Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Bullitka spodziewałam się tego :) jakoś sie ostatnio nie nastawiam. Wiem, że to przez nieregularna @ po tabletkach i musze się zacząć z tym godzić. Zaczne się martwić jak po leczeniu nie będę mogła zajść. Póki co trzeba być dobrej myśli. Napewno wszystkim nam się uda, każda z nas zasługuje na szczęscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jutro rano robię teścik :) Miałam zrobić w poniedziałek, ale okazało się że jutro przyjeżdża do mnie teściowa na kilka dni, więc wolę zrobić test rano zanim przyjedzie. Nie powiem, nadzieję sobie jakąś robię ale może po prostu się nakręcam niepotrzebnie. Niby podbrzusza opuchniętego nie mam i mnie jakoś specjalnie nie boli (no może teraz dopiero coś tam zaczynam czuć jakieś ciągnięcie). Kilka dni mnie swędziały piersi a dziś miałam wilczy apetyt na śniadanie. Dziś 39 dc (zeszły cykl trwał 35 dni) no ale niby najdłuższy w tym roku miałam 46 dni tylko że wtedy się nie starałam ;) Za każdym razem jak coś czuje że mi leci to mam wizję że to @ i póki co odpukać to jednak nie to :) Boje się że się nakręcam i że po prostu przedłuża mi się cykl bo jestem trochę przeziębiona. No nic,... jutro pewnie będę już wiedziała... albo nadal nie :P Jak coś to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... siedzę przy komputerze i nagle mnie coś tak strasznie zakuło w lewej pachwinie... :-/ normalnie strach się bać hehe trudno, co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa.83 koniecznie daj znać jak wypadł ! Ja testuję 20.09 - idę na betę. Jajnik nie przestaje pokłuwać, wyczytałam że tak może dziać się od owulki przez kilka dni jak dochodzi do zapłodnienia. ... miałam się nie nakręcać ale sie do jasnej ciasnej nie da ! :( tak więc od razu idę na betę bo nie chce się bawić w żadne paskowe sikacze ... beta powinna być ponad 5 już w 3 tyg od ostatniej miesiączki a u mnie będzie to już 4 tydzień. 3 majcie mocno kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski. i po weselu bylo super.. kochalismy sie w hotelu na barrrrrrdzo miekkim materacu ;-) a dzis klotnia o glupi dlugopis ktory mi zgubil !! moj ulubiony :( po zlosci dodalam do jego ziemniakow duuuuuuuuuuuuzo soli chce widziec jego mine bo ja powiedzialam zen ie bede jesc. myslicie ze ten oeparol jhuz dziala ? bo mam wodnisty sluz ale nei wy;pywa na zewnatrz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki :) Bullitko - tak jak przepowiedzialam tak bedzie, na swieta same niespodzianki :) nie ma co sie zalamywac, ze tym razem sie nie udalo, trzeba wierzyc, ze sie wreszcie uda, u mnie tez ciagle 1 kreseczka, niestety, a latka leca :( no ale coz, nikt nie mowil, ze bedzie latwo :) uszy do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa do góry ja sie tyle lat juz staram i czekam i tez nie mam innego wyjscia jak wierzyc ze kiedys sie uda mimo tego co juz przeszlam niestety nie ma łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie kobietki. zrobilam dzis test owu i ta druga kreska jest bardziej wyrazna niz do tej pory ale i tak jest negatywny test bo nie jest taka jak kontrolna ani ciemniejsza. myslicie ze to dobry znak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa bede trzymac kciuki abys miala te 2 kreseczki i napewno je bedziesz miala . No bo musisz miec!!! :) Mala za ciebie tez trzymam kciuki!! Niech wkoncu ta nasza zla passa sie przerwie. Ktos musi wkoncu zaczac :) A my dziewczyny tak samo. Ja w tym miesiacu se odpuscilam . Juz po moich dniach plodnych a sie nie staralam bo praca mnie wykonczyla. