Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość wiara-w-marzenia
Do Bullitka - Brzuch pobolewa cały czas, ale raczej to normalne, i nie jest strasznie uciążliwe. Pachwiny mnie bolą często ale też tylko przez parę sekund i przechodzą. Plamienia nie wiem dopiero jutro mam dostać miesiączkę :P 3 dni przed nią test był pozytywny więc myślę że nie dostanę, no ale zobaczymy. Jajniki bardziej bolą razem z macicą to są malutkie kilkusekundowe kucia bardziej niż potężny ból. Nie zwijam się z bólu i nie muszę się kłaść czy siadać żeby przeszło. Mój węch dziś mnie przeraził. Rano zjadłam pierogi, ale chyba nie służą one dzieciątku bo je zwróciłam. No a po południu byliśmy u rodzinki (jeszcze nic nie wiedzą, chcę najpierw iść do gin) i robili czosnek na patelni to myślałam że przy stole się shaftuje ale nie wymiotowałam po prostu mnie mdliło, raczej czosnku szybko jeść nie będę. Zgagę mam i bekam co chwilę, aż wstyd bo nie mogę się opanować wszędzie bekam. Być może już zwracam bardziej uwagę na te rzeczy bo znam wynik bety i prolaktyny, albo już faktycznie zaczęły się bolączki. Wiem że moja mama jak była ze mną w ciąży wymiotowała nawet jak autobusem jechała, a perfumowała się na balkonie bo od razu wymiotowała. Mam nadzieję, że przejdzie za kilka tygodni, a jak nie to też nic się nie stanie. Sama chciałam być w ciąży to teraz muszę cierpieć jak na mamusie przystało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka u mnie wporzadku jak narazie teściowa dała sobie spokój.nie nakrecam się tak na ciążę jedynie zastanawia mnie jedno czemu4 dni po stosunku miałam kilka plamek krwi i przez te dni rwal mnie jajnik i ciągle brzuch bolał a w nocy spać nie mogłam bo bolał mnie a był to12 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - to fajnie :) musisz wiedziec ze jestes w ciazy. Ja sie juz nie moge doczekac kiedy ja tak bede miala. Jutro okres mam dostac a jak nie to w najblizszych dniach. Oczekujaca - moze masz tak szybko owulacje? Wiesz ja zawsze myslalam ze mam w polowie cyklu owulacje jak mnie jajniki bolaly a po monitoringu wyszlo ze owulacja byla dopiero kilka dni po jak mnie jajniki bolaly. Moze warto isc do lekarza i zrobic badania? Ostatnio mowisz ze masz czeste bole jajnikow to moze cos nie tak? Idz do ginekologa i porob badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja miałam 2 smugi krwi i pewnie wtedy było zagnieżdżenie, Twoje plamki mogą też świadczyć o ciąży. Więc bardzo możliwe być może miałaś wcześniej owulacje. Mnie bardzo mocno w tym miesiącu bolał jajnik przy owulacji, ale nie wiem czy jedno z drugim ma coś wspólnego. Wcześniej pisałam że byłam na prolaktynie i była podwyższona, coś mi się zdaje że już wtedy mogłam być w ciąży. Więc może idź zbadaj prolaktyne i potem bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pisałam o tych bólach ale co niektórzy mnie wysmiali.jestem zapisana na wizytę ale dopiero na9 kwietnia do lepszego lekarza są takie kolejki a on prywatnie nie przyjmuje niestety,więc muszę zaczekać.ale nie podoba mi się to że @ mam inna niż zawsze skapa i krótko trwa i w dodatku z przerwami .poczekam do tej wizyty i zobaczę co i jak:) wiem że owulacje może być w różnych dniach bo ją mam cykle28dni i np w grudniu owulacje mialam17 dnia cyklu więc może teraz była wcześniej ,zaczęłam do wizyty ale zrobię test nawet jak znowu bym miała dziwny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - to nie bylo wysmianie. Nie mozesz wszystkiego brac tak do siebie. Jestesmy tu aby wzajemnie sie wspierac. Dobrze ze masz umowiona wizyte lekarz cie napewno poprowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka lekarz napewno powie co i jak w sumie jest dosyć dobry.kiedyś chodziłam do innego gin też dobry lekarz ale niestety leki pisze strasznie drogie i raz się zrazilam do niego jak podczas badania ''uroslo'' mu w spodniach i jego tekst żebym go odwiedziła po ślubie to sobie pogadamy po tym zrezygnowalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wiara w marzenia
