Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Olivka witamy i zapraszamy :) A ja już byłam na pobraniu krwi i zrobiłam tsh i beta hcg - wyniki jutro i jutro też mam wieczorem umówionego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
ja jestem :) jestem nowa na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
witam was kobitki ;) ja w czwartek mam gina jutro wyniki prolaktyny odbieram a ty w ciąży tak jak byłaś na becie ;) bo nie wiem czy gratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivka - test robiłam już chyba tydzień temu i wyszedł pozytywny, ale dopiero teraz poszłam na badanie z krwi no i jutro liczę na to że wynik będzie dobry i gin potwierdzi ciążę, może przy dobrych prądach nawet zrobi usg (choć nie liczę na to za mocno) i założy kartę ciąży. Ale to tylko moje życzenia względem dnia jutrzejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
to gratulację :) długo się starałaś są tu jakieś staraczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka - mnie już w zasadzie piersi nie bolą, podbrzusze tylko troszkę, ale za to cały czas mi świdruje w żołądku jakbym miała zatrucie pokarmowe, najgorzej popołudniu ale dziś to prawie cały dzień z przerwami a jak coś zjem lub wypiję to mam zaraz wzdęcie. No i daje w kość mężowi, bo jestem cały czas na "nie" i złośliwe teksty puszczam hehe :) Ale co ja poradzę, że jak się źle czuję to nie chce mi się co chwilę po coś wstawać, robić coś itd. W końcu siedzę z dzieckiem cały dzień w domu to jak mąż wraca z pracy to mógłby ją sam przebrać, wykąpać, zrobić mleko widząć że mnie żołądek boli a nie ciągle ja, więc irytuje mnie to i rzucam kąśliwe uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivka - mnie się szybko udało, choć nie wierzyłam że tak będzie - 2 cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , nie było mnie trochę.Nowe witam, brzuchatym gratuluje:)Licze ze w tym cyklu tez do nich dołączę:) Jestem trzeci dzień po terminie@,testy robiłam wczoraj i dzisiaj ale negatywne. Ten jeden dopiero pokazuje ciąże podobno w 19 dni od zapłodnienia-ja mam 16 a drugi to tanie "gie" z ebay'a...5 ostatnich cykli było równo po 28dni. Bolą mnie sutki, dzisiaj ból jajników i skurcze podbrzusza- temp 36,9, szyjka wysoko, nic nie wskazuje @ tymbardziej ze wczesniej nigdy takich rzeczy przed @ nie miałam,ale testy mówią co innego.W piątek jestem w Polsce to w sobotę pójdę na bete jak @ sie nie pojawi,a za tydzień ginek. Sawa tsh robi się tylko i wyłącznie rano-do godziny 9.00 tak samo ft3 i4 -one mają swój dobowy rytm-prawidłowe wartości są tylko rano.Dwa razy poszłam do lab. o 17 i wygonili mnie-musiałam przyjść rano - myślałam ze to fanaberia lab -ale nie.No i toxoplazmoze zrób koniecznie bo to różnie bywa, kotek, mięsko czy rybka i juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki "stare" i "nowe" :) agnes - cos zaczarowalas, bo dzisiaj jajnik jak reka odjal :) nic a nic go nie czuje, nie wiem co jest grane, ale dobrze, ze przeszlo, mam nadzieje, ze nie wroci :) jaki ogladnelyscie ostatnio super film? mam zamiar cos sciagnac z internetu ale nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny elli bo ja czarodziejka jestem. ostatnio fajny polski stary komedia randka w ciemno lecial w tv. a wogole najfajniejsze filmy to diabel ubiera sie u Prady i mamma mia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - dobrze wiedzieć, bo w poprzedniej ciąży robiłam tsh rano tylko dlatego, że robiłam przy okazji inne badania, a w sierpniu byłam koło godz. 18 i laborantka jeszcze się upewniała jakie badania robię i nie było problemu ze zrobieniem tsh, ft3, ft4 i tych anty-coś tam :P Nawet we trzy tam siedziały w laboratorium i to takie starszej daty a nie jakieś młode stażystki. Potem tylko jedna mnie ścignęła na korytarzu i dopytywała czy w ciąży nie jestem (ale wtedy nie byłam) i nic więcej nie mówiła. Ale od następnego razu już i tak będę musiała wszystko robić