Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

kinia24_24 witaj milo spotkac kogos kto czuje tak samo ja ja:( trzymam kciuki za udana IUI ja mm juz soba 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
kinia24_24 powodzenia oby się udało tym razem ;) a ja wróciłam od lekarza na usg wszytko w porządku widać było pęcherzyki przepisał mi clo od 2 dc do 6 dc a potem mam brać luteinę od 20 dc do 25 dc za tydzień w czwartek kolejna wizyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
ilośka85 gratulacje kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj iloska iloska wpisz w google wynik hcg powyzej 673 ktory tydz ciazy i wyskocza ci tematy. pisze z komorki i niewiem jak linki wklejac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko iloska teraz to bez nerwow. ja jestem wlasnie po @ i w sobote dzialamy z moim kochanym :-). mam nadzieje ze ten cykl bedzie owocny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz wiecej zafasolkowanych, mam nadzieje, ze niedlugo wszystkie bedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Ilośka! to teraz ja :D i będziemy razem spacerować po markach :D:D:D buziak:* ja jutro termin okresu, ale moze mi sie pozaburzac bo antybiotyk bralam i ciagle mam goraczke;/ i jak tu cos zdzialac ja sie pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26sie
witam jestem tutaj nowa ,mam cykle 28 dni od kilku miesiecy wvzesniej byly 30 dniowe ,w 9dc staralismy sie z mezem o dzidzie pozniej przerwa az do 20dc (mąż sie rozchorowal)za 3 dni powinnam miec okres ,bardzo chce byc w ciazy od kilku dni czuje uczucie ciagniecia w pochwie ,na piersiach pojawily sie zyły siusiam czesciej niz zwykle odczuwalm klucia w pochwie myslicie ze mam jakies szanse na 2 krechy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika - ja tam powtarzam, że szansa zawsze jest, choć wygląda to tak jakbyście pominęli owulację, no ale różne rzeczy się dzieją i nawet podczas okresu niektóre zachodzą w ciążę; najlepiej zrobić test :) elli - no to może teraz się wszystko rozkręci jak uregulowało ci się to i owo ;) illośka - gratuluję :)) A ja miałam wczoraj iść na USG, ale grypa żołądkowa mnie dopadła (bo to raczej objawami ciąży nazwać nie mogę) i wczorajszą całą noc wymiotowałam i w dzień też kilka razy a dziś w nocy córka znowu też wymioty i biegunka, ale tylko do do godz. 3 potem już zasnęła i na razie śpi. No a ja musiałam przez to odwołać USG, ale przeniosłam sobie na czwartek, więc muszę czekać. Martwię się tylko czy z dzidzią wszystko okey, bo jakby nie było to wczoraj miałam lekką głodówkę (jadłam suchą bułkę, odrobinę zupy ryżowej z marchewką i na kolację kromkę chleba z masłem) obym nie zaszkodziła tym, bo jak wzięłam kwas foliowy to godzinę potem wymiotowałam i nie wiem czy zdążyło się coś wchłonąć :-/ Znowu będę zdenerwowana aż do czwartku. Myślicie, że jeśli nie mam krwawień, plamień i bóli to wszystko może jest ok? Wiem, wiem niby skąd macie wiedzieć, ale martwię się jak nie wiem co. Teraz jak jest najważniejszy okres, że dziecku się wszystkie narządy kształtują, to akurat mnie musiała ta grypa żołądkowa dopaść :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna85
Witam dziewczyny. Ja również staram się o maleństwo. Tylko u mnie to już ponad 8 miesięcy starań. Jesteśmy z M po wstępnych badaniach. Niby wszystko ok z nami, a jednak nic się nie dzieje. Dzisiaj na 12 jedziemy do wawy na badanie drożności jajowodów . Jak się okaże , że są drożne to lekarka proponowała zrobić IUI . Wczoraj miałam ciężki i męczący dzień, położyłam się puzno spać. A i tak w nocy nie mogłam spać , cały czas myślę o badaniu . Jeszcze wczoraj przeczytałam na innym forum , dziewczyna napisała, że wróciła właśnie z badania hsg i strasznie ją bolało -nie nastroiło mnie pozytywnie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26sie