To ty już takie objawy masz jak ciężarne w 4 miechu! !? Paranoja pierdolisz jak potluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiara-w-marzenia
Ja nie wiem czy to są objawy. To moja pierwsza ciąża. Opisałam wszystko co mi sie przydarzyło w ostatnich dniach. Dziś zaczęłam 5 tydzień miesiaczki nie mam temperatura 37. W środę idę powtórzyć bete. No i wiecie gdzieś czytałam ze każdy organizm jest indywidualny. Więc może nie należy oceniać po paru zdaniach.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane. Wiara to super, że zostałaś mamusią:) masz rację każdy jest indywidualny i każdy inaczej odczuwa objawy ciąży... Oczekująca dobrze, że do nas wróciłaś. Idz do tego gin i zobaczysz co ci powie. Bullitka a może ty też zaciążyłaś?? Wiadomo lepiej się nie nakręcać ale zawsze ciąża jest możliwa o ile przytulanko było:) Szybkiego powrotu do zdrowia. U mnie wszystko po staremu mam taka ogromną ochotę na przytulanko a tu od ponad 2 tyg nic:( Jutro możliwe, że pójdę do mojego gin ale jeszcze nie wiem czy mogę, bo miałam przyjść wtedy jak pochwa się oczyści a tu dziś jeszcze duże ilość resztek gałki znajduje na wkładkach... chyba do niej zadzwonię i powiem co i jak i możliwe, że pozwoli mi jutro przyjść na powtórną cytologię. Wczoraj byliśmy u teściowej na imieninach i wszyscy się zjechali z dziećmi i syn szwagierki tak sobie mnie upodobała, że nikt inny się dla niego nie liczył i tak jest zawsze jak tylko mnie zobaczy:) to jest taki słodziak ma półtora roku a już krzyczy ciocia:):):) Miłego dnia kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Szczesliwa - ja napewno w ciazy nie jestem bo robilismy z mezem badania i on ma za slaba sperme. Lekarz powiedzial ze z takimi wynikami spermy to nigdy nie zajde naturalinie w ciaze. Chyba ze wyniki meza sie poprawia. A tak pozatym to nadal chora jestem. Glowa boli bardzo. Najgorzej rano i wieczorem. Jak narazie okresu brak. Czasem jajnik zaboli ale to zaraz przechodzi. A dzis spodzoewany termin miesiaczki. Nawet plamien brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka przepraszam to dla ciebie wtedy wysyłałam produkty bogate w cynk. Przemycasz coś mu w jedzeniu z tych produktów?? Mój pwnie też by nie chciał jeść takich rzeczy bo on to jest mięsożerca:) ale teraz to mu często robię jakieś sałatki itp Bullitka zawsze warto mieć nadzieję, psychika człowieka potrafi działać cuda. Ja też jestem chora... normalnie umieram wszystko mnie boli... głowa, ucho, gardło i w dodatku mam katar:( masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki,ja dopiero chwilke czasu zlapalam w pracy,kociol taki ze nie wiem ,do tego owulka sie zbliza bo jajniki bola az struta chodze bo promieniuje do ud. Oczekujaca do 9 kwietnia nie daleko ale slysze ze juz od dawna ciagle cos ci doskwiera wiec chyba tez i dawno powinnas byc u lekarza,obojetnie czy prywatnie czy gdzies indziej probowac,kobieta czuje ze cos sie dzieje i jest nie tak z jej organizmem i reaguje. Bullitka kochana z tym nasieniem meza to juz pewne na 100% ,czy narazie ogolna opinia lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szęśliwa hahaha Ty caniaczku,przemyty tylko hahaha,u mnie na szczescie sam sie wzial za zdrowa dietke i tak po