sie na leb idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdh
nikt od Agnes nie ucieka, to przewrazliwione i nieudaczne panienki myślące że wszystkie rozumy pozjadały uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdh
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaha JEDNA ODCHODZI I TOPIK PADA, KONIEC PARCIA NA DZIECI KAFE ZAMYKA DZIAŁALNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ktoś tu szuka wrażeń..... albo jest baaardzo nieszczęśliwy:) Pozdrawiam wszystkich którzy nie mają dystansu do siebie i życia i przeżywają cudze wpisy.... jednak po coś tu zajrzałyście a konwersację śledzicie nie mogąc się powstrzymać od komentarza. Idźcie lepiej zęby umyć albo pobiegać, bo chyba za mało Wam wrażeń. Przykro jest czytać takie komentarze. Pozdrawiam życząc spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki. ja juz do pracy na 9 jade i strasznie mi sie nie chce dzis bo pogoda super i kolo domku by cos porobil,ale sie rozpisalyscie tylko troche przykro czytac i przepraszam Elli ze wtargnelam na Twoj topik i zawadzalam. dziewczyny zycze Wam powodzenia i jak najszybciej 2 krech ;-) mam nadzieje ze Wasze marzenia sie spelnia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz świętą rację...
Uciekaj z tego topiku,tu samolubna autorka której się wydaje że jak założyła topik to błyszczy i nikomu nie wolno powiedzieć swoich racji. Niech się sama wspiera teraz i radzi takich samych mądrych jak ona co wszystko wiedzą a gowno prawda z tych mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki:) ale smutno się zrobiło na forum. Jeżeli przeszkadzamy tutaj osobą które od samego początku są na tym topiku to przepraszamy. Zawsze możemy założyć nowy wątek i się przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ojjj sie co niektore przejmuja slowami Elli. olac to i tyle. skoro nie nadaza z czytaniem to juz nie nasz problem. myslala ze tylke we trzy bedziemy pisaly bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do byt... sawa odeszla bo jest juz w ciazy i pewnie znalazla inne forum. Bullitka zajeta praca a Elli jej wybor. moze za malo uwagi jej bylo poswiecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - weekend mam wolny ale mam grype brzuszna wiec dzis tez zostalam w domu. Elli a powiedz jak twoje prawko? Kiedy egzamin?? Oczekujaca to jest topik od nas wszystkich i nikogo nie chcemy wyganiac . Kazdy mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mimo wszystko przykro i smutno usłyszeć coś takiego zamiast słów otuchy , może Elli przykro że ktoś zawładnął jej topikiem albo faktycznie ma zle dni no zdarza się no a co do uwagi to przecież ja też nie siedzę i nie płacze jak pomijane są moje wpisy i pytania i machne ręką lecę dalej a Elli mało pisze więc o czym pisać do niej skoro nic nie wiem co się dzieje u niej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - wiesz dlaczego tak sie dzieje? Bo ze tak powiem za duzo gadasz. Potrafisz napisac 5 lub 6 postow pod rzad ale wlasciwie o niczym i nie ma co ci odpisac. Postaraj sie swoje wypowiedzi igraniczyc w jednym wpisie a konkretnym wtedy latwiej sie czyta i napewno dostaniesz wiecej odpowiedzi. Elli - a moze ty w ciazy jestes co??? I z tad taka zmiana ?? Jak moja siostra wciazy byla a jeszcze nie wiedzielismy o tym to tez byla taka nie do wytrzymania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Widzę, że popsuła się atmosfera na forum. Szkoda. Ja Was czytam, tylko nie mam co pisać. Czekam na miesiączkę, zrobiłam dzisiaj test, ale jedna gruuba krecha. Czar prysł, zeszłam na ziemię, bo marzyłam że może się udało. Ciężko znaleźć forum gdzie wszyscy są chętni do pisania. Ja też się parokrotnie pytałam Was o różne rzeczy, ale nikt nie odpowiedział, tylko Dorotka się zainteresowała. Jeśli chcecie dziewczyny pisać same to pójdziemy sobie stąd. To jest drugie forum moje, ale odczucia takie same. Wyjściem jest założyć sobie swój wątek, tylko że to już nie będzie to samo. W samym wątku na początku przecież Eli napisała, że dla nowych, bo ciężko znaleźć forum, żeby dziewczyny przyjęły nas do siebie. a do te złośliwe dziewczyny które piszą nie miło- to po co czytacie nasze fora? Nie lepiej znaleźć sobie inne? Każda ma z nas problemy, większe lub mniejsze. Ja mam problem, żeby się przed kimś otworzyć i powiedzieć co leży na sercu. Może dlatego mało piszę, taka jestem- może się zmienię kiedyś. pozdrawiam Was i życzę miłej soboty. U mnie piękne słonko świeci, może męża na spacer wyciągnę. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulitko nie prawda. Ja nie piszę kilku postów pod sobą, pytałam się parę razy i nic. Może za krótko z Wami jestem, ale każda z nas potrzebuje zainteresowania swoją osobą. tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×