Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dziewczyny co taka cisza?jak mija weekend?jaką pogoda?u mnie pogoda piękna gorąco jest.byłam z moim na zakupach kupiłam parę rzeczy sobie i teraz trzeba do kościoła się zbierać niebawem.wczoraj zakupilismy maszynę bo dostałam 5 tys od rodziców .jak wasze starania?ją narazie nie myślę o tym może poprostu za bardzo chciałam i się nie udawało?zobaczymy jak będzie za miesiąc mamy rocznicę ślubu:) i może akurat będzie dobra wiadomość:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja w sobote na I Komuni bylam u bratanicy. od wczoraj strasznie dol brzucha mnie boli. chyba wkoncu okres dostane. pogoda taka sobie zanosi sie na deszcz a trzeba trawe skosic:-(. mokro wszedzie jest. Bullitka a co z twoimi badaniami i zaplodnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Oczekujaca - oby tak dalej ci sie dobrze ukladalo. U mnie pogoda deszczowa. Agnes - ja juz jestem 7 dni po inseminacji. 22 musze zrobic bete Hcg aby sprawdzic czy jestem w ciazy nawet jesli dostane okres. Ale ja juz wiem ze tym razem sie nie udali :(. Tym razem bylo na cyklu naturalnym bez jakichkolwiek wspomagaczy. Lekarz powiedzial ze jesli tym razem nie wyjdzie to nastepne bedzie wspomagane hormonami. Jedynie dobra wiesc jest taka ze meza nasienie sie poprawilo:D. Z 1.8 do 3.3 . Jest lepiej ale norma i tak zaczyna sie od 5. No trudno. Kolejny cykl przedemna. A ty ile juz nie masz okresu? Wiara - a co u ciebie? Mam nadzieje ze te pomaranczowe cie nie przegonily i ze tu jestes. Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jesli dobrze wyliczylam to dzisiaj mam 37dc gdzie normalnie mam po 22-23dc. dol brzucha strasznie boli piersi troche nabrzmiale ale nie bola. a za Ciebie kochana to trzymam kciuki mocno. moze akurat sie udalo. poki nue zrobisz testu nie trac nadzieji:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a robilas test? Zawsze jest nadzieja ale inseminacja udaje sie od 5 do 15 procent. I cos mi sie wydaje ze 7 dni po moze bym cos poczula, nie objawy bo za szybko ale cos. A ja nie czuje nic. Wiec czekam na okres a potem zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a robilas test? Zawsze jest nadzieja ale inseminacja udaje sie od 5 do 15 procent. I cos mi sie wydaje ze 7 dni po moze bym cos poczula, nie objawy bo za szybko ale cos. A ja nie czuje nic. Wiec czekam na okres a potem zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka nie robilam testu. jakos nie myslalam o tym. co do objawow to przeciez wiele kobiet nawet w pierwszym miesiscu nie ma objawow zadnych wiec moze sie udalo. poki co mysl pozytywnie.:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to jak dlugo jeszcze chcesz czekac na okres? Ja mam nadzieje, pewnie ze mam ale jestem tez realistka . Zobaczymy co bedzie. Bede informowac :). A u mnie paskudna pogoda. Zimno i deszczowo. Calineczka - jak u ciebie?? Jak po testach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam umnie kiepsko grypa mnie dopadla do wczoraj z łóka niewychodzilam a z testami kiepsko chyba mam cykl bezowulacyjny niepokazuje nic slabe kreski a do dzisiaj jest 14 dz cyklu zostalo mi jeszcze z7 testow to zobacze przez siedem dni wieczorem bede robic tylko bo do dzisiaj robilam dwa razy dziennie,od czasu poronienia a ustaniu@ mam straszną ochote na sex a przytulanki mam co drugi dzien bo codziennie maz niechce mowi co drugi dzien bo go wykoncze codziennie az sama sie dziwie co mi odbilo z tym sexem więc co bedzie to bedzie . bulitka czekam i trzymam kciuki na dobre wiesci 22 pozdrawiam wszystkie panie przepraszam za byki pisze z klawiatury ekranowej bo na laptopie klawiatura sie zepsula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - no to szkoda :(. A kiedy rekonstrukcja kolana? Calineczka - na moich testach pisze aby robic testy rano. Ale to nie z pierwszego siku tylko z drugiego. Mnie tez jakis wirus dorwal. W pachwinie jakis guzek mam bolacy i ciagnie bardzo a do tego troche boli przy sikaniu. Moze zapalenie ? Kolezanka mowi ze urinal moze pomoze a do tego sok z zurawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka rekonstrukcja we wrzesniu. okresu nie mam. jak do konca tygodnia nie dostane to do lekarza pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bullitka