sawa 83 ,dzieki za pocieszenie tez w to wierze robilam dzis gtes 1 kreska :( dopiero 25dc zostaly mi 3 dni nadziei:) co do twoich obaw to mysle ze spokojnie przeciez sa kobiety ktore wymiotuja przez puerwsze 3 miesace ciąży i zyja na sucharkach takze napewno z dzidzia wszytsko dobrze ,ja jestem po poronieniu (pol roku temu) i tak jak napisalas jesli cie nic nie boli nie krwawisz to wszytsko powinno byc dobrze takze nie martw sie na zapas i ciesz sie ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26sie
bezradna85 ,strasznie ci wspolczuje ale i trzymam kciuki i napewno predzej czy pozniej doczekasz sie swojej dzidzi :) a co do czytanych postow o tym ze badanie bolało ,powiem ci tyle ze jak szlam na zabieg łyzeczkowania to nie dosc ze bylam w tragicznym stanie psychicznym to jeszcze doczytalam sie opini ze tragedia po zabiegu bol bol bol i powiklania czesto itp jak mnie kladli na łozko to o malo nie zemdlałam ze strachu tak sie nakrecilam okazalo sie wszytsko to bylo w 100% bezbolesne a sladow po zabiegu ani troche juz po kilku dniach takze kazda kobieta inaczej reaguje na bol ,takze nie ma sie co nastawiac na bol najlepiej o tym nie mysl !:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika - dziękuję, pocieszyłaś mnie trochę :) będę wierzyć, że wszystko jest ok; aha i nie łam się 1 kreską, w końcu na pewno się uda :) bezradna - każdy mówi inaczej, każdego inaczej wszystko boli, w ogóle każdy jest inny, więc nie ma co się sugerować; ja się naczytałam jaki to straszny jest poród i w ogóle, no w sumie miałam zzo, ale przecież pod koniec już nie dają znieczulenia i wszystko się czuje... no i co? no i nic... poród wspominam całkiem miło :) więc jak widać każdy ma inny próg odczuwania bólu, więc się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) czekam nadal na IUI, mialam miec w czwartek ale okazuje sie, ze pecherzyk nie chce peknac (a na to czekamy) i tak z dnia na dzien, byc moze jutro... a to juz bedzie 16dc, bez stymulacji owulka byla w 14dc-jak widac po clo sie troche przesunelo ;/ na domiar zlego maz zlapal jelitowke, lek. mowi ze to nam nie przeszkadza,ale ma tez goraczke a to juz gorzej :/ tyle czekania a tu wciaz pod gorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest niby wszystko w porzadku, mialam laparo i hsg, maz ma super wyniki ...i nic staramy sie 4,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Dziewczyny a ile u was trwa @? Ja kiedys za przed i po tablrtkach anty mialam 6 do 8 dni a od odstawienia to juz 10 miesiecy to mam 2 lub 3 dni. Czy to jest normalne? Ile u was zazwyczaj trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26sie
bullitka -u mnie okres trawa max 5 dni 3 dni konkretnego krwawienia a 2 plamien wydaje mi sie ze najlepiej to skonsultować z lekarzem ale ogolnie kazdy organizm jest inny :)wiec pewnie to nic nienormalnego :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26sie
aa i zapomnialam dodac ze przed tabletkami mialam 7-8 dni wiec po odstawieniu rowniez mi sie skrocil do 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia24_24 a jakie mieliscie badania wogóle? badanie to nazywa sie test ptc robi sie miedzy 13 a 14 dniem mniej wiecej w dniu owulacji lub poprzedzajacym owulacje oczywiscie zalezy jak dlugi jest cykl zapytaj gina o to no ja tez sie tyle samo staram w styczniu bedzie 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - ja nigdy tab. anty nie brałam i kiedyś miałam @ ok. 7 dni a teraz mam 4-5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam-hsg,laparoskopie jajnikow i w tym znowu hsg, badania hormonalne mąż-dwukrotne badanie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×