prawdzie to chyba mi bardziej by sie przydala ta dietka zdrowa niz jemu hehe,zjada sporo owocow i warzyw naprawde sporo,nie pali,nie pije wogole, pije za to duzo wody niegazowanej,zadnych slodkich sokow itp a ja pale,czasem pije,zre co mam ochote hahaha pije cole i soki no i taki ze mnie numer,chlopu kaze a sama nic hahaha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa - zrobilam mu brokuly i ryby a pozatym kupilam mu tabletki cynk i witaminy c . Sam lyka i nawet jak mu sie zapomni to mnie sie dopytuje czy wziol dzis tabletki. Wybralismy takie tabletki cynku specjalne dla mezczyzn i nawet tam pisze ze ti sa na polepszenie spermy. A witamina c wspomaga liczebnosc i ruchliwosc plemnikow. Dodatkowo maz pije soki 100 multiwitamine wiec to tez pewnie nie zaszkodzi. Na 27 mamy spotkanie z ginekologiem ktory nas prowadzi i wtedy ustalimy jaka podejmniemy terapie. Mam nadzieje ze do tego czasu winiki meza sie poprawia i przy nastepnym badaniu juz beda lepsze wiadomosci. Dototka - skoro starasz sie o dziecko to moze powinnas zrezygnowac z palenia? Ja juz nie pale ponad 4 miesiace i wierz mi ze nawet juz mnie nie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka Bullitka ma racje-jak chcesz zajść w ciąże świadomie i być przy tym zdrowa to zrób wszystko żeby tak było:) ja wcześniej to jadłam chipsy, słodycze, fast foody, zupki chińskie itp. wiadomo nie od razu wszystko zniknęło z mojego menu ale teraz jest o wiele lepiej. Ze słodyczy to tylko czasami zjem kawałek czekolady i dżem malinowy, a jeśli chodzi o palenie to nigdy nie paliłam i z piciem jest podobnie czasami od męża łyknę piwka tyle. Bullitka ja kiedyś na TLC albo TVN Style oglądałm taki program dokumentalny w którym mężczyzną badano spermę i kilku z nich miało bardzo złe wyniki ale poddali się takiej diecie i suplementacji i po roku czasu jak ich lekarze odwiedzili to okazało się, że 2 mężczyzną udało się począć dziecko:) więc wszystko jest możliwe i trzeba tylko się o to postarać. Nie trać nadziej. Ja wierzę, że wam się uda::) Prędzej czy póżniej każda z nas zobaczy 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny:) chce iść do dobrego lekarza to muszę zaczekać ale skoro na usg ostatnio miałam czyste jajniki i macice więc myślę że wszystko ok zaczęłam do9 i pójdę na wizytę od razu wezmę wynik z tsh bo zamierzam zrobić sobie i będę wiedzieć co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa - oby z moim mezem tez tak bylo. Oczekujaca - najwazniejszy to spokoj. Napewno juz niedlugo zajdziesz w ciaze . Jak my wszystkie zreszta mam nadzieje :) Wiara - jak sie czujesz? Wszystko ok? Agnes - a ty gdzie sie podziewasz? A ja nadal ani okresu ani plamien. Ze mna to zawsze cos. Albo tydzien plamien i potem okres albo calkiem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja sie dzis bardzo dobrze czuje. Nic mnie nie boli, nie mdli, nie mam zgagi. Lekko zmeczona jestem. Dzis powiniem byc moj pierwszy dzien miesiaczki. Jak sie domyslacie nie mam jej i plamien tez nie mam. Mam bardzo duzo bialego/ metnego sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżkadozupy
Wiara, a wcześniej nie miałaś? zastanawiam się ile dni po owu taki biały metny Ci się zrobił. i jak myślisz, "zaskoczyło" przed owu czy w dniu owu? przepraszam, że tak wypytuje, ale juz piszę o co mi chodzi;) miałam okres od1 do 6.03, i po okresie przytulanko 7,9, 10, 11, 12 i 13, 16, 17. Cykle zazwyczaj 27dni, czasem 28. Dzidzi nie planujemy, jak się przytrafi to będzie cudownie. Jednak możliwość zajścia w ciążę w moim przypadku jest i zastanawiam się jak to po kolei wszystko wygląda, wiem że zagnieżdżenie ok7dni od owu, a kiedy ból piersi się pojawił i ten śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżkadozupy
