Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość agnes654
a od kiedy sie staracie. kiedy mialas okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siala lala
To było nasze pierwsze podejście ale bardzo bym chciała żeby było udane. Okres mam dostać 24 września a od wczoraj zaczęłam odczuwać lekki ból w piersiach taki jak zdarza mi się przed miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siala lala
No i zostałam sama! :( Buuu!!! Nikt nie chce ze mną gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
to nie panikuj jesli nie dostaniesz okresu to zrob w dniu spodziewanej test. a bol piersi to moze byc na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cfe915f5a e969180.html 21dc 17:50 leciutenko jasniejsza od kontrolnej 22dc 18:40 prawie ze taka sama jak kontrolna 23dc 10:40 obie prawie jednakowe 23dc 19:20 na pewno jasniejsza niz ta z godziny 10:40 CO O TYM MYSLICIE ? przytulanki byly wczoraj i w sobote. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4501c8702 37570c2.html - moze to bedzie bardziej wyrazne a teraz zrobilam test niby negatywny ale wyrazna jest ta kreska testowa juz sama nie wiem.. jak myslicie ? jest mi " mokro " ale juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc dziewczyny wracam z zakupow ale nie udanych bo nic nie kupilam. czuje sie dzisiaj okropnie. lekkie plamienie rano milam glowa mbie bolu dol brzucha i lekko piersi. czuje sie taka skolowana i gardlo boli. dzisiaj mam kiepski dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
gdzie jestescie dziewczyny nie ma z kim pogadac wyzalic sie pomarudzic :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) niezbyt czesto pisze ale czytam na bierzaco, nawal pracy mam a i tez nie mam czym sie chwalic narazie, ciagle nic, nie fasolkuje ani nic kompletnie, ehhh :( no ale ciagle mam nadzieje, ze do konca roku ... :D co tam u was? u mnie piekna pogoda, moglo by tak byc jeszcze dlugo, chociaz zapowiadaja juz ochlodzenie, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .. ja mam dziś 26 dc. 6 dni po owu. Dzień najtragiczniejszy w całym cyklu. Mega spadek formy, nie mialam siły nawet dzisiaj wstać do pracy, zostałam w domu, cały dzień byłam mega senna, kręciło mi sie w głowie i ten okropny ból głowy .. po czym .. około godziny 16 poszłam do toalety i na papierze zauwazyłam paski żywej krwi i ciemnobrązowe plamienie ... zmierzyłam temperaturę, od owu pond 37 st, dziś 36,6 .... + kłucie jajnika, ciągnięcie w lewej pachwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie.. ja już rok czekam na dwie kreski... i dziś z ogromną nadzieją czytam wasze posty bo jeśli Wam się udaje prztrwać to czekanie to i mnie musi :) Owulacje miałam 18 dc, spodziwana miesiączka w nadchodzący czwartek mam jeszcze dwa dni do testu i nie umiem o niczym innym myśleć. Piersi jak balony, w pasie się nie dopinam.... oby to nie na miesiączke te cierpienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
kurcze ja mam dzisiaj tez plamienia ciemne a to moj 21dc. dzisiaj tez jak pisalam zle sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
sawa nie wiem nie chce sie nakrecac caly dzien mi niedobrze. zjadlam dwie godziny temu i czuje sie bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie implantacyjne 6 dni po owulacji-interesująca teoria-zawsze mnie uczyli ze występuje w dniu spodziewanej miesiączki. Takie plamienie jest spowodowane albo wahaniami hormonów, albo nadżerką krwawiącą. Podczytuje to forum, miałam sie dołączyć ale nie ma to większego sensu, nie ten sam poziom umysłowy. Niektóre staracie się o dziecko jednak lekarza omijacie,nieregularne cykle nie robią na was dużego wrażenia, nie robicie nawet podstawowych badań zalecanych przed ciążą a co dopiero specjalistyczne.W