Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość wiara-w-marzenia
Oczekująca i jak dzisiejszy test? Bullitka, a co u Ciebie? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Oczekujaca - no jak tam? Po tylu dniach juz ci napewno wykrylo :) Wiara - u mnie bez zmian. Od wczoraj robie testy owulacyjne ale narazie jest slaba kreska a musi byc tak samo czerwona jak kontrolna albo i mocniej. No i wtedy do IUI. Ale wiem ze i tak sie nie uda bo tylko 5% ciaz piwstaje w ten sposob. Przynajmniej tak wyczytalam. Ale podejme sie kazdej szansy. A ty jak sie czujesz? Agnes - a ty gdzie? Tez nas zostawilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny .u mnie nie jest dobrze w nocy miałam silny ból brzucha i dostałam krwawienia dziś ruszyć się nie mogę boli mnie bardzo i strasznie kwrawie ale jakoś inaczej bo zawsze było normalnie a teraz jest poprostu ciemną krew aż czarnawa i same skrzepy jakieś.wczoraj bardzo się zdenerwowalam na ta wrednaa babe.wiecie już nie mam siły normalnie .plakalam do rana poprostu prze to i już nie mam siły starać się o dziecko daje sobie spokój z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
A byłaś juz u ginekologa? Miałaś iść jak wystąpi krwawienie. Bo to trochę dziwne zaczyna byc. Wyglada jak byś poronila, no i trzeba wprowadzić leczenie w takim wypadku. Chyba ze źle wyliczylas i miesiaczke powinnas dostać mniej wiecej dziś. Pamietam ze juz kiedyś tez chyba spóźnial Ci sie okres i dostalas po terminie. Ja bym na Twoim miejscu poobserwowala ile faktycznie masz dni cykle, bo moze myślisz ze 28 czy ileś, a tak na prawdę masz zupełnie inaczej. Bullitka ja dziś mam jelitowa rewolucje :/ jeździ mi w brzuchu strasznie. Na zakupach byłam to duszno mi wszędzie, kolejki, kolejki i jeszcze raz kolejki, a no i jeszcze stara babcia która sie wpycha i mówi ze to ona teraz kupuje. Nigdzie nie mozna zaparkować dzisiaj, wszędzie korki i parkingi po brzegi wypchane autami. Jeszcze mój pies chory, to muszę mu gotować kurczaczka z ryżem. No to postanowiłam, ze ja tez dziś pierś zjem robię po hawajsku. Pierwszy raz to zobaczymy jak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullitka nie ucieklam poprostu nie mam co pisac. troche porzadki zrobilismy z mezem w ogrodzie. posadzilam kwiaty w donice. lawki chustawka wystawiona. tydzien temu mialam tezy dni lekkich plamien. okresu nie ma. chyba przez to ze jeszcze biore zastrzyki przeciwzakrzepowe. jeszcze cztery. niedlugo na kontrole kolana i zobaczymy co dalej. jesli chodzi o starania to roznie. bezstresu. oczekujaca- bez urazy ale jak pisalas o pierwszym tescie ze negatywny to wiedzialam ze nie jestes w ciazy. kiedys pisalas ze okres vi sie spoznia. duzo masz stresu zmeczenie to moze miec wplyw na opznienie okresu o pare dni. musisz wyluzowac o ile tesciowa i maz ci pozwola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - nie zalamuj sie kolejna nieudana proba. Idz do lekarza i podejmoj leczenie. Bedzie dobrze. Jeszcze wszystkie zostaniemy mamami jak przyjdzie na nas czas. Wiara - hehe czasem tez mam takie humorki a nawet w ciazy nie jestem :) tez czasem mnie wszystko wkurza Agnes - jak nie masz co pisac. Pisz wszystko na co masz ochote. A jakie kwiaty posadzilas? Bo ja jak bylam w kwietniu w pl to w biedronce kupilam sadzonke roz. Czerwone i zolte. Ale jak je zasadzilam tak one wigole nie rosna. A tez te z zeszlego roku to tez nie keitna tylko suche patyki stoja. Normalnie u mnie to nawet sztuczne kwiaty by zwiedly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomaranczowej - i napewno tez nie dla psychicznie chorej jak ty !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- wsadzilam turki bratki i jakies inne nie znam nazwy. jeszcze musze troche dokupic bo mam donice puste. a roze to trudno hodowac bo jak zmarzna to trudno pozniej im sie odrodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....PRZEKAZ.....
