Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

czesc.kurcze wiecie jak mnei dzis bolalo podbrzusze? juz sama nie wiem czy to na @ czy owu czy co ?! czulam takie ciagniecie, rozpychanie nie wiem jak to opisac nigdy tak nie mialam.. zrobila;m wieczorem test owu i jest duuzo jasniejszy niz ten z rana podejrzewam ze owu byla wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGADZAM SIE Z spelaspel
spelaspel zgadzam sie w 100% z twoja wypowiedzia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spelaspel
poczytajcie TYLKO watki agnes nic tylko: spie, jem, zjadlam, spalam, czekam na meza, jem spalam, ale sobie pospalam, gotuje, ugotowalam, spalam .... chryste! i caly czas objawow u siebie szuka, ze niby w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
spelaspel wiesz co dzisiaj robilam niccc spalam jadlam i wiecej nic.:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) co cie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siala lala
Chyba potrzebuję dzisiaj pocieszenia albo to na tą pogodę za oknem mnie bierze chandra. Chyba zaczynam wątpić w to, że się udało i że zobacze 2 kreski w tym miesiącu. Piersi zaczęły mnie pobolewać jak na okres więc pewnie czerepa się zbliża i 24 zaleje mnie i nici z bobasa jak na razie. Myślałam, że za pierwszym razem już się uda. Ale jak widać chyba nic z tego trzeba będzie zrobić poprawkę. Może ma któraś ochotę pogadać? Bo siedzę dziś sama i nie mam do kogo buzi otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
a wszystkie dziewczyny sa glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spelaspel jak widac prawda W OCZY KOLE!!!!! i nie ktore moja sie krytyki skoro juz któras osoba pod rzad pisze!!!!!!!!bo to juz jest chore tylko sex pisanie o plodnych nakrecanie sie jak nic innego w zyciu nie bylo bez przesady:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ten wyzszy post to nie ja napisalam. a wogole wypisuje sie. milo bylo pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spelaspel jak widac prawda W OCZY KOLE!!!!! i nie ktore moja sie krytyki skoro juz któras osoba pod rzad pisze!!!!!!!!bo to juz jest chore tylko sex pisanie o plodnych nakrecanie sie jak nic innego w zyciu nie bylo bez przesady:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie dorosnijcie jedna strona gada tylko o jednym , bo daje swoim problemom ukojenie(brak ciazy) nie potraficie tego zrozumiec . nawet te same puste czy nie puste wypowiedzi ktore sie powtarzaja pomagaja tym kobieta, pokonac ten czas starania, oczekiwania i nerwow i nie dziwcie sie ze kobieta ktora stara sie juz ktorys rok doszukuje sie ciazy we wszystkim , to juz tak jest druga strona , nie potrafi zniesc czytajac o tym co pisze pierwsza strona jest rozwiazanie tego poprostu nie wchodzcie na temat i nieczytajcie skoro was nie dotyczy i nie podoba wam sie to co jest pisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spelaspel
dowi ja nie mam nic do pragnien i marzen i oczekiwan, ale na litosc ...sa inne rzeczy na swiecie, inne sprawy, nie mozna ciagle tylko o jednym! bo psychika siada! niech te dziewczyny sie rozerwa jakos, pogadaja o dup*e maryni, ciuchach, kosmetykach, filmach, imprezach, innych problemach a nie tylko ciagle o jednym niektore dziewczyny juz fajnie tutaj zagaduja o roznych sprawach a niektore tylko ciagle o jednym! ile mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwcie sie ze kobieta ktora stara sie juz ktorys rok doszukuje sie ciazy we wszystkim , to juz tak jest skoro sie stara tyle lat to czemu ni robi badan? nie leczy sie ? chyba ze wszystko jest ok niech podchodzo do inseminacji a nie czeka nie wiadomo na co i steka ludzie wszystko idzie zrozumiec ale to juz jest chore poprostu!! z takim nastawieniem nigdy sie nie uda tzeba cos robic w tym kierunku walczyc itd a nie siedzec z zalozonymi rekoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spelaspel wiesz bo psychika kobiety jest slaba , nie kazda kobieta potrafi sie wyluzowac, pragnienie dziecka czasem jest tak silne , ze kobieta nie potrafi o niczym innym myslec. trudno z dnia na dzien zmienic sie o 180 stopni i byc inna osoba. niewiem czy jestes matka czy masz dzieci , czy dlugo sie staralas?nie znam cie i nie osadzam. jesli spojzysz w tabelke zobaczysz ze ja tez dlugo sie staralam,ale nadszedl ten moment u mnie ze doroslam do tego iz moze nie bede miala drugiego dziecka kazda kobieta musi do tego momentu dorosnac, i jesli one jeszcze nie sa na to gotowe , niech pisza o tym co chca chocby bylo to jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGADZAM SIE Z spelaspel wiele sie leczy wiele robi badania , nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka ja tak mialam z 1 dzieckiem poszlo szybko a z drugim juz ktorys rok i nie wychodzi a mogloby sie zdawac ,ze jak jedno jest to jest ok robilam wiele razy badania i bylo ok a jednak dziecka nie bylo dopiero ostatnie badania wykazaly ze wstrzymala mi sie owulacja, teraz dostaje leki na to by owulacja sie pojawila, ale sama odpuscilam bo mam dosc stresu i myslenia o moze sie uda w tym cyklu. doroslam do momentu gdzie mysle jesli ma byc to bedzie predzej czy pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spelaspel