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewiczynki, robiłam właśnie teścik i aż mi ręce drżą jak piszę na klawiaturze.... są 2 kreseczki grube :))))) jak robiłam test to tak mi serce waliło jak nie wiem co :) mężowi już powiedziałam choć jeszcze w łóżku śpi, ale tak przez pół sen, buziaka dostałam więc dotarło ;) Wy też, jak to było wcześniej napisane, do końca roku będziecie miały 2 kreseczki, na pewno, wierzę w to z całego serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAWA GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIEDZIAŁAM ŻE TAK BĘDZIE :************************ ŚCISKAM CIĘ MOCNO !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa - gratulacje!!!!! Bardzo sie ciesze ze ci sie udalo!!! Wkoncu jedna z nas rozpoczela dobra passe!! Super!! A teraz piwiedz czy cos stosowalas jakies pomagacze, czy tylko w dni plodne sie przytulilas do mezusia. Bardzo sie ciesze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - nic nie brałam poza kwasem foliowym, a staraliśmy się jak już kiedyś tam pisałam od początku cyklu (jeszcze jak @ miałam) i wiem że to głupie ale wmawiam sobie że coś w tym jest. W poprzednią ciążę zaszłam jak też staraliśmy się od pierwszych dni cyklu, za to w poprzednim cyklu staraliśmy się po 12-tym lub 14 dc i nic z tego nie wyszło. A teraz znów próbowaliśmy od początku cyklu i się udało. Ja wiem że to pewnie zbieg okoliczności i nie ma większego związku, no ale kto wie... ;) No i chyba to co miało największy wpływ to fakt, że wyluzowałam, starałam się o tym nie myśleć, nawet powiem więcej byłam przekonana że z tego nic nie wyjdzie bo przez cały cykl nie zaobserwowałam śluzu płodnego i nic mnie nie bolało. Ostatnio tylko zaczęły mnie boleć piersi (pisałam wam), ale w poprzednim cyklu też tak było więc się nie nakręcałam. Natomiast dwie rzeczy mnie zdziwiły... pierwsza to to że powinnam była dostać @ na dniach a nie miałam nawet opuchniętego podbrzusza jak zwykle miewam przed @. A druga sprawa to, że wczoraj dostałam wilczego głodu jedząc śniadanie. Zazwyczaj jem 2 kanapki a wczoraj zrobiłam sobie 4, na każdej po 2 plasterki wędliny i do tego opakowanie serka wiejskiego. Jak zjadłam pierwsze 2 kanapki to nadal mi burczało w brzuchu jakbym nawet nie zaczęła jeszcze jeść, a jak zjadłam wszystko to czułam duży niedosyt. :D Teraz mam nadzieję, że będzie wszystko ok, bo jednak można zajść w ciążę mając nieregularne i długie cykle a nie jak ktoś kiedyś pisał że powyżej iluś tam dni to tylko cykle bezowulacyjne są. Zresztą nie będę zapeszać ;) Dziś teściowa przyjeżdża na tydzień, a nic nie chcemy jeszcze jej mówić więc do gina się umówią dopiero za tydzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa - super :) a wytrzymasz tak zeby nikomu nie powiedziec??? Bardzo sie ciesze ze ci sie udalo. Jak myslisz ktory to tydzien? 4? Teraz musimy isc w twoje slady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no postaram się nie mówić nikomu ale wiadomo.. różnie z tym bywa, rozważam powiedzenie szwagierce, ale ona pewnie i tak by teściowej powiedziała ;) A który tydzień to, to nie mam pojęcia, ale druga kreska wyskoczyła od razu i jest gruba i czerwona a nawet powiem, że chyba grubsza od tej "testowej" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wytrzymasz zeby przez tydzien nie isc do gina? Wiesz jak moja siostra to rozegrala? Kiedy u niej mieszkalam a ona zaszla w 1 ciaze to przed wizyta u lekarza powiedziala mi ze idzie z mezem do lekarza bo wyskoczyl mu pryszcz na tylku i on nawet nie moze siedziec. Oj jak ja go zalowalam. Po powrocie od lekarza