rano bo badanie moczu jeszcze wchodzi w to. Aż mnie skręca na samą myśl, że znowu mam się męczyć z tymi wąziuteńkimi fiolkami na mocz, do których chyba tylko mężczyzna może oddać próbkę hehe Ale ktos mi poradził żebym zrobiła do większego pojemniczka a potem przelała, ale sama nie wiem czy to dobry pomysł - zresztą zobaczę jak będzie. Czy to tylko w Lux Medzie dają takie wąskie, długie fiolki? Elli - ja tam już dawno nic nie oglądałam, tzn. filmów. Ostatnio chciałam coś obejrzeć (już nawet nie pamiętam tytułu) i oczywiście wszędzie był zablokowany dostęp, więc sobie darowałam; za to w miarę regularnie oglądam programy różne na tvn player ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - no u mnie w aptece też są, ale w Lux Medzie dają mi je za darmo, a po drugie z tego co widziałam to oni mają na nie specjalne pojemniki i rzadko się zdarza żeby stały tam takie "tradycyjne" pojemniczki - wszystkie są takie ich. Mniej więcej taka jak tutaj na zdjęciu: http://pl.123rf.com/photo_12173297_ra--ka-piela--gniarki-z-a-a-a--tym-proba-wki-z-pra-bka--moczu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, pamiętam jak z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej trafić bo przez wielki brzuch nic nie widziałam, gdzie leci strumień moczu :D A w III trymestrze to już nie chodziłam do wc tylko w wannie pobierałam próbkę, bo inaczej się nie dało :P Dobra, idę spać już. Byliśmy dziś u mojej mamy a ta dała wnusi jakieś misie-żelki i jak wracaliśmy samochodem to mała 2 razy wymiotowała a potem jak ją położyliśmy spać to wypiła całą butlę mleka i znowu zwymiotowała, aż trzeba było pościel i wszystko zmieniać. Potem dałam jej herbatkę ziołową, ale chyba prawie nic nie tknęła i zasnęła na brzuchu. Póki co cisza, ale mam nadzieję że w nocy jakiś akcji nie będzie. Za to rano pewnie będzie osłabiona i wygłodniała :) Martwię się trochę bo w sumie to nie wiem czy to od tych żelek czy od czegoś innego, ale gorączki niby nie ma. Ok, teraz już za serio idę spać :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcia kilka razy w nocy wymiotowała i rano 2 razy samą herbatką ziołową. Przypuszczam, że to grypa żołądkowa może być. Nie ma gorączki i nie jest przytłumiona ani marudna, biega i uśmiecha się tylko co jakiś czas wymiotuje. Zobaczę jak będzie wieczorem, najwyżej po moim ginku pojedziemy do lekarza dyżurnego. Mnie w sumie też ostatnio świdruje w żołądku, ale zwalałam to na ciążę, no zobaczymy co i jak jak odbiorę wyniki beta hcg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, weszłam z ciekawości na stronę LuxMedu zobaczyć czy są moje wyniki z wczoraj wieczór i się okazuje że już są...!! :))) Beta - 24336 mIU/ml, więc 7 tydzień ciąży wychodzi a tsh 2,32, więc niby też w normie ale w ciąży powinnam mieć chyba pomiędzy 1 a 2, no ale spytam się o to gina na wizycie dzisiaj :) Trochę mi ulżyło, nie powiem, za to teraz się o córkę martwię :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
Sawa.83 gratulacje kochana a ja odebrałam wyniki prolaktyny są dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny iloska po co te nerwy skoro test pokazal dwie kreski to jestes w ciazy. moze to wczesna ciaza i ta druga kreska taki kolor ma. jutro krew pokaze wszystko. nie denerwuj sie niepotrzebnie. ciesz sie i tyle.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka - trzeba się zarejestrować do "e-rezerwacji" na ich stronie, a potem w recepcji jak będziesz w LuxMedzie dadzą ci twój numer do logowania się; możesz dzięki temu sama sobie rezerwować wizyty u lekarza i je odwoływać itp. no i też właśnie odbierać swoje wyniki badań :) A w ogóle to też uważam że test się nie pomylił i wszystko jest ok :) Jutro pewnie sama zobaczysz ;) Olivka - ja też ci gratuluję dobrego wyniku prolaktyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Gratulacje Ilośka:) Betuj się i dawaj znać co i jak! Ale 3 testy pozytywne to już bez przesady nie moga się mylić! A ja też czekam na okres i myślę czy się udało czy nie ;-) Jeszcze 2 dni. W nocy mnie mega jajniki bolały jak na okres więc pewnie nadchodzi;/ a do tego jestem chyba przeziebiona i mam ciągle 37,3 i łeb mnie boli. tylko nie mam kataru ani nic -.- a roboty kupa!!! wczoraj o 19 wyszłam z pracy. Yume sobie obejrzyjcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