i sorry że tak bez Dzień dobry etc, itp. itd:), ale w pracy jestem, mało czasu troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Właśnie nie myślałam w ogóle że to cykl bezowulacyjny bo wręcz było sucho. Prztulanko było 2 i 3 dni przed owu jeśli wtedy była kiedy myślę bo jak mówię śluz był normalny bez szału i na pewno nie przezroczysty. My przytulanko mieliśmy co 2 dni akurat przed owu wyszło tak że co dzień. Ale na pewno w dzień owu ani dzień wcześniej się nie przytulaliśmy. Śluz zaczęłam mieć taki intensywniejszy gdzieś od 5/6 dni. Wydaje mi się, że ciąża (implantacja zarodka) była w zeszły wtorek czyli dziś jakiś może tydzień minął. To tylko moje gdybanie bo konkretnie tego na pewno nie ogarnę. Zobaczymy na piątkowym usg co i jak wyjdzie. No i po każdym stosunku leżałam nie wstawałam się kąpać czy robić coś innego. Po prostu szłam spać z miednicą lekko podniesioną (poduszka pod pupą). Nie wiem czy to coś dało, ale na pewno nie zaszkodziło, byłam pewna że wszystkie nasionka zostają w środku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżkadozupy
jej:) rewelacja:) w sumie jak tak sobię myślę, to fajnie jakby się udało:) też już do łazienki na mycie po przytulankach nie leciałam, więc zobaczymy. czyli śluz tak jakby po zagnieżdżeniu już. a jak z bólem piersi? i ile dni od przytulanek robiłaś test?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek852
Witajcie dziewczyny! Jestem tu nowa i szukam pomocy bardziej doświadczonych dziewczyn. Może nie bede przedstawiala calej swojej historii ale w skrócie w ubiegła sobote tj.16 marca byłam u gina na monitorowaniu to był mój 16dc,pęcherzyk w tempie expresowym urósł i osiagnął rozmiary 27mm,dostałam od razu Choragon 5000. To moja pierwsza owulka odkad biore CLO czyli od 4 cykli. Mam wątpliwości czy Choragon podziała i pęcherzyk pęknie,czy boli Was jajnik juz po owulce,bo mnie ciągle pobolewa i to mnie martwi bo tez mnie- zastanawiało czy pęcherzyk nie był juz za duży,ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Piersi bolały mnie jak na razie tylko 2 dni znaczy były strasznie gorące i brodawki szczypały tak jakby. Pod koniec tamtego tygodnia jakoś 2/3 dni temu. Teraz nic nie bolą. Trochę żyłek się pokazało. Ja mam dość spore piersi to może nie urosną i nie będą tak bolały. Co do testu to robiłam go 3 dni przed spodziewaną miesiączką czyli 11 dpo a bete jeden dzień przed czyli 13dpo, tak dosyć wcześnie chyba, ale wykryło i kreski były widoczne:) Jutro idę na bete po 48h i zobaczymy czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżkadozupy
z pewnością będzie wszystko dobrze:) trzymam kciuki, daj znać po lekarzu co i jak:) a ja jeszcze siedzę w pracy i na koniec dnia jeszcze jakieś błedy powyskakiwały. ehhh zycie... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek - ja tez mialam w tym miesiacu robiony monitoring i lekarz mi powiedzial ze powinien dorosnac do ok 2 mm. Moj dorosnol do 1.97 i lekarz powiedzial ze to idealny rozmiar. Mi wydaje sie ze 2,7 do za duzo ale moze miesci sie jeszcze w normie? Nie wiem nie jestem specjalista. I u mnie trwalo dorastanie tydzien czasu. Od kiedy dorosnol i 3 pozniej jak robilismy monitoring to bylo widac ze szczelil. Po tygodniu czasu musialam robic badanie na progestenol . 27 ide do lekarza na ocene calej sytuacji. U mnie nadal brak okresu choc pojawila sie juz plamka na papierze. Moglby juz byc aby zaczac nowy cykl. Agnes - a ty gdzie sie zgubilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×