Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

ojj no juz, nie chwalcie sie ze sie wszystkie znacie bo mi smutno bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka2013
Witam dziewczyny! Mam na imię Aneta, mam już 3-letnia córkę :) ja dziś ujrzałam na teście 2 kreski, z czego ta druga to taka blada... ale w pierwszej ciazy było tak samo poza tym, nie mogłam wytrzymać i zrobiłam tst 2 dni przed terminem @ :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Majóweczka
to forum dla starających się a nie będących w ciąży ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
dziewczyny dodzwonilam sie byl w szpitalu u lekarza okulisty. jakies opilki do oka mu wpadly i musial jechac na ich usuniecie. jest juz wszystko oki. dostal krople i masc ale mnie nastraszyl. nie pisalam wczesniej przepraszam ale zasnelam dopiero sie obudzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
dokladnie tak. ale dlugo spalam 3godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze, ze piatek! cudownie ze jutro sobota! hip hip huuurraaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi,... odżywiacie się jakoś specjalnie? tzn. zdrowiej itp czy tak normalnie? Bo ja póki jeszcze nie zaszłam to piję pepsi, jem chipsy, fast foody ale jak wyskoczą upragnione 2 kreski to odstawiam kofeinę i chipsy a fast foody ograniczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa - ja jem normalnie :) Dorotka - zapraszamy :) opowiedz cos o sobie, ile masz lat, jak dlugo sie staracie? itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczynki :-) Ja to jestem staruszka-weteranka :( w tym roku skonczylam 34 lata,moj M ma skonczone 38lat.Staramy sie od ponad 4 lat :( w zeszlym roku nam sie udalo ale nasza radosc trwala raptem tydzien czasu :( Od tamtej pory walczymy z krotka przerwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli spodoba ci sie u nas to dopisz sie :) Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolno ląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie..... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........26.............4.............dolnośląs kie..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.....12....mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie do Was zajrzec jutro :) i dopisze sie do tabelki.Dzisiaj znikam bo jestem padnieta :( Tak, robilismy badania.Poza problemami z owulka wszystkie badania mam oki, M nasienie tez w porzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wśród nas Dorotko :) u mnie bank holiday weekend i jak zwykle na weekend typical English weather... :( ale jest coś pozytywnego byłam na randce z moim narzeczonym, raz w miesiącu przypominamy sobie stare dobre czasy i wyskoczymy gdzieś :) Miłego weekendu Wam życzę :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Znalezione w necie: Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc dziewczyny a ja od rana zle sie czuje wymiotuje bleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli piekne to co napisalas :). Ja juz tez zaczynam schizowac. Rosnie mi brzuch. Nie wiem jak to mozliwe. Malo jem wiec to napewno nie z przejedzenia. Wczoraj stanelam przed lustrem i z boku wystaja kosci biodrowe a od srodka brzuch wypiety jak balon az do pepka. Czy to jakas choroba? Bo nawet jesli to ciaza to w pierwszych tygodniach to chyba brzuch tak nie rosnie co? I tak mi ciezko po schodach wejsc na gore , raptem 20 schodow mam a sapie jakbym wchodzila co najmniej po 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
bullitka ja tak samo ma z brzuchem i tez sie dziwie dlaczego on taki jest i dotego tyje szybko a wcale duzo nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a robilas juz test? Ja nie wymiotuje i super sie czuje tylko tez brzuch taki dziwny. Okres mam dostac w przyszlym tyg. Opisz dokladnie jak wyglada twoj brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
w nastepnym tygodniu tez mam dostac okres wiec testu nie robilam. brzuch no taki ze odstaje od bokow taka kulka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×