ciąży na pewne rzeczy jest już za późno. Jesteście co poniektóre zupełnie nieodpowiedzialne! Gdzieś rzuciło mi się w oczy zdanie"nie mamy pieniędzy" jak się nie ma pieniędzy to jak można się starać o dziecko?przecież to wydatek rzędu 1000zł na miesiąc a lekarz i badania to maksymalnie 500 zł jednorazowo i druga wizyta około 200zł Jak nie umiecie zaopiekować się sobą to jak zadbacie o dziecko? Chyba Bóg wie co robi,że nie daje Wam potomka! Jedna z dziewczyn już napisałam chyba 6 raz o interpretacji pasków owulacyjnych i żadna nie pofatygowała się jej pomóc albo chociaż napisać ze nie znają się na tym. Żyjecie tylko z miesiąca na miesiąc w swoim świecie wyimaginowanych objawów ciąży i co miesiąc przychodzi rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślepa plamka - a ja się zastanawiam czemu takie wredne dziewuchy jak ty się udzielają skoro potrafią tylko innych krytykować. Nie chciałaś się udzielać bo niby nie twój poziom umysłowy... to się nie odzywaj. Więc jednak zniżyłaś się do naszego poziomu i postanowiłaś napisać co nieco i żadnego pozytywnego zdania jakoś nie zauważyłam u Ciebie. Może nie ma w tobie współczucia, empatii, ale nie mnie to oceniać. Skoro czytasz nasz topic to może sama masz problem z zajściem w ciążę, i co twoja wiedza ci nie pomaga i lekarz za kilkaset zł też nie? Czy tylko ludzie mający pieniądze mogą pozwolić sobie na dzieci? Czy to jakiś przywilej czy może naturalna potrzeba nie wynikająca ze statusu materialnego? A skoro jak piszesz, podczytujesz nasze forum to czemu sama komuś nie odpiszesz w sprawie pasków skoro nikt inny nie napisał? Przecież pewnie znasz się na tym lepiej, bo w końcu jesteś na wyższym poziomie wtajemniczenia ;) Wiem że moja wypowiedź nie jest miłą i kulturalną, ale mam dziś urodziny i jak czytam z rana takie wypowiedzi nasączone jadem to aż mi się robi niedobrze (i nie jest to związane ze wczesną ciążą) ;) Pozdrawiam i proszę... jeśli nie masz ochoty pisać nic miłego to po prostu nie odpowiadaj, nie odpisuj, nie udzielaj się bo tutaj chcemy się wspierać a nie naskakiwać na swój poziom wiedzy czy status materialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
sawa wszystkiego najlepszego:-) nie mam checi odpisywac na posta tej wrednej dziewuchy i pozwol ze przylacze sie do Twojego. dzisiaj mialam ciezka noc prawie nic nie spalam.bol gardla strasznie mi to uniemozliwil poza tym nadmiar sliny w buzi i uczucie wymiotne. masakra jak ja sie kiepsko czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa najlepszego ! jak sama nazwa wskazuje ślepa plamka jest totalnie zaślepiona i to jest mój komentarz. ;) have a nice day dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zobaczyłam na papierze toaletowym żywą krew, pomieszaną z brązowm śluzem a później jak poszłam 2 raz do łazienki w przeciągu godziny dużo brazowego śluzu . Ciemnobrązowego. Od g. 16-17 o wczoraj spokój i cisza. Nic więcej nie widzę "na papierze toaletowym." temp. dziś 37 czyli wzrost o 4 kreski. wczoraj był 1 dniowy spadek,wcześniej też miałam od owu 37 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
a ja mam krwawienie nie wiem o co chodzi bo do @jeszcze 10dni. wymieniam wkladke co ok godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