oni zadzwonili do naszysz rodzicow zeby weszli na skype. Ja w tym czasie film ogladalam. No i oni zaczeli rozmawiac z moimi rodzicami i oswiadczaja ze rodzice zostana dziadkami :). Jak ja sie zerwalam z tapczanu jak zaczelam ich sciskac!! A tak zalowalam szwagra ze biedny ma pryszcza na dupie a oni byli u lekarza potwierdzic ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to śmiesznie to zrobili :)) jakoś doczekam ten tydzień, zresztą nauczona "doświadczeniem" z poprzedniej ciąży, wiem że i tak nie ma co iść za wcześnie bo dla nich ciąża to dopiero po 13 tygodniu czy jakoś tak. A wcześniej i tak nic nie powiedzą, więc jeden tydzień mnie chyba nie zbawi ;) Zresztą zobaczymy, bo może mąż coś chlapnie o ciąży to wtedy pójdę wcześniej, bo już nie będzie "tajemnicy" ;) A w ogóle to czekamy na przyjazd teściowej, trzeba mieszkanie odkurzyć itp. a mąż sobie teraz wymyślił, że będzie kran naprawiał :D nie chciało mu się naprawiać przez kilka miesięcy a teraz na kilka godzin przed przyjazdem jego mamy siedzi w łazience i robi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa - kochana, gratuluje z calego serca!! zycze wspanialej ciazy i radosnego rozwiazania :) hip hip huurraaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam wszystkim :) i życzę aby szybciutko wszystkie miały 2 kreski! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! Sawa-- GRATULACJE!!!!! mam nadzieje, ze bedziesz miala lekka reke i teraz wszystkei bedziemy zaciazaly jedna po drugiej;) ja dzisiaj w nocy obudzilam sie z placzem, ale to doslownie az sie zanosilam. a snila mi sie fizyka w liceum, ze mnie facet udupial na kazdym kroku i mialam 5 golych 1. co ciekawe to fizyke bardzo lubie i nie mialam z nia nigdy problemow. zreszta poszlam na studia na ktorych fizyka jest 10 semestrow tylko nie nazywa sie fizyka, a wytrzymalosc, mechanika, dynamika itd. ja testowac bede jak nie dostane @ do przyszlego tygodnia. na razie pewnie jeszcze we mnie krazy HCG z zasrzyku wiec mialabym falszywie pozytywny. staraczka, na testach owu sie nie znam wiec nie powiem czy pozytywny czy negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajnik za pytajnikiem
Sawa, gratulacje! Podczytuje Wam troche bo tez czekam na 2 kreseczki...i czekam...i czekam...:( Sawa, czy moglabys prosze napisac czy staraliscie sie codziennie od pierwszych dni cyklu? Czy co drugi dzien? Testowalas na owulacje? Robiliscie staranie przed sama owulacja czy w owulacje? Z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
sawa gratulacje. ja @mam dostac 28-29 wiec kto wie coz to bedzie. znowu dzialalismy z mezem. wczoraj skonczyly mi sie dni plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytajnik za pytajnikiem - my się staraliśmy przez cały (od początku) cykl codziennie lub co drugi dzień, testów owulacyjnych nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Jak fajnie ze wkoncu juz jedna z nas juz w ciazy. Wkoncu widac efekty naszych staran :) teraz kazda z nas musi czekac na swoja kolej:). No ale jak elli nam przepowiedziala ze do swiat wszystkie bedziemy w ciazy to ja w to wierze. Najwazniejsze to pozytywne myslenie ;) . A mi kolezanka przywiezie z polski castungas wiec jak tylko dowiezie to zaczne brac. Juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
hej dziewczyny coz tu taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siala lala
Pocieszcie mnie proszę! Staramy się o maleństwo, a od wczoraj zaczęły boleć mnie piersi tak jak na okres. Nie wiem co mam myśleć. Bardzo chce być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×