Agnes - no to kilka miesiecy jeszcze. Wiec teraz czas umowic sie do specjalisty. Tym razem ci nie odpuszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co u Was? ja nadal okresu nie mam:-(. w niedziele powtorze test. a w poniedzialek na bete pojde jak nadal nie bedzie. pogoda sie piekna zrobila cieplutko. od dzisiaj zaczynam rehabilitacje kolana zaczynam jezdzic rowerem a w czerwcu na zabiegi bede chodzic jakies lasery i prady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny.agness a może jutro zrób test albo poprostu cykl ci się rozlegurowal.ją narazie odpuscilam sobie starania nie myślę o dziecku w sumie nie mam czasu a wieczorem siły na nic.dzisiaj znowu mam ciężki dzień muszę oplewic maliny i truskawki ale nie wiem czy dam radę bo jakoś dziwnie mnie lewy bok boli od kilku dni.wczoraj kupiłam sobie3 storczyki a jutro kupię donniczki do nich i przesądzić ich muszę.a jak wasze starania?my raz mieliśmy staranie po kilku dniach przerwy a teraz nawet nie wiem kiedy będę mieć@ bo ostatnim zdarzeniu.koleżanka moja miała @ do3 miesiąca i była w ciąży.u mnie codziennie cieplutko jest a dzisiaj to już całkiem jest teraz 18 stopni.w poniedziałek u mnie odpust jest i mamy mieć gości więc jutro i w sobotę muszę upiec jakieś ciasto.miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny A u mnie nie za dobrze :(. Cos mi sie wydaje ze na tej inseminacji zamiast plemnikow wstrzykneli mi jakies bakterie. Mam zapalenie pecherza. Ale takie nie typowe. Bo nie chodze czesto siku i tylko pare kropli tylko robie normalne siusiu co jakis czas ale strasznie piecze i tez troche krwi. Nawet wkladka mnie obciera tak pochwa boli :(. Przy nastepnej inseminacji bede musiala sie dokladnie wypytac lekarza skad to sie wzielo. Narazie dostalam antybiotyk na tydzien czasu. A w srode musze bete zrobic choc do tego czasu pewnie juz bedzie okres :(. Ja chyba nigdy nie zajde w ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny A u mnie nie za dobrze :(. Cos mi sie wydaje ze na tej inseminacji zamiast plemnikow wstrzykneli mi jakies bakterie. Mam zapalenie pecherza. Ale takie nie typowe. Bo nie chodze czesto siku i tylko pare kropli tylko robie normalne siusiu co jakis czas ale strasznie piecze i tez troche krwi. Nawet wkladka mnie obciera tak pochwa boli :(. Przy nastepnej inseminacji bede musiala sie dokladnie wypytac lekarza skad to sie wzielo. Narazie dostalam antybiotyk na tydzien czasu. A w srode musze bete zrobic choc do tego czasu pewnie juz bedzie okres :(. Ja chyba nigdy nie zajde w ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLondoner
Ja juz sama nie wiem co jest grane. Od 2 tygodni czuje sie 'dziwnie', bóle jak na okres, które ustały na 2 dni przed spodziewanym krwawieniem. Zawsze mam regularne miesiaczki a tym razem spóźniala sie o 3 dni, po czym miałam dużo lżejsze niż zwykle krwawienie trwające zaledwie 2 dni (zwykle 5-6 dni). Po skończeniu krwawienia bóle wróciły, nie są silne ale odczuwalne, po prostu czuje sie inaczej. Zrobiłam test w dniu tego dziwnego krwawienia i był negatywny, zrobiłam kolejny ponieważ bóle powróciły 6 dni pózniej i pojawiła sie znów jedna kreska i po 5 minutach svhowalam go. Pare godzin pózniej sprzątaniem i zobaczyłam druga bardzo blada jednak zdecydowanie widoczna drugi kreskę. Nie wiem kiedy sie pojawiła, pomiędzy 5 a 4 godziny po robieniu ... Czuje wciąż klocia w macicy, wczoraj siedziałam w samolocie prawie 3 godziny i musiałam pokładach coś pod plecy żeby nie dusić brzucha bo było to naprawdę dziwne i nieprzyjemne uczucie. chce jeszcze poczekać z kolejnym testem ponieważ tamten robiłam wczoraj i rownież wiem ze Jesli jestem w ciąży to nie wiecej niż 3 tygodnie bo wiem dokłada datę kiedy mogło do tego dojść, i wiem ze poziom hormony moze wciąż byc za niski do wykrycia. Bardzo nie chce sie nastąpić jednak nie wiem jak to opisać ale moje ciało mi mówi ze coś jest 'inaczej'. A do tego bieganie do toalety za 2 godziny, czy to nie za szybko?? Wmawiam sobie!? Był ktoś w podobne sytuacji? Ps. Dzień przed spodziewana miesiaczka i 10 dni po wspolzyciu zauważyłam na papierze malenka bardzo blada rozowa plamke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladylondoner
Nikt nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie bez zmian okresu brak troche boli dol brzucha. dzisiaj obudzilam sie z bolem glowy. Bullitka- a nie siadlas gdzies na obcy sedes czasami przez zapomnienie? wtedy moglo dojsc do zapalenia kiedys mialam tak jak mieszkanie zmienialam. Lady..moze najlepiej powtorz test albo zrob bete i wtedy bedziesz miala czarno na bialym czy to ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny agness a ty nie robisz testu?który masz dzień cyklu?bullitka nie załamuj się zobaczysz że wszystkie znajdziemy w ciążę:) ją narazie się nie staram może pojadę dziś na badanie krwi i moczu bo od3 dni boli mnie lewy bok tutaj co jajnik jest a wczoraj był taki silny ból że ruszyć się nie mogłam i całą mokra z bólu byłam:( lekarz mówił rodzinny że to może być jajnik i owulacje bo wczoraj byl15 dc.u mnie dziewczyny upały są coraz większe .już zdarzyła się opalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca dzisiaj jest moj jesli liczac ze dwa dni plamien leciutkich to byl okres to dzisiaj jest 21dc. jesli tego nie liczyc to dzisiaj mam 41dc. test zrobie w niedziele. dzisiaj piersi troche bola i lekko dol brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - ja nigdy nie siadam na obce ubikacje. Mam nadzieje ze szybko minie bo inaczej sie wykoncze. Tak wszystko boli. A do tego plecy tez mnie bola. Mam nadzieje ze jestes w ciazy ale jesli nie to idz wkoncu do lekarza bo to nie jest normalne. Choc mam nadzieje ze to wina ciazy :) Oczekujaca - to pozazdroscic pogody bo u mnie to caly czas leje . Oszalec mozna normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bulitka chciałam sie ciebie tylko zapytac ty chodzisz tylko do jednego lekarza tu holenderskiego na ubezpieczenie no umnie cykl stracony do dzisiaj niemam owulacji testy mi się skończyły czyli cykl bezowulacyjny bo mierze tem i od 3 dni mam 37,1 a miałam non stop 36,8 no ale trudno zacznę w następnym miesiącu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka - tak , ja chodze tylko do jednego lekarza w szpitalu . Ja ubezpieczenie mam w CZ. Ale od nowego roku chce przejsc do VGZ. Narazie jeszcze zadna doplata mi nie przyszla . A ty w jakiej ubezpieczalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bulitka ja tez mam w cz dzis znów dostałam doplate 36 euro za to ze byłam w szpitalu na zabiegu i za robienie usg oraz wizyty kontrolne od nastepnego miesiąca zaczynam jezdzic do polskiego ginekologa w niemczech niemam zamiaru doplacac do ubezpieczenia co miesiąc po 60 euro bo tak mi wyszlo od marca leczenie a place spore prawie 140 euro miesiecznie juz wole zapłacić 100 euro za dwie wizyty u polskiego a leki mi wypisze a tu w holandi u domowego tylko mi wystawi na holenderską recepte ,wiesz co sie jeszcze dowiedziałam ze jak nie zajdę w ciążę do 43 roku a np po to tu w holandi wogle niebeda mnie leczyc niebędą ratować i wspomagać ciąży dlamnie jest to ciężkie do przełknięcia to co tu robią i jak leczą nawet jestem zdziwiona jak córka urodziła w grudniu syna a w marcu szpital wysłał jej rachunek na 930 euro za poród i leczenie bo dopuscili u niej do stanu zapałenia ostrego macicy po porodzie oraz do zakarzenia zyły przez wenflon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka- no bo to sa doplaty do 350 euro. Jak juz to wykorzystasz powyzej 350 euro to juz nie powinnas nic doplacac. To jest te tak zwane wlasne ryzyko. Przekroczylas juz ta kwote? Ja od stycznia chce sie przebiesc do VGZ. Oni wiecej wracaja. A jak chodzisz do pl ginekologa to bierz rachunkivi potem mozesz to odliczyc od podatku. A ja dostalam wczoraj okres :(. Wiec pierwsza inseminacja nie powiodla sie :(. Mimo to musze w srode zrobic bete Hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulitka a uciebie jaka jest przyczyna ze masz trudności z zajsciem w ciążę jesli mogę spytać oczywiscie jesli nie jest ok przykro mi ze sie nieudało może następne będzie udane ja też teraz czekam na okres chyba niemialam owulacji tylko w jednym dniu mi na tescie pokazało mocniejszą kreske jak testowa więc teraz czekam a kiedy dostanę to niewiem ja myślę ze powinnam dostać 1 czerwca jak tylko dostanę @ to po jade do ginekologa na monitoring cyklu bo umnie owulacja zawsze była 8-9 dzien więc chcę sprawdzić czy dalej tak będzie jak było przed poronieniem a cykle mam co 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja nadal okresu nie mam. boli mnie dol brzucha czasami jajniki raz jeden raz drugi. czasami piersi zabola. wiecej nic. czekam do poniedzialku. Bullitka przykro mi ze sie nie udalo a juz mialam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×