iloska nie pojde teraz do lekarza bo okropnie sie czuje mam goraczke itp. ale tez sie martwie co sie dzieje. a moze tak byc ze przez castagnus cykl mi sie skrocil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzenia dziewczyny :) mój prezent urodzinowy już dostałam (są 2 krechy) a na następne urodziny chciałabym widzieć dzidziusia na swoich rączkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa bezczelna dziewucha to jesteś ty, prawda w oczy kole widzę, bo jako jedyna tak zareagowałaś. Tak poza tym zauważyłam,że ciężarną jesteś więc może pożegnasz się z koleżankami z tego tematu i pójdziesz na inny bo na pewno nie jedną ta twoja ciąża wkurwia zwłaszcza z tych długo starających się - w końcu tobie się udało a 15-tu innym nie, ale żadna oczywiście Ci tego nie napisze. A wasze wspierania polegają na pierdoleniu w kółko o tym samym i sztucznym pisaniu "trzymamy kciuki, plamienie implantacyjne, może to owulacja itp." tak naprawdę ględzicie o sobie i o tym jak to wy się źle czujecie a innych macie głęboko gdzieś. I kolejne w temacie pomocy- mnie się otwiera zdjęcie staraczki a Wam nie-niesamowita historia- może wystarczy dobrze link skopiować, ale na pewno o tym wiedziałyście hihi.owulacji nie widzę. Jeśli sie zażywa duphaston agnes to wypadałoby przeczytać ulotkę ! tam jest napisane,że mogą wystąpić krwawienia między miesiączkowe- pewnie to masz i trzeba się zgłosić do lekarza a nie wykręcać się złym samopoczuciem.Jak już naprawdę konasz to do niego zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
slepa plamka teraz nie pojde do lekarza bo leze chora ma goraczke ale napewno jak bede sie czula dobrze to pojde do niego napewno. a wogole to raczej go zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa gratuluje :) To masz wesołe urodziny! Na testach owulacyjnych się nie znam, nigdy tego nie używałam. U mnie nic nowego, strasznie dużo pracy aż mi niedobrze od tego:) i znowu egzamin na prawo jazdy mnie czeka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spelaspel
slepa plamka ma racje, tylko niektore dziewczyny sa kumate, reszta beznadziej, agnes - ktora ciagle objawy ciazy u siebie widzi, rozpuszczona, zeruje na mezu, a do pracy nie laska, nie ma o czym pisac, tylko ze je, spi, je spi, gotuje, czeka na meza, spi, je .... koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes nawet nie próbuj się tłumaczyć tym babsztylom które pewnie nawet facetów nie mają a będą się tu wypowiadać jak ekspertki .. gówniary niedorosłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
a bo wkurzaja mnie takie nic nie wiedza o naszym zyciu a wysuwaja wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślepa plamka - i ty uważasz że nie jesteś bezczelna? haha po prostu się uśmiałam, a poza tym nie będziesz mi mówić kiedy i czy w ogóle mam sobie iść z tego tematu, autorytetem nie jesteś dla mnie żadnym. I nie rozumiem czemu siedzisz tutaj na topicu i tylko "psioczysz" na innych zamiast wnieść coś konstruktywnego. A czy my chcemy ględzić o niczym, pisać ciągle o tym samym itp to już nasza sprawa. Aha... i odpisałam na twoją wzburzoną wypowiedź "tylko ja" bo weszłam na temat chyba jako pierwsza rano a inni już nie chcieli strzępić sobie języka na tobie. Grzecznie prosiłabym tylko o jedną z rzeczy: więcej kultury i spokoju w wypowiedziach, pisanie na temat (czyli jakie masz problemy, ile się już starasz, dopisanie się do tabelki itp), nie zwracanie na mnie już uwagi (jakby mnie nie było) lub nie wypowiadanie się w temacie, w którym rzekomo nie odpowiadają ci zarówno zawarte treści jak i poziom intelektualny piszących dziewczyn. Albo najlepiej załóż sobie własny topic, w którym będziesz rozmawiać tylko z samymi specjalistami z zakresu płodności. To tyle ;) A urodzinki miałam fajne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) widze ze tu bardzo burzliwe tematy :) jak juz kiedys pisalam najlepiej nie zwracac na takie osoby uwagi, ignorowac :) bo po co sie denerwowac - to plodnosci szkodzi haha :D Sawa - sto lat z okazji urodzinek :) ale pogoda do bani, juz taka jesienna ... u mnie bez zmian, zaczelam drugie opakowanie castagnusa, czekam na jakies rewelacje ale narazie nic :( a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×