powiem wam że ja na początku też tak mierzyłam temp sprawdzałam śluz szyjkę macicy cały czas praktycznie o tym myślałam i wiem że mi szkodziło co miesiąc czekałam czy przyjdzie @ czy nie teraz już tak na spokojnie do tego podchodzę i wiem że tak jest lepiej bez stresów zawodów że znowu się nie udało pamiętam tylko żeby 20 dc brać luteinę i tyle nie liczę dni cyklu jak widzę płodny śluz i czuję kłucia jajników to domyślam się że owulka jest albo się zbliża w przyszłym roku biorę ślub już 8 miesięcy zostało więc bardziej się na tym skupiam bo pamiętam początki czym bardziej chciałam to nic nie wychodziło kobitki najważniejszy jest luz bez stresu do tego podchodzić czym bardziej naciskamy tym nam bardziej nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
a wy gdzie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dzis dostalam okres ale wiedzialam ze tak bedzie bo ten cykl calkiem odpuscilam. Teraz bede sie starac na maksa :). Kurde myslalam ze kolezanka mi dowiezie castagnus ale dopiero chyba za 2 tyg :(. A tak sie cieszylam ze juz bede go miala szybciej. Za 2 tyg lece do Pl to juz sama sobie kupie. Zostaje mi wiec w tym cyklu znowu tylko wiesiolek :(. Echh to sa wlasnie minusy mieszkania za granica :(, nic nie jest dostepne od reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
Bullitka a czemu chcesz brać castung robiłaś badania ja nic nie brała bez konsultacji z lekarzem mój lekarz mi mówił że branie leków na własną rękę które mają nam pomóc bardziej nam zaszkodzą niż pomogą żeby nie patrzyć na to że komuś pomógł bo mi może zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - szkoda, że nie tym razem, ale nadal będziemy trzymać kciuki :) A ja wróciłam właśnie od gina i oczywiście mnie nie badał ani nic tylko dał skierowanie na USG i wypisał komplet badań do zrobienia. Udało mi się znaleźć wolny termin USG na jutro popołudniu, więc na szczęście długo nie muszę czekać. Problem tylko z endokrynologiem, bo do mojego termin mam dopiero na ... listopad hehe :D No ale może gdzieś się wcześniej zwolni miejsce do jakiegoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny-jestem tu nowa:) czytam sobie Wasze wpisy z zainteresowaniem, milo tu :) my sie staramy o dzidziusia 4,5 roku; niby wszystko ok u mnie i u meza ale bez efektow:/ jutro bede miala pierwsze IUI, jestem stymulowana clo, ...chyba sie nie denerwuje ;) choc bardzo mi zalezy :) trzymajcie kcuki ;) gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom, powodzenia dla staraczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ostatnio pisalam, ze boli mnie jajnik, a wlasnie teraz dostalam okres, zdziwilam sie bo jakos mi tak wczesnie wyszlo, i drugie zdziwienie ze normalny okres a nie plamienie tak jak dotad bylo, bo od paru miesiecy mam dlugie cykle i plamienia zamiast okresu zaczelam brac castagnus, teraz jestem na drugim opakowaniu, przeliczylam sobie dni i dzisiaj minelo dokladnie 28 dni od poprzedniego plamienia! jestem w szoku, ze wreszcie regularnie sie @ pojawila, castagnus chyba faktycznie dziala! :) az dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka z olejem - castagnus to ziola wiec nie powinny zaszkodzic a jak zaszkodza to odstawie. To bez recepty wiec kazdy moze sobie kupic. A mam nadzieje ze pomoga :) zobacz jak naszej Elli pieknie wyregulowaly cykl Sawa ja w tym miesiacu odpuscilam wiec wiedzialam ze napewno w ciaze nie zajde Iloska - nie panikuj bo test pokazal przeciez 2 kreski i @ nie ma wiec nie denerwuj sie bo dzidzi zaszkodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×