dowi - staralam sie 8 lat o pierwsze dziecko wszystko medycznie dobrze ze mna i z mezem bylo, a dziecko nie przychodzilo, ciagle myslalam, szukalam, doszukiwalam sie sama nie wiem czego, co miesiac placze ze znowu sie nie udalo 1,5 roku temu odpuscilam, przestalam myslec i czekac, zaczelam cieszyc sie tym co mam, zaczelismy chodzic do kina, restauracji, wyjezdzac, zaczelam chodzic na basen .... stwierdzilam, ze trudno, widocznie tak ma byc .... w zeszlym roku zostalam mama! dlatego dziewczyny, opamietajcie sie, odpusccie, cieszcie sie zyciem, nie zamartwiajcie sie tak tym, jakby zycie sie wasze konczylo, jestescie mlode, fajne, pewnie ladne .... cieszcie sie, zyjcie, badzcie atrakcyjne.... az samo przyjdzie do was szczescie :) tego wam zycze, sorki, ze namieszalam, niem ialam zlych intencji sorki agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
ktos zablokowal moj nick poprzedni. widze ze dyskusja sie ozywila tylko przez moje wpisy. echhh nie chcialam namieszac. tylko tu moge napisac co slina mi na jezyk przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spelaspel i gratulacje ci sie naleza bo doroslas do tego momentu gdzie sama zrozumialas ze tak powinno byc , odpuscilas i masz dziecko ja takze kazdej tu starajacej zycze tego momentu odpuszczenia i cieszenia sie bo kazda z nas doczeka sie predzej czy pozniej upragnionego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spelaspel
agnes - nie chcialam byc niemila poprostu czytajac ciebie przypomnialam siebie sprzed lat, niestety agnes - oderwij sie od rzeczywistosci, wiem ze pragniesz dziecka, ale odpusc! przyjdzie samo, wtedy, kiedy bedziesz szczesliwa i nie bedziesz wyliczac dni co do minuty, naprawde, uwierz mi i kazdy lekarz ci powie, ze psychika najwazniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdyyy
Dowi27 no niestety nie kazdy ten co walczy ma to dziecko !!!!! ja staralam sie5 lat odpuscilismy i za miesac mija 5 lat od kad odpuscilismy dziecka nie ma dalej ale jestesmy juz nauczeni co moglismy to walczylismy ale sien ie udalo i zyjemy w dwojke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to glupie, ale czytajac to wszystko, az mi lzy polecialy odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
trudno mi tak z dnia na dzien nie myslec o tym. teraz leze przeziebiona i sama. plakac mi sie chce nie wiem czemu. i jeszcze naskakujecie na mnie ze jestem pusta i nierobem ze maz na mnie tyra. to nasza sprawa jak ukladamy sobie z mezem zycie ale juz wiem ze nie napisze tutaj wiecej ze leze jem i nic nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - kochana, ty sie nie przejmuj niektorymi dziewczynami, ja cie bardzo lubie :) naprawde :) jak dla mnie mozesz pisac co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdyyy badaliscie sie oboje ? probowaliscie invito? inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes6540000 to twoje zycie , ty sobie je ukladasz jak chcesz , jesli tobie sie podoba takie jakie masz to nie przejmuj sie innymi wypowiedziami . Wazne ze ty i twoj maz jestescie szczesliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes6540000
a moze rzeczywiscie zacznijmy rozmawiac pisac o innych sprawach o swoich zainteresowaniach o przepisach o filmach serialach ciuchach kosmetykach itp. moze przestanmy przez troche pisac o cyklach badaniach itd. wchodzac na forum z mysla o ciekawe o czym dzisiaj pogadamy a nie o rety zaraz przeczytam marudzenie kolejnej agnes :-) (bez urazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez wiem_
agnes654000robilas badania ty i partner???ile sie starasz moze trzeba wybrac innego specjaliste i wybrac sie do kliniki leczenie nie plodnosci?ale uwierz psychika tez duzo robi naprawde!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - zaczernij sie, bo nie wiem kiedy ty to ty :) zaczynajac nowy etap w naszym zyciu: :) jakie sa wasze marzenia? ja - pomijajac szczesliwa rodzine - marze o podrozach, wlasnym interesie - jeszcze nie wiem jakim, i o wygranej w totka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spelaspel
sorki ze namieszalam, znikam i szczescia zycze wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×