buletko czy butelko jak tam sie wabisz... JA MAM JEDNO DZIECKO A TERAZ ZNÓW SPODZIEWAM SIE KOLEJNEGO. JESTEM W STANIE BŁOGOSŁAWIONYM :) a Ty skażonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Hahahah dobre :) posmialam sie :D czasem sie zastanawiam czy to dzieci wchodzą na takie fora i piszą podając sie za osoby dorosłe czy moze to faceci jacyś którzy siedzą i sie nudzą to wyśmiewaja innych. No ale jest jeszcze jedna opcja nie zrownowazeni psychicznie, albo oblakani. Chyba ślą przekazu stan błogosławiony to jak sie czegoś nałyka albo na wciąga :) bo tak brzmią te uroczyście wygłaszane przekazy. No a jeśli faktycznie jesteś kobieta w ciazy i masz juz jedno dziecko, no to powiem tyle, współczuje im serio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny @ mam od13 roku życia i nigdy nie miałam czegoś takiego.zawsze była punktualnie.skoro lekarz powiedział mi że to ciążą no więc nie wiem o co chodzi a może mam za mało progesteromu i nie może się utrzymać.ciężko mi jest po tym co się stało tym bardziej że moja mama chcieliby mieć wnuka;( zastanawiam się czy kiedykolwiek zostanę mama,oddala bym wszystko aby mieć dziecko,teraz daje sobie spokój że staraniami.lekarz kazał się kontaktować tylko że dziś nikt nie przyjmuje ani prywatnie a on ma straszne kolejki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowe policzki
czytam to i smiech mnie ogarnia oczekujaca jestes zeschizowana i niedowartosciowana na maxa. ponizana przez tesciowa maz nic nie mowi. chcesz strasznie dziecka no twoja mama chce wnuka. rety. chcesz dzieciaka zeby udowodnic tesciowej ze jestes cos warta. lekarz po zbadaniu powiedzial ze jestes w ciazy. po jakim badaniu. dopochwowym gdzie nic nie widac. mi tez kiedys po takim badaniu powiedzial ze w ciazy jestem. a za pard dni normalny okres mialam. wrzuc na luz dziewczyno. mssz okres i juz. tym razem sie nie udalo. rzy twokm trybie zycia i ciaglym stresie nereach cudem byloby gdybys w ciazy byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba chcialas napisac nie blogoslawionym tylko zakompleksionym stanie. Tylko ktos psychicznie chory moze moze cos takiego napisac. Albo ktos kto ma ogromne kompleksy , bez pracy bez perspektyw na przyszlosc. Tylko ktos kto nie ma wlasnego szczedliwego zycia potrafi takie rzeczy opowiadac . A moze jestes matka malej Madzi?? Normalny czlowiek nie zachowuje sie w ten sposob wiec my wszyscy wiemy jakiej jestes kategori Wiara - prosze nie czytaj nawet tych pomaranczowych bo szkoda teoich nerwow. Oczekujaca - nie przejmuj sie. Jestesmy z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......mięsiączka.........
Bulitko skarbie ciocia z ameryki jutro do Ciebie przyjedzie hi hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......mięsiączka.........
idzie miesionczka ....idzie miesionczka....idzie idzie .... i.......... kapie kap kap kap kap kap kap i cionży ni mo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to jakos szybko bo dopiero co pojechala. Dokladnie 6 dni temu. Radze wrocic do podstawowki i do nauki czytania ze zrozumieniem bo jakos ciezko ci to wychodzi . Albo mamusia za bardzo bila po glowce i dlatego takie niedorozwuj z ciebie powstal co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKRES>>>
Witam Panie :) niestety ale jestem okres i musze lecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej .bullitka te pomarańczowe to jakieś nie normalne dziewczyny alot nie wiadomo kto to jest a może to jakieś stare panny które są same zakompleksione i chcą innym przykrość zrobić dlatego że im w życiu nie wyszło.bullitka dobrze napisała że nie umieją czytać że zrozumieniem.ją nie mam zamiaru zwracać uwagi na takie osoby ....jaką u was pogoda?u mnie zachmurzone dzisiaj,mamy jechać na grilla ale jakoś nie mam ochoty wogóle strasznie boli mnie brzuch i spać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Oczekujaca - nie przejmuj sie. One sa chore psychicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Zapewne to jedna i ta sama osoba :) czasem znajdują sie ludzie z takim niezidentyfikowanym charakterem. Co dziewczynki u was słychać? Jak majówka minęła i jak starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wiara :). My w holandi nie mamy majowki ale za to w czwartek jest swieto w holandi i mamy dlugi weekend czwartek , piatek i weekend. Dzis piekna pogoda. A u ciebie? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
U mnie cieplutko:) na spacerze byliśmy właśnie. U mnie lepiej od wczoraj, dobrze sie czułam i dziś tez jest super. Zaczynam miec ochotę na słodkie ;) dziś fajny dzien, tylko wstalismy o 6 i juz nam sie nudzi, nie wiemy co porobic. Wszyscy albo w pracy, albo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda idealna na spacer :) jak masz ochote na słodkie to jedz, nie żałuj sobie . Ja mam ogromna ochotę na igraszki w łóżku :) niestety przyjechał do mnie mój brat z wizytą. Mam z nim troche problemów , od razu pobiegł do holenderskiego domu publicznego , a potem pochodził po sklepach i kupil sporo marihuany ... Mam z nim krzyż pański. Ale cóź, rodziny sie nie wybiera, pojedzie to nerwy się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sprytnie l podrobione ale nie jest identyczne!! Chyba komus musialam bardzo dopiec skoro zadaje sobie tyle trudu aby mnie podrobic!! Zakompleksione idiotki!! A ja wam zrobie na zlosc i tak z tad nie odejde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprytne rzeczywiście :) ja juz przestałam byc pomarańczowa kobiety. Założyłam konto, jestem jeszcze na 2 topikach. Moze to któraś z naszych dawnych koleżanek, ktore sie ulotnily niczym kamfora, pisze tak zeby nadrobić trochę hałasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - dobrze ze sie zaczernilas. Kogos naprawde denerwujemy. Ale to niewazne :). Agnes - odezwij sie . Zrobmy tym pomaranczowym na zlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , no i wszystko wskazuje na to , że udało się , test zrobiłam dzień po spodziewanej @ i wyszły 2 grube krechy od razu praktycznie , brzuch troszkę pobolewa choć teraz już mniej no i piersi spuchły :) za tydzień w poniedziałek mam wizytę u lekarza , to wszystko już będzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie, gratuluje Dziewczyna - malina !!! :) Chyba ostatnia zostanę w tym temacie i zaleje mnie krew